Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Ar automobilių nuoma Kaune atitinka poreikius? (0)

Automobilių nuoma Kaune – ne naujiena. Kaunas yra antras pagal dydį Lietuvos miestas, tad ir nuvykti iš taško A į tašką B ne visada paprasta. Kad nereikėtų persėsti penkiose viešojo transporto stotelėse, nusprendžiama išsinuomoti automobilį. Ir tai tik vienas iš tuzino pavyzdžių, kuo ši paslauga svarbi.

(Plačiau...)

Vaiko ketinimas nusižudyti – tai paslėptas pagalbos šauksmas (0)

Iš gyvenimo vis dažniau nutaria pasitraukti Lietuvos jauniausieji – vaikai ir paaugliai, dar nesulaukę pilnametystės, tačiau dažnai jau spėję patirti tokių gyvenimo išbandymų, apie kuriuos kiti suaugusieji nesusapnuotų net savo baisiausiuose košmaruose. 

(Plačiau...)

Lenkija beveik mėnesiui atnaujins savo vidaus sienų kontrolę (0)

Šengeno erdvei priklausanti Lenkija nuo lapkričio 22 dienos laikinai atnaujins pasienio tikrinimus prie savo vidaus sienų, taip pat ir su Lietuva.

(Plačiau...)

Svetainių kūrimas – patirtis ar talentas? (0)

Internetas – toks platus, kad sunku apibūdinti. Kasdien sukuriama pačių įvairiausių tinklalapių. Natūralu, kad užklausų šia tema vien lietuvių kalba – milijonai. O svetainių kūrimas – visapusišką dėmesį pelnanti paslauga. Tad dabar verta pabandyti išsiaiškinti, kas svarbiau – patirtis ar talentas.

(Plačiau...)

Ūkininkai sukilo prieš valdžios sprendimus (3)

Jurbarko ūkininkų sąjungos pakviesti trečiadienį rinkosi ne tik žemdirbiai, bet ir kiti žemės savininkai. Ūkininkai norėjo išgirsti atsakymą, kodėl taip smarkiai padidėjo žemės mokestis, ir tikėjosi savivaldybės vadovų supratingumo ieškant išeities.

(Plačiau...)

Negatyvias pasekmes jaučia ne tik priklausomi žmonės, bet ir jų šeimos nariai (0)

Įvairios priklausomybės sukelia daug negatyvių pasekmių – tiek į jas įklimpusiems žmonėms, tiek šalia esantiems artimiesiems. Ir vis tik net nusprendusiems keisti gyvenimo būdą, atsisakyti žalingų įpročių nėra taip paprasta. Siekiant visiškai išsilaisvinti, gali prireikti specialisto – psichoterapeuto ar net psichiatro – pagalbos.

(Plačiau...)

Naujas įkvėpimas nutolusiai istorijai (0)

Lapkričio 9 d. Girdžių Sąjūdžio aikštėje paminėtas Lietuvos persitvarkymo Sąjūdžio, o tuo pačiu ir Girdžių Sąjūdžio iniciatyvinės grupės įsteigimo 30-metis. Šiai progai atminti šalia prieš tris dešimtmečius pasodinto ąžuoliuko atidengta lentelė, priminsianti šio tvirtybę simbolizuojančio medžio istoriją.

(Plačiau...)

Pakartotiniai tyrimai parodė: šimkaitiškių vanduo – labai nuodingas (1)

Spalio 29-ąją Šimkaičiuose kilo panika – paaiškėjo, kad maždaug metus laiko gyventojai galėjo gerti arsenu užterštą vandenį. Kokie arseno kiekiai buvo žmonėms tiekiamame vandentiekio vandenyje – niekas nežino. Aišku tik tai, kad situacija nuo spalio 29-osios pablogėjo. Antrajame mėginyje buvo rasta jau pusketvirto karto normą viršijanti tarša. Tai – rimtai sveikatai galintis pakenkti kiekis.

(Plačiau...)

Įveikti stresą gali padėti ir sveikas gyvenimo būdas (3)

Alkoholio, narkotikų, rūkalų sukeliama žala – tai žala žmogaus sveikatai, gerovei bei į priklausomybes įklimpusiuosius supantiems žmonėms. Rodos, tokie dalykai suprantami ne tik specialistams. Ir vis tik, kaip byloja statistika, šios blogybės nesitraukia iš mūsų gyvenimo.

Sveiką gyvenimą pasirinkusieji teigia, kad yra daug geresnių būdų atsipalaiduoti, kurie naudingi ne tik pačiam, bet ir šalia esantiems žmonėms.

(Plačiau...)

Teisininkų konsultacijos jurbarkiečių nesugundė (0)

Spalio 25-ąją, Konstitucijos ir Europos teisės dieną, Lietuvos teismuose Nacionalinės teismų administracijos iniciatyva trečią kartą surengtas nemokamų teisinių konsultacijų renginys „Jūs klausiate – mes atsakome“. Jame dalyvavo ir Marijampolės apylinkės teismo Jurbarko rūmai, tačiau šiemet gyventojų susidomėjimo ir klausimų sulaukta nedaug.

(Plačiau...)

Jurbarkiečiai balsavo už Ingridą Šimonytę, kandidatas į merus – Daivaras Rybakovas. (23)

Sekmadienio vakarą paaiškėjo, kad Tėvynės sąjungos Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) rinkimuose į kandidatus nacionaliniuose rinkimuose į Prezidento postą įtikinamai laimėjo Ingrida Šimonytė, kuri ženklia persvara nugalėjo savo oponentą Vygaudą Ušacką. Visoje Lietuvoje rinkėjai už I. Šimonytę atidavė daugiau nei 70 proc. balsų.

(Plačiau...)

Ministerija: savivaldybė privalo išspręsti arseno problemą vandenyje (4)

Aplinkos ministerija šiandien kreipėsi į šalies savivaldybes, kad jos užtikrintų geriamojo vandens kokybę, ir atkreipė jų dėmesį į vis dar nustatomus atvejus, kai viešai tiekiamame geriamajame vandenyje viršijamos leistinos sunkiojo metalo, pavyzdžiui, arseno, koncentracijos. Šią savaitę Jurbarko rajone patikrinus geriamąjį vandenį paaiškėjo, kad Šimkaičių kaime naudojamame gręžinyje rastas didelis arseno kiekis. Šiuo ir panašiais atvejais didžiausia atsakomybė tenka viešajam vandens tiekėjui, kurį prižiūri vietos savivalda.

(Plačiau...)

Specialistai ragina puoselėti tinkamus įpročius ir saugoti širdį (0)

Medicinos srityje nuolat tobulėja diagnostikos ir gydymo technologijos, tačiau Lietuvoje sergamumas širdies ir kraujagyslių ligomis yra vienas didžiausių Europoje. Higienos instituto duomenys negailestingi: vien praėjusiais metais šios ligos sudarė 56 proc. mirčių. 

Medikų teigimu, riziką susirgti šiomis ligomis padidina ir netinkamas gyvenimo būdas.

(Plačiau...)

Asociacija „Lašelis meilės“ feisbuke išplatino galimai netikrą žinutę (0)

Asociacija „Lašelis meilės“ feisbuke išplatino žinutę, kurioje prašo pagalbos šešerių metų berniukui gyvenančiam Smalininkų vaikų globos namuose. 

(Plačiau...)

Šimkaitiškiai gėrė arsenu apnuodytą vandenį (papildyta) (14)

Šimkaičių ir Kniečių kaimų gyventojai atsidūrė prieš faktą – jie geria itin nuodingu arsenu užterštą vandenį. Baimės šmėkla didelė, nes žmonės nežino nei kiek laiko gėrė kenksmingą vandenį, nei kokią žalą sveikatai tai galėjo padaryti.

(Plačiau...)

Darbo taryba ir vadovas bendros kalbos neranda (12)

„Jurbarko autobusų parke“ įsiplieskusi nesantaika tarp darbo tarybos ir bendrovės direktoriaus negęsta. Bendrovės steigėjo – savivaldybės tarybos ir savivaldybės kontrolieriaus kolektyvas prašo įvertinti vadovo Arvydo Štulo sprendimus, o šis ginasi už įmonės lėšas samdytais teisininkais. Tačiau panašu, kad net tarpininkaujant pašaliniams taikos įmonėje dar ilgai nebus.

(Plačiau...)

Automobilių nuoma vestuvėms: kodėl verta rinktis šią galimybę? (0)

Ruošiantis vestuvėms gana dažnai tenka apgalvoti daugybę dalykų, kurie užtikrintų, kad viskas vyktų tikrai sklandžiai. Jaunieji gana dažnai kelia klausimą, kokią transporto priemonę vertėtų pasirinkti kelionei į bažnyčią, kaip užtikrinti sklandžią svečių kelionę iki šventės vietos, ir t.t. 

(Plačiau...)

Protestuoti į Briuselį jurbarkiečiai nevyko (0)

Ketvirtadienį Briuselyje vykusio Europos Vadovų tarybos pasitarimo metu Lietuvos žemės ūkio rūmai (ŽŪR) surengė protestą dėl tiesioginių išmokų Lietuvos žemdirbiams. Nors Briuselio policijos prašyta leidimo 200 žmonių, į Belgiją išvyko 56 įvairių ŽŪR organizacijų deleguoti atstovai. Jurbarko ūkininkų tarp jų nebuvo. 

(Plačiau...)

Raudonės liepa išrinkta Lietuvos metų medžiu (0)

Lietuvos arboristikos centro skelbtame Lietuvos medžio konkurse nugalėjo Raudonės pilies liepa. 514 balsų surinkusi nugalėtoja artimiausią konkurentą – Marijampolės r. esančią Meškėnų liepą aplenkė beveik šimtu balsų.

(Plačiau...)

Laikinai nebus geriamo vandens (3)

„Jurbarko vandenys “ informavo, kad 2018 m. spalio 24 d. nuo 8 iki 19 val. vykdant projektą „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Jurbarko rajone“ generalinis rangovas „Žilinskis ir Ko“ atliks vandens antro kėlimo siurblių stoties integravimo darbus į esamą magistralinę vandentiekio liniją. 

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook