Balsavimas

Ar laukiate pavasario?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Kiaulių maras plinta – tarnybos grasina baudomis (0)

Šernus ir kiaules skinanti liga plinta. Pernai per sausio ir vasario mėnesius Lietuvoje nustatyti 22 afrikinio kiaulių maro (AKM) atvejai. Šiemet per tą patį laiką jau 145. Tai – beveik septynis kartus daugiau.

(Plačiau...)

Įveikti smurtą bando pasitarimuose (5)

Lietuvą drebinant smurto skandalams, kyla klausimas, kokioje visuomenėje gyvename. Kaip atpažinti smurtą artimoje aplinkoje, greitai ir tinkamai į jį reaguoti? Tokie klausimai buvo keliami Jurbarko r. savivaldybė- je surengtame pasitarime.

(Plačiau...)

Egzekuciją mergaitei įvykdė ketvirtokai (19)

Sausio 26 d. prie vienos miesto mokyklų du ketvirtokai sumušė klasiokę. Egzekucija įvykdyta stebint būriui kitų moksleivių, tyčiojantis iš aukos. Mergaitė kitą dieną atsidūrė Kauno klinikose, o medikai nustatė kūno sumušimus ir smegenų sutrenkimą.

(Plačiau...)

Dėl informacijos apie mirusius rajono gyventojus (1)

„Šviesa“ nuolat skelbė informaciją apie mirusius rajono žmones, tačiau nuo šių metų pradžios tokios informacijos nėra. Tai sukėlė daugelio skaitytojų nuostabą ir nepasitenkinimą. Redakcijos ir laiškininkų teiraujamasi, kodėl „Šviesoje“ nėra šių žinių.

(Plačiau...)

Universitetui siūlo kėdę prie kompiuterio (3)

Žiniasklaidoje pasirodžius informacijai, kad Jurbarko trečiojo amžiaus universitetas (TAU) neturi patalpų, kur galėtų bent jau laikyti dokumentus, Jurbarko r. savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus iniciatyva sausio 25 d. savivaldybėje surengtas susitikimas su universiteto tarybos nariais.

(Plačiau...)

Ugniagesiai žada netikėtus reidus (0)

Gaisrų rajone mažėja, bet atsipalaiduoti nevalia. Tokią žinią siunčia Jurbarko r. priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba. Šiemet ugniagesiai daugiau dėmesio ketina skirti gaisrų prevencijai ir mokymams kaip nenuskęsti, bei tikrinti įstaigų pasirengimą ekstremaliems įvykiams.

(Plačiau...)

Verslininkus kviečia naudotis parama (0)

Sausio 9 d. Lietuvos darbo birža prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos paskelbė Vietinių užimtumo iniciatyvų (VUI) projektų atranką, o praėjusią savaitę Jurbarko verslininkai buvo pakviesti į Tauragės teritorinės darbo biržos (TDB) Jurbarko skyriuje surengtą seminarą „Vietinių užimtumo iniciatyvų projektų įgyvendinimas 2017 metais: reikalavimai paraiškų teikėjams. Paraiškų teikimas ir vertinimas“.

(Plačiau...)

Patarimai gabenantiems apvaliąją medieną (0)

Žiema – medžiapjūtės metas. Kirtavietėse paruošta mediena išvežama į tarpinius miško sandėlius prie privažiuojamų kelių, vėliau gabenama į panaudojimo vietas. Taigi miško savininkai domisi, kokių reikalavimų privalu laikytis gabenant apvaliąją medieną, kokia atsiranda atsakomybė. Informuojame, kad apvaliosios medienos gabenimas reglamentuojamas aplinkos ministro 2014 m. spalio 9 d. įsakymu Nr. D1-823 patvirtintoje Apvaliosios medienos gabenimo tvarkoje.

(Plačiau...)

Vietoj urėdijų – „lieschozpromas“ (0)

Jau kelintą kartą vėl rengiama valstybės įmonių – miškų urėdijų pertvarka. Vietoje šiuo metu šalyje veikiančių 42 valstybinių miškų urėdijų ketinama įsteigti vieną darinį, kuris valstybiniuose šalies miškuose vykdytų ūkinę veiklą, juos prižiūrėtų ir tvarkytų. Tokia pertvarka grindžiama ūkinės veiklos efektyvumu – neva valstybė iš miškų ūkio gautų daugiau pajamų.

(Plačiau...)

Parama turi pasiekti adresatą (0)

Antrąją sausio savaitę, kaip jau tapo įprasta, į Jurbarką atvyko švedas Vilis Petersonas (Willy Pettersson). Jam kompaniją palaikė muzikantas Hakanas Vestlingas (Håkan Vestling), mūsų rajone viešintis antrą kartą. Viešnagės tikslas – atvežti paramą socialiai remtiniems vaikams.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook