Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Raginama pirkti Raudonės pilį (3)

Pasaulio ekonomikos forumo Jaunimo globalaus tinklo Vilniuje bendruomenė (World Economic Forum Global Shapers Vilnius) siūlo alternatyvų investuotojų pritraukimo būdą ir kviečia visus prisidėti įsigyjant Raudonės pilį Jurbarko rajone. 

(Plačiau...)

Už sunkių ligonių priežiūrą teks mokėti brangiau (9)

Birželio 28 d. Jurbarko r. savivaldybės taryba Jurbarko ligoninės prašymu priėmė sprendimą pakeisti mokamų paslaugų įkainius. Nuo liepos 1 d. ligoninėje mokamas globos paslaugas gaunantiems ligoniams už kiekvieną Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje praleistą parą teks mokėti 6 Eur daugiau. 

(Plačiau...)

Kiaulių maras plinta dėl neatsakingumo (0)

Plintant afrikiniam kiaulių marui rajone paskelbta ekstremalioji situacija, tačiau didėjanti įtampa kai kuriems kiaulių augintojams – nė motais. Specialistus pribloškė viešumon išlindęs faktas Graužų kaime (Šimkaičių sen.). Ūkininkas paslapčiomis užkasė kritusius paršelius, o augintas kiaules pardavė supirkėjams.

(Plačiau...)

Gyvenimas smėlio audroje (video) (9)

Su smėlio girgždesiu tarp dantų. Taip gyvena keturių daugiabučių gyventojai Jurbarke. Žmonių kasdienybę gerokai apsunkino iš pradžių itin džiuginęs pokytis – sutvarkytas kiemas ir įrengta vaikų žaidimų aikštelė. Deja, netrukus paaiškėjo, kad jos projektuotojai neįvertino vėjo. Dideliame plote vaikams supiltas smėlis pustomas taip, kad jo pilna ne tik pirmuose, bet ir viršutiniuose namų aukštuose.

(Plačiau...)

Idėjos atsakingam vartojimui (0)

Birželio 22 d. Jurbarke ir Klausučiuose viešėjo projekto „Darnūs namai“ komanda. Gyventojai buvo pakviesti apžiūrėti iš įvairių senų, nenaudojamų daiktų sukurtą namą ant ratų bei pasisemti atsakingo vartojimo ir darnaus gyvenimo idėjų.

(Plačiau...)

Sodyba vestuvėms – visada puikus pasirinkimas (0)

Šventės vietos paieška kartais užtrunka ilgiau nei buvo planuota, tačiau dažniausiai nusprendžiama rinktis ne restoraną ar kavinę, bet sodybą, kurioje kiekviena šventė gali tapti ypatinga. Sodyba vestuvėms šiandien yra tikrai dažnas pasirinkimas, kada tikimasi, kad šventė praeis tikrai sklandžiai,  ir visiems svečiams paliks tik pačius maloniausius įspūdžius. Priežasčių, kodėl vestuvėms paprastai nusprendžiama rinktis sodybą, yra ne taip ir mažai, taigi, apžvelkime pagrindines – galbūt tai jums padės paprasčiau priimti sprendimą, kokią šventės vietą vertėtų pasirinkti.

(Plačiau...)

Bendrystės mokėsi Raudonėje (0)

Birželio 6-8 d. į Raudonę sugužėjo gražus būrys mokytojų ir mokinių iš aplinkinių rajonų. Į netradicines pamokas ir naujoviško mokymosi praktikas juos čia sukvietė projekto „Kodas – Nemunas“ rengėjai. Tikslas – padėti mokytojams ir mokiniams lengviau bendrauti ir mokytis vieniems iš kitų.

(Plačiau...)

Laukais ir upeliais – pagerbti partizanų (0)

Birželio 15-oji – Okupacijos ir genocido diena – Vadžgiryje paminėta naktiniu pėsčiųjų žygiu į Paparčių kaimą, kuriame 1947 m. buvo nužudyta vienuolika partizanų. Į prasmingą kelionę susirinko apie tris dešimtis žygeivių. 

(Plačiau...)

Maras pavojingai artėja prie kiaulių fermų (0)

Afrikinis kiaulių maras apima vis didesnę rajono dalį. Nors laukinėje faunoje liga išplitusi seniai, dabar nauji atvejai registruojami ir namuose auginamoms kiaulėms. Daugiausia nerimo kelia, kad liga slenka vis artyn prie didžiausio rajono kiaulių augintojo – UAB „Dainiai“ fermų.

(Plačiau...)

Dėl prieplaukos užvirė kova (4)

Praėjusią savaitę Kalnėnų uoste užvirė tikros aistros. Birželio 15-ąją čia atvyko Smalininkų seniūnas Ramūnas Alminas su keliais darbuotojais. Vyrai planavo pasiimti savivaldybei priklausančią pontoninę prieplauką ir plukdyti į Smalininkus. Tačiau to padaryti neleido greta uosto įsikūręs verslininkas Ričardas Plėšikaitis.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook