Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Šventė paliko ir karčių nuosėdų (0)

Rugpjūčio pabaigoje praūžusi Jurbarko krašto šventė „Mus jungiantys tiltai“ kelia įvairių minčių – vieniems visko užteko ir buvo gražu, o kažkas liko nepatenkintas ir peikia viską iš eilės. Kaip ne viskas yra juoda ir balta, taip ir šventė buvo įvairiaspalvė. Apie gražiąją jos pusę „Šviesa“ jau rašė. Šįkart – šiek tiek „nesaldžių“ pastebėjimų.

(Plačiau...)

Mokymai ar turizmas? Jurbarko klerkai mokytis keliauja į Ispaniją (17)

Keturių savivaldybių – Jurbarko, Tauragės, Šilalės ir Pagėgių vadovai ir pavaldiniai mokytis, kaip įdiegti vieno langelio principą, keliauja į Ispaniją, užuot patirties pasisėmę Lietuvoje, kitose savivaldybėse, kurios jau ne pirmi metai dirba pagal tokį modelį. Deja, Ispanija negarsėja kaip efektyvi kovotoja su biurokratija, o mokesčių mokėtojams šie valdininkų mokslai kainuos ne vieną tūkstantį eurų.

(Plačiau...)

Tarp darbuotojų ir direktoriaus – karo kirvis (6)

Vis stipriau kunkuliuojančios aistros Jurbarko autobusų parke rugpjūčio 27 d. išsiliejo susirinkime. Darbuotojų iniciatyva buvo surengtas susitikimas su įmonės direktoriumi Arvydu Štulu. Problemų neapsikentę žmonės siekė ne tik jas įvardyti ir išgirsti sprendimo būdus, bet ir viešumo – į susitikimą pakvietė ir vietos politikus, ir žiniasklaidą.

(Plačiau...)

Serediškiams – išminties pilnas inkilas (0)

Rugpjūčio 2-osios popietę Seredžiaus seniūnijos pastato pašonėje vasaros kaitrą vaikė muzikos garsai ir smagūs pokalbiai. Į kamerinį pasibuvimą serediškius sukvietė Jurbarko viešosios bibliotekos Seredžiaus skyriaus bibliotekininkė Rasa Kaminskienė, sumaniusi ir įgyvendinusi knygų inkilo idėją.

(Plačiau...)

Į partinį susirinkimą – su valdišku automobiliu (7)

Į partinį susirinkimą – valdišku automobiliu ir už mokesčių mokėtojų pinigus. Panašu, kad savivaldybės administracijos direktorei Vidai Rekešienei naudojimasis tarnybine padėtimi tampa įpročiu. Politikė į socialdemokratų partijos Jurbarko skyriaus tarybos posėdį vyko valdišku automobiliu „Škoda“.

(Plačiau...)

Per Skirsnemunės mokykloje vykusias vestuves susikibo moterys (13)

Rugpjūčio 18 d. Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinėje mokykloje, surengtos vestuvės baigėsi moterų susistumdymu. Nukentėjusioji dėl patirtų sužalojimų kreipėsi į policijos pareigūnus.

(Plačiau...)

Tvirti atminties tiltai veda į prasmingą šiandieną (0)

Jurbarko krašto šventė „Mus jungiantys tiltai“ ketvirtadienio vakarą prasidėjo renginiu „Atminties tiltai“ prie generolo Jono Žemaičio vadavietės-bunkerio Šimkaičių girioje. Prieš 15 metų rugpjūčio 23-ioji – Baltijos kelio ir Juodojo kaspino diena čia paminėta pirmą kartą, o šiemet aikštelėje prie bunkerio sunkiai tilpo visi atvykusieji prisiminti Lietuvai svarbių istorijos datų.

(Plačiau...)

Šventinė atributika: kokią pasirinkti? (0)

Šventės planavimas gana dažnais atvejais pareikalauja tikrai nemažai pastangų – tenka pasirūpinti šventės vietos rezervavimu, svečių užimtumu, maistu bei gėrimais, ir t.t. Taip pat ne ką mažiau dėmesio tenka skirti šventės vietos papuošimams bei kitai atributikai, be kurios šventė gali būti pernelyg niūri. Šiuo metu siūloma labai įvairi šventinė atributika, tad visada verta pagalvoti, kuri jų galėtų labiausiai tikti jūsų šventei. Taigi, iš ko galima rinktis, ir kokia atributika galėtų dar labiau pagyvinti jūsų šventę.

(Plačiau...)

Motociklą prikelti prireikė 14 metų (0)

Senas, juodas ir traukiantis akį. Kai jurbarkietis Alvydas Bružas per miestą važiuoja maždaug šešis dešimtmečius skaičiuojančiu motociklu „IŽ 49“, retas praeivis neatsisuka. Būtų keista, jei būtų kitaip. Šį jau retą egzempliorių vyras restauravo 14 metų, kol pasiekė tikslą – motociklas toks, kaip tuomet, kai nuvažiavo nuo gamyklos konvejerio. Šį vasara – pirmoji, kai vyras daugiau važiuoja, nei sprendžia technines problemas ar ieško detalių motociklui.

(Plačiau...)

Tarnybas apgavęs vyras – nenubaustas (1)

Liepos 20-osios vakare, apie 21.30 val., į Jurbarke, Gedimino g., esantį daugiabutį skubėjo gelbėtojai ir medikai. Buvo pranešta, kad dega butas antrame namo aukšte.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook