Balsavimas

Ar jaučiatės Jurbarke saugiai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Rotuliečiai prašo saugesnio kelio (0)

Rugpjūčio 23-iosios rytą prie Rotulių įvyko avarija. Automobilis į motociklą, kuriuo važiavo du jaunuoliai, atsitrenkė apie 7 val. ryto. Per avariją nukentėjo abu vaikinai, vienas iš jų – smarkiai.

(Plačiau...)

Nuskendusio paauglio paieška tęsiama (papildyta, nuotraukos) (0)

Antradienio popietę Nemune, ties Šiline, nuskendo vaikas. Pirminiais duomenimis, upės srovė paauglį nunešė, kai šis iš Gelgaudiškio pusės bandė pereiti Nemuną į Šilinės pusę.

(Plačiau...)

Teismas sprendimo nepakeitė (4)

Kauno apygardos teismas atmetė buvusios Jurbarko r. savivaldybės administracijos direktorės Vidos Rekešienės skundą dėl nušalinimo nuo pareigų. Tokią nutartį rugpjūčio 1  d. priėmė Kauno apylinkės teismo Kauno rūmai.

(Plačiau...)

Nemune nuskendo paauglys (0)

Rugpjūčio 27-osios popietę Nemune ties Šiline nuskendo paauglys. Pirminiais duomenimis, upės srovė jį nunešė bandžius perbristi Nemuną iš Gelgaudiškio į Šilinės pusę.

(Plačiau...)

Iš pareigų atleidžiamas Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro direktorius Kęstutis Komskis (3)

Antradienį posėdžiavę Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro (TRATC) akcijų valdytojai, Tauragės apskrities savivaldybių administracijų direktoriai, priėmė sprendimą iš pareigų atleisti TRATC direktorių Kęstutį Komskį. Toks sprendimas priimtas rugpjūčio 6-ąją nustačius, kad K.Komskis buvo neblaivus darbe. 

(Plačiau...)

Sužaloto motociklininko draugai pastatė ženklus (nuotraukos) (9)

Penktadienio rytą prie Rotulių įvyko avarija. Automobilis į motociklą, kuriuo važiavo du jaunuoliai atsitrenkė apie 7 val. ryto. Per avariją nukentėjo abu vaikinai, vienas iš jų – smarkiai.

(Plačiau...)

Baltijos kelio kryžius paliktas likimo valiai (2)

Lietuva mini Baltijos kelio trisdešimtmetį. Vakar iš visos šalies žmonės vyko į vietas, kur 1989 m. rugpjūčio 23-ąją lietuviai, latviai ir estai susikibo į gyvą, tris Baltijos seses sujungusią, laisvės grandinę. Atminti šiam įvykiui Jurbarko r. žmonių susibūrimo vietoje Ukmergės rajone, savivaldybė, kaip ir daug kitų, pastatė kryžių, tačiau prižiūrėti pamiršo.

(Plačiau...)

Rašytojų giraitė virsta traukos vieta (0)

Žolynais ir tradiciniais atlaidais Veliuonoje pražydusi Žolinė miestelio gyventojus ir svečius sukvietė į Rašytojų giraitę, kurioje bibliotekininkės, rašytojos Violetos Šoblinskaitės pastangomis vis dažniau vyksta pasimatymai – su kūrėjais, muzikantais, kaimynais, mylimaisiais. „Norėčiau, kad ši giraitė būtų gyva, joje rinktųsi ir vakarus leistų veliuoniškiai, būriuotųsi jaunimas“, – svajoja V. Šoblinskaitė.

(Plačiau...)

Ištiesinti gatvę – neįmanoma misija? (6)

Ką patraukti – gatvę, ar stulpą? Panašu, kad Jurbarko r. savivaldybės valdininkai renkasi truktelėti gatvę, nors gyventojai dovanotų savo žemės, kad kelias būtų tiesus. Tačiau išeities paieškas apsunkina ne tik išsiskyrusios nuomonės, bet ir gerokai pavėluoti sprendimai, nes apie kreivą gatvę bendruomenė sužinojo tik dabar – kai darbininkai ėmė žymėti būsimų statybų ribas.

(Plačiau...)

Jurbarkų seniūnijos žmonės iškėlė savo vėliavą (2)

Rugpjūčio 16 d. Jurbarkuose pašventintas seniūnijos herbas ir vėliava, kuri iškilmingai pakelta giedant Lietuvos valstybės himną. Nuo šiol Jurbarkai turi oficialius svarbiausius savo krašto simbolius.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook