Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Darbo partiją paliko skyriaus pradininkai (3)

Gegužės 28-ąją rajono tarybos posėdyje prisiekė Darbo partijos narė Vilma Venslauskienė, pakeitusi tarybos narės mandato atsisakiusią Vidmantą Marcinkevičienę. Nuo pat Darbo partijos Jurbarko skyriaus įkūrimo buvusi viena aktyviausių narių V. Marcinkevičienė ne tik paliko rajono tarybą, bet išėjo ir iš partijos.

(Plačiau...)

Berlynietis Heinzas Putlitzas: džiugu, kad Jurbarke mane pažįsta (0)

Šią savaitę į Jurbarką vėl atvažiavo labdarą mūsų krašto žmonėms ir įstaigoms atvežę vilkikai iš Berlyno. Jau šešiolika metų šį naudingą ir prasmingą darbą dirba Heinzas Putlitzas, organizacijos „Berlyno policija padeda“ įkūrėjas bei Jurbarko Garbės pilietis. Kalbinome garbųjį svečią ir kartu atvykusį jo pagalbininką Michaelį Bernecherį bei visus tuos metus su berlyniečiais bendraujantį samarietį Antaną Kazakevičių.

(Plačiau...)

Kaltų dėl autobuso avarijos ieškos teismuose (1)

Kas kaltas, kad keleivius mikroautobusu vežiojo ir galiausiai nuo kelio nulėkė greičiausiai prie vairo net negalėjęs sėsti žmogus? Vairuotoją įmonei nusiuntusi darbo birža apie jo sveikatos problemas žinojo, bet nutylėjo. Darbdavys kaltina darbo biržą, o šios vadovai atkerta, kad priimant į darbą dokumentus reikia tikrinti.

(Plačiau...)

Poilsiavietės urėdijos miškuose traukia gamtos mylėtojus (0)

Miškai – žaliasis Lietuvos lobis, gamtos mylėtojus traukiantis aktyviai ir sveikai praleisti laisvalaikį, romantikams – neišsenkančio grožio šaltinis, grybautojus ir uogautojus masinantis gamtos turtais. Valstybinių miškų miškininkai pasirūpina įrengti rekreacines zonas, kuriose miškų lankytojai būtų saugūs ir nedarytų žalos gamtai.

(Plačiau...)

Apleisti butai – spąstai tvarkingiems kaimynams (0)

Dvokas, kandys, tarakonai, kirmėlės tapo kaimynyste, iš kurios negali išsivaduoti Kauno g. 36 daugiabučio gyventojai. Landyne virtęs kaimyno butas – tikras galvos skausmas, nes buto savininkas nesirodo, o valdininkai bejėgiškai skėsčioja rankomis.

(Plačiau...)

Mokyklose darbymetis – prasidėjo egzaminų sesija (0)

Gegužės 2 d. gimnazijose prasidėjo brandos egzaminų sesija. Brandos atestato šiemet siekia per tris šimtus Jurbarko rajono gimnazijų abiturientų. Apie egzaminų sesijos organizavimą ir dvyliktokų pasirinkimus pasakojo savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Genovaitė Pocevičienė.

(Plačiau...)

Atnaujinta mokykla – Skirsnemunės šviesulys (0)

Neatpažįstamai pakitęs Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio mokyklos pastatas, šviesios ir erdvios patalpos, apie 40 proc. pigesnis šildymas. Tai tik keli nauji per metus atsiradę privalumai baigiant įgyvendinti Europos Sąjungos struktūrinių fondų remiamą projektą „Skirsnemunės mokyklos pastato energijos efektyvumo gerinimas“. Nors darbai dar nebaigti, atnaujintas mokyklos pastatas miestelyje šviečia iš tolo.

(Plačiau...)

Miesto ir verslo dienos prasidėjo žiobrine (nuotraukos, šeštadienio programa) (2)

Penktadienio popietę Jurbarke, Mažųjų laivelių prieplaukoje, miestiečiai ir svečiai turėjo progą paskanauti žiobrių ir sužinoti apie šių žuvų gaudymo bei kepimo tradicijas. Kartu su žiobrine prasidėjo ir Miesto bei verslo dienų šventė, kurios dauguma renginių vyks šeštadienį.

(Plačiau...)

Kaimų ugniagesiams padės savanoriai (0)

Lietuvių liaudies sarkazmui, kad degantis svetimas tvartas – džiaugsmas kaimynui – ateina galas. Planuojama, kad iki 2016 m. sausio 1 d. nestatutinių kaimo ugniagesių sumažės, o gaisrus gesins specialiai apmokyti savanoriai. Jei reforma pavyks, gyventojai bent teoriškai turėtų jaustis saugiau – ugniagesių pajėgų pagausės, bus atidaryti du papildomi padaliniai Viešvilėje ir Seredžiuje.

(Plačiau...)

Jurbarko savivaldai – ketvirtis amžiaus (0)

Neseniai iškilmingai paminėjome Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-erių metų sukaktį. Tokį patį jubiliejų šiais metais švenčia ir nepriklausomos Lietuvos savivalda – 1990 m. kovo 24 d. įvyko pirmieji laisvi rinkimai į savivaldybių tarybas.
Ketvirtis amžiaus – ir daug, ir mažai. Tų istorinių procesų dalyviai dar atsimena, kaip viskas vyko. Tačiau patikimiausi liudytojai – archyve saugomi 1990, 1995, 1997 ir vėlesnių metų savivaldybės tarybos, valdybos, administracijos veiklos dokumentai, kuriuose užfiksuota, kaip vyko rajono vadovų rinkimai ir atstatydinimai, kaip buvo formuojamos partijų koalicijos, kokie sprendimai tuomet buvo priimami.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook