Balsavimas

Ar maudotės Nemune?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Darželiai: tėvai įvardija kur kas daugiau problemų (0)

Redakcijai mama atsiuntė skelbimą, kuriuo Jurbarkų darželyje-mokykloje tėvai buvo informuoti, kad prašymai į laikinas grupes priimami tik nuo birželio 1 d. Tuo metu vietų vasarą dirbančiame „Nykštuko“ darželyje jau beveik nebuvo likę.

(Plačiau...)

Dėl geltonos linijos – karo kirvis (0)

Savavališkai nubrėžta automobilių stovėjimą draudžianti geltona linija supykdė Kauno g. 30 namo gyventojus. Į dvi stovyklas skilusios namo bendruomenės kovą netrukus įsivėlė ir savivalda – savavališkai liniją nubrėžusi bendrijos pirmininkė Klavdija Žvalionienė gali būti nubausta. Nebent įtikins namo gyventojus, kad linija reikalinga.

(Plačiau...)

Pardavinėti save internetu – galima? (20)

Norite pasismaginti per internetinę vaizdo transliaciją žiūrėdami į nuogas merginas? Pasirodo – jokių problemų. Tereikia žinoti, į kurias jurbarkietes kreiptis, ir susimokėti. Kainos nėra didžiulės: už 15 minučių – 20 Eur. Jei norėsite matyti ne vieną, o dvi merginas – gausite nuolaidą. Pasirodymas kainuos ne 40, o 30 eurų.

(Plačiau...)

Arkivyskupas T. Matulionis bus paskelbtas palaimintuoju, vyks Lietuvos jaunimo dienos (0)

Sekmadienį Vilniuje, Katedros aikštėje, kankinys ir arkivyskupas Teofilius Matulionis (1873-1962) bus iškilmingai paskelbtas palaimintuoju. Popiežiui Pranciškui pripažinus T. Matulionį kankiniu, pirmą kartą Lietuvoje vyks skelbimo palaimintuoju iškilmės. Joms vadovaus popiežiaus Pranciškaus siunčiamas kardinolas Andželas Amatas (Angelo Amato), Šventųjų skelbimo kongregacijos prefektas.

(Plačiau...)

Apie privalomuosius atskaitymus, bendrąsias miškų ūkio reikmes ir miško kelių remontą (0)

Nuo 2015 metų sausio 1 dienos įsigaliojo nauja pareiga privačių miškų savininkams – apskaičiuoti, deklaruoti ir sumokėti privalomuosius atskaitymus iš pajamų už parduotą žaliavinę medieną, paruoštą jų valdomame miške, ir už parduotą jų valdomą nenukirstą mišką. 

(Plačiau...)

Miesto žydėjimą pristabdė blogas oras (0)

Birželiui ritantis į pabaigą, „Šviesos“ redakciją pasiekė nepatenkintų gyventojų skambučiai ir fotografijos – žydinčio miesto išsiilgę jurbarkiečiai klausė, kodėl šiais metais taip lėtai tvarkomi gėlynai, o kai kurios vietos šaukte šaukiasi tvarkomos. Pasidairę miesto gatvėse pastebėjome, kad darbai vis tik vyksta – ryte vazonai dar buvo tušti, o popiet juose jau sviro pelargonijų žiedai.

(Plačiau...)

Pasieniečiai kviečia į šventę (0)

Birželio 30 d., penktadienį, VSAT Pagėgių rinktinės pasieniečiai ir Jurbarko r. savivaldybė visus Jurbarko miesto gyventojus kviečia drauge paminėti Lietuvos pasieniečių dieną ir dalyvauti šventiniuose renginiuose.

(Plačiau...)

Švietimo įstaigose permainos nesibaigia (2)

Praėjusią savaitę Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Antanas Gvildys žiniasklaidos atstovus pakvietė į spaudos konferenciją. Iniciatyva sveikintina – kuo anksčiau gyventojai ir švietimo darbuotojai sužinos apie būsimas permainas, tuo daugiau įvyks diskusijų, bus ieškoma geriausių sprendimų ar bent užteks laiko susitaikyti su jau priimtais.

(Plačiau...)

Savivaldybė turi grąžinti 1 mln. ES lėšų (7)

Lenkijos plėtros ir finansų ministerija, administravusi Europos Sąjungos (ES) finansuojamą 2007–2013 metų Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos pasienio bendradarbiavimo programą, pareikalavo, kad Jurbarko rajono savivaldybė iki šio mėnesio pabaigos į programos iždą grąžintų beveik 1 mln. eurų.

(Plačiau...)

Jurbarkietiškos dvasios Kaimynų dienoje nebuvo (1)

Praėjusį šeštadienį Šakių r. Lukšių seniūnijoje esančiame Zyplių dvare Šešupės euroregiono turizmo informacijos centras (TIC) pirmą kartą surengė Kaimynų dieną, į kurią sukvietė septynių kaimyninių savivaldybių atstovus. Deja, šventėje Jurbarko kraštui beveik niekas neatstovavo ir jame teikiamų turizmo paslaugų nereklamavo. 

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook