Aktualijos

Aktualijos

Šis kelias – Lietuvos turizmo neišnaudotas šansas. K.Žukauskas siūlo idėją Lietuvai (0)

Rojaus keliu vadinama atkarpa tarp Kauno ir Jurbarko lyg ir visiems žinoma, bet jai dar gerokai trūksta, kad virstų išbaigtu turizmo produktu. Kelionių po Lietuvą ekspertas, platformos „Lietuvon.lt“ įkūrėjas Karolis Žukauskas savo feisbuko paskyroje pasidalijo konkrečiais žingsniais, kaip į šią Lietuvos vietą privilioti ir lietuvius, ir užsieniečius – sukurti Pilių kelią.

(Plačiau...)

Kultūros paveldo departamentas: kuo vertingas Raudonės pilies parkas ir kaip jis tvarkomas? (0)

Pradėjus tvarkyti Raudonės pilies Jurbarko rajone parką (tvarkymas neapsieina be kirtimų), natūralu, atsirado tuo nepatenkintų asmenų. Jie teiraujasi, kodėl kertami ne tik supuvę, bet ir sveiki medžiai. KPD sulaukė klausimų ir kaip apskritai yra kirtimui atrenkami medžiai.

(Plačiau...)

Keturių savivaldybių merai pasirašė Tauragės regiono plėtros tarybos steigimo sutartį (0)

Gruodžio 1 d. ant Rambyno kalno Jurbarko, Tauragės, Pagėgių ir Šilalės savivaldybių  merai   Skirmantas Mockevičius, Dovydas Kaminskas, Vaidas Bendaravičius ir  Algirdas Meiženis, pasirašė Tauragės  regiono plėtros tarybos steigimo sutartį.

(Plačiau...)

Kalėdinės eglutės rajone įsižiebs virtualiai (0)

Artėjant didžiosioms metų šventėms Jurbarko rajono bendruomenė, seniūnijos ir kultūros centrai ruošiasi įžiebti papuoštas Kalėdų egles. Šiemet eglutes įžiebsime nesibūriuodami parkuose ar miestelių skveruose, bet burdamiesi prie išmaniųjų įrenginių bei kompiuterių ekranų. Gruodžio 4 d., penktadienį,  rajono kultūros įstaigų, seniūnijų ir bendruomenių socialinio tinklo „Facebook“ paskyrose kviečiame stebėti Kalėdinių eglių įžiebimo šventes!

(Plačiau...)

Parduoti „Šaltinėlio“ griuvėsius bandys šeštą kartą (2)

Ne vienerius metus Jurbarko Naujamiestį bjaurojantys ir po pernai įvykdytos žmogžudystės visoje Lietuvoje liūdnai išgarsėję buvusio darželio griuvėsiai Gedimino g. galėtų būti sutvarkyti savivaldybės lėšomis, o sklype galimai išdygtų kotedžai jaunoms šeimoms.

(Plačiau...)

Ne visada laimi „kažkas“ – sėkmė gali nusišypsoti ir tau! (0)

Toliau dalijame „Šviesos“ loterijos prizus ir kalbiname jų laimėtojus. Dešimčiai „Šviesos“ prenumeratorių atiteko redakcijos dovanos, dar tiek pat – nemokama laikraščio prenumerata. Nors loterija – laimės dalykas, kai nuolat laimi kažkas, o ne mes, praeina noras net pirkti bilietą. O „Šviesos“ loterijoje bilieto nereikia – prenumeruok rajono laikraštį, gyvent su svarbiausiomis naujienomis ir laimėk redakcijos prizą. Taip ir daro vienas šio pusmečio loterijos laimėtojų Stasys PETRAITIS.

(Plačiau...)

Turintiems elektrines virykles galingesnių įvadų neįrengs (9)

Butas su elektrine virykle? Tuomet naujo įvado nesulauksite. Tokią žinią išgirdo vieno Jurbarko daugiabučio gyventojas. Vyras tikėjosi, kad su valstybės parama pavyks susitvarkyti buto elektros įvadą – jį pakeisti galingesniu ir pritaikytu daugiau galios reikalaujančiai elektrinei viryklei. Deja, paaiškėjo, kad tokią galimybę Energetikos ministerija numato tik butams, kurie naudoja dujines virykles.

(Plačiau...)

Naujamiesčio progimnazijos stadionas - baigtas (nuotraukos) (4)

Penktadienio rytą savivaldybės specialistų komisija kartu su rangovais UAB „Rolana“ apžiūrėjo Naujamiesčio progimnazijos stadioną. Ilgai lauktas objektas buvo priduotas ir netrukus juo bus galima pradėti naudotis.

(Plačiau...)

Naujoji dauguma į vicemerus delegavo Petrą Vainauską (video) (16)

Ketvirtadienį, lapkričio 26-ąją, į  posėdį susirinkusi  savivaldybės  taryba darbą pradėjo nuo vicemero rinkimų. Naujoji tarybos dauguma į šį postą delegavo Petrą Vainauską, į tarybą išrinktą su visuomeniniu rinkimų komitetu „K. Šimkaus komanda „Už Jurbarko kraštą“. Už kandidatą ir balsavo tik daugumai priklausantys tarybos nariai, jai oponuojantys politikai paskelbus balsavimą prie balsadėžės  nepasirodė.

(Plačiau...)

Policijos smūgis: per operacijas rasta ginklų ir šimtai tūkstančių eurų (0)

Šį antradienį atlikti proceso veiksmai, ikiteisminiame tyrime dėl galimo asmens neteisėto praturtėjimo, kurių metu rasta ir paimta daugiau nei 600 tūkstančių eurų grynųjų pinigų bei įvairūs ginklai. Sulaikytas vienas įtariamasis. Proceso veiksmuose dalyvavo 50 pareigūnų iš Marijampolės, Alytaus, Tauragės, Kauno, Vilniaus apskričių, Lietuvos kelių policijos tarnybos bei Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „ARAS“.

(Plačiau...)

Dainių miškelis virs durpynu (9)

Beveik 10 metų tarp Jurbarko rajono savivaldybės ir durpių gavėjų vyko teisminiai ginčai dėl durpių gavybos Dainių miške. Savivaldybei siekiant išsaugoti Dainių mišką, buvo iškeltos mažiausiai septynios administracinės bylos šiuo klausimu. Lapkričio 18 d. šiame ginče priimtas galutinis teismo sprendimas.

(Plačiau...)

Visuomenei pristatytos trys ženklo versijos (video) (2)

Jurbarko visuomenei pristatyti  trys ženklai, iš kurių vienas bus išrinktas Jurbarko krašto prekės ženklu, bei galimi šūkiai. Šie ženklai kuriami  Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centrui (TVIC) įgyvendinant Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) pagal priemonę „Turizmo inovacijos“ finansuojamą projektą.

(Plačiau...)

Aukštapelkę nuniokojusių vandalų ieškos prokurorai (video) (6)

Lapkričio 17-ąją Tauragės apylinkės prokuratūroje pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 271 straipsnio 1 dalį dėl galimai bekelės automobiliais suniokotos esančios Laukesos aukštapelkės.

(Plačiau...)

Kačių namus perkėlė už Mituvos (8)

Vieną dieną yra, kitą – jau ne. Taip nutiko su benamių kačių šėrimo vieta Jurbarke, V. Kudirkos g. Savivaldybė tikina, kad priimti sprendimą ir iškelti šėryklą į nuošalią vietą teko dėl gyventojų skundų. Tačiau katėmis ne vienerius metus besirūpinusios moterys nusileisti neketina – jos ketina ir toliau šerti beglobius gyvūnus ir tikina, kad tokių drastiškų sprendimų tikrai nereikėjo.

(Plačiau...)

Pas viešvilietį - narkotikų puokštė (0)

Kanapės, amfetaminas, „Ecstasy“ – tokią puokštę kvaišalų policininkai rado patikrinę 22-ejų viešviliečio butą. Pareigūnai reidą surengė gavę informacijos apie galimai neleistiną vyro veiklą.

(Plačiau...)

Į ligoninės priėmimo skyrių - tik itin sunkiais atvejais (3)

Kauno klinikų sprendimu Jurbarko ligoninė nuo spalio 26 d. paskirta gydyti Covid-19 liga sergančius pacientus. Kadangi stacionarizuojamų pacientų skaičius didėja, spalio 31 d. ligoninėje yra gydomi 27 pacientai, iš jų - 26 Jurbarko rajono gyventojai.

(Plačiau...)

Nepilnametę bandžiusiam išprievartauti jurbarkiškiui – vėl laisvė: ekspertas įvardijo, kodėl toks sprendimas yra normalus (4)

Ketvirtadienį apeliacine tvarka išnagrinėjęs jurbarkiškio Manto bylą, kuris praėjusių metų gegužės mėnesį žiauriai sumušė ir išniekino nepilnametę, Klaipėdos apygardos teismas nusprendė, kad tik iš dalies tenkins nukentėjusiųjų ir prokuroro apeliacinius skundus dėl neturtinės žalos padidinimo ir griežtesnės bausmės skyrimo. Teismo sprendimas neskirti realios laisvės atėmimo bausmės rezonansinėje byloje ir vėl sukėlė didžiulį visuomenės pasipiktinimą.

(Plačiau...)

Rajone - dar aštuoni COVID -19 atvejai (0)

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) prie Sveikatos apsaugos ministerijos Tauragės departamentas Jurbarko skyriaus duomenimis spalio 28 d. Jurbarko r.  patvirtinti  aštuoni  COVID-19 infekcijos atvejai.

(Plačiau...)

Karantinas: Jurbarko ligoninė stabdo paslaugas, kaukės – privalomos visur (0)

Antradienį, spalio 27 d., tiesioginėje transliacijoje Jurbarko r. savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius gyventojams priminė karantino režimo reikalavimus bei ragino elgtis atsakingai. VšĮ Jurbrako ligoninė vyriausioji gydytoja Rūta Lukšienė informavo apie sudėtingą situaciją šioje įstaigoje ir pristatė, kaip bus vykdomas darbas su pacientais.

(Plačiau...)

Komisija apsisprendė, kaip saugos jurbarkiečius nuo koronaviruso (0)

Pirmadienį įvyko Jurbarko rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos posėdis, kuriame aptarta esama pandeminė situacija ir kalbėta  apie poreikį imtis papildomų priemonių situacijai kontroliuoti.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook