Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Šventinė atributika: kokią pasirinkti? (0)

Šventės planavimas gana dažnais atvejais pareikalauja tikrai nemažai pastangų – tenka pasirūpinti šventės vietos rezervavimu, svečių užimtumu, maistu bei gėrimais, ir t.t. Taip pat ne ką mažiau dėmesio tenka skirti šventės vietos papuošimams bei kitai atributikai, be kurios šventė gali būti pernelyg niūri. Šiuo metu siūloma labai įvairi šventinė atributika, tad visada verta pagalvoti, kuri jų galėtų labiausiai tikti jūsų šventei. Taigi, iš ko galima rinktis, ir kokia atributika galėtų dar labiau pagyvinti jūsų šventę.

(Plačiau...)

Motociklą prikelti prireikė 14 metų (0)

Senas, juodas ir traukiantis akį. Kai jurbarkietis Alvydas Bružas per miestą važiuoja maždaug šešis dešimtmečius skaičiuojančiu motociklu „IŽ 49“, retas praeivis neatsisuka. Būtų keista, jei būtų kitaip. Šį jau retą egzempliorių vyras restauravo 14 metų, kol pasiekė tikslą – motociklas toks, kaip tuomet, kai nuvažiavo nuo gamyklos konvejerio. Šį vasara – pirmoji, kai vyras daugiau važiuoja, nei sprendžia technines problemas ar ieško detalių motociklui.

(Plačiau...)

Tarnybas apgavęs vyras – nenubaustas (1)

Liepos 20-osios vakare, apie 21.30 val., į Jurbarke, Gedimino g., esantį daugiabutį skubėjo gelbėtojai ir medikai. Buvo pranešta, kad dega butas antrame namo aukšte.

(Plačiau...)

Sprendimai turiningam laisvalaikiui (0)

Vasara dar tikrai nesibaigia, šilti ir saulėti orai – taip pat, tad jei per darbų gausą dar nespėjote pasidžiaugti turiningu laisvalaikiu, pats metas įgyvendinti šį planą. Na, o, kad laisvas laikas būtų iš tiesų nepakartojamas, pats metas atkreipti dėmesį ir į šiuos sprendimus. Visi jie tam ir egzistuoja, kad užtikrintų turiningą jūsų laisvalaikį.

(Plačiau...)

Kapucinų misija – parodyti dvasingesnį gyvenimą (0)

Rugpjūčio pradžioje socialiniuose tinkluose pasklido vienuolių kapucinų prašymas paaukoti lėšų Paulių vienuolyne vykdomų socialinių ir edukacinių projektų plėtrai.

Apie savo planus ir darbus papasakojo Paulių kapucinų vienuolyno vyresnysis br. Tomas J. Pilchas OFMCap ir br. Vincentas Tamošauskas OFMCap.

(Plačiau...)

Atliekų tvarkymo užkulisiai – rūšiuoti šiukšles senolę siunčia už 5 km (1)

Tauragiškis stebisi, kad senyvo amžiaus motina, gyvenanti Jurbarko rajono Kaniūkų kaime, priversta mokėti už paslaugą, kurios negauna. Nors sodyboje nėra atliekų konteinerių, rinkliavos mokestis už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą vis tiek skaičiuojamas. Jurbarko rajono savivaldybės atstovai atšauna: vienkiemyje įrengti atliekų konteinerių nėra galimybės.

(Plačiau...)

Jurbarke kurs savipagalbos onkologiniams ligoniams grupę (0)

Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) atstovai kviečia jurbarkiečius dalyvauti iniciatyviniame susirinkime buriant savipagalbos grupę. Bus pristatyta POLA veikla ir projektai.

(Plačiau...)

Stadiono danga – apgailėtina (2)

Kaip sportuoti stadione, kurio danga lupasi gabalais? Tokį klausimą kasmet po kelis kartus savivaldybei užduoda Eržvilko gimnazija ir seniūnas Gintaras Kasputis. Tačiau padėtis kasmet tik blogėja, o sprendimų, kurie užtikrintų saugias ir tinkamas sąlygas sportuoti, vis nėra.

(Plačiau...)

„Vandenų“ direktoriaus konkursas išardė koaliciją (37)

Rugpjūčio 8 d. vykęs konkursas į UAB „Jurbarko vandenys“ direktoriaus vietą galutinai suskaldė savivaldybės valdančiąją daugumą. Neapsikentę socialdemokratų apetito postams iš valdančiosios koalicijos traukiasi konservatoriai.

(Plačiau...)

„ŠVIESA“ apdovanojo fotokonkurso nugalėtojus (0)

Kelis mėnesius trukęs „Šviesos“ fotokonkursas „Čia – mano kraštas“ sulaukė daug dalyvių ir dar daugiau nuotraukų, kurias vertino patyrusių ir jaunųjų fotografų komisija bei feisbuko lankytojai. Rugpjūtį į redakciją pakviesti ir apdovanoti gražiausių fotografijų autoriai, o visas konkursines nuotraukas dar galima pamatyti interneto tinklalapyje jurbarkosviesa.lt.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook