Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Gruodį Jurbarko rajone pradėta pakartotinai naudoti atliekas (0)

Tauragės regione tęsiama atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra. 2018 m. didžiųjų atliekų surinkimo aikštelėse pastatyti pastatai tinkamiems pakartotinai naudoti daiktams laikinai saugoti. Juose gyventojai galės palikti nebereikalingus, bet naudoti dar tinkamus daiktus.

(Plačiau...)

Tyrimas: savivaldybės tapo skaidresnės, Jurbarką smukdo viešieji pirkimai (1)

Lyginant su 2014 metais, Lietuvos savivaldybės tapo skaidresnės: 2018 m. jų skaidrumo vidurkis padidėjo nuo 56 iki 69 balų iš 100 galimų, rodo „Transparency International“ Lietuvos skyriaus (TILS) savivaldybių skaidrumo tyrimas. Daugiausiai apie savo veiklą viešina Joniškio (94 balai) ir Alytaus (90 balai) rajonų savivaldybės, mažiausiai - Kalvarijos (39 balai), Trakų (46 balai) ir Pakruojo (46 balai) rajonų savivaldybės. Jurbarko savivaldybė kai kuriuose kuriuose parametruose šoktelėjo viršun, tačiau jos atliekami viešieji pirkimai įvertinti itin prastai. Tai lėmė, kad rajonas taip ir nesugebėjo išlipti iš vidutiniokų sąrašo. 

(Plačiau...)

Panaikintas konkursas įkvėpė permainoms (6)

Konkursas į Jurbarko r. savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojo pareigybę vyko pernai birželio 7 d., tačiau jo rezultatus dėl nustatytų pažeidimų Valstybės tarnybos departamentas panaikino. Naujo konkurso savivaldybės administracija jau neskelbė, o minėta pareigybė iš skyriaus struktūros dingo.

(Plačiau...)

Žiema tarnybas vėl užklupo... netikėtai (video) (13)

Miestą ir rajoną užvaldė ledo karalienė. Taip pagal populiarią pasaką savaitgalį ir pirmadienio rytą juokavo gyventojai. Keliai, gatvės ir šaligatviai virto gryno ledo čiuožyklomis, o juos tvarkyti daug kur imta tik pirmadienį.

(Plačiau...)

Skalvijos namų darbuotojai gyvens ant lagaminų (7)

Vakar socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis ir savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė pasirašė Skalvijos namų perdavimo – priėmimo aktą. Nors šio tikslo link savivaldybė ėjo ne dieną ar dvi, pasiruošti nespėjo. Perėmus globos namus įstaigos administracija liko ant sukrautų lagaminų, nes neturi kur kraustytis. Savivaldybė jiems pasiūlė kelis po miestą „išmėtytus“ kabinetus.

(Plačiau...)

Rinkimai: paaiškėjo, kas sieks vietų taryboje ir mero posto (28)

Gruodžio 28 – ąją  baigėsi partijų, visuomeninių rinkimų komitetų ir save išsikėlusių kandidatų į savivaldybių tarybas ir merus pareiškinių dokumentų priėmimas. Jurbarko r. savivaldybės rinkimų komisijai dokumentus pateikė du visuomeniniai rinkimų komitetai ir septynios partijos bei save išsikėlęs dabartinis rajono meras Skirmantas Mockevičius.

(Plačiau...)

VTEK tirs devynių medžiotojų klubo „Girios” narių elgesį, tarp jų - du jurbarkiečiai (3)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimus dėl devynių medžiotojų klubo „Girios” narių, kuriems yra taikomi arba per pastaruosius trejus metus buvo taikomi Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimai. Bus tiriama, ar jie tinkamai ir laiku deklaravo narystę šiame klube. 

(Plačiau...)

LRT Tyrimas. Už mokesčių mokėtojų pinigus – „medžiotojų“ kelias (14)

„Medžiotojų“ vadinamo kelio Jurbarko rajone asfaltavimo konkursą laimėjo AB „Kauno tiltai“, kurios valdybos narys – Pranas Benetis – yra „Girių“ medžiotojų būrelio vienas narių. Lietuvos automobilių kelių direkcijos asfaltuojamų žvyrkelių ruožai eina per šio būrelio medžioklės plotus. Automobilių kelių direkcija negali paaiškinti, kaip žvyrkelių vertinimo lentelėje atsirado netikslumai, pakeitę asfaltuotinų žvyrkelių prioritetinę tvarką.

(Plačiau...)

Vairavimo mokykloms - bauda už susitarimą dėl kainų (2)

Konkurencijos taryba pripažino, kad 26 vairavimo mokyklos bei Lietuvos vairuotojų mokymo ir kvalifikacijos kėlimo mokyklų asociacija (LVMA) sudarė kartelį ir susitarė pakelti vairavimo kursų kainas Vilniuje, Kaune bei Jurbarke. Už konkurenciją ribojantį susitarimą pažeidėjoms skirtos baudos nuo 1 500 iki 129 300 Eur – iš viso 574 400 Eur. Neleistiname susitarime dalyvavo ir nesąžiningas kainas klientams taikė visos trys Jurbarko mokyklos - A. Gailiaus firma „Arvaira“, IĮ Jurbarko saugaus eismo centras ir padalinį mieste turinti viena didžiausių šalies mokyklų - „Rigveda“.

(Plačiau...)

Išvada: naftos paieškos niekuo dėtos (0)

Savivaldybės vadovų įtarimus, kad arsenu vandenį Šimkaičiuose užteršti galėjo prieš keletą metų vykdytos naftos bei skalūnų dujų paieškos, sklaido Lietuvos geologijos tarnyba. Ši institucija išplatino pranešimą, kad nė vienas iš trijų Šimkaičių apylinkėse esančių gręžinių sąlyčio su požeminiais vandenimis neturi.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook