Balsavimas

Ar patiko miesto šventė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Aktualiausi klausimai miesto gyventojams – vandens kokybė, kiemai ir gatvių apšvietimas (0)

Visą kovo mėnesį trukęs Jurbarko rajono savivaldybės tarybos, mero ir administracijos direktorės 2017 metų veiklos ataskaitų pristatymas bendruomenėms buvo baigtas kovo 26 d. Jurbarko miesto seniūnijos salėje vykusiame susitikime su gyventojais ir bendruomenių atstovais.

(Plačiau...)

Nepatikrinta informacija virto šmeižto pliūpsniu (0)

Vos viena raidė gali mesti sunkų įtarimų šešėlį. Tokios patirties įgijo Jurbarko r. savivaldybės tarybos narė, Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos pirmininkė Zita Sorokienė.

(Plačiau...)

Panemunių regioninio parko projektai – vietiniams ir turistams (1)

Panemunių regioninio parko direktorius Mindaugas Janušonis mieliau kalba apie nuveiktus darbus, nors didžiausi darbai parke – dar tik planuojami. Tačiau ir gerai atliekami kasdieniai darbai bei maži projektai Panemunių regioninį parką regioninių ir nacionalinių parkų vertinimo skalėje kilstelėjo 11 vietų į viršų.

(Plačiau...)

Ugniagesių komandos laukia savanorių (0)

Nuo 2016 m. balandžio 1 d. Jurbarko rajone pradėta savanorių ugniagesių veikla. Jos organizatoriumi ir vykdytoju buvo paskirta Jurbarko rajono priešgaisrinė tarnyba. Prie šios tarnybos ugniagesių komandų būrėsi savanoriai ugniagesiai, o Viešvilėje įsteigta savanorių ugniagesių rinktinė.

(Plačiau...)

Mažais darbais puošiantiems Lietuvą – dėmesys ir padėka (0)

Savaitgalį trispalve puokšte išsiskleidė gausybė renginių, skirtų Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai. Į išskirtinę šventę „Metų raudoniškis“ gausiai rinkosi Raudonės gyventojai ir svečiai – pagerbti darbščiausius ir aktyviausius.

(Plačiau...)

Lauko tualetai: didelė tarša, gresia baudomis, tačiau pokyčių nematyti (4)

Atrodo gyvename civilizuotoje valstybėje, tačiau nemaža dalis Lietuvos gyventojų vis dar neturi vandentiekio ar kanalizacijos ir naudojasi lauko tualetais. Negana to, kad pastarieji teršia namų aplinką, taip teršiami ir giliau esantys gruntiniai vandenys, o kas baisiausia - ir geriamasis vanduo.

(Plačiau...)

Čia – mano kraštas (fotokonkursas) (0)

Skrendantis paukštis ir jį palydinčios žmogaus akys, pirmas mažų kojyčių žingsnis ir senojo Nemuno tėkmė, kylantis daigas ir jį globojančios rankos – viską, kuo gyvename, ką jaučiame, ir net tai, apie ką mąstome, galime sustabdyti fotokadre.

(Plačiau...)

Bibliotekos direktorė papildė partinę statistiką (38)

Kovo 1 d. Jurbarko r. savivaldybės viešojoje bibliotekoje direktoriauti pradėjusi Rasida Kalinauskienė partinio vadovavimo statistiką papildė didėjimo linkme. Pagal „Transparency International“ Lietuvos skyriaus neseniai paskelbtus duomenis, keturi iš dešimties valstybės ir savivaldybių valdomų įmonių vadovų buvo susiję su partijomis, dažniausiai – su socialdemokratais.

(Plačiau...)

Kviečiame išmokti naudotis kompiuteriu ir e. paslaugomis (0)

Jurbarko r. savivaldybės viešojoje bibliotekoje organizuojami nemokami kompiuterinio raštingumo ir interneto pradžiamokslio kursai vyresnio amžiaus gyventojams.

(Plačiau...)

Šimtabalsė daina Tėvynei (0)

Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje ką tik baigėsi rajono pradinukų dainų šventė „Tėvyne, Tau daina šimtabalsė“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook