Balsavimas

Ar pasitikite savivaldybės konkursais įvairioms pareigybėms užimti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Valstybės atkūrimo šimtmečiui skirti renginiai (atnaujinta programa) (0)

Vasario 16 d. 00.00 val. Pažintinis-pramoginis orientavimosi mieste autožaidimas „Šimtmečio kelionė“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui (Jurbarko mieste). Žaidimo taisyklės

(Plačiau...)

Šaulių sąjunga pasirašė sutartį su savivaldybe (nuotraukos) (0)

Trečiadienį rajono meras Skirmantas Mockevičius ir Lietuvos šaulių sąjungos LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės vadas Kęstutis Bauža pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Per iškilmingą ceremoniją Jurbarko viešojoje bibliotekoje įtvirtintas susitarimas bendradarbiauti įvairiose srityse ir skatinti patriotizmą.

(Plačiau...)

„Aukso paukštė“ atskrenda į Jurbarką (0)

Lietuvos nacionalinis kultūros centras „Aukso paukšte“ apdovanojo ir  2017 metų Geriausiu vaikų, jaunimo (moksleivių) teatru ir vadovu pripažino Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatrą „Vaivorykštė“ ir jo vadovę Birutę Šneiderienę.

(Plačiau...)

Sukčiai išviliojo 30600 eurų (4)

Policija sulaikė įtariamuosius, kurie galimai iš jurbarkiečio išviliojo rekordinę sumą – 30600 Eur. Įtariamieji sulaikyti Šiauliuose ir Kaune.

(Plačiau...)

Rajone paskelbta gripo epidemija (0)

Vasario 6 d. Jurbarko r. savivaldybėje paskelbta gripo epidemija.

(Plačiau...)

Probacijos tarnybos pareigūnė: „Aš tylėti negaliu. Tegul kviečiasi mane „ant kilimėlio“ (7)

„Šį straipsnį turėčiau suderinti su vadovybe, bet jų atsakymą žinau. Jis bus neigiamas. Todėl neklausiu. Tegul kviečiasi „ant kilimėlio“, – sako Jurbarko rajone dirbanti Probacijos tarnybos pareigūnė Inga Molevaitė. Kol televizijos ekrane bus rodomas geriantis Kostia ir panašios laidos bei filmai, permainų tikėtis sunku, sako Inga. Atvirame 15min duotame interviu pareigūnė kelia ne tik nepilnamečių nusikalstamumo, tačiau ir vidines sistemos problemas, o kartais tuo, ką ji sako, patikėti sunku – juk gyvename kelis dešimtmečius skaičiuojančioje nepriklausomoje Lietuvoje.

(Plačiau...)

Vakarienę Jurbarko ligoninėje praminė „Šimtmečio rieke“ (30)

Socialiniuose tinkluose sparčiai plinta ir tūkstančių komentarų sulaukia Jurbarko ligoninę išgarsinusi nuotrauka. Pacientų vakarienės vaizdas glumina net pačius pakančiausius – graudų vaizdą kelia lėkštėje įdrėbta bulvių košė ir duonos riekė. 

(Plačiau...)

Jurbarko krašto gyventojus pasitikrinti žinias apie Lietuvą kviečia Nacionalinė viktorina! (0)

Sausio 27 d. (šeštadienį) daugiau negu dvidešimtyje Lietuvos miestų, tarp jų ir Jurbarke, vyks unikalus žinių apie Lietuvą patikrinimo konkursas – Nacionalinė viktorina. Valstybės šimtmečio proga organizuojamame renginyje dalyviai varžysis savo žiniomis apie Lietuvos kultūrą, istoriją, gamtą, visuomenę ir kita. Viktorinoje galės dalyvauti kiekvienas norintis.

(Plačiau...)

Nakvynės namai ir viduržiemį pustuščiai (0)

Spustelėjus šaltukui kai kuriems žmonėms svarbu tampa susirasti šiltą pastogę. Kalba eina apie benamius, o stogą virš galvos ir šilumą jiems gali pasiūlyti savivaldybės nakvynės namai. Tačiau Jurbarko nakvynės namai ir viduržiemį pustuščiai. Gal pas mus nėra benamių? Pasak VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ direktorės Audronės Balčiūnienės, kai kuriuos klientus atbaido nakvynės namų taisyklės.

(Plačiau...)

Gerumo pynė – senjorams (0)

Nors jau įsibėgėjo naujieji, Viešvilės senjorai tebegyvena praėjusių metų pabaigoje patirtais įspūdžiais. Bendruomenė senjorams padovanojo kelionę į Kauną ir į Muzikinio teatro spektaklį. 

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook