Balsavimas

Ar turite savo favoritą tarp septynių kandidatų į Jurbarko r. savivaldybės merus kovo 3 d. rinkimuose?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Idėjos atsakingam vartojimui (0)

Birželio 22 d. Jurbarke ir Klausučiuose viešėjo projekto „Darnūs namai“ komanda. Gyventojai buvo pakviesti apžiūrėti iš įvairių senų, nenaudojamų daiktų sukurtą namą ant ratų bei pasisemti atsakingo vartojimo ir darnaus gyvenimo idėjų.

(Plačiau...)

Sodyba vestuvėms – visada puikus pasirinkimas (0)

Šventės vietos paieška kartais užtrunka ilgiau nei buvo planuota, tačiau dažniausiai nusprendžiama rinktis ne restoraną ar kavinę, bet sodybą, kurioje kiekviena šventė gali tapti ypatinga. Sodyba vestuvėms šiandien yra tikrai dažnas pasirinkimas, kada tikimasi, kad šventė praeis tikrai sklandžiai,  ir visiems svečiams paliks tik pačius maloniausius įspūdžius. Priežasčių, kodėl vestuvėms paprastai nusprendžiama rinktis sodybą, yra ne taip ir mažai, taigi, apžvelkime pagrindines – galbūt tai jums padės paprasčiau priimti sprendimą, kokią šventės vietą vertėtų pasirinkti.

(Plačiau...)

Bendrystės mokėsi Raudonėje (0)

Birželio 6-8 d. į Raudonę sugužėjo gražus būrys mokytojų ir mokinių iš aplinkinių rajonų. Į netradicines pamokas ir naujoviško mokymosi praktikas juos čia sukvietė projekto „Kodas – Nemunas“ rengėjai. Tikslas – padėti mokytojams ir mokiniams lengviau bendrauti ir mokytis vieniems iš kitų.

(Plačiau...)

Laukais ir upeliais – pagerbti partizanų (0)

Birželio 15-oji – Okupacijos ir genocido diena – Vadžgiryje paminėta naktiniu pėsčiųjų žygiu į Paparčių kaimą, kuriame 1947 m. buvo nužudyta vienuolika partizanų. Į prasmingą kelionę susirinko apie tris dešimtis žygeivių. 

(Plačiau...)

Maras pavojingai artėja prie kiaulių fermų (0)

Afrikinis kiaulių maras apima vis didesnę rajono dalį. Nors laukinėje faunoje liga išplitusi seniai, dabar nauji atvejai registruojami ir namuose auginamoms kiaulėms. Daugiausia nerimo kelia, kad liga slenka vis artyn prie didžiausio rajono kiaulių augintojo – UAB „Dainiai“ fermų.

(Plačiau...)

Dėl prieplaukos užvirė kova (4)

Praėjusią savaitę Kalnėnų uoste užvirė tikros aistros. Birželio 15-ąją čia atvyko Smalininkų seniūnas Ramūnas Alminas su keliais darbuotojais. Vyrai planavo pasiimti savivaldybei priklausančią pontoninę prieplauką ir plukdyti į Smalininkus. Tačiau to padaryti neleido greta uosto įsikūręs verslininkas Ričardas Plėšikaitis.

(Plačiau...)

Geros kavos kodas – „Happy Cafe“ (2)

Važiuoti geros kavos į didmiesčius – nebereikia. Tokią žinutę jurbarkiečiams pasiuntė gegužę kavinę „Happy Cafe“ atidaręs raseiniškis Lukas Urbaitis. Nuo šiol mieste yra vieta, kur galima pasimėgauti įvairiausiais kavos skoniais, ledų kokteiliais ir puikiai praleisti laiką su draugais.

(Plačiau...)

Senjorai žingsniuos Kneipo takeliais (0)

Birželio 1 d. Smalininkų senjorų namų kolektyvas ir gyventojai vasarą pasitiko kieme iškilmingai atidarydami Kneipo takelį. Sveikatinimui skirtas takelis – dar viena priemonė rūpintis senjorų sveikata.

(Plačiau...)

Marijampolė – Lietuvos kultūros sostinė 2018 (0)

Kiekvienas Lietuvos regionas savitas ir nepakartojamas. Šį kartą pasakojimas apie legendomis apipintą sūduvių kraštą ir jų sostinę – Marijampolę.

(Plačiau...)

Paskelbta ekstremali situacija: daugėja Afrikiniu maru užsikrėtusių kiaulių (1)

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informuoja, kad vakar, birželio 7 d., Lietuvoje nustatytas trečias ir ketvirtas afrikinio kiaulių maro (AKM) židiniai mažuose kiaulininkystės ūkiuose.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook