Balsavimas

Ar palaikote sprendimą savavališkai įjungti apšvietimą Imsrės pėsčiųjų take?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

„Verslo kliūčių žemėlapis“. Jurbarkas – vėl gale (0)

Antrus metus iš eilės rengtame tyrime „Verslo kliūčių žemėlapis 2017“ dalyvavę verslininkai ir asociacijų vadovai didžiausiomis šiemetinėmis verslo kliūtimis įvardijo mokesčių naštą, kvalifikuotų darbuotojų trūkumą, biurokratinį reguliavimą ir sąnaudų augimą. 

(Plačiau...)

Kiek kainuoja šiluma jūsų name? (3)

AB „Kauno energija“, kuriai priklauso „Jurbarko šilumos tinklai“, skelbia, kad spalį jurbarkiečiams šiluma kainavo 4,63 ct/kWh su PVM, lapkritį šilumos kaina – 5,34  ct/kWh.

(Plačiau...)

Pagrindiniai miško kirtimai: ką svarbu žinoti miško savininkui? (0)

Nuo seno žinoma, kad tinkamiausias laikas miškui kirsti – ruduo, žiemos pradžia. Pašalus lengviau įvažiuoti į šlapius miškus, be to, mediena ne taip greitai genda ir neprarasdama kokybės gali išsilaikyti iki pavasario. Šiame straipsnelyje pateiksime svarbiausią informaciją miškų savininkams, planuojantiems pagrindinius miško kirtimus. 

(Plačiau...)

Ko pritrūko konservatoriams – žmonių ar atsakomybės? (14)

Tėvynės Sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų partijos Jurbarko skyrius išplatino pranešimą, kad atsisako teikti savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo kandidatūrą.

(Plačiau...)

Ar parkeliaus Petro Cvirkos paminklas į Klangius? (2)

„Lietuvos žinios“ skelbia, kad sostinėje gaivinami planai iš Vilniaus centro iškelti Petro Cvirkos paminklą. Svarstoma, kad skulptūra galėtų galėtų būti pastatyta rašytojo gimtajame krašte – šalia P. Cvirkos memorialinės sodybos Klangiuose.

(Plačiau...)

Neapsikentę tamsos šviestuvus įjungė patys (balsavimas) (6)

Valdžia neapšviečia miestiečiams reikalingos vietos? Išeitis paprasta – apšvietimą įjungti patiems. Taip pasielgė nežinomi asmenys, kurie pėsčiųjų take prie Imsrės nelegaliai, rankiniu būdu, įjungė daugiau nei dvi dešimtis šviestuvų. Tačiau tuo protestas prieš tamsą, panašu nesibaigė, piliečiai pokštavo ir Kęstučio gatvėje, kur išjungė trijų stulpų apšvietimą, o įjungė ant jų kabojusias kalėdines girliandas.

(Plačiau...)

Kviečia siūlyti kandidatus jaunimo nominacijoms (0)

Jurbarko r. savivaldybės jaunimo reikalų taryba rengiasi tradiciniams apdovanojimams ir kviečia siūlyti kandidatus 2017 metų jaunimo nominacijoms gauti.

(Plačiau...)

Direktorė: ateitis – kokybiškas mokslas, o ne jungtinės klasės (8)

Jungtinės klasės – Smetonos laikų atgyvena, o mokiniams privaloma užtikrinti kuo geresnį išsilavinimą. Tokią žinutę išklausiusi raudoniškių priekaištus esą dėl viliojamų vaikų siunčia Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos direktorė Vida Greičiūtė. Vadovė įsitikinusi, kad prioritetas ir lėšos rajone turi būti skiriamos konkurencingoms ugdymo įstaigoms, o ne merdinčioms mokykloms reanimuoti.

(Plačiau...)

Apvaliosios medienos gabenimas miško keliais (0)

Artėja metas, kai atvėsus orams įsibėgės miško kirtimai. Kirtavietėse paruošta mediena bus vežama į tarpinius miško sandėlius, vėliau gabenama į panaudojimo vietas. Kokie dokumentai reikalingi ir kokių reikalavimų privalu laikytis gabenant apvaliąją medieną? Apvaliosios medienos gabenimas reglamentuojamas aplinkos ministro 2014 m. spalio 9 d. įsakymu Nr. D1-823 patvirtintame Apvaliosios medienos gabenimo tvarkos apraše.

(Plačiau...)

Kiaulių maras - Šimkaičių seniūnijoje (6)

Spalio 24 d. Birbiliškės miške, Šimkaičių sen., rasti keturi nugaišę šernai. Nustatyta, kad žvėrys nustipo nuo Afrikinio kiaulių maro. Tikėtina, kad gyvūnai toje vietoje pragulėjo ilgai, nes buvo gerokai apirę. Dėl nemalonaus radinio griežtės tiek kiaulių augintojų, tiek medžiotojų kontrolė ir stebėsena.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook