Balsavimas

Ar pajutote, kad labai padidėjo žemės mokestis?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Čia – mano kraštas (fotokonkursas) (0)

Skrendantis paukštis ir jį palydinčios žmogaus akys, pirmas mažų kojyčių žingsnis ir senojo Nemuno tėkmė, kylantis daigas ir jį globojančios rankos – viską, kuo gyvename, ką jaučiame, ir net tai, apie ką mąstome, galime sustabdyti fotokadre.

(Plačiau...)

Bibliotekos direktorė papildė partinę statistiką (38)

Kovo 1 d. Jurbarko r. savivaldybės viešojoje bibliotekoje direktoriauti pradėjusi Rasida Kalinauskienė partinio vadovavimo statistiką papildė didėjimo linkme. Pagal „Transparency International“ Lietuvos skyriaus neseniai paskelbtus duomenis, keturi iš dešimties valstybės ir savivaldybių valdomų įmonių vadovų buvo susiję su partijomis, dažniausiai – su socialdemokratais.

(Plačiau...)

Kviečiame išmokti naudotis kompiuteriu ir e. paslaugomis (0)

Jurbarko r. savivaldybės viešojoje bibliotekoje organizuojami nemokami kompiuterinio raštingumo ir interneto pradžiamokslio kursai vyresnio amžiaus gyventojams.

(Plačiau...)

Šimtabalsė daina Tėvynei (0)

Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje ką tik baigėsi rajono pradinukų dainų šventė „Tėvyne, Tau daina šimtabalsė“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.

(Plačiau...)

Gyventojų dėmesiui: Jurbarke ženklinami atliekų konteineriai (1)

Visi individualių namų gyventojai turi pasirūpinti, kad jų turimi mišrių ir žaliųjų atliekų konteineriai būtų suženklinti laiku. Konteineriai specialiomis elektromagnetinėmis žymėmis bei lipdukais su identifikaciniu numeriu Jurbarko mieste ir rajone bus ženklinami iki kovo 30 d. Viskas, ką reikia padaryti gyventojams – atliekų surinkimo dieną išstumti turimus konteinerius už savo teritorijos vartų.

(Plačiau...)

Kaip pasirinkti ir įsirengti dūmų detektorius? (4)

Nuo gegužės visuose Lietuvos gyvenamuosiuose būstuose – butuose, individualiuose namuose, sodo nameliuose – turės būti įrengti autonominiai dūmų detektoriai, to reikalaus įsigaliosiantys teisės aktai. Redakcija ir priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas pataria, kaip teisingai pasirinkti ir įsirengti detektorius.

(Plačiau...)

Auklės vaidmens imasi nevyriausybininkai (0)

Praėjusią savaitę paskelbti ES statistikos tarnybos (Eurostato) duomenys apie formalias vaiko priežiūros paslaugas, pavyzdžiui, dienos centruose, rodo, kad Lietuvoje gauti tokias paslaugas galimybių žymiai mažiau nei kitose Europos Sąjungos šalyse. Jurbarko rajone to imasi nevyriausybinės organizacijos, įsteigusios jau 6 vaikų dienos centrus.

(Plačiau...)

Vagiliaujantis paauglys gyventojus varo į neviltį (7)

Ką daryti su nepilnamečiu nusikaltėliu, kurio polinkio masiškai vogti nepajėgi sutramdyti jokios tarnybos, o izoliuoti nuo visuomenės trukdo ilgos biurokratinės procedūros? Internete plinta masiniai jurbarkiečių nuogąstavimai ir skundai, kad jie nebesijaučia saugūs namuose. Paauglys akiplėšiškai tikrina ar namų ir butų durys užrakintos, o patekęs vidun čiumpa pirmus po ranka pasitaikiusius vertingus daiktus.

(Plačiau...)

„Norfos“ statybos kruta vėžlio žingsniu (0)

Vasario 7 d. miesto seniūnijos salėje įvyko privalomas viešas susirinkimas, kuriame buvo pristatytas prekybos centro „Norfa“ su automobilių stovėjimo aikštele Jurbarke projektas. Architektas Julius Volungevičius pateikė jau trečią projekto variantą, ankstesni buvo pristatyti dar 2016 m. rudenį. 

(Plačiau...)

Laisvės trimitas ataidėjo nuo Valdovų rūmų (0)

Vasario 10-ąją po ryto šventų Mišių Jurbarko Švč. Trejybės bažnyčioje Lietuvą ir kraštiečius su Šimtmečiu pasveikino dainuojantis miesto jaunimas ir trimitininkas Laurynas Lapė, atlikęs „Lietuvą brangią“. Visus metus, laukiant jubiliejinės Vasario 16-osios, šios giesmės melodija skambėjo iš Valdovų rūmų Vilniuje – aukštindama laisvę ir valstybingumą.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook