Aktualijos

Aktualijos

Tai ko galbūt dar nežinojote apie domeną (0)

Ketinantiems susikurti savo internetinę svetainę, ko gero, galvoje sukai gan nemažai klausimų į kuriuos ieškote atsakymo internete, pažystamų rate ar pas profesionalus. Nepakenks kartoti ir kartoti šią informaciją, kadangi dauguma padaro klaidų rinkdamiesi domeną.

(Plačiau...)

Klubas „Pantera“: federacijos valdyme nedalyvavome ir bendrų projektų kartu nerašėme (3)

Jurbarke kovos menų sportininko žiauriai sumušta mergaitė dar nepasveiko, tyrėjai dar nebaigė ikiteisminio tyrimo, o žiauraus jaunuolio treneris, išmokęs paauglį muštis, netrukus galės skaičiuoti solidžią valstybės paramą.

(Plačiau...)

Per miestą nusirito šauliška šventė (nuotraukos) (0)

Šeštadienį ir sekmadienį LDK Kęstučio 7-osios šaulių rinktinės Jurbarko Petro Paulaičio kuopa šventė savo įkūrimo šimtmetį. Šaulių šventė nusirito per visą miestą – nuo vandens bokšto, ant kurio tradiciškai buvo iškelta didžiulė trispalvė, iki Bišpiliukų, kur vyko įsteigimo minėjimas ir naujų šaulių priesaika.

(Plačiau...)

Jurbarko šauliai stojo ginti nepriklausomybę ir lietuvišką žemę (0)

Sukanka 100 metų, kai Jurbarke įsteigtas šaulių organizacijos skyrius. Tai įvyko 1919 m. spalio 22 d. Per šimtmetį Jurbarko šauliai nuėjo sudėtingą ir garbingą kelią. Nors tuo laiku, tik kiek daugiau nei prieš pusantrų metų, Lietuvos Tarybos 2018 m. vasario 16-osios nutarimu, vadinamuoju Nepriklausomybės aktu, juridiškai buvo atkurta nepriklausoma Lietuvos valstybė, tačiau faktinis gyvenimas, ypač tolimoje Lietuvos pasienio vietoje, tuomet buvusioje Jurbarko apskrityje, tekėjo sena vaga. O susiburti Jurbarko vyrus į šaulių organizaciją vertė istorinės aplinkybės.

(Plačiau...)

Kaip įsirengti stilingą miegamąjį? (0)

Nors dauguma žmonių sako, kad miegamasis pirmiausia turėtų būt ta vieta, kur būtų galima gerai išsimiegoti, dėmesį verta atkreipti, kad ne ką mažiau svarbus ir kitas kriterijus. Tai – stilingumas. Taigi, dalijamės keliais aptarimais, kurie tikrai pravers tuo atveju, jei norite susikurti ne tik patogų, bet ir stilingą miegamąjį.

(Plačiau...)

Šiurpūs paauglių nusikaltimai Jurbarke: meras tikina, kad dabar jaunimas gali jaustis saugiai (balsavimas) (7)

LRT RADIJO tiesioginės transliacijos iš mažųjų Lietuvos kultūros sostinių tęsiasi. Šįkart žurnalistai Edvardas Kubilius ir Rūta Kupetytė lankėsi Vadžgiryje, kur kalbėjosi su Jurbarko rajono meru Skirmantu Mockevičiumi. Viena iš aptartų aktualijų – Jurbarko mieste vienas po kito įvykdyti keli itin sunkūs nusikaltimai. Mero teigimu, buvo padarytos išvados, todėl Jurbarko jaunimas gali jaustis saugiai.

(Plačiau...)

Atsiplėšti nuo galo savivaldybei nesiseka (4)

Geriausiai besitvarkančios savivaldybės titulą Lietuvos savivaldybių indekse šiemet susigrąžino sostinė, nedideliu skirtumu aplenkusi Klaipėdos miestą. Mažųjų savivaldybių indekse šiemet lyderis nesikeičia: pirmauja Klaipėdos rajono, antra – Kauno rajono, trečią ir ketvirtą vietas dalijasi Druskininkų ir Mažeikių r. savivaldybės. Jurbarkui pavyko šiek tiek pakilti, tačiau rajonas vis dar rikiuojasi mažųjų savivaldybių sąrašo gale.

(Plačiau...)

Socialinių paslaugų teikėjai – lyg grožio konkurse (0)

Kelias savaites Jurbarke vyksta atvirų durų pasiutpolkė – socialines paslaugas teikiančios organizacijos viena po kitos rengia susitikimus su Jurbarko r. savivaldybės vadovais ir tarybos nariais, pristato savo veiklą ir bando įtikinti, kad jos yra verčiausios teikti vienas ar kitas paslaugas. Jų noras – suprantamas. Nemenką dalį paslaugų finansuoja savivaldybės biudžetas, o tai yra garantas, kad įstaigos nejaus nepritekliaus.

(Plačiau...)

„Rudenėlio“ šventėje – spalvinga mandala (0)

Spalio 1-ąją devynerių metų veiklos sukaktį paminėjo VšĮ Smalininkų senjorų namai. Šiuose namuose kasdienybė žydi šviesiomis, ryškiomis spalvomis , o ir šventės nesibaigia. Globos namų gyventojai dažnai pakviečiami į keliones, ruduo neįsivaizduojamas be grybavimo, o neseniai visas kolektyvas  šauniai paminėjo Socialinių darbuotojų ir Pagyvenusių žmonių dienas.

(Plačiau...)

Registrų centro specialistams – aštrūs žemės savininkų klausimai (0)

Spalio 4 d. Jurbarko r. savivaldybėje žemės ir nekilnojamojo turto masinį vertinimą pristatė Valstybinės įmonės Registrų centro specialistai. Nors masinio vertinimo metodika buvo aptarta išsamiai, susitikime dalyvavusiems žemės savininkams nepavyko išsiaiškinti, kaip tiksliai nustatoma žemės vertė.

(Plačiau...)

Ugniagesių komanda – brakonierių prieglobstis? (Balsavimas) (7)

Jurbarko r. priešgaisrinei tarnybai keli joje dirbantys ugniagesiai užtraukė brakonierių prieglaudos vardą. Spalio 1-ąją aplinkosaugininkai Pupkaimio k. (Raudonės sen.) su stambiu neleistinos medžioklės laimikiu sučiupo vieną tarnybos ugniagesį, o paskui kitą, taip pat Raudonės komandoje dirbantį, vyrą velkasi visa baudų už brakonieriavimą virtinė.

(Plačiau...)

Klampiu keliu sergančius vaikus neša ant rankų (nuotraukos) (6)

Beveik kilometras kankynės – taip trys skirsnemuniškių šeimos vadina kasdien įveikiamą atstumą nuo namų iki žvyrkelio. Galbūt sveikų žmonių ši situacija taip neapsunkintų, tačiau sodybose auga mažamečiai vaikai, o keletui iš jų reikalinga nuolatinė medikų pagalba. Tik medikai iki sodybų neprivažiuoja, todėl mamoms su atžalomis ant rankų tenka klampoti iki kelio pačioms.

(Plačiau...)

Ugniagesiams – dar vienas istorinis automobilis (5)

Rugsėjo 26-ąją vykusiame savivaldybės tarybos posėdyje politikai skyrė lėšų Jurbarko r. priešgaisrinei tarnybai. Įstaigos vadovas Stasys Pocius prašė 12 tūkst. eurų pirkti gaisrams gesinti skirtą techniką. Politikai pinigų skyrė, tačiau nei nauju, nei apynauju automobiliu ugniagesiai nesidžiaugs – tarnyba planuoja įsigyti 1987-ųjų laidos mašiną iš Lenkijos.

(Plačiau...)

Verslininkų technika kelią pavertė klampyne (0)

Netoli Vadžgirio esančio Pabebirvio ir aplinkinių kaimų gyventojai – įkalinti. Runkelių derlių nuimanti UAB „AUGA Raseiniai“ kelius pavertė neišvažiuojamomis klampynėmis. Gėrybes vežančios technikos suniokotomis vietomis nepravažiuoja ne tik lengvieji automobiliai, bet ir vaikus į mokyklas bei žmones su reikalais turintys vežti autobusai.

(Plačiau...)

Rajone lieka tik keturi paštai (0)

Nuo gruodžio pradžios neliks daugumos rajono paštų. Juos pakeis mobilieji laiškininkai, spaudą, korespondenciją ir siuntas vežiosiantys tarnybiniais automobiliais. Rajoną aptarnaus 14 mobiliųjų laiškininkų, o kaip dabar veikia, taip ir toliau dirbs tik Jurbarko, Smalininkų, Veliuonos ir Jurbarkų paštai.

(Plačiau...)

Žiauriu išpuoliu prieš 17-metę įtariamas politikų sūnus ėmė atgailauti (3)

Žiauriu 17-metės sumušimu ir pasikėsinimu ją išžaginti įtariamas Jurbarko politikų sūnus kelis mėnesius atkakliai kratėsi kaltės, tačiau per paskutinę apklausą pakeitė parodymus ir iš dalies ją pripažino. Didelį atgarsį sukėlusi byla jau beveik baigta – liko tik sulaukti merginos psichologinės ekspertizės išvadų, pareikšti galutinius įtarimus ir surašyti kaltinamąjį aktą. Pasak Klaipėdos prokurorės Editos Mikalainienės, byla teisme turėtų atsidurti iki šių metų pabaigos.

(Plačiau...)

Miegamojo baldai: kodėl šiam pirkiniui verta negailėti pinigų? (0)

Jei norime turėti gražius, stilingus bei patogius namus, tai teks įsigyti tikrai daug įvairių pirkinių. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad kai kurie žmonės tvirtina, jog perkant vienus pirkinius galima šiek tiek ir pataupyti, o štai, dėl kitų – verta ir paišlaidauti. Na, o, kas pasakytina apie miegamojo baldus? Drąsiai galima sakyti, kad tai yra vienas iš tų pirkinių, kuria tikrai neturėtumėte taupyti. Kodėl? Pats  metas išsiaiškinti priežastis.

(Plačiau...)

Pamiršo atrakinti stadiono vartus (2)

Sportuojančių miestiečių prašymas be kliūčių patekti į Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos stadioną lyg ir buvo išgirstas – mokyklos vadovas Viljamas Bakšys žadėjo, kad vieninteliu bėgioti tinkamu stadionu galės naudotis visi jurbarkiečiai. Tačiau tokia naujiena apsidžiaugę žmonės atsimušė į užrakintus vartelius. To priežastis – užmaršūs sargai.

(Plačiau...)

Neblaivi politikė taranavo automobilį, paimtas vaikas (14)

Rugsėjo 19 d., apie 13 val., prie Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos užregistruotas eismo įvykis. Pirminiais duomenimis, automobiliai apgadinti nesmarkiai, tačiau iškviesti policijos pareigūnai vienai vairuotojų nustatė vidutinį girtumą.

(Plačiau...)

Pristatė pretendentą į administracijos direktorius (vaizdo įrašas) (22)

Laikas, per kurį turi būti patvirtintas savivaldybės administracijos direktorius, senka. Todėl meras Skirmantas Mockevičius rugsėjo 18 d., trečiadienį, sukvietė pasitarimą ir rajono tarybai pristatė pretendentą į šį postą.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook