Balsavimas

Kuri krepšinio aikštelė turėtų būti atnaujinta?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Patarimai gabenantiems apvaliąją medieną (0)

Žiema – medžiapjūtės metas. Kirtavietėse paruošta mediena išvežama į tarpinius miško sandėlius prie privažiuojamų kelių, vėliau gabenama į panaudojimo vietas. Taigi miško savininkai domisi, kokių reikalavimų privalu laikytis gabenant apvaliąją medieną, kokia atsiranda atsakomybė. Informuojame, kad apvaliosios medienos gabenimas reglamentuojamas aplinkos ministro 2014 m. spalio 9 d. įsakymu Nr. D1-823 patvirtintoje Apvaliosios medienos gabenimo tvarkoje.

(Plačiau...)

Vietoj urėdijų – „lieschozpromas“ (0)

Jau kelintą kartą vėl rengiama valstybės įmonių – miškų urėdijų pertvarka. Vietoje šiuo metu šalyje veikiančių 42 valstybinių miškų urėdijų ketinama įsteigti vieną darinį, kuris valstybiniuose šalies miškuose vykdytų ūkinę veiklą, juos prižiūrėtų ir tvarkytų. Tokia pertvarka grindžiama ūkinės veiklos efektyvumu – neva valstybė iš miškų ūkio gautų daugiau pajamų.

(Plačiau...)

Parama turi pasiekti adresatą (0)

Antrąją sausio savaitę, kaip jau tapo įprasta, į Jurbarką atvyko švedas Vilis Petersonas (Willy Pettersson). Jam kompaniją palaikė muzikantas Hakanas Vestlingas (Håkan Vestling), mūsų rajone viešintis antrą kartą. Viešnagės tikslas – atvežti paramą socialiai remtiniems vaikams.

(Plačiau...)

Baudomis grasina, išeities nesiūlo (1)

Kur išmesti kalėdines eglutes? Tokį klausimą redakcijai uždavė legaliai atsikratyti medeliu viltį praradęs jurbarkietis. Pasirodo, rajone nenumatyta nė vienos vietos, kur būtų galima išmesti eglę, o palikus šiukšlių konteineriuose ar prie jų – laukia bauda nuo 28 iki 1158 eurų.

(Plačiau...)

Trichinelioze užkrėtė ir save, ir artimuosius (0)

Jurbarko valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (Jurbarko VMVT) informavo apie trichineliozės protrūkį rajone. Tiriant šį atvejį, 6 trichinelioze susirgę žmonės patvirtino, kad visi jie ragavo Vencloviškių kaimo (Skirsnemunės sen., Jurbarko raj.) ūkininko kiaulienos gaminių. Dauguma susirgusiųjų susiję artimais giminystės ryšiais.

(Plačiau...)

Pasaka įkvepia geriems darbams (nuotraukos) (0)

Likus savaitei iki didžiųjų metų švenčių gražią, puošnią ir prasmingą puotą surengė grožio terapijos studijos RR savininkė Rasa Rakštelienė. Jau ir pernai moteris kvietusi dalyvauti „Pelenės“ projekte šiemet Rasa grįžo su dar didesniais užmojais. Labdaringoje šventėje kiekviena moteris iš pelenės virto princese.

(Plačiau...)

Gyvybes gelbstinčias dovanas žmonės išmeta (1)

Šiemet, kaip ir užpernai, ugniagesiai vargingiau gyvenančioms šeimoms dovanojo dūmų detektorius, tačiau lankantis namuose, kur turėtų būti anksčiau dovanoti prietaisai, jų beveik niekur nelikę. Gyventojai ne tik nesugebėjo pakeisti baterijų, bet ir tyčia gadino įrangą.

(Plačiau...)

Atleistą vadovą įdarbino paslapčia (27)

Metų pradžioje girtas avariją sukėlęs ir įstaigos automobilį sudaužęs Kūno kultūros ir sporto centro vadovas Antanas Domeika netrukus neteko darbo. Tačiau praėjus vos porai mėnesių jis kreipėsi į centrui laikinai vadovavusią buvusią savo pavaduotoją Odetą Vaitiekūnaitę ir netrukus buvo įdarbintas. Lengvosios atletikos treneriu įdarbinti buvusį viršininką kliūtimi netapo nei jo reputacija, nei tai, kad jis keletą metų neugdė vaikų. Maža to, viskas padaryta viešai neskelbiant, kad įstaigai reikalingas treneris, ir nedarant jokios atrankos.

(Plačiau...)

Pirmajame susitikime – ir pažadai, ir priekaištai (6)

Pirmadienį savivaldybėje įvyko pirmasis naujai išrinkto Seimo nario Ričardo Juškos ir rajono mero Skirmanto Mockevičiaus bei administracijos direktorės Vidos Rekešienės susitikimas. Per rudenį vykusius parlamento rinkimus skirtingose politinėse stovyklose buvę politikai bandė ieškoti sutarimo ir būdų, kaip spręsti rajono problemas.

(Plačiau...)

Pareigūnai uždarė įvažiavimus į miestą (0)

Naktį iš lapkričio 24-osios į 25-ąją Jurbarką užplūdo policijos pajėgos. Pareigūnai uždarė visus įvažiavimus į miestą ir tikrino automobilius bei asmenis. Mokomasis aliarmas surengtas norint patikrinti, kaip greitai gali susirinkti ir veikti tuo metu dirbančios ir iš namų iškviestos policijos pajėgos.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook