Aktualijos

Aktualijos

Į stoties statybas – kūlvirsčiais (15)

Rajono amžiaus projektu tapusiai Jurbarko autobusų stočiai atsirado viltis. Panašu, kad nemažą dalį lėšų naujam pastatui ir aplinkai sutvarkyti galima būtų gauti iš regioninio projekto „Tauragė+“. Tačiau per metus laiko savivaldybė realiai visiškai nesiruošė stoties statyboms, todėl dabar reikia suktis žaibo greičiu. Surasti architektus ir turėti pastato bei aplinkos sutvarkymo projektą rankose valdininkai turi tik keturis mėnesius.

(Plačiau...)

Rotuliečiai prašo saugesnio kelio (0)

Rugpjūčio 23-iosios rytą prie Rotulių įvyko avarija. Automobilis į motociklą, kuriuo važiavo du jaunuoliai, atsitrenkė apie 7 val. ryto. Per avariją nukentėjo abu vaikinai, vienas iš jų – smarkiai.

(Plačiau...)

Nuskendusio paauglio paieška tęsiama (papildyta, nuotraukos) (0)

Antradienio popietę Nemune, ties Šiline, nuskendo vaikas. Pirminiais duomenimis, upės srovė paauglį nunešė, kai šis iš Gelgaudiškio pusės bandė pereiti Nemuną į Šilinės pusę.

(Plačiau...)

Teismas sprendimo nepakeitė (4)

Kauno apygardos teismas atmetė buvusios Jurbarko r. savivaldybės administracijos direktorės Vidos Rekešienės skundą dėl nušalinimo nuo pareigų. Tokią nutartį rugpjūčio 1  d. priėmė Kauno apylinkės teismo Kauno rūmai.

(Plačiau...)

Nemune nuskendo paauglys (0)

Rugpjūčio 27-osios popietę Nemune ties Šiline nuskendo paauglys. Pirminiais duomenimis, upės srovė jį nunešė bandžius perbristi Nemuną iš Gelgaudiškio į Šilinės pusę.

(Plačiau...)

Iš pareigų atleidžiamas Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro direktorius Kęstutis Komskis (3)

Antradienį posėdžiavę Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro (TRATC) akcijų valdytojai, Tauragės apskrities savivaldybių administracijų direktoriai, priėmė sprendimą iš pareigų atleisti TRATC direktorių Kęstutį Komskį. Toks sprendimas priimtas rugpjūčio 6-ąją nustačius, kad K.Komskis buvo neblaivus darbe. 

(Plačiau...)

Sužaloto motociklininko draugai pastatė ženklus (nuotraukos) (9)

Penktadienio rytą prie Rotulių įvyko avarija. Automobilis į motociklą, kuriuo važiavo du jaunuoliai atsitrenkė apie 7 val. ryto. Per avariją nukentėjo abu vaikinai, vienas iš jų – smarkiai.

(Plačiau...)

Baltijos kelio kryžius paliktas likimo valiai (2)

Lietuva mini Baltijos kelio trisdešimtmetį. Vakar iš visos šalies žmonės vyko į vietas, kur 1989 m. rugpjūčio 23-ąją lietuviai, latviai ir estai susikibo į gyvą, tris Baltijos seses sujungusią, laisvės grandinę. Atminti šiam įvykiui Jurbarko r. žmonių susibūrimo vietoje Ukmergės rajone, savivaldybė, kaip ir daug kitų, pastatė kryžių, tačiau prižiūrėti pamiršo.

(Plačiau...)

Rašytojų giraitė virsta traukos vieta (0)

Žolynais ir tradiciniais atlaidais Veliuonoje pražydusi Žolinė miestelio gyventojus ir svečius sukvietė į Rašytojų giraitę, kurioje bibliotekininkės, rašytojos Violetos Šoblinskaitės pastangomis vis dažniau vyksta pasimatymai – su kūrėjais, muzikantais, kaimynais, mylimaisiais. „Norėčiau, kad ši giraitė būtų gyva, joje rinktųsi ir vakarus leistų veliuoniškiai, būriuotųsi jaunimas“, – svajoja V. Šoblinskaitė.

(Plačiau...)

Ištiesinti gatvę – neįmanoma misija? (6)

Ką patraukti – gatvę, ar stulpą? Panašu, kad Jurbarko r. savivaldybės valdininkai renkasi truktelėti gatvę, nors gyventojai dovanotų savo žemės, kad kelias būtų tiesus. Tačiau išeities paieškas apsunkina ne tik išsiskyrusios nuomonės, bet ir gerokai pavėluoti sprendimai, nes apie kreivą gatvę bendruomenė sužinojo tik dabar – kai darbininkai ėmė žymėti būsimų statybų ribas.

(Plačiau...)

Jurbarkų seniūnijos žmonės iškėlė savo vėliavą (2)

Rugpjūčio 16 d. Jurbarkuose pašventintas seniūnijos herbas ir vėliava, kuri iškilmingai pakelta giedant Lietuvos valstybės himną. Nuo šiol Jurbarkai turi oficialius svarbiausius savo krašto simbolius.

(Plačiau...)

Senosios giesmės - dovana Jurbarko 760 - mečio proga (0)

Rugpjūčio 16 d. Jurbarko evangelikų liuteronų Kristijono Donelaičio  bažnyčioje skambėjo chorinė programa „Septynios liuteronų giesmės“ mišriam chorui ir vargonams. Praėjusią savaitę Jurbarke Lietuvos evangeliškos bažnytinės muzikos sandraugos vadovė Laura Matuzaitė - Kairienė surengė tradicinį bažnytinio giedojimo seminarą bei dirigentų meistriškumo kursus.

(Plačiau...)

Už nesitvarkymą grūmoja milijoninėmis baudomis (9)

Lietuvai Europos Sąjunga skyrė pinigų susitvarkyti centralizuoto geriamojo vandens tiekimo, nuotekų šalinimo ir jų išvalymo problemas. Terminas – iki 2023 metų. Kadangi šie darbai, ypač dėl centralizuoto nuotekų šalinimo, vyksta nepakankamai sparčiai, Europos Komisija įspėjo Lietuvą, kad neįvykdžius įsipareigojimų laukia didžiulės baudos – dalį pinigų tektų grąžinti.

(Plačiau...)

Sielas gydo dėmesys ir bendravimas (0)

Prieš aštuonerius metus susiformavusi graži tradicija rengti Jurbarko rajono neįgaliųjų vasaros šventes draugijos nariams dovanoja bendravimo džiaugsmą. Susibūrimai keliauja iš vienos seniūnijos į kitą, leisdami pasigėrėti išskirtiniu rajono vietovių kraštovaizdžiu, pažinti kaimus ir miestelius, patirti malonių įspūdžių ir rasti naujų draugų. Šios vasaros stotelė – Vertimai, kuriame senojo Lietuvos kaimo tradicijas puoselėja draugiška bendruomenė.

(Plačiau...)

Žiauriai sumuštos 17-metės jurbarkietės byloje – įtariamajam nepalanki nutartis (2)

Klaipėdos apygardos teismas nagrinėjo dar gegužę žiauriai sumuštos jurbarkietės advokato skundą, kuriuo buvo prašoma grąžinti įtariamajam kardomąją priemonę – vėl užmauti apykoję.

(Plačiau...)

Paskynuose pastatus pleškino padegėjas (0)

Praėjusią naktį Paskynų gyventojai liko be miego. Šimkaičių sen. esančiame kaime kelių valandų skirtumu užsiliepsnojo du pastatai. Įtariama, kad jie buvo padegti.

(Plačiau...)

Opozicija reiškia nepasitikėjimą ir vicemerui (papildysime) (20)

Penktadienį, rugpjūčio  9 d., Jurbarko r. savivaldybės tarybos narių grupė užregistravo dokumentą „Dėl nepasitikėjimo Jurbarko rajono savivaldybės tarybos mero pavaduotoju Daivaru Rybakovu“ ir tikisi, kad šis klausimas bus svarstomas ateinantį antradienį  vyksiančiame neeiliniame rajono tarybos posėdyje.

(Plačiau...)

Atidaryta nauja „Norfos“ parduotuvė (8)

Ketvirtadienį Jurbarke, Dariaus ir Girėno g. 112, atidarytas naujas „Norfos“ prekybos centras. Parduotuvėje veikia šešios savitarnos ir trys įprastos kasos. Prekybos centro bendras plotas sudaro du tūkst., o prekybos salės – apie pusantro tūkst. kv. metrų. Šalia įrengta stovėjimo aikštelė, talpinanti 60 automobilių.

(Plačiau...)

Raudonės pilyje – bendruomenių siesta (1)

Rugpjūčio 2 d. Raudonės pilyje surengta bendruomenių ir seniūnaičių siesta buvo pirmas bandymas sukviesti visus pabūti drauge, pabendrauti, pasilinksminti ir paieškoti galimybių tapti vieningais dirbant dėl savo krašto. Raudoniškiai neslepia, kad bendradarbiavimo jiems dar reikia mokytis.

(Plačiau...)

Viešvilės miestelio diena – su kariniu prieskoniu (3)

Rugpjūčio 3-4 d. Viešvilė šventė miestelio dienas „Karyba nuo viduramžių iki...“. Viešviliečiams pasirodymus surengė šiuolaikiniai kariai ir karo istorijos klubai, savo veiklą pristatė Karo prievolės komplektavimo tarnyba.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook