Aktualijos

Aktualijos

Dušo kabina: kada ir koks pasirinkimas yra geriausias? (0)

Šiandien gaminamos įvairių tipų bei modelių dušo kabinos tampa ne pasirinkimo galimybę lengvinančiu, o galvos skausmą neretai sukeliančiu veiksniu, nes kai laukia kelių šimtų pasirinkimas, o pirkėjas žino, kad jam reikalinga tik viena dušo kabina, tai, nori nenori esi įtraukiamas į galvosūkių verpetą. Juo labiau, kad dušo kabina yra tas gaminys, kuris perkamas tikrai ne vieneriems metams, todėl sąmoningai siekiama paties geriausio varianto. Taigi, išsirinkti tikrai bus lengviau, jei susipažinti su informacija apie tai, kada ir kokia dušo kabina gali tapti geriausiu sprendimu.

(Plačiau...)

Buitinės technikos įsigykite dar mažesnėmis kainomis (1)

Tam tikrus pirkinius planuojantys vartotojai neretai kreipia dėmesį į tai, kokia yra siūlomos produkcijos kaina, tad ir tuomet, jei nusprendžiama įsigyti buitinės technikos, dėmesys gana dažnai krypsta būtent į nustatytus įkainius. Kai siekiama, kad buitinė technika kainuotų kiek įmanoma pigiau, pravartu pasidomėti, kas yra siūloma internetinėse parduotuvėse. Apie tai galite skaityti daugiau, ir įsitikinsite, kad ši galimybė neabejotinai yra viena palankiausių. Taigi, kokie yra svarbiausi tokios galimybės privalumai?

(Plačiau...)

5 daiktai, kuriuos būtina įsigyti planuojantiems laikyti katę (0)

Jeigu galvojate apie augintinį, kuris nereikalautų daug dėmesio, tačiau būtų prieraišus ir rodytų savo meilę – tokiu atveju puikus pasirinkimas yra katės, kurios taip pat dar vadinamos vienais protingiausių gyvūnų. Svarbiausia sukurti gyvūnams tokią aplinką, kurioje jie jaustųsi gerai. Tuomet ir Jūs, ir Jūsų augintinis bus laimingas, žvitrus ir gražus.

(Plačiau...)

Žaidimai kortomis - kokius galite išmokti žaisti jūs? (2)

Nėra paslaptis, kad žaidimas kortomis - populiarus laisvalaikio leidimo būdas visame pasaulyje. Japonijoje, Rusijoje, Lietuvoje, JAV, Italijoje… Kad ir į kurią gaublio vietą durtumėte pirštu, didelė tikimybė, kad ten žaidžiama kortomis. Mokėjimas žaisti įvairius kortų žaidimus leis jums jaustis laisviau naujoje žmonių kompanijoje, padės įsilieti į kolektyvą bei gali padėti prie kitų įgūdžių lavinimo. Tad susipažnkite su žaidimais kortomis, kuriuos galite išmokti.

(Plačiau...)

Senas šiukšlynas virto kovos lauku (0)

Girdžių seniūnijos Miliušių kaime esantis senas, greičiausiai buvusio tarybinio ūkio laikais atsiradęs šiukšlynas vilioja metalo ieškotojus. Pastarieji iš proto varo sklypą tvarkančią ir Sosnovskio barščius išnaikinti bandančią moterį. Aiškinantis santykius teko įsikišti ne tik policijai, bet ir ugniagesiams.

(Plačiau...)

Muziejuje – ypatingas meno ir muzikos sąskambis (0)

Gruodžio 12-osios vakare Vinco Grybo memorialinis muziejus sunkiai talpino lankytojus. Čia juos sukvietė ypatingas renginys – buvo atidaryta muziejaus suaugusiųjų dailės studijos lankytojų sukurta prakartėlė ir skambėjo senosios advento ir kalėdų giesmės.

(Plačiau...)

Bibliotekoje pakvipo meduoliais ir naujomis knygomis (0)

Gruodžio 12 d. Jurbarko r. savivaldybės viešojoje bibliotekoje duotas startas Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotai akcijai „Knygų Kalėdos“. Šventinę nuotaiką kūrė meduolinių namelių miestelio atidarymas ir amatininkų mugė.

(Plačiau...)

Buvusią direktorę vejasi nuobaudos (8)

Iš pareigų dėl pareikšto nepasitikėjimo šį spalį atleistos Jurbarko r. savivaldybės  buvusios administracijos direktorės Vidos Rekešienės neapleidžia darbiniai nemalonumai.

Gruodžio 11 d. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija pripažino, kad eidama savivaldybės administracijos direktorės pareigas ji pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymą.

(Plačiau...)

3 geriausi mobilieji telefonai verslui (0)

Foto: Pexels.com

Ne paslaptis, kad mobilieji telefonai šiandien yra svarbi verslininkų kasdienybės dalis – susisiekimas, bendradarbiavimas, failų tikrinimas ir begalės kitų užduočių atlikimas bet kur ir bet kada yra įmanomas būtent dėka išmaniųjų telefonų. Jeigu reikėtų rinktis naują telefoną verslui arba galbūt netgi ieškote jo šiuo metu – kokį telefoną rinktumėtės? Štai 5 mobilieji telefonai, kurie verslui tiks geriausiai.

(Plačiau...)

Prasideda adventas – įstabus Kalėdų laukimo laikas (0)

Rytoj pradėsime adventą – susikaupimo ir apmąstymų metą laukiant Jėzaus – Visatos valdovo – gimimo šventės. Su kunigu teologijos licenciatu Šarūnu Leskausku kalbėjomės apie tai, kaip įprasminti šį laiką, kad patys būtume geresni ir kituose matytume ne tik blogį. Ir Kalėdos kad neprašoktų nepalikusios žymės mūsų kasdienybėje. 

(Plačiau...)

„Vaikas mus išmokė gyventi kitaip“ (0)

Neretai daugelis net nepagalvoja, kodėl jaučiasi nelaimingi, lyg juos kamuotų nuolatinės pagirios, nors alkoholio nevartojo nė lašo. Tokį „malonų“ jausmą taip pat sukelia ir stresas, nuovargis, blogas maistas bei nekokybiškas miegas. Norint švytėti, pasitikėti savimi ir jaustis puikiai, vertėtų sunerimti dėl savo ir savo vaikams diegiamų gyvenimo įpročių, nes be tinkamos mitybos, gero poilsio, fizinės veiklos ir dvasinio tobulėjimo veikiausiai kasdienės šypsenos veide gali taip ir neatsirasti.

Apie tai, kodėl nusprendė pakeisti savo gyvenimo būdą ir kaip visai šeimai sekasi kartu laikytis sveiko ir subalansuoto gyvenimo principų, pasakoja mitybos specialistė ir maisto tinklaraščio autorė Indrė Trusovė.

(Plačiau...)

Verslo finansavimo sprendimai, smulkioms ir vidutinėms Jurbarko rajono įmonėms (0)

Kiekvienas Lietuvos rajonas turi savo nustatytus prioritetus ir finansavimo būdus įvairioms įmonėms. Jurbarko rajonas didelį dėmesį skiria naujų darbo vietų kūrimui, todėl vykdo priemones, padedančias smulkiam ir vidutiniam verslui jas steigti.

(Plačiau...)

Mokytojai dviem valandoms tapo streikuotojais (1)

Ketvirtadienį visoje Lietuvoje vyko Lietuvos švietimo ir mokslo profesinės sąjungos (LŠMPS) inicijuotas mokytojų streikas dėl neįgyvendintų Vyriausybės pažadų didinti mokytojams atlyginimus. Prie protesto akcijos prisidėjo ir maždaug pusantro šimto Jurbarko mokytojų.

(Plačiau...)

Šimtametės dienas džiugina žmonių gerumas (0)

Lapkričio 20-ąją Raudonėje gyvenančiai Bronei Kučinskienei suėjo 100 metų. Tokio ypatingo gimtadienio proga jubiliatė sulaukė daugybės svečių: aplankė mylimiausios anūkės, atėjo kaimynai, atvažiavo rajono vadovai. Šimtametė visais gėrėjosi, visiems dėkojo ir vaišių buvo paruošusi. O paprašyta atskleisti ilgaamžiškumo paslaptį, vardijo geradarius, kurių dėka jos neprislėgė metų našta.

(Plačiau...)

Populiariausi stalo žaidimai vaikams ir suaugusiems (0)

Stalo žaidimai – nuostabus, nostalgiją sukeliantis ir turiningas laisvalaikio leidimo būdas. Stalo žaidimai vaikams ir suaugusiems suteikia progą atsiminti tradicines pramogas namuose ir bent trumpam atitrūkti nuo šiuolaikinių technologijų. Bet šiandien stalo žaidimų pasirinkimas yra toks didelis, kad atrinkti gerus ir prastus darosi iššūkis. Todėl sudarėme nedidelį populiariausių stalo žaidimų sąrašą, kurie užkariavo daugelio širdis.

(Plačiau...)

Įkliuvo su pusantro tūkstančio cigarečių pakelių (0)

Pasieniečiai Jurbarko rajone sulaikė vyrą, kuris lengvuoju automobiliu gabeno 1,5 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių krovinį.

(Plačiau...)

Žvyrių vokiečių gyvenimo istorijos blyksniai: Jonas Armonas (0)

Lapkričio 9 d. Skirsnemunės (Žvyrių) evangelikų liuteronų kapinaitėse, skirsnemuniškių palydėtas, amžino poilsio atgulė garbingo amžiaus sulaukęs vyriausias seniūnijos gyventojas Jonas Armonas. Tiek nedaug trūko, vos daugiau nei mėnesio, kad būtų minėjęs gyvenimo šimtmetį. 

(Plačiau...)

Moterį su vaikais iš namų išgujo baimė (3)

Be namų ir mirtinai įbauginta. Taip jaučiasi dviejų mažamečių vaikų mama iš Jurbarko r. Moterį, kaip ji pati mano, terorizuoja jos buvęs sugyventinis. Nors į sodybą prie Skirsnemunės buvo įsilaužta ne kartą, teisėsauga imtis rimtų priemonių negali – žada bausti už įsibrovimą ir kalbėtis. Tačiau moters tai neguodžia – dėl savo ir vaikų saugumo bijančiai skirsnemuniškei tenka glaustis pas giminaičius.

(Plačiau...)

Vaikas sėdi ramiai? Duokime jam saldainį! (0)

Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, tiek suaugusiųjų, tiek vaikų nutukimo atvejų kasmet vis daugėja, o tokiai statistikai didžiulę įtaką daro įvairiausi veiksniai: pradedant netinkamu gyvenimo būdu ir baigiant genetiniais faktoriais. Skaičiuojama, kad Lietuvoje antsvorio turi kas penktas paauglys, todėl itin svarbu kuo anksčiau pastebėti nutukimo priežastis bei įvertinti galimas pasekmes, o apie tai plačiau pasakoja gydytoja dietologė Aušra Jauniškytė-Ingelevičienė.

(Plačiau...)

Jurbarkiečiams - puikios naujienos dėl šilumos kainos (1)

Pagal Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos (VERT) paskelbtą lapkričio centralizuotai tiekiamos šilumos kainų Lietuvoje statistiką, Kaune, Kauno rajone bei Jurbarke centralizuotai tiekiamos šilumos ir karšto vandens kaina šį mėnesį išlieka viena mažiausių šalyje.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook