Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Kritikos strėlės kontrolieriui ir abejingai valdžiai (1)

Prieš kiekvieną savivaldybės tarybos posėdį darbas verda komitetuose. Ne išimtis ir Kontrolės komitetas, kurio paskirtis – prižiūrėti ir kontroliuoti kaip vykdomas biudžetas, naudojamas savivaldybės turtas ir lėšos. Paskutiniame Kontrolės komiteto posėdyje kritikos strėlės lėkė į savivaldybės vadovų kontrolieriaus pusę.

(Plačiau...)

Lenkija iš Jurbarko reikalauja beveik milijono rusų pradangintų eurų (17)

Lenkijos Respublikos investicijų ir ekonominės plėtros ministerija rugpjūčio 14 d. Jurbarko rajono savivaldybei pateikė ikiteisminį reikalavimą per 45 dienas sugrąžinti 962 248,37 Eurų, kaip netinkamai panaudotų lėšų, 2013–2015 metais kartu su Nemano miesto administracija (Kaliningrado sritis, Rusija) įgyvendinant projektą „Nemuno upės ekologinės būklės gerinimas, įrengiant nuotekų surinkimo ir valymo infrastruktūrą Skirsnemunės miestelyje Jurbarko rajone bei Nemano mieste (Rusija)“.

(Plačiau...)

Norintieji renovuoti daugiabutį, turi suskubti (0)

Liepos pabaigoje Aplinkos ministerija paskelbė naują kvietimą teikti paraiškas daugiabučiams renovuoti. Skelbimai, raginantys dalyvauti Daugiabučių namų modernizavimo programoje, laiptinėse, spaudoje, internetinėse savivaldybės ir daugiabučių atnaujinimo administratoriaus – UAB „Jurbarko komunalininkas“ svetainėse pasirodė tik šiomis dienomis, kai paraiškoms paruošti liko visai nedaug laiko. 

(Plačiau...)

Šventė paliko ir karčių nuosėdų (0)

Rugpjūčio pabaigoje praūžusi Jurbarko krašto šventė „Mus jungiantys tiltai“ kelia įvairių minčių – vieniems visko užteko ir buvo gražu, o kažkas liko nepatenkintas ir peikia viską iš eilės. Kaip ne viskas yra juoda ir balta, taip ir šventė buvo įvairiaspalvė. Apie gražiąją jos pusę „Šviesa“ jau rašė. Šįkart – šiek tiek „nesaldžių“ pastebėjimų.

(Plačiau...)

Mokymai ar turizmas? Jurbarko klerkai mokytis keliauja į Ispaniją (17)

Keturių savivaldybių – Jurbarko, Tauragės, Šilalės ir Pagėgių vadovai ir pavaldiniai mokytis, kaip įdiegti vieno langelio principą, keliauja į Ispaniją, užuot patirties pasisėmę Lietuvoje, kitose savivaldybėse, kurios jau ne pirmi metai dirba pagal tokį modelį. Deja, Ispanija negarsėja kaip efektyvi kovotoja su biurokratija, o mokesčių mokėtojams šie valdininkų mokslai kainuos ne vieną tūkstantį eurų.

(Plačiau...)

Tarp darbuotojų ir direktoriaus – karo kirvis (6)

Vis stipriau kunkuliuojančios aistros Jurbarko autobusų parke rugpjūčio 27 d. išsiliejo susirinkime. Darbuotojų iniciatyva buvo surengtas susitikimas su įmonės direktoriumi Arvydu Štulu. Problemų neapsikentę žmonės siekė ne tik jas įvardyti ir išgirsti sprendimo būdus, bet ir viešumo – į susitikimą pakvietė ir vietos politikus, ir žiniasklaidą.

(Plačiau...)

Serediškiams – išminties pilnas inkilas (0)

Rugpjūčio 2-osios popietę Seredžiaus seniūnijos pastato pašonėje vasaros kaitrą vaikė muzikos garsai ir smagūs pokalbiai. Į kamerinį pasibuvimą serediškius sukvietė Jurbarko viešosios bibliotekos Seredžiaus skyriaus bibliotekininkė Rasa Kaminskienė, sumaniusi ir įgyvendinusi knygų inkilo idėją.

(Plačiau...)

Į partinį susirinkimą – su valdišku automobiliu (7)

Į partinį susirinkimą – valdišku automobiliu ir už mokesčių mokėtojų pinigus. Panašu, kad savivaldybės administracijos direktorei Vidai Rekešienei naudojimasis tarnybine padėtimi tampa įpročiu. Politikė į socialdemokratų partijos Jurbarko skyriaus tarybos posėdį vyko valdišku automobiliu „Škoda“.

(Plačiau...)

Per Skirsnemunės mokykloje vykusias vestuves susikibo moterys (13)

Rugpjūčio 18 d. Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinėje mokykloje, surengtos vestuvės baigėsi moterų susistumdymu. Nukentėjusioji dėl patirtų sužalojimų kreipėsi į policijos pareigūnus.

(Plačiau...)

Tvirti atminties tiltai veda į prasmingą šiandieną (0)

Jurbarko krašto šventė „Mus jungiantys tiltai“ ketvirtadienio vakarą prasidėjo renginiu „Atminties tiltai“ prie generolo Jono Žemaičio vadavietės-bunkerio Šimkaičių girioje. Prieš 15 metų rugpjūčio 23-ioji – Baltijos kelio ir Juodojo kaspino diena čia paminėta pirmą kartą, o šiemet aikštelėje prie bunkerio sunkiai tilpo visi atvykusieji prisiminti Lietuvai svarbių istorijos datų.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook