Balsavimas

Ar pasitikite rajono valdžia?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Nemuno tarša kelia rūpestį (0)

Kam tirti vandenį ten, kur niekas nesimaudo? Savivaldybė nuolat praneša apie maudymviečių vandens tyrimus, tačiau jurbarkiečiai stebisi, kad tiriamas Nemuno vanduo. Retas miesto gyventojas brenda į užterštą upę ir dažniausiai gaivinasi Greičių karjere. Tačiau vanduo čia niekad netirtas.

(Plačiau...)

Administracijos direktorė įkliuvo etikos sargams (balsavimas) (8)

Rugsėjo 13 d. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorės Vidos Rekešienės elgesio. Bus aiškinamasi, ar ji nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimo vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.

(Plačiau...)

Čempionate žuvienę virė ir viešviliečiai (0)

Rugsėjo 2 d. Šilutės mažųjų laivų uoste vyko IX tarptautinis žuvienės virimo čempionatas. Jau nuo 8 val. ryto Katilų alėjoje pradėjo kurtis žuvienės virimo komandos, kurios statė palapines, viena už kitą įmantriau puošė savo kiemelius, skuto bulves, morkas, ruošė žuvį, prieskonius. Nepaisant sinoptikų pranašautų nepalankių oro sąlygų, susirinko net 48 komandos. 

(Plačiau...)

Viešvilės rezervate grybautojai nepageidautini (0)

Nors pagal grybų pasiūlą prie kelių matyti, kad šiemet dygsta tik voveraitės, grybautojų miške netrūksta, o kai kurie įsigudrina pintines prisipildyti ten, kur grybauti draudžiama. Tokia vieta – Viešvilės rezervatas, kuriame lankytis žmonėms, ne tik grybautojams, draudžiama. 

(Plačiau...)

Prenumeruokite „ŠVIESĄ“ pigiau! (0)

„ŠVIESĄ“ PRENUMERUOKITE PIGIAU! Rugsėjo akcija: gyventojams – 2018 m. prenumerata 46 Eur, verslui – 52,32 plius NEMOKAMOS REKLAMOS!

Pagerbė geradarius iš Vokietijos (0)

Trečiadienio vidurdienį Jurbarke, aikštelėje prie Nemuno, išsirikiavo vilkikai su vokiškais registracijos numeriais bei „Kinder in Not“ logotipais. Ši nevyriausybinė organizacija jau 25-erius metus teikia humanitarinę pagalbą Lietuvai ir Jurbarko rajonui. 

(Plačiau...)

Jurbarko evangelikai liuteronai pramogauti kvietė šeimas (0)

Praėjusio šeštadienio rytą Jurbarką plovęs lietus nesugadino Šeimų popietės rengėjų nuotaikos, o į evangelikų liuteronų bažnyčios kiemelį rinkosi tėveliai su vaikučiais. Ši popietė – VšĮ „Liuteronų diakonija“ vykdomo projekto SEMPRE dalis. 

(Plačiau...)

Prisimins ir pagerbs (0)

Rugsėjo 3 d., 13 val. jurbarkiečiai kviečiami į Viešąją biblioteką prisiminti ir pagerbti buvusių Jurbarko gyventojų – žydų bendruomenę. 

(Plačiau...)

Šimkaitiškiai pasigedo seniūnijos traktoriaus (1)

Kaimiškai seniūnijai traktorius – tikras lobis, matyt, todėl šimkaitiškiai jo pasigedo ir ėmė domėtis, kur dingo seniūnijos MTZ-82. Ir paaiškėjo, kad nurašytas, esą niekam nebetinkamas traktorius tapo seniūnės pavaduotojos sūnaus nuosavybe. Susirūpinusieji skilo į dvi grupes: vieni stengiasi išsiaiškinti, ar traktorius tebuvo vertas metalo laužo supirktuvės, kitiems galvas skauda dėl to, kad neatseka „skundikų“, pagarsinusių nurašyto MTZ istoriją.

(Plačiau...)

Paramos paminklui statyti ieškos ir Lietuvoje (0)

Rugpjūčio 18 d. su privačiu vizitu Jurbarke viešėjusi Zundelovičių šeima rado laiko susitikti su savivaldybės meru Skirmantu Mockevičiumi. Skulptorius Dovydas Zundelovičius (David Zundelovitch) su dukra Ana (Anna Zundelovitch) ir sūnumi Grigorijumi (Gregory Zundelovitch) – Jurbarke planuojamo statyti paminklo žydams atminti kūrėjai su meru kalbėjo apie projekto įgyvendinimą, iškylančias kliūtis.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook