Aktualijos

Aktualijos

Atsiplėšti nuo galo savivaldybei nesiseka (4)

Geriausiai besitvarkančios savivaldybės titulą Lietuvos savivaldybių indekse šiemet susigrąžino sostinė, nedideliu skirtumu aplenkusi Klaipėdos miestą. Mažųjų savivaldybių indekse šiemet lyderis nesikeičia: pirmauja Klaipėdos rajono, antra – Kauno rajono, trečią ir ketvirtą vietas dalijasi Druskininkų ir Mažeikių r. savivaldybės. Jurbarkui pavyko šiek tiek pakilti, tačiau rajonas vis dar rikiuojasi mažųjų savivaldybių sąrašo gale.

(Plačiau...)

Socialinių paslaugų teikėjai – lyg grožio konkurse (0)

Kelias savaites Jurbarke vyksta atvirų durų pasiutpolkė – socialines paslaugas teikiančios organizacijos viena po kitos rengia susitikimus su Jurbarko r. savivaldybės vadovais ir tarybos nariais, pristato savo veiklą ir bando įtikinti, kad jos yra verčiausios teikti vienas ar kitas paslaugas. Jų noras – suprantamas. Nemenką dalį paslaugų finansuoja savivaldybės biudžetas, o tai yra garantas, kad įstaigos nejaus nepritekliaus.

(Plačiau...)

„Rudenėlio“ šventėje – spalvinga mandala (0)

Spalio 1-ąją devynerių metų veiklos sukaktį paminėjo VšĮ Smalininkų senjorų namai. Šiuose namuose kasdienybė žydi šviesiomis, ryškiomis spalvomis , o ir šventės nesibaigia. Globos namų gyventojai dažnai pakviečiami į keliones, ruduo neįsivaizduojamas be grybavimo, o neseniai visas kolektyvas  šauniai paminėjo Socialinių darbuotojų ir Pagyvenusių žmonių dienas.

(Plačiau...)

Registrų centro specialistams – aštrūs žemės savininkų klausimai (0)

Spalio 4 d. Jurbarko r. savivaldybėje žemės ir nekilnojamojo turto masinį vertinimą pristatė Valstybinės įmonės Registrų centro specialistai. Nors masinio vertinimo metodika buvo aptarta išsamiai, susitikime dalyvavusiems žemės savininkams nepavyko išsiaiškinti, kaip tiksliai nustatoma žemės vertė.

(Plačiau...)

Ugniagesių komanda – brakonierių prieglobstis? (Balsavimas) (7)

Jurbarko r. priešgaisrinei tarnybai keli joje dirbantys ugniagesiai užtraukė brakonierių prieglaudos vardą. Spalio 1-ąją aplinkosaugininkai Pupkaimio k. (Raudonės sen.) su stambiu neleistinos medžioklės laimikiu sučiupo vieną tarnybos ugniagesį, o paskui kitą, taip pat Raudonės komandoje dirbantį, vyrą velkasi visa baudų už brakonieriavimą virtinė.

(Plačiau...)

Klampiu keliu sergančius vaikus neša ant rankų (nuotraukos) (6)

Beveik kilometras kankynės – taip trys skirsnemuniškių šeimos vadina kasdien įveikiamą atstumą nuo namų iki žvyrkelio. Galbūt sveikų žmonių ši situacija taip neapsunkintų, tačiau sodybose auga mažamečiai vaikai, o keletui iš jų reikalinga nuolatinė medikų pagalba. Tik medikai iki sodybų neprivažiuoja, todėl mamoms su atžalomis ant rankų tenka klampoti iki kelio pačioms.

(Plačiau...)

Ugniagesiams – dar vienas istorinis automobilis (5)

Rugsėjo 26-ąją vykusiame savivaldybės tarybos posėdyje politikai skyrė lėšų Jurbarko r. priešgaisrinei tarnybai. Įstaigos vadovas Stasys Pocius prašė 12 tūkst. eurų pirkti gaisrams gesinti skirtą techniką. Politikai pinigų skyrė, tačiau nei nauju, nei apynauju automobiliu ugniagesiai nesidžiaugs – tarnyba planuoja įsigyti 1987-ųjų laidos mašiną iš Lenkijos.

(Plačiau...)

Verslininkų technika kelią pavertė klampyne (0)

Netoli Vadžgirio esančio Pabebirvio ir aplinkinių kaimų gyventojai – įkalinti. Runkelių derlių nuimanti UAB „AUGA Raseiniai“ kelius pavertė neišvažiuojamomis klampynėmis. Gėrybes vežančios technikos suniokotomis vietomis nepravažiuoja ne tik lengvieji automobiliai, bet ir vaikus į mokyklas bei žmones su reikalais turintys vežti autobusai.

(Plačiau...)

Rajone lieka tik keturi paštai (0)

Nuo gruodžio pradžios neliks daugumos rajono paštų. Juos pakeis mobilieji laiškininkai, spaudą, korespondenciją ir siuntas vežiosiantys tarnybiniais automobiliais. Rajoną aptarnaus 14 mobiliųjų laiškininkų, o kaip dabar veikia, taip ir toliau dirbs tik Jurbarko, Smalininkų, Veliuonos ir Jurbarkų paštai.

(Plačiau...)

Žiauriu išpuoliu prieš 17-metę įtariamas politikų sūnus ėmė atgailauti (3)

Žiauriu 17-metės sumušimu ir pasikėsinimu ją išžaginti įtariamas Jurbarko politikų sūnus kelis mėnesius atkakliai kratėsi kaltės, tačiau per paskutinę apklausą pakeitė parodymus ir iš dalies ją pripažino. Didelį atgarsį sukėlusi byla jau beveik baigta – liko tik sulaukti merginos psichologinės ekspertizės išvadų, pareikšti galutinius įtarimus ir surašyti kaltinamąjį aktą. Pasak Klaipėdos prokurorės Editos Mikalainienės, byla teisme turėtų atsidurti iki šių metų pabaigos.

(Plačiau...)

Miegamojo baldai: kodėl šiam pirkiniui verta negailėti pinigų? (0)

Jei norime turėti gražius, stilingus bei patogius namus, tai teks įsigyti tikrai daug įvairių pirkinių. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad kai kurie žmonės tvirtina, jog perkant vienus pirkinius galima šiek tiek ir pataupyti, o štai, dėl kitų – verta ir paišlaidauti. Na, o, kas pasakytina apie miegamojo baldus? Drąsiai galima sakyti, kad tai yra vienas iš tų pirkinių, kuria tikrai neturėtumėte taupyti. Kodėl? Pats  metas išsiaiškinti priežastis.

(Plačiau...)

Pamiršo atrakinti stadiono vartus (2)

Sportuojančių miestiečių prašymas be kliūčių patekti į Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos stadioną lyg ir buvo išgirstas – mokyklos vadovas Viljamas Bakšys žadėjo, kad vieninteliu bėgioti tinkamu stadionu galės naudotis visi jurbarkiečiai. Tačiau tokia naujiena apsidžiaugę žmonės atsimušė į užrakintus vartelius. To priežastis – užmaršūs sargai.

(Plačiau...)

Neblaivi politikė taranavo automobilį, paimtas vaikas (14)

Rugsėjo 19 d., apie 13 val., prie Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos užregistruotas eismo įvykis. Pirminiais duomenimis, automobiliai apgadinti nesmarkiai, tačiau iškviesti policijos pareigūnai vienai vairuotojų nustatė vidutinį girtumą.

(Plačiau...)

Pristatė pretendentą į administracijos direktorius (vaizdo įrašas) (22)

Laikas, per kurį turi būti patvirtintas savivaldybės administracijos direktorius, senka. Todėl meras Skirmantas Mockevičius rugsėjo 18 d., trečiadienį, sukvietė pasitarimą ir rajono tarybai pristatė pretendentą į šį postą.

(Plačiau...)

Kas pjaus pavojingą medį? (0)

Rugsėjo 10-osios popietę Jurbarke, Vytauto Didžiojo g., triokštelėjęs ant šaligatvio ir gatvės virto didžiulis medis, senokai kurstęs abejones dėl praeivių ir gretimų namų saugumo.

(Plačiau...)

Po gaisro nedidelio miestelio šeimai atsitiesti padėjo prieš keletą metų priimtas lemtingas sprendimas (1)

Namai daugeliui yra ta vieta, kurioje galima jaustis užtikrintai ir saugiai. Tačiau vienas netikėtas įvykis, viena nelaimė gali labai greitai šią tvirtovę atimti. Tuo galėjo įsitikinti ir nedidelio miestelio gyventoja Auksė bei jos šeima. Auksės namus birželį nuniokojo gaisras. Perniek nuėjo juose neseniai atliktas remontas, supirkti nauji baldai. Vis tik po nelaimės nepraėjus nė porai mėnesių šeima jau stojasi ant kojų ir atkuria savo namų jaukumą. Tai Auksei padaryti leidžia prieš keletą metų priimtas teisingas sprendimas – savo namus apdrausti draudimo bendrovės ERGO turto draudimu.

(Plačiau...)

Savivaldybėms – dar viena galimybė asfaltuoti vietinius kelius (0)

Rugsėjį savivaldybių administracijos gali teikti paraiškas paramai vietiniams keliams remontuoti. Šiam šaukimui planuojama paskirstyti 10,2 mln. eurų. Didžiausia paramos suma vienam pareiškėjui ir pareiškėjo projektui įgyvendinti negali būti didesnė kaip 200 tūkst. Eur su PVM. Finansuojama iki 80 proc. visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų. Paraiškas galima teikti iki rugsėjo 30 d.

(Plačiau...)

Pasipiktinusius kaimynus jaunimas kviečia arbatos (1)

Kauno g. 36 name įsikūręs Atviras jaunimo centras rugsėjį pasitiko su kaimynų skundais. Tame pat name gyvenantys žmonės piktinasi, esą jaunuoliai nuo ryto iki nakties triukšmauja, šiukšlina, negražiai elgiasi. Tačiau tokius kaltinimus raštu savivaldybės merui ir rajono tarybos nariams išdėstę gyventojai centrui priekaištauja šiam dar net neatvėrus durų po vasaros atostogų.

(Plačiau...)

GERA KARMA™ kanapių aliejus – žaliasis sveikatos bei grožio eliksyras (0)

Natūralumas grįžta į madą. Savo sveikatą bei grožį puoselėti ekologiškomis priemonėmis bando ne vien kaimo moterys, kurioms gamtos gėrybių „medžioklė“ tarsi įaugusi į kraują, bet ir didelė šiuolaikinės visuomenės dalis, išlepinta plačios pasiūlos, bet visgi pagaliau pradėjusi suvokti, jog gausybė neaiškių maisto papildų ar kosmetikos ingredientų nebūtinai atneš naudą. Deja, neretai būna ir priešingai...

(Plačiau...)

VTEK tirs Vidos Rekešienės elgesį (papildyta) (12)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl buvusios Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorės Vidos Rekešienės elgesio. Bus aiškinamasi, ar politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautoja nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook