Balsavimas

Ar turite savo favoritą tarp septynių kandidatų į Jurbarko r. savivaldybės merus kovo 3 d. rinkimuose?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Penkioms mokykloms žada finansines injekcijas (0)

Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM) paskelbė mokyklų, kurios gaus kokybės krepšelius, sąrašą. Papildomų lėšų sulauks dviejų grupių mokyklos: 30 turinčių stiprią geros mokyklos požymių raišką ir 150 – silpną. Prie pastarųjų priskirtos ir penkios Jurbarko rajono mokyklos.

(Plačiau...)

Sveiki pietūs mokykloje mitybos įpročių dar nepakeis (0)

Mokyklų ir darželių valgyklose jau trečią mėnesį vaikams siūlomi sveikesni patiekalai. Nuo rugsėjo patvirtintas nauja maitinimo organizavimo tvarka. Taip tikimasi užtikrinti sveikatai palankesnę vaikų mitybą, maisto saugą ir geriausią kokybę bei ugdyti sveikos mitybos įpročius. Tačiau šia tema kalbintos pašnekovės mano, kad vien mokyklų valgyklos įpročių nesuformuos – reikia šeimų pritarimo ir palaikymo.

(Plačiau...)

Liberalų kandidatas į merus – Ričardas Juška, konservatorių - Daivaras Rybakovas (11)

Penktadienio vakarą vyko Liberalų sąjūdžio Jurbarko r. skyriaus susirinkimas, kurie skyriaus pirmininko pareigos vėl patikėtos Gvidui Byčiui.

Jurbarko liberalai apsisprendė ir dėl kandidato į merus 2019-ųjų kovo 3 d. vyksiančiuose savivaldos rinkimuose. Juo patvirtintas Seimo narys Ričardas Juška.

(Plačiau...)

Savivaldybių reitinge Jurbarkui gerų žinių nėra (5)

Pirmadienį Lietuvos laisvosios rinkos institutas (LLRI) paskelbė kasmetinį „Savivaldybių indeksą“. Šiemet tai padaryta jau aštuntą kartą. Jurbarko r. savivaldybei indeksas vėl nepalankus. 2016 m. koptelėjusi į 39 sąrašo, kuriame yra 54 mažosios savivaldybės, vietą, jau porą metų ji ritasi žemyn. Šįkart net iki ketvirtos vietos nuo galo.

(Plačiau...)

Susidūrę su korupcija ligoninėje ar poliklinikoje, raginami skambinti 112 (2)

Net ir kasmet mažėjant kyšininkavimo mastams, visuomenės nuomonės tyrimai rodo, kad sveikatos priežiūros sistema yra laikoma viena labiausiai korumpuotų sričių. Sveikatos apsaugos ministerija, Specialiųjų tyrimų tarnyba ir pačios sveikatos priežiūros įstaigos šiai problemai skiria didelį dėmesį, siekdamos išgyvendinti šį neigiamą reiškinį.

(Plačiau...)

Žalingi įpročiai – kelias prisikviesti onkologines ligas (0)

Nacionalinio vėžio instituto duomenimis, mūsų šalyje kasmet nustatoma apie 18 tūkst. naujų susirgimų onkologinėmis ligomis, beveik 20 proc. Lietuvos gyventojų mirčių sudaro mirtys nuo vėžio.

Anot mokslininkų, apie 80 proc. vėžį lemia gyvenimo būdas ir aplinka. Ypač vėžio riziką didina rūkymas (netgi pasyvus), piktnaudžiavimas alkoholiu, ilgai trunkantis stresas,  neigiamos emocijos (pyktis, pavydas, pesimizmas ir kt.), nes jos silpnina imuninę sistemą.

(Plačiau...)

Šviesos ir gerumo dalybos Šv. Martyno šventėje (0)

Lapkričio 11-osios vakarą Jurbarkas nušvito šviesomis – miesto gatvėmis į Kristijono Donelaičio evangelikų liuteronų bažnyčią žygiavo žibintais pasipuošusi ir giesmes giedanti miestelėnų eisena. Pirmą kartą paminėti Šv. Martyno miesto bendruomenę pakvietė šios bažnyčios parapija.

(Plačiau...)

Prie bažnyčios atnaujinimo prisidės ir veliuoniškiai (0)

Rugsėjį Veliuonos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje prasidėję vidaus tvarkybos darbai įsibėgėjo – didžiąją jų dalį planuojama užbaigti iki Kalėdų. Šalia valstybės finansuojamo projekto savo lėšomis įrengti bažnyčios apsaugos sistemas ryžosi patys veliuoniškiai, nes tam pinigų negauta. 

(Plačiau...)

Pyragus skanavę žmonės aukojo rekordiškai (0)

Su šimtu  įvairiausių konditerijos šedevrų lapkričio 6-ąją lankytojus pasitiko Jurbarko viešoji biblioteka. Čia vyko akcija „Pyragų diena“, per kurią surinktos lėšos bus skirtos TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamam labdaros projektui „Išsipildymo akcija 2018“.

(Plačiau...)

Ar automobilių nuoma Kaune atitinka poreikius? (0)

Automobilių nuoma Kaune – ne naujiena. Kaunas yra antras pagal dydį Lietuvos miestas, tad ir nuvykti iš taško A į tašką B ne visada paprasta. Kad nereikėtų persėsti penkiose viešojo transporto stotelėse, nusprendžiama išsinuomoti automobilį. Ir tai tik vienas iš tuzino pavyzdžių, kuo ši paslauga svarbi.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook