Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Ligoninė lieka be vadovo (17)

Nuo vasario 1 d. Jurbarko ligoninės vyr. gydytojas Aivaras Šlekys palieka šios gydymo įstaigos vadovo pareigas ir dirbs pagal specialybę – gydytoju psichiatru.

(Plačiau...)

Centralizuota šiluma brangs beveik dešimtadaliu (2)

Nuo kitų metų pradžios „Kauno energijos“ bendrovės klientai brangiau mokės už centralizuotą būstų šildymą. Šiuo metu bendrovės tiekiamos šilumos kaina yra 5,20 ct už kilovatvalandę be PVM, o nuo 2018 metų sausio 1 dienos ji bus 5,67 ct už kilovatvalandę be PVM.

(Plačiau...)

Su Nobelio premijos laureatu Vokietijoje dirbantis jurbarkietis papasakojo, kas turi keistis, kad jis grįžtų į Lietuvą (0)

Gražvydas Lukinavičius savo mokslinį gyvenimo kelią pradėjo Lietuvoje – Vilniaus universiteto Chemijos fakultete baigė bakalauro ir magistro studijas, vietiniame Biotechnologijos institute baigė ir doktorantūros studijas. Beje, labai sėkmingai – jo disertacija 2007 m. pripažinta geriausia. Bet dideli tikslai ir atkaklumas atvėrė kur kas platesnius kelius. Vyras yra kilęs iš Jurbarko.

(Plačiau...)

Bendrystės vakarą nušvietė Betliejaus taikos ugnis (0)

Trečiąjį advento sekmadienį Jurbarko Kristijono Donelaičio evangelikų liuteronų bažnyčioje skambėjo gražiausios giesmės, Dievo žodį ekumeninėse pamaldose skelbė evangelikų liuteronų parapijos kunigas Mindaugas Kairys ir Švč. Trejybės bažnyčios klebonas Darius Auglys, o iš rankų į rankas keliavo ir širdis šildė Betliejaus taikos ugnelė.

(Plačiau...)

Pratybos – rimtų darbų pradžia (0)

Gruodžio 11 d. savivaldybėje vyko civilinės saugos stalo pratybos su Lietuvos šaulių sąjunga. Kitoms savivaldybėms įprasti mokymai Jurbarke surengti pirmą kartą, aptartos įvairios sritys, kuriose savivalda iš šaulių tikisi pagalbos.

(Plačiau...)

Paroda – proga pažinti kaimynus (0)

Prieššventinis laikas – puikus pamatyti ir pasidžiaugti tuo, ką gražaus moka ir sugeba kaimynai. Jurbarko Miškininkų gatvėje surengta kūrybingųjų bendruomenės narių darbų paroda. Ji surengta pagal projektą „Dirbkime ir džiaukimės kartu“, o gruodžio 29 d. dar vyks bendruomenės vakaronė su Kalėdų seneliu, suneštinėmis vaišėmis ir koncertu.

(Plačiau...)

Visuomenės sveikatai reikia daugiau dėmesio (0)

Ketvirtus metus veikiančio Jurbarko r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro duomenimis, rajono gyventojai dėl savo sveikatos turėtų sunerimti. Tokią išvadą biuro specialistai daro atlikę visuomenės sveikatos stebėseną ir išanalizavę 2016 m. duomenis.

(Plačiau...)

Saugiai naudokimės pirotechnikos gaminiais! (0)

Kasmet artėjant Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų šventėms, rūpestį kelia civilinių pirotechnikos priemonių naudojimas. Kad išvengtume skaudžių nelaimių, specialistai pataria, kaip naudotis fejerverkais ir kitomis pirotechnikos priemonėmis. 

(Plačiau...)

Smalininkų TVM – respublikinis verslumo konkursas (1)

Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje gruodžio 12-14 d. – tradicinė verslumo savaitė. Tradiciniai ir renginiai: susitikimai su finansų ir mokesčių specialistais, diskusijos su verslo atstovais, jaunimo konkursas, mugė. Visa tai – puikios verslumo pamokos ne tik šios mokyklos mokiniams.

(Plačiau...)

Miškininkų organizuojama akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ džiugins žmones (0)

Generalinės miškų urėdijos, Aplinkos ministerijos ir visų 42 miškų urėdijų organizuojama tradicinė akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus" - tai vienas gražiausių ir labiausiai pavykusių miškininkų bendruomenės renginių. Kiekvienais metais į šakų dalinimo vietas suplūsta tūkstančiai žmonių. Akcija ypač džiaugiasi senjorai ir mažiau uždirbantys žmonės. Parnešę namo miškininkų dovanotą žaliaskarės šaką, sutaupytus pinigėlius jie gali išleisti artimųjų dovanėlėms ar šventinėms vaišėms.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook