Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Pilis ištuštėjo, sprendimų – nėra (2)

Raudonės pilis pakibo tarp žemės ir dangaus – rudenį joje neliks mokyklos, o rajono politikai turi nuspręsti, kas pilį prižiūrės, kol ji ras nuolatinį šeimininką. Pilies ateitis ir vizijos dėliotos liepos 25 d. surengtame susitikime-diskusijoje.

(Plačiau...)

Bibliotekininkai sutiko ilgai lauktą autobusiuką (0)

Rugpjūčio 1-ąją į Jurbarko r. savivaldybės viešosios bibliotekos kiemą įriedėjo naujas autobusiukas, kurį spalvotų balionų girlianda papuošė jo labai laukusios bibliotekininkės. Naujasis „Opel Vivaro“ pakeis 26-erių metų senumo „VW Transporter“. 

(Plačiau...)

Juodieji ligoninių sąrašai įvarė baimės rajonų gydymo įstaigų medikams (2)

Tikri ar tariami juodieji ligoninių sąrašai, kurie šią savaitę pasklido viešumoje, rajonų gydymo įstaigų medikams įvarė baimės. Gydytojai sako esantys neužtikrinti dėl ateities. Sveikatos apsaugos ministerija tikina, kad jokio oficialaus nekokybiškas paslaugas teikiančių ligoninių sąrašo nėra sudariusi, bet priduria, kad kai kurioms ligoninėms reikės pakeisti darbo profilį ir tapti slaugos ligoninėmis.

(Plačiau...)

Pradėtas tvarkyti paskutinis J.Žemaičio-Vytauto bunkeris (0)

Sulaukus viešų priekaištų, kad netinkamai prižiūrimas Jurbarko rajone esantis, paskutine prezidentine vadaviete vadinamas, partizanų vado Jono Žemaičio-Vytauto bunkeris, imta jį tvarkyti. Vietos verslininkai žada dovanoti priemonių vandeniui iš bunkerio semti, o vietos valdžia planuoja sutvarkyti bunkerio prieigas ir tikina pasistengsianti, kad autentiškas bunkeris būtų išsaugotas.

(Plačiau...)

Jurbarke – 63 antžeminių konteinerių aikštelės (0)

Nemalonūs kvapai, konteinerių trūkumas, nepatogios aikštelės ir pasklidusios po aplinką atliekos mažina gyvenamosios aplinkos patrauklumą. Be to, dideli nesurūšiuotų atliekų kiekiai kur kas sparčiau pripildo sąvartynus, kenkia aplinkai. Siekiant spręsti šią problemą, inicijuotas konteineriams skirtų aikštelių įrengimo projektas.

(Plačiau...)

Penktadienį prie Nemuno – vaizdinga pažintis su gaisrų gesinimo istorija (4)

Liepos 27 d. 12 val. aikštelėje prie Nemuno (feisbuke) Jurbarko priešgaisrinės apsaugos tarnybos pareigūnai pademonstruos gaisrų gesinimo mūsų mieste istoriją, kuriai jau 120 metų. Pirmoji gaisrų gesinimo tarnyba – ugniagesių draugija – Jurbarke įsteigta 1898-ųjų liepą.

(Plačiau...)

Pagalba: vaikais rūpinasi tylūs geradariai (2)

„Noriu, kad visi žinotų, jog Jurbarke yra daug gerų žmonių, kuriems rūpi skurde gyvenantys vaikai. Ir gal patys sugalvotų prisidėti prie labdaros projektų“, – sakė į redakciją užsukusi Inga Molevaitė. Šiuo metu įvairias naujo darbo galimybes svarstanti jurbarkietė nuo pagalbos skurdžiai gyvenantiesiems neatitrūksta ir nuolat palaiko ryšį su šeimomis, kurioms padėjo būdama probacijos pareigūne.

(Plačiau...)

Kaip apsisaugoti nuo karščio (0)

Karšta vasara – ne tik puikios atostogos, bet ir pavojus sveikatai.  Karštis veikia kiekvieną iš mūsų, bet ypač jautrūs yra kūdikiai ir vaikai iki 4 metų amžiaus, 65 metų amžiaus ir vyresni žmonės, asmenys, turintys antsvorio, dirbantys sunkų fizinį darbą, sergantieji endokrininėmis, inkstų, širdies ir kraujagyslių ligomis. Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) pateikia  rekomendacijų, kaip apsisaugoti nuo karščio.

(Plačiau...)

Bendruomenę sukiršino bilietų kaina (18)

Vieną didžiausių ir gražiausių rajono švenčių – Eržvilke vykstančius Škaplierinės atlaidus ir po jų miestelyje rengiamą eržvilkiškių ir iš svetur atvykusiųjų suėjimą šiemet apipynė nesutarimai. Gyventojus papiktino vietos Kultūros centro organizuojamos kultūrinės programos bilietų kainos, tad vakarinę šventės dalį jie nusprendė organizuoti patys.

(Plačiau...)

Apie šventes ir kasdienius darbus (0)

Juodaičiai

Liepos 14 d. per tradicinę šventę „Vasaros žiedai“ atidengtas paminklinis akmuo Juodaičių vardo paminėjimo 450-osioms metinėms pažymėti.

1568 m. bajorų ir karališkųjų valstiečių žemių akte paminėtas Juodaičių vardas. Manoma, kad jis kilęs nuo kadaise čia buvusio Juodžio ežerėlio.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook