Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Gelbėtojai vardija tas pačias gaisrų priežastis (0)

Spalio 25-ąją ugniagesiai lankėsi Smalininkuose. Jurbarko priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai kartu su seniūnu Ramūnu Alminu atrinko šešias šeimas, kurių namuose nemokamai įrengė dūmų detektorius ir patikrino šildymo bei elektros sistemas. Reido rezultatai ugniagesius nudžiugino ne visur. Dalyje būstų žmonės su ugnimi žaidė beveik tiesiogine šio žodžio prasme.

(Plačiau...)

Dovana jums – sugrąžinta šypsena (0)

Šypsena gali būti labai iškalbinga. Kartais gražios šypsenos daug pasako ne tik apie žmones, bet ir apie kliniką, kurioje jos ypatingai nušvinta.

(Plačiau...)

Kaip išrinkti geriausius žaislus vaikams? (0)

Žaislai – tai viena tokių dovanų, kuri nudžiugintų turbūt kiekvieną vaiką, tačiau tuomet, jei planuojama įteikti būtent tokią dovaną, vertėtų atsižvelgti į keletą svarbiausių kriterijų. Itin platų žaislų pasirinkimą galėsite rasti apsilankę https://pigu.lt/lt/zaislai parduotuvėje, kurioje galėsite pasirinkti tam tikras jus dominančias žaislų savybes, ir tai tikrai padės kur kas paprasčiau priimti vienokį ar kitokį sprendimą. Taigi, į ką vertėtų atsižvelgti ieškant pačių geriausių žaislų?

(Plačiau...)

Merginą sumušęs kovotojas prisipažįsta ir dėl seksualinio prievartavimo, gresia iki 10 metų už grotų (papildyta) (9)

Žiauriu 17-metės sumušimu ir pasikėsinimu ją išžaginti įtariamas Jurbarko politikų sūnus kelis mėnesius atkakliai kratėsi kaltės, bet vėliau pilnai ją pripažino. Ketvirtadienį prokuratūra paskelbė apie tyrimo pabaigą. Mišrių kovos menų turnyrų prizininkas įtariamas keliais nusikaltimais – pasikėsinimu išžaginti, įvykdytu seksualiniu prievartavimu ir sveikatos sutrikdymu.

(Plačiau...)

Jaunos mamos istorija. Noriu ja pasidalyti (0)

Nepagrįsta dvejonė, stresas, baimė ir nežinomybė – pagrindiniai pojūčiai, kuriuos patiria kone kiekviena žindyvė, pradėdama ruoštis kūdikio maitinimo etapui. Tačiau norint nuvyti visas neigiamas mintis tolyn, visų svarbiausia yra suprasti tai, kokią visapusišką naudą natūralus motinos pienas teikia kūdikiui ir mamai, o taip pat rekomenduojama pasikonsultuoti su kompetentingais specialistais, kurie nuramins ir tinkamai paruoš galimiems iššūkiams.

Apie tai, su kokiais žindymo neramumais susidūrė ir kaip juos sprendė, pasakoja „La Leche lygos“ žindymo vadovė, tinklaraštininkė ir keturių vaikų mama Ieva Driukienė, o savo įžvalgomis dalijasi medicinos mokslų daktarė, gydytoja neonatologė ir LSMU docentė Eglė Markūnienė.

(Plačiau...)

Apdraudusiems gyvūnus – dalies draudimo įmokų kompensacijos (0)

Iki šių metų gruodžio 31 d. ūkininkai gali kreiptis paramos dėl ūkinių gyvūnų draudimo įmokų dalies kompensavimo. Parama teikiama pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Rizikos valdymas“ veiklos sritį „Pasėlių, gyvūnų ir augalų draudimo įmokos“, susijusią su ūkinių gyvūnų draudimo įmokų kompensavimu. Šiam paraiškų priėmimo etapui skirta 2 390 550 Eur. 

(Plačiau...)

Kaip pasirinkti tinkamiausią vaikišką lovą? (0)

Jei reikėtų išvardinti dalykus, kurie yra labai svarbūs jūsų atžaloms, savaime suprantama, jų būtų labai daug – pradedant kokybišku maistu ir užbaigiant įdomiu laisvalaikiu. Vis tik, negalima pamiršti ir dar vieno dalyko. Tai – visavertis miegas. Tačiau tam, kad jūsų mažieji iš tiesų galėtų mėgautis kokybišku miegu ir puikia jaustųsi, būtina sukurti miegui draugišką aplinką. Kad ji tokia būtų, teks įgyvendinti ne vieną reikalavimą. Vienas jų – parinkti savo vaikui pačią tinkamiausią lovą. Jei vertintume, koks asortimentas yra siūlomas, tai, matytume, kad tėveliai susiduriame su iš tiesų rimtu iššūkiu. Taigi, šį kartą pateiksime keletą patarimų, ką daryti, kad tinkamiausią lovą iš rinkti būtų lengviau? 

(Plačiau...)

Tai ko galbūt dar nežinojote apie domeną (0)

Ketinantiems susikurti savo internetinę svetainę, ko gero, galvoje sukai gan nemažai klausimų į kuriuos ieškote atsakymo internete, pažystamų rate ar pas profesionalus. Nepakenks kartoti ir kartoti šią informaciją, kadangi dauguma padaro klaidų rinkdamiesi domeną.

(Plačiau...)

Klubas „Pantera“: federacijos valdyme nedalyvavome ir bendrų projektų kartu nerašėme (3)

Jurbarke kovos menų sportininko žiauriai sumušta mergaitė dar nepasveiko, tyrėjai dar nebaigė ikiteisminio tyrimo, o žiauraus jaunuolio treneris, išmokęs paauglį muštis, netrukus galės skaičiuoti solidžią valstybės paramą.

(Plačiau...)

Per miestą nusirito šauliška šventė (nuotraukos) (0)

Šeštadienį ir sekmadienį LDK Kęstučio 7-osios šaulių rinktinės Jurbarko Petro Paulaičio kuopa šventė savo įkūrimo šimtmetį. Šaulių šventė nusirito per visą miestą – nuo vandens bokšto, ant kurio tradiciškai buvo iškelta didžiulė trispalvė, iki Bišpiliukų, kur vyko įsteigimo minėjimas ir naujų šaulių priesaika.

(Plačiau...)

Jurbarko šauliai stojo ginti nepriklausomybę ir lietuvišką žemę (0)

Sukanka 100 metų, kai Jurbarke įsteigtas šaulių organizacijos skyrius. Tai įvyko 1919 m. spalio 22 d. Per šimtmetį Jurbarko šauliai nuėjo sudėtingą ir garbingą kelią. Nors tuo laiku, tik kiek daugiau nei prieš pusantrų metų, Lietuvos Tarybos 2018 m. vasario 16-osios nutarimu, vadinamuoju Nepriklausomybės aktu, juridiškai buvo atkurta nepriklausoma Lietuvos valstybė, tačiau faktinis gyvenimas, ypač tolimoje Lietuvos pasienio vietoje, tuomet buvusioje Jurbarko apskrityje, tekėjo sena vaga. O susiburti Jurbarko vyrus į šaulių organizaciją vertė istorinės aplinkybės.

(Plačiau...)

Kaip įsirengti stilingą miegamąjį? (0)

Nors dauguma žmonių sako, kad miegamasis pirmiausia turėtų būt ta vieta, kur būtų galima gerai išsimiegoti, dėmesį verta atkreipti, kad ne ką mažiau svarbus ir kitas kriterijus. Tai – stilingumas. Taigi, dalijamės keliais aptarimais, kurie tikrai pravers tuo atveju, jei norite susikurti ne tik patogų, bet ir stilingą miegamąjį.

(Plačiau...)

Šiurpūs paauglių nusikaltimai Jurbarke: meras tikina, kad dabar jaunimas gali jaustis saugiai (balsavimas) (7)

LRT RADIJO tiesioginės transliacijos iš mažųjų Lietuvos kultūros sostinių tęsiasi. Šįkart žurnalistai Edvardas Kubilius ir Rūta Kupetytė lankėsi Vadžgiryje, kur kalbėjosi su Jurbarko rajono meru Skirmantu Mockevičiumi. Viena iš aptartų aktualijų – Jurbarko mieste vienas po kito įvykdyti keli itin sunkūs nusikaltimai. Mero teigimu, buvo padarytos išvados, todėl Jurbarko jaunimas gali jaustis saugiai.

(Plačiau...)

Atsiplėšti nuo galo savivaldybei nesiseka (4)

Geriausiai besitvarkančios savivaldybės titulą Lietuvos savivaldybių indekse šiemet susigrąžino sostinė, nedideliu skirtumu aplenkusi Klaipėdos miestą. Mažųjų savivaldybių indekse šiemet lyderis nesikeičia: pirmauja Klaipėdos rajono, antra – Kauno rajono, trečią ir ketvirtą vietas dalijasi Druskininkų ir Mažeikių r. savivaldybės. Jurbarkui pavyko šiek tiek pakilti, tačiau rajonas vis dar rikiuojasi mažųjų savivaldybių sąrašo gale.

(Plačiau...)

„Rudenėlio“ šventėje – spalvinga mandala (0)

Spalio 1-ąją devynerių metų veiklos sukaktį paminėjo VšĮ Smalininkų senjorų namai. Šiuose namuose kasdienybė žydi šviesiomis, ryškiomis spalvomis , o ir šventės nesibaigia. Globos namų gyventojai dažnai pakviečiami į keliones, ruduo neįsivaizduojamas be grybavimo, o neseniai visas kolektyvas  šauniai paminėjo Socialinių darbuotojų ir Pagyvenusių žmonių dienas.

(Plačiau...)

Registrų centro specialistams – aštrūs žemės savininkų klausimai (0)

Spalio 4 d. Jurbarko r. savivaldybėje žemės ir nekilnojamojo turto masinį vertinimą pristatė Valstybinės įmonės Registrų centro specialistai. Nors masinio vertinimo metodika buvo aptarta išsamiai, susitikime dalyvavusiems žemės savininkams nepavyko išsiaiškinti, kaip tiksliai nustatoma žemės vertė.

(Plačiau...)

Ugniagesių komanda – brakonierių prieglobstis? (Balsavimas) (7)

Jurbarko r. priešgaisrinei tarnybai keli joje dirbantys ugniagesiai užtraukė brakonierių prieglaudos vardą. Spalio 1-ąją aplinkosaugininkai Pupkaimio k. (Raudonės sen.) su stambiu neleistinos medžioklės laimikiu sučiupo vieną tarnybos ugniagesį, o paskui kitą, taip pat Raudonės komandoje dirbantį, vyrą velkasi visa baudų už brakonieriavimą virtinė.

(Plačiau...)

Klampiu keliu sergančius vaikus neša ant rankų (nuotraukos) (6)

Beveik kilometras kankynės – taip trys skirsnemuniškių šeimos vadina kasdien įveikiamą atstumą nuo namų iki žvyrkelio. Galbūt sveikų žmonių ši situacija taip neapsunkintų, tačiau sodybose auga mažamečiai vaikai, o keletui iš jų reikalinga nuolatinė medikų pagalba. Tik medikai iki sodybų neprivažiuoja, todėl mamoms su atžalomis ant rankų tenka klampoti iki kelio pačioms.

(Plačiau...)

Ugniagesiams – dar vienas istorinis automobilis (5)

Rugsėjo 26-ąją vykusiame savivaldybės tarybos posėdyje politikai skyrė lėšų Jurbarko r. priešgaisrinei tarnybai. Įstaigos vadovas Stasys Pocius prašė 12 tūkst. eurų pirkti gaisrams gesinti skirtą techniką. Politikai pinigų skyrė, tačiau nei nauju, nei apynauju automobiliu ugniagesiai nesidžiaugs – tarnyba planuoja įsigyti 1987-ųjų laidos mašiną iš Lenkijos.

(Plačiau...)

Verslininkų technika kelią pavertė klampyne (0)

Netoli Vadžgirio esančio Pabebirvio ir aplinkinių kaimų gyventojai – įkalinti. Runkelių derlių nuimanti UAB „AUGA Raseiniai“ kelius pavertė neišvažiuojamomis klampynėmis. Gėrybes vežančios technikos suniokotomis vietomis nepravažiuoja ne tik lengvieji automobiliai, bet ir vaikus į mokyklas bei žmones su reikalais turintys vežti autobusai.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook