Aktualijos

Aktualijos

Kraupios žmogžudystės Jurbarke detalės: įtariamasis 17-metis nudurto vaikino šeimą įžūliai vedžiojo klystkeliais (2)

Kauno apygardos teismas antradienį atvertė 18-mečio jurbarkiečio Nojaus Armono nužudymo bylą, kurioje liudiję jaunuoliai atskleidė šokiruojančių detalių apie kraupiu nusikaltimu įtariamą, dabar jau pilnametystės sulaukusį Kęstutį Vyturį. Pastarasis tyčia klaidino savo aukos apleistame darželyje ieškojusius žmones, apsimetęs, jog ir pats dalyvauja paieškose. Išaiškėjo, jog įtariamasis žudikas kolekcionavo peilius, vieną jų nuolat nešiojosi – liudininkas jį pareigūnams netgi buvo nupiešęs.

(Plačiau...)

Savivaldybė nutraukė Naujamiesčio progimnazijos stadiono statybų sutartį (9)

Trečiadienį savivaldybė nutraukė sutartį su UAB „Sūduvos statyba“. Įmonė buvo laimėjusi konkursą atnaujinti Naujamiesčio progimnazijos sporto aikštyną už 314 739,26 eurų. Redakcijos žiniomis, sutartis nutraukta dėl įmonės negalėjimo darbus atlikti laiku ir kitų neįgyvendinamų reikalavimų.

(Plačiau...)

Berniukus tvirkinusiam buvusiam globos namų direktoriui – naujienos iš teismo (0)

Kaltu dėl šešių nepilnamečių globotinių tvirkinimo, seksualinio priekabiavimo, įtraukimo girtauti bei disponavimo pornografija kaltu pripažintas ir nuteistas buvęs Viešvilės vaikų globos namų vadovas 62 metų Algimantas Liaudaitis iki šiol atlygino žalą ne visoms savo aukoms. Visus pinigus, po 5 tūkst. eurų atgavo tik tiek, kurie kreipėsi į antstolius. Tai paaiškėjo Kauno apygardos teismui atmetus skundą, kuriuo A. Liaudaitis prašė leisti parduoti automobilį, kuriam taikomas nuosavybės teisių apribojimas.

(Plačiau...)

Mainų pakaba daiktams dovanoja antrą gyvenimą (0)

Jurbarke, Gedimino g., jau keletą metų akį traukia didžiulė pakaba su rūbais. Tai - Sandros Unguraitienės sumanymas paskatinti žmones mainytis jiems nereikalingais daiktais. Iš pradžių čia žmonės tik nedrąsiai stabtelėdavo, o dabar ši drabužių pakaba tapo populiaria mainų vieta, kurią aplanko ne tik vietiniai, bet ir svečiai iš aplinkinių rajonų.

(Plačiau...)

Košerinio maisto skoniai hebrajiškų garsų fone (0)

Kuo ypatingas žydų valgomas maistas ir ko galbūt galėtume pasimokyti iš labai sveika vadinamos žydiškos virtuvės, susivokti padės jurbarkietės gidės Nijolės Paulikienės parengta edukacija „Košerinio maisto paslaptys“. Edukacija – ne tik norintiems paragauti pagal „košer“ taisykles pagamintų patiekalų, bet ir išgliaudyti vieną kitą intriguojančią miesto istorijos detalę – pavyzdžiui, kodėl gražiosios Jurbarko sinagogos kieme buvo įsikūrusi skerdykla

(Plačiau...)

Teismas pratęsė suėmimą teroro akto organizavimu kaltinamam jurbarkiečiui (video) (0)

Vilniaus apygardos teismas 2020 m. liepos 13 d. tenkino prokuroro prašymą pratęsti kaltinamajam Gediminui Beržinskui kardomosios priemonės – suėmimo – terminą trims mėnesiams, suėmimo terminą skaičiuojant nuo 2020 m. liepos 14 d.

(Plačiau...)

Jurbarkietis neonacių tinkle: nepavykus teroro aktui Vilniuje gyrėsi, kad tai – ne pabaiga (video) (3)

Praėjusių metų spalį Lietuvos policija sulaikė internetinės ekstremistų organizacijos „Feuerkrieg Division“ (liet. „Ugnies karo divizija“, FKD) narį Lietuvoje. 1999 m. gimęs vyras siekė detonuoti savadarbį sprogmenį, vėliau internetu apie tai gyrėsi savo bendrams.

(Plačiau...)

Teroro aktą Vilniuje, įtariama, įvykdyti ketino jurbarkietis (3)

Vilniaus apygardos teismas pirmadienį skelbs savo sprendimą dėl kardomosios priemonės – suėmimo – pratęsimo teroro aktą Vilniaus pasikėsinusiam įvykdyti studentui iš Jurbarko Gediminui Beržinskui.

(Plačiau...)

Tapti globėju vien noro nepakanka (0)

2017 m. Lietuvos Respublikos atmintinų dienų įstatyme liepos pirmasis sekmadienis paskelbtas Globėjų diena. Šiemet liepos 5-ąją minima šventė visoje Lietuvoje pasitinkama visą savaitę vykstančiais renginiais. Globėjus, įtėvius ir jų globojamus vaikus minėti šią dieną pakvietė ir VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ veikiantis Globos centras.

(Plačiau...)

Tautiška giesmė vėl skries aplink pasaulį (programa Jurbarke) (0)

Šiais metais „Tautiškos giesmės“ giedojimas liepos 6 d. bus kitoks. Globalaus COVID-19 iššūkio akivaizdoje pasaulio žmonės pademonstravo, kad geba būti stiprūs ir vieningi, tiesdami simbolinius vienybės tiltus per privalomą atstumą tiesiogine ir perkeltine prasme. Pandemija uždarė pasaulį, tačiau išlaisvino žmogiškumą ir parodė, jog visų pirma mes esame žmogus – vienos Žmonijos dalis.

(Plačiau...)

Jurbarko auditoriui – Valstybės kontrolės dūriai (0)

Aukščiausioji audito institucija – Valstybės kontrolė – atliko 9 savivaldybių kontrolės ir audito tarnybų (SKAT) atliktų auditų išorinę peržiūrą, kurios metu vertino SKAT sukurtą audito kokybės kontrolės sistemą ir atliktų auditų kokybę. Apibendrinimo ataskaita pateikta Seimo Audito komitetui.

(Plačiau...)

Tenisą prisijaukina vis daugiau jurbarkiečių (0)

Gegužės gale Jurbarko r. savivaldybės taryba leido savivaldybės administracijai panaudos pagrindais perduoti paimsryje esančius teniso kortus asociacijai Jurbarko teniso klubas. Tai – lyg ir dovana, bet ir įsipareigojimas šiemet 10-metį švenčiančiai organizacijai, nors visa infrastruktūra tenisininkai rūpinosi bei prižiūrėjo ir iki šiol. 

(Plačiau...)

Metusi darbus sostinėje, Šilinėje pora įkūrė bistro – su naminiu maistu, upės panorama ir atokvėpio dovana (9)

Iš Jurbarko krašto kilusių valdininkės Ivetos ir verslininko Dariaus Balserių gyvenime būta laikotarpio, kai ištverti gimtinėje keletą dienų sekėsi sunkiai – traukdavo Vilniaus kultūrinis gyvenimas. Tačiau atėjo metas, kai ramybės troškimas nukonkuravo viską. Metę darbus, pardavę verslus, Balseriai grįžo ten, iš kur kilę, o grįžę Šilinėje įrengė atokvėpio oazę visiems – bistro „Keltininkas“.

(Plačiau...)

Keturratininkai siaubė Nemuno pakrantes (13)

Praėjusį savaitgalį karščiai į gamtą išviliojo daugybę poilsiautojų. Tačiau ne visi laiką leido kultūringai. Panemunių regioniniame parke grupė keturratininkų ne tik niokojo Nemuno pakrantes, bet ir įvažiavo į vandenį – išmalė seklumas ir be jokios baimės stoviniavo viduryje upės esančioje saloje.

(Plačiau...)

Valdžia nusprendė: šventė bus, bet kitokia (2)

Jurbarke iš lūpų į lūpas sklinda žinia, kad rugpjūčio pabaigoje miestą užgrius trijų dienų tradicinė krašto šventė. Žmonės stebisi, kad per karantiną išleidus tūkstančius eurų koronavirusui suvaldyti savivaldybės biudžetas dar bus tuštinamas šventei, kurioje tikrai nepavyks išvengti didelio žmonių susibūrimo.

(Plačiau...)

Ar problemas kelia tik „probleminiai vilkai“? (2)

„Kur tie jūsų medžiotojai, ką jie veikia? Vilkai jau net dieną kieme nutvėrė šuniuką! – tai piktas kantrybės netekusio gyventojo skambutis Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Jurbarko skyriui. Tokie ir panašūs priekaištai skyrių pasiekia vis dažniau. Dėl vilkų padarytų nuostolių apmaudo ir pagiežos strėlės nuolat kreipiamos į rajono medžiotojų pusę. O kaip yra iš tikrųjų?

(Plačiau...)

Policija prašo pagalbos: ieškoma moteris važiavo pro Jurbarką (0)

Birželio 11 d. 1 val. policija gauvo pranešimą, apie kad birželio 9 d. apie 18 val. iš savo namų, esančių Šakiuose Šaulių g., išėjo ir iki šiol į juos negrįžo Reda Bosaitienė (gim. 1972 m.). Pareigūnai turi duomenų, kad dingusioji važiavo pro Jurbarką.

(Plačiau...)

Globos namų bėglės laukiasi naujagimių (2)

Pernai policija sulaukė net 62 pranešimų apie iš Skalvijos namų pabėgusius globotinius. Šiemet skaičius gali būti dar didesnis, nes vien iki gegužės galo pranešta apie 35 pabėgimus. Didžioji dalis šios statistikos – dviejų merginų pasiekimai. Abi paauglės yra nėščios, tačiau ir tai įpročių nekeičia – bėglės toliau daro savo.

(Plačiau...)

„Ąžuoliuke“ – specialiųjų poreikių vaikams skirtos klasės (0)

Ketvirtis amžiaus – tiek Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokykloje veikia specialioji lavinamoji klasė vidutinį, žymų ir labai žymų intelekto sutrikimą turintiems mokiniams. Šiandien čia ugdomi devyni įvairaus amžiaus ir įvairių sutrikimų turintys vaikai.

(Plačiau...)

Pasaulio meteorologai žada rekordiškai karštą vasarą (0)

Pasaulio meteorologijos organizacija (PMO) įspėja dėl karštos vasaros Šiaurės pusrutulyje, galinčios pagerinti ligšiolinius rekordus.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook