Balsavimas

Ar palaikote sprendimą savavališkai įjungti apšvietimą Imsrės pėsčiųjų take?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Konstitucijos egzaminą laikė gausus būrys jurbarkiečių (0)

Šiandien, minint 25-ąsias Lietuvos Respublikos Konstitucijos metines, Lietuvoje 11 kartą  vyko Konstitucijos egzaminas. Jurbarkiečiai  jo laikyti rinkosi savivaldybės didžiojoje salėje. Norinčiųjų pasitikrinti konstitucines žinias šiemet buvo kaip niekad gausiai – net dvidešimt. 

(Plačiau...)

Mėšlo tvarkymas: ką reikia žinoti, kad aplinka liktų saugi? (0)

Gyvulius auginantys gyventojai dažnai susiduria su problema: kur dėti karvių, kiaulių ir arklių mėšlą. Vieni juo tręšia laukus, kiti naudoja kompostui, treti – daržo žemei gerinti. Vis dėlto mėšlas nėra tik nekalta trąša. Pamėginome išsiaiškinti, kaip reikia jį laikyti ir naudoti, kad aplinka būtų apsaugota nuo taršos.

(Plačiau...)

Šildymo sezono pradžia: apdegė devynmetis (0)

Rugsėjo 22 d. Jurbarko ligoninės medikai skubią pagalbą teikė rankytes apdegusiam berniukui. Apie abi plaštakas apdegusį vaiką medikai pranešė policijai. 

(Plačiau...)

Egzekuciją surengusiems moksleiviams – įspėjimai (10)

Trys dešimtokai vienoje miesto mokyklų per pamokas sumušė devintoką, o ugdymo įstaiga įvykį nuslėpė nuo policijos. Egzekuciją trijulė įvykdė tuomet, kai savo auką įspraudė į kampą ir stebint bei filmuojant kitiems mokiniams talžė rankomis ir kojomis. Apie susidorojimą sužinojusi mokyklos vadovybė galimai nusprendė saugoti savo mundurą ir įvykį užglaistyti už uždarų durų.

(Plačiau...)

Atidarytas Paulių vienuolynas (1)

Rugsėjo 26 d. Paulių kaime oficialiai atidarytas Šv. Pranciškaus Asyžiečio Mažesniųjų brolių kapucinų vienuolynas. 

(Plačiau...)

„Ąžuoliukas“ švenčia sveiką rudenėlį (0)

Rudens gėrybių kilimais išpuoštame Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos kieme rugsėjo 27 d. vyko renginys pagal sveikatinimo projektą „Vaivorykštės spalvos“.

(Plačiau...)

Rimsauga patentuoja apsaugos rinkos naujoves (2)

Sparčiai pažengus šiuolaikinėms technologijoms, mobilus vaizdo stebėjimo įrenginys yra efektyviausia  priemonė išlaidoms darbo jėgai sumažinti. Daugybėje objektų fizinę apsaugą jau pakeitė apsaugos signalizacija, aukštos raiškos vaizdo stebėjimo kameros.

(Plačiau...)

Gyventojai piktinasi aikštelėse trūnijančiais automobiliais (0)

Apleistiems automobiliams gatvėse ir aikštelėse – ne vieta. Net tuo atveju, jei aikštelė nuošali ir vietos joje netrūksta. Tačiau Jurbarke ne taip mažai automobilių savininkų, kuriems reikia priminti „pamirštus“ automobilius.

(Plačiau...)

Nemuno tarša kelia rūpestį (1)

Kam tirti vandenį ten, kur niekas nesimaudo? Savivaldybė nuolat praneša apie maudymviečių vandens tyrimus, tačiau jurbarkiečiai stebisi, kad tiriamas Nemuno vanduo. Retas miesto gyventojas brenda į užterštą upę ir dažniausiai gaivinasi Greičių karjere. Tačiau vanduo čia niekad netirtas.

(Plačiau...)

Administracijos direktorė įkliuvo etikos sargams (balsavimas) (8)

Rugsėjo 13 d. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorės Vidos Rekešienės elgesio. Bus aiškinamasi, ar ji nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimo vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook