Aktualijos

Aktualijos

Naujai atidaryta ekspozicija pasakos Viešvilės rezervato istoriją (0)

Gegužės pabaigoje Viešvilės valstybiniame gamtiniame rezervate atidaryta nauja ekspozicija tema – „Upelis vidur girios“. Joje pasakojama ne tik apie rezervato simbolį – Viešvilės upelį, kuris čia surinktą vandenį išplukdo į Nemuną, bet ir pateikiama platesnė informacija, kokių kraštovaizdžio,  gyvosios gamtos įdomybių gali  pamatyti šioje Lietuvos vietoje.

(Plačiau...)

Sudaužytos merginos artimieji prašo paramos (8)

Gegužės 26-oji tapo tragedija dešimtokės šeimai. Kartu šventęs rytų kovos menų sportininkas, įtariama, ją kraupiai sumušė, o vėliau bandė išžaginti. Šiuo metu Kauno klinikų reanimacijoje dėl merginos gyvybės ir sveikatos kovoja medikai. Tuo tarpu šeima prašo paramos – mergaitės gydymas bus ilgas ir sunkus.

(Plačiau...)

Šešiolikmetė – dar reanimacijoje, pasikėsinimu išžaginti įtariamas politikės sūnus kratosi kaltės (14)

Savaitgalį per Jurbarko krašto moksleivių vakarėlį kaimo turizmo sodyboje siaubingai sudaužytos 16-metės būklė vis dar išlieka sunki, o šoko ištikti jos artimieji neslėpė savo nepasitenkinimo dėl prokuratūros sprendimo išleisti laisvę pasikėsinimu išžaginti įtariamą nepilnametį.

(Plačiau...)

Populiariausi interneto tiekėjai Lietuvoje ir kokį planą rinktis? (0)

Lietuviai gali didžiuotis, kad jų šalyje – internetas yra vienas sparčiausių visame pasaulyje. Pasirinkę šviesolaidį internetą galėsite džiaugtis greitaveika, kuri siekia net iki 1 Gb/s. Nuostabu, taip? Tikrai taip. Svarbu ir tai, kad Lietuvoje interneto paslaugomis galima naudotis beveik kiekviename kampelyje, tad net jeigu gyvenate vienkiemyje – tai nereiškia, kad būsite atsiriboję nuo likusio pasaulio.

(Plačiau...)

Fiksuoti pirmieji rinkimų pažeidimai (0)

Per šiandien vykstančius šalies prezidento ir Europos Parlamento fiksuoti galimi rinkimų įstatymų pažeidimai. Pranešta, kad už atėjusius rinkėjus jau buvo pasirašyta, o dar vienos balsavimo apylinkės pirmininkė galimai neleistinai agitavo socialiniame tinkle.

(Plačiau...)

Vytauto Didžiojo vardą saugo du dešimtmečius (0)

Apsupta Vytauto – taip būtų galima pradėti pasakojimą apie Vytauto Didžiojo progimnaziją. LDK Didžiojo kunigaikščio vardą laiko keliu išdidžiai nešanti mokykla įsikūrusi to paties pavadinimo gatvėje, šalimais – parkas ir vienas seniausių Lietuvoje paminklų Vytautui Didžiajam.

(Plačiau...)

Automobilių nuoma – paslauga, įgyjanti vis didesnį populiarumą (0)

Išsinuomoti automobilį šiandien yra tikrai labai paprasta, tad nieko nuostabaus, kad ši paslauga sulaukia vis didesnio susidomėjimo. Priežasčių, kodėl automobilių nuoma yra tokia populiari, tikrai nestinga, todėl nieko keisto, kad tokį sprendimą renkasi įvairaus amžiaus žmonės, kuriems yra reikalinga patogi transporto priemonė. Taigi, kas lemia tokį spartų šios paslaugos populiarumą, ir kodėl verta pagalvoti būtent apie nuomos pasirinkimą?

(Plačiau...)

Lažybos Prezidento rinkimai (0)

Tie, kuriems lažybos atrodo svetimas ir iki šiol nepažintas dalykas, įprastai mano, kad tai kalba eina apie lažybas sporte. Tai yra tiesa tik iš dalies. Žmonės gali lažintis iš pačių įvairiausių įvykių. Tarkim, šiuo metu yra labai populiarios lažybos prezidento rinkimai.

(Plačiau...)

Miesto šventėje – kaip kare (2)

Praėjusį savaitgalį Jurbarke nudundėjo tradicinės miesto ir verslo dienos. Kaip ir kasmet, šventėje buvo gausu prekeivių, kurie pardavinėjo ir žaislus, tarp kurių – šratais šaudantys ginklai. Toks žaislas ypač viliojo vaikus, tačiau kėlė pavojų mažųjų šaulių taikiniais tapusiems praeiviams, mat vaikai minioje pyškino į ką tik panorėję.

(Plačiau...)

Prašo padėti surasti dingusį sūnų (0)

Penktadienį dingo Nojus Armonas, paskutinį kartą jis matytas Jurbarke apie 9 val. ryte.

(Plačiau...)

Atkeliavo požeminiai konteineriai (nuotraukos) (0)

Į Jurbarką atvežti pirmieji požeminiai šiukšlių konteineriai. Jie turėtų pakeisti iki dabar naudojamus ir gyventojų pasipiktinimą dėl nešvaros keliančius antžeminius konteinerius.

(Plačiau...)

Meldėsi už bendrumą ir politikus (3)

Sekmadienį tikintieji ir rajono politikai rinkosi į Švc. Trejybės bažnyčią, kur vyko ekumentinės pamaldos. Pamaldos buvo laikomos Jurbarko r. avivaldybės tarybos ir mero Skirmanto Mockevičiaus inauguracijos proga.

(Plačiau...)

Mieste pavasariauja skautai (nuotraukos, video) (0)

Šeštadienį Jurbarke prasidėjo tradicinė skautų pavasario šventė. Tradiciškai per miestus kasmet keliaujančios skautiškos  Jurginės  šį kartą vyksta su Jurbarko įkūrimo simboliais – Jurgiu ir Barkum.

(Plačiau...)

Miškasodis baigsis visuotine talka (0)

Valstybinė miškų urėdija balandžio 27-ąją skelbia nacionalinį miškasodį. Miškininkai kviečia visuomenę tą dieną kartu sodinti mišką. Mūsų rajone visuotinė talka nuo 10 val. vyks Pašvenčio girininkijoje – Jurbarkų seniūnijos Greičių kaime. Miškininkai tikisi sulaukti ir moksleivių, ir senjorų, ir visų, kam svarbi mūsų aplinka. Tą dieną Pašvenčio girininkijoje bus pasodinta apie tris hektarus eglių, pušų ir beržų miško.

(Plačiau...)

Prisiekė naujoji taryba (video, nuotraukos) (10)

Trečiadienį įvyko pirmasis naujosios kadencijos rajono tarybos posėdis. Rinkėjų pasitikėjimą per savivaldos rinkimus pelnę politikai iškilmingai prisiekė ir pradėjo eiti pareigas. Priesaiką davė ir antrajai kadencijai išrinktas meras Skirmantas Mockevičius.

(Plačiau...)

Pažeidėjus gaudo vaizdo kameromis (0)

Už tvarką mieste atsakinga seniūnija ir Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras (TRAC) ėmėsi teršėjų. Neapsikentę į konteinerius ir šalia jų viską kraunančių gyventojų bei įmonių, pažeidėjus pradėjo filmuoti iš neženklinto automobilio. Vos per kelias dienas užfiksuoti penki pažeidėjai. Visi jie gaus protokolus už neleistiną šiukšlinimą.

(Plačiau...)

Medicininių rinkinių gamyklos Jurbarke statybos atidedamos (11)

Medicininių rinkinių gamyklos Jurbarke, kurią ruošiasi statyti UAB „Naujos mintys“, teks palaukti. Evaldo Gražio, bendrovės generalinio direktoriaus, teigimu, dėl finansavimo stokos projekto įgyvendinimas atidedamas.

(Plačiau...)

Tymai kelia nerimą ir jurbarkiečiams (0)

Lietuvoje sparčiai plintant susirgimams tymais, ietis kryžiuojant skiepų šalininkams ir priešininkams, gyventojai vis labiau nerimauja dėl savo ir vaikų sveikatos. Tą pajuto ir Jurbarko medikai – į juos dėl informacijos apie tymus kreipiasi vis daugiau žmonių, o Nacionalinio visuomenės sveikatos centro darbuotojai tiria pirmus tymų atvejus rajone.

(Plačiau...)

Teismas buvusio aplinkosaugininkų vado nepagailėjo: pripažintas brakonieriumi, konfiskuotas šautuvas, visureigis ir skirta bauda (0)

Penktadienį Marijampolės apylinkės teismo Jurbarko rūmuose paskelbtas nuosprendis garsioje brakonieriavimo byloje, kurioje figūravo elitinio medžiotojų klubo „Girios“ narių pavardės. Vyrai įkliuvo pernai lapkritį, kai Stakių k. jų automobilį patikrino policija. Tuomet įtarta, kad jie nelegaliai sumedžiojo taurųjį elnią ir stirnos patiną.

(Plačiau...)

Lėšos neįgaliųjų būstams pritaikyti gerokai nukirstos (0)

Nors Socialinės apsaugos ir darbo ministerija ištrimitavo apie gerėjančias sąlygas pritaikant būstą neįgaliesiems, lėšos šiems darbams gerokai sumažintos. Kur kas mažiau pinigų būsto pritaikymo išlaidoms šiemet biudžete numatė ir rajono savivaldybės taryba. 

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook