Balsavimas

Ar patiko miesto šventė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Savivaldybė taisys apskrities klerkų klaidas (0)

Valdininkai vėl sėda tikslinti seniūnijų, kaimų, gyvenviečių ribas. Tik neseniai šis procesas baigėsi Jurbarke, dabar atėjo eilė kaimams. Urbanistikos skyriaus vedėja Gražina Gadliauskienė tvirtina, kad ištaisyti klaidas 2008 metais Tauragės apskrities viršininko administracijos nebaigtame rengti plane leidžia teritorijų planavimui Europos Sąjungos struktūrinių fondų skirtos lėšos.

(Plačiau...)

Bylas tiria greičiausiai šalyje (3)

Ketvirtadienį Jurbarko rajono policijos komisariate pateikta 2014 metų policijos veiklos ataskaita bendruomenei. Nors pareigūnų kolektyvas mažėja, o nusikaltimų daugėja, jurbarkiečiai bent jau kol kas gali jaustis saugiai – Jurbarko policija nusikaltimus tiria greičiausiai šalyje, o ištyrimo procentas lenkia Lietuvos vidurkį.

(Plačiau...)

Ugniagesiai laukia naujų namų ir technikos (0)

Pernai Lietuvoje gaisruose žuvo 125 žmonės – mažiausiai per pastaruosius dvidešimt metų. Jurbarko rajone ugnis aukų pasiglemžė taip pat minimaliai – pernai, kaip ir užpernai, žuvo vienas gyventojas. Nepaisant geros statistikos, ugniagesius už galvų verčia griebtis jurbarkiečių neatsargumas. Daugybė gaisrų kyla dėl paprasčiausio apsileidimo – netvarkingų dūmtraukių, bet kaip įrengtos elektros instaliacijos ar lovoje su cigarete rankose užmigusių girtuoklių.

(Plačiau...)

Susitikimai su ministrais – masalas rinkėjams? (0)

Įsibėgėjanti savivaldybių tarybų ir tiesioginių merų rinkimų kampanija kandidatus verčia pasitelkti visą įmanomą kūrybiškumą. Atrodo, kad bent jau Algirdui Mačiulaičiui jo tikrai netrūksta – trečiadienį kandidatas į rajono merus paskelbė registruojantis gyventojus į susitikimus net su dviem ministrais.

(Plačiau...)

Padubysio plėšikams teismas atlygino pagal nuopelnus (0)

Lapkričio pabaigoje Kauno apygardos teismas paskelbė nuosprendį 2013 m. pavasarį Seredžiaus seniūnijos vienkiemiuose siautėjusiems plėšikams. Trys jauni vyrai, kurių vienas dar ir dabar nepilnametis, už grotų turės praleisti ne vienus metus.

(Plačiau...)

Sporto prekės – ne tik sportui (0)

Sporto prekės šiandien užima vis svarbesnę dalį mūsų visų gyvenimuose. Kad tai yra tiesa, galima spręsti iš to, jog gaminama vis daugiau ir įvairesnių prekių, skirtų prekių, ieškoma patogesnių pardavimo būdų, vienas iš jų – prekyba internetu. Tačiau įdomu tai, kad šiandien šios paskirties prekės jau įgavo ir kitokį atspalvį – jos kritos ne tik sportui. Taigi, kokiais dar tiksliais gali būti naudojamos šios prekės?

(Plačiau...)

Savivaldybei teks atlyginti gamtai padarytą žalą (4)

Sausio 2-ąją įsiteisėjo Jurbarko rajono apylinkės teismo sprendimas, pripažinęs savivaldybės administraciją neatidžiai atlikus savo pareigas ir dėl to padarius žalą aplinkai. Taip baigėsi trejus metus trukęs ginčas su Kauno regiono aplinkos apsaugos departamentu dėl sureguliuoto Mituvos upelio vagos valymo.

(Plačiau...)

Suklastotus eurus įbruko kaimo parduotuvėje (0)

Vos įvedus Lietuvoje eurą pasigirdo pranešimų apie turguje, parduotuvėse ir net bankomatuose aptinkamas naujųjų pinigų klastotes. Nors įvairiose informavimo priemonėse gyventojams nuolat aiškinama, kaip atskirti tikrus pinigus nuo padirbtų, atrodo, kad susidūrus su sukčiais nuostolių išvengti beveik neįmanoma.

(Plačiau...)

Ragų ieškotojo aistra – neišgydoma (3)

Dešimtis gražiausių briedžių ir elnių ragų savo kolekcijoje sukaupęs 84-erių girdžiškis Vytautas Mačiulis nesiliauja stebinti aplinkinius. Vyras beveik keturis dešimtmečius klajoja po miškus ieškodamas eiklių žvėrių karūnų, kuriomis puošia namus. Smalsuoliams jis mielai aprodo gamtos dovanas, tačiau jų niekada neparduoda – tik pasiūlo pamokyti ieškoti, nes, pasak Vytauto, ragus kiekvienas turi surasti pats, kitaip jie bus tik kaulas be istorijos.

(Plačiau...)

Nubaudė nelegalius automobilių ardytojus (0)

Gruodžio mėnesį aplinkosaugininkai patikrino gautą informaciją apie nelegaliai Jurbarko rajone ardomus automobilius. Pareigūnai rado keturias nelegalias dirbtuves Jurbarke, Gedžiuose bei Rotuliuose.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook