Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Pradėtas tvarkyti paskutinis J.Žemaičio-Vytauto bunkeris (0)

Sulaukus viešų priekaištų, kad netinkamai prižiūrimas Jurbarko rajone esantis, paskutine prezidentine vadaviete vadinamas, partizanų vado Jono Žemaičio-Vytauto bunkeris, imta jį tvarkyti. Vietos verslininkai žada dovanoti priemonių vandeniui iš bunkerio semti, o vietos valdžia planuoja sutvarkyti bunkerio prieigas ir tikina pasistengsianti, kad autentiškas bunkeris būtų išsaugotas.

(Plačiau...)

Jurbarke – 63 antžeminių konteinerių aikštelės (0)

Nemalonūs kvapai, konteinerių trūkumas, nepatogios aikštelės ir pasklidusios po aplinką atliekos mažina gyvenamosios aplinkos patrauklumą. Be to, dideli nesurūšiuotų atliekų kiekiai kur kas sparčiau pripildo sąvartynus, kenkia aplinkai. Siekiant spręsti šią problemą, inicijuotas konteineriams skirtų aikštelių įrengimo projektas.

(Plačiau...)

Penktadienį prie Nemuno – vaizdinga pažintis su gaisrų gesinimo istorija (4)

Liepos 27 d. 12 val. aikštelėje prie Nemuno (feisbuke) Jurbarko priešgaisrinės apsaugos tarnybos pareigūnai pademonstruos gaisrų gesinimo mūsų mieste istoriją, kuriai jau 120 metų. Pirmoji gaisrų gesinimo tarnyba – ugniagesių draugija – Jurbarke įsteigta 1898-ųjų liepą.

(Plačiau...)

Pagalba: vaikais rūpinasi tylūs geradariai (2)

„Noriu, kad visi žinotų, jog Jurbarke yra daug gerų žmonių, kuriems rūpi skurde gyvenantys vaikai. Ir gal patys sugalvotų prisidėti prie labdaros projektų“, – sakė į redakciją užsukusi Inga Molevaitė. Šiuo metu įvairias naujo darbo galimybes svarstanti jurbarkietė nuo pagalbos skurdžiai gyvenantiesiems neatitrūksta ir nuolat palaiko ryšį su šeimomis, kurioms padėjo būdama probacijos pareigūne.

(Plačiau...)

Kaip apsisaugoti nuo karščio (0)

Karšta vasara – ne tik puikios atostogos, bet ir pavojus sveikatai.  Karštis veikia kiekvieną iš mūsų, bet ypač jautrūs yra kūdikiai ir vaikai iki 4 metų amžiaus, 65 metų amžiaus ir vyresni žmonės, asmenys, turintys antsvorio, dirbantys sunkų fizinį darbą, sergantieji endokrininėmis, inkstų, širdies ir kraujagyslių ligomis. Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) pateikia  rekomendacijų, kaip apsisaugoti nuo karščio.

(Plačiau...)

Bendruomenę sukiršino bilietų kaina (18)

Vieną didžiausių ir gražiausių rajono švenčių – Eržvilke vykstančius Škaplierinės atlaidus ir po jų miestelyje rengiamą eržvilkiškių ir iš svetur atvykusiųjų suėjimą šiemet apipynė nesutarimai. Gyventojus papiktino vietos Kultūros centro organizuojamos kultūrinės programos bilietų kainos, tad vakarinę šventės dalį jie nusprendė organizuoti patys.

(Plačiau...)

Apie šventes ir kasdienius darbus (0)

Juodaičiai

Liepos 14 d. per tradicinę šventę „Vasaros žiedai“ atidengtas paminklinis akmuo Juodaičių vardo paminėjimo 450-osioms metinėms pažymėti.

1568 m. bajorų ir karališkųjų valstiečių žemių akte paminėtas Juodaičių vardas. Manoma, kad jis kilęs nuo kadaise čia buvusio Juodžio ežerėlio.

(Plačiau...)

Automobilių veiklos nuomos su pilnu aptarnavimu pasiūlymai įmonėms (0)

Automobilių veiklos nuoma dažnais atvejais gali tapti pačia palankiausia pasirinkimo galimybe. Šiomis paslaugomis gana dažnai nusprendžia pasinaudoti įmonės, kurioms automobiliai yra reikalingi darbo reikmėms arba darbuotojų motyvacijai. 

(Plačiau...)

Dujų balionus teks tikrinti dažniau (0)

Pagal lapkričio 1-ąją įsigaliosiančią naująją tvarką senieji buitiniai dujų balionai galės būti naudojami ne ilgiau nei 40 metų nuo jų pagaminimo datos. Taip pat dažnės privaloma patikra – ją reikės atlikti ne kas dešimt, o kas penkerius metus. Kadangi šalyje vis dar naudojama apie 400 tūkst. senų balionų, taip stengiamasi užtikrinti žmonių ir turto saugumą.

(Plačiau...)

Raginama pirkti Raudonės pilį (3)

Pasaulio ekonomikos forumo Jaunimo globalaus tinklo Vilniuje bendruomenė (World Economic Forum Global Shapers Vilnius) siūlo alternatyvų investuotojų pritraukimo būdą ir kviečia visus prisidėti įsigyjant Raudonės pilį Jurbarko rajone. 

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook