Aktualijos

Aktualijos

Savivaldybė turės kompensuoti 183 tūkst. eurų, kada bus Naujamiesčio progimnazijos stadionas – lieka neaišku (13)

Naujamiesčio progimnazijos stadiono skandalas tuština savivaldybės biudžetą ir mokesčių mokėtojų kišenes. Paaiškėjo, kad Švietimo, mokslo ir  sporto ministerijai teks grąžinti 183 tūkst. eurų. Tai lygiai tiek, kiek ministerija buvo skyrusi sporto aikštyno renovacijai.

(Plačiau...)

Paskola automobiliui: kuo skiriasi lizingas nuo tarpusavio skolinimosi platformų? (0)

Ne kiekvienas galime įsigyti automobilį kada tik panorėję, todėl nereta išeitis – paskola automobiliui. Rinkoje gausu paskolos galimybių, tad kaip išsirinkti geriausią ir viską teisingai apgalvoti? Palyginsime du skolinimosi būdus – lizingą ir „paskolas iš žmonių“ (angl. P2P lending). Šiame straipsnyje atkreipsime jūsų dėmesį į svarbiausius aspektus renkantis teisingą ir protingą būdą skolintis. 

(Plačiau...)

Jurbarkas - uodegos vidutiniokas, uždirbame - itin mažai (1)

Antrąjį ketvirtį bruto (neatskaičius mokesčių) darbo užmokesčio atotrūkis tarp regionų buvo 263 eurai, praneša Statistikos departamentas. Tauragės apskrityje žmonės uždirbo mažiausiai, o Jurbarkas rikiuojasi viduryje tarp keturių regiono rajonų.

(Plačiau...)

Dideliame pasaulyje – didelės rizikos (0)

Prieš dešimtmetį visoje Europoje buvo kalbama, jog tymai yra suvaldyti, tačiau didžiulis šios infekcinės ligos protrūkis sudrebino mūsų šalį dar šių metų pradžioje, o vienintelė to priežastis – nepakankamos skiepijimosi apimtys.

Virusas pričiupo ir žinomą grupės „Rondo“ lyderį Aleksandrą Ivanauską-Farą, kuris dalijasi savo patirtimi, o apie šios klastingos ligos ypatybes bei galimas pasekmes pasakoja Užkrečiamų ligų ir AIDS centro Imunoprofilaktikos skyriaus vedėja Daiva Razmuvienė.

(Plačiau...)

Šimkaičiai ir arsenas - priežastys neaiškios, tyrimus stabdo įtarimai (0)

Geologijos tarnyba Aplinkos ministerijos prašo skirti didesnį finansavimą tyrimams, reikalingiems ištirti arseno kilmę, tačiau ministerija neskuba – arseno tyrimams skelbs naują konkursą.

(Plačiau...)

Upė atidavė paauglio kūną (4)

Šeštadienio rytą Nemune rastas antradienį nuskendusio penkiolikmečio kūnas. Upės srovė paauglį nunešė, kai šis iš Gelgaudiškio pusės bandė pereiti Nemuną į Šilinės pusę.

(Plačiau...)

Į stoties statybas – kūlvirsčiais (15)

Rajono amžiaus projektu tapusiai Jurbarko autobusų stočiai atsirado viltis. Panašu, kad nemažą dalį lėšų naujam pastatui ir aplinkai sutvarkyti galima būtų gauti iš regioninio projekto „Tauragė+“. Tačiau per metus laiko savivaldybė realiai visiškai nesiruošė stoties statyboms, todėl dabar reikia suktis žaibo greičiu. Surasti architektus ir turėti pastato bei aplinkos sutvarkymo projektą rankose valdininkai turi tik keturis mėnesius.

(Plačiau...)

Rotuliečiai prašo saugesnio kelio (0)

Rugpjūčio 23-iosios rytą prie Rotulių įvyko avarija. Automobilis į motociklą, kuriuo važiavo du jaunuoliai, atsitrenkė apie 7 val. ryto. Per avariją nukentėjo abu vaikinai, vienas iš jų – smarkiai.

(Plačiau...)

Nuskendusio paauglio paieška tęsiama (papildyta, nuotraukos) (0)

Antradienio popietę Nemune, ties Šiline, nuskendo vaikas. Pirminiais duomenimis, upės srovė paauglį nunešė, kai šis iš Gelgaudiškio pusės bandė pereiti Nemuną į Šilinės pusę.

(Plačiau...)

Teismas sprendimo nepakeitė (4)

Kauno apygardos teismas atmetė buvusios Jurbarko r. savivaldybės administracijos direktorės Vidos Rekešienės skundą dėl nušalinimo nuo pareigų. Tokią nutartį rugpjūčio 1  d. priėmė Kauno apylinkės teismo Kauno rūmai.

(Plačiau...)

Nemune nuskendo paauglys (0)

Rugpjūčio 27-osios popietę Nemune ties Šiline nuskendo paauglys. Pirminiais duomenimis, upės srovė jį nunešė bandžius perbristi Nemuną iš Gelgaudiškio į Šilinės pusę.

(Plačiau...)

Iš pareigų atleidžiamas Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro direktorius Kęstutis Komskis (3)

Antradienį posėdžiavę Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro (TRATC) akcijų valdytojai, Tauragės apskrities savivaldybių administracijų direktoriai, priėmė sprendimą iš pareigų atleisti TRATC direktorių Kęstutį Komskį. Toks sprendimas priimtas rugpjūčio 6-ąją nustačius, kad K.Komskis buvo neblaivus darbe. 

(Plačiau...)

Sužaloto motociklininko draugai pastatė ženklus (nuotraukos) (9)

Penktadienio rytą prie Rotulių įvyko avarija. Automobilis į motociklą, kuriuo važiavo du jaunuoliai atsitrenkė apie 7 val. ryto. Per avariją nukentėjo abu vaikinai, vienas iš jų – smarkiai.

(Plačiau...)

Baltijos kelio kryžius paliktas likimo valiai (2)

Lietuva mini Baltijos kelio trisdešimtmetį. Vakar iš visos šalies žmonės vyko į vietas, kur 1989 m. rugpjūčio 23-ąją lietuviai, latviai ir estai susikibo į gyvą, tris Baltijos seses sujungusią, laisvės grandinę. Atminti šiam įvykiui Jurbarko r. žmonių susibūrimo vietoje Ukmergės rajone, savivaldybė, kaip ir daug kitų, pastatė kryžių, tačiau prižiūrėti pamiršo.

(Plačiau...)

Rašytojų giraitė virsta traukos vieta (0)

Žolynais ir tradiciniais atlaidais Veliuonoje pražydusi Žolinė miestelio gyventojus ir svečius sukvietė į Rašytojų giraitę, kurioje bibliotekininkės, rašytojos Violetos Šoblinskaitės pastangomis vis dažniau vyksta pasimatymai – su kūrėjais, muzikantais, kaimynais, mylimaisiais. „Norėčiau, kad ši giraitė būtų gyva, joje rinktųsi ir vakarus leistų veliuoniškiai, būriuotųsi jaunimas“, – svajoja V. Šoblinskaitė.

(Plačiau...)

Ištiesinti gatvę – neįmanoma misija? (6)

Ką patraukti – gatvę, ar stulpą? Panašu, kad Jurbarko r. savivaldybės valdininkai renkasi truktelėti gatvę, nors gyventojai dovanotų savo žemės, kad kelias būtų tiesus. Tačiau išeities paieškas apsunkina ne tik išsiskyrusios nuomonės, bet ir gerokai pavėluoti sprendimai, nes apie kreivą gatvę bendruomenė sužinojo tik dabar – kai darbininkai ėmė žymėti būsimų statybų ribas.

(Plačiau...)

Jurbarkų seniūnijos žmonės iškėlė savo vėliavą (2)

Rugpjūčio 16 d. Jurbarkuose pašventintas seniūnijos herbas ir vėliava, kuri iškilmingai pakelta giedant Lietuvos valstybės himną. Nuo šiol Jurbarkai turi oficialius svarbiausius savo krašto simbolius.

(Plačiau...)

Senosios giesmės - dovana Jurbarko 760 - mečio proga (0)

Rugpjūčio 16 d. Jurbarko evangelikų liuteronų Kristijono Donelaičio  bažnyčioje skambėjo chorinė programa „Septynios liuteronų giesmės“ mišriam chorui ir vargonams. Praėjusią savaitę Jurbarke Lietuvos evangeliškos bažnytinės muzikos sandraugos vadovė Laura Matuzaitė - Kairienė surengė tradicinį bažnytinio giedojimo seminarą bei dirigentų meistriškumo kursus.

(Plačiau...)

Už nesitvarkymą grūmoja milijoninėmis baudomis (9)

Lietuvai Europos Sąjunga skyrė pinigų susitvarkyti centralizuoto geriamojo vandens tiekimo, nuotekų šalinimo ir jų išvalymo problemas. Terminas – iki 2023 metų. Kadangi šie darbai, ypač dėl centralizuoto nuotekų šalinimo, vyksta nepakankamai sparčiai, Europos Komisija įspėjo Lietuvą, kad neįvykdžius įsipareigojimų laukia didžiulės baudos – dalį pinigų tektų grąžinti.

(Plačiau...)

Sielas gydo dėmesys ir bendravimas (0)

Prieš aštuonerius metus susiformavusi graži tradicija rengti Jurbarko rajono neįgaliųjų vasaros šventes draugijos nariams dovanoja bendravimo džiaugsmą. Susibūrimai keliauja iš vienos seniūnijos į kitą, leisdami pasigėrėti išskirtiniu rajono vietovių kraštovaizdžiu, pažinti kaimus ir miestelius, patirti malonių įspūdžių ir rasti naujų draugų. Šios vasaros stotelė – Vertimai, kuriame senojo Lietuvos kaimo tradicijas puoselėja draugiška bendruomenė.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook