Balsavimas

Ar miesto gatvės žiemą prižiūrimos tinkamai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Tėvynės laisvė svarbesnė už gyvybę (0)

Birželio 14-ąją, Gedulo ir vilties dieną, prisiminti prieš 73 metus tautą ištikusios tragedijos, paminėti kritusiųjų už tėvynės laisvę ir ištremtųjų į Sibiro lagerius, Jurbarko kapinėse susirinko būrelis žmonių. Kasmet jis vis mažesnis – laikas retina tragedijos liudytojų gretas, bet nenumalšina okupacijos sukelto skausmo.

(Plačiau...)

Parevių kaimo siaubas – žirgininko užveistas „mailius“ (3)

Raudonės seniūnijos Parevių kaimo gyventojai vieningai sukilo prieš kaimynystėje įsikūrusį žirgų augintoją ir trenerį Edviną Kubilių. Kaimo žmonių tvirtinimu, vienkiemyje veisiamos ožkos ir avys eina skersai išilgai per jų pasėlius, nes E. Kubilius juos laiko pusbadžiu. Priekaištų E. Kubiliui pareiškė ir Parevių kaime apsilankę Jurbarko rajono valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai.

(Plačiau...)

Srutomis laistomi laukai skleidžia žudančią smarvę (5)

Vos atšyla miestą ir aplinkinius kaimus užplūsta kiaulių srutų dvokas. Šiemet smarvė Jurbarką pirmą kartą pasiekė dar kovą, o šią savaitę nuo kiaulių komplekso sklindantis kvapelis tiesiog vimdė. Smarvės nepakenčiantys žmonės jau senokai vieni kitų klausinėja, ar ilgai dar turės aukoti savo sveikatą dėl pelno siekiančios UAB „Dainiai“ savininkų gerovės.

(Plačiau...)

Tikroji klojimo teatrų dvasia atgimė Girdžiuose (0)

Dvi praėjusio savaitgalio dienas Girdžiuose šeimininkavo XXVI Lietuvos klojimo teatrų krivūlės dalyviai, miestelio 460 metų jubiliejui skirtą renginį papuošę liaudiškos išminties kupinais, nuotaiką skaidrinančiais spektakliais, atitraukę nuo kasdienių darbų ir sukvietę į Mituvos lanką didelį būrį mėgėjiškų teatrų gerbėjų.

(Plačiau...)

Laimingi tik atsakingose šeimose (0)

Vaikai laimingi, kai jais rūpinasi tėvai. Tokios šeimos nemina Vaiko teisių apsaugos skyriaus kabinetų slenksčių ir jų namų nelanko socialiniai darbuotojai. Tačiau specialistai pastebi, kad visuomenė sparčiai asocialėja: kasmet vis daugiau vaikų auga socialinės rizikos šeimose.

(Plačiau...)

Pareigūnai ieško dingusio naujagimio (3)

Antra savaitė Vadžgiryje ir jo apylinkėse dirba būrys Jurbarko rajono policijos komisariato pareigūnų. Kriminalistų dėmesys į šį kaimą nukrypo gavus pranešimą, kad dvidešimtmetė galimai nužudė savo ką tik gimusį kūdikį.

(Plačiau...)

Miesto centre – neįveikiama duobė? (3)

Automobilius laužanti duobė Jurbarko centre išsekino vairuotojų kantrybę. Kasdien dešimtys automobilių atsargiai bando patekti į Šiaulių banko aikštelę ar „Nykštuko“ vaikų darželio prieigas, tačiau įveikti atkarpą ties Dariaus ir Girėno g. 39-uoju namu tikrai nelengva. Gilių duobių rinkiniu virtęs įvažiavimas iki šiol, ko gero, neužkliuvo tik už gatvių tvarką atsakingiems valdininkams.

(Plačiau...)

Miškus ateities kartoms augina savo darbą mylintys žmonės (0)

Jaunas, ypač ką tik pasodintas miškas, ko gero, retai tepatraukia eilinio gamtos mėgėjo žvilgsnį – tokiame miške nei grybausi, nei uogausi, ir pavėsį jis teiks negreit. Bet vien iš Dievo malonės miškas neauga – kasmet Lietuvoje pasodinama ir atkuriama daug valstybinių miškų. Jurbarko miškų urėdijos girininkijose 2014 m. bus pasodinta beveik 53 ha naujo miško ir kirtavietėse atkurta 330 ha miškų. O prasideda miškas nuo mažos sėklelės ir medelyne užaugintų liaunų medžių sodinukų, kuriuos dar iki miško sodinimo daugybę kartų pačiupinėja savo darbą mylinčių žmonių rankos.

(Plačiau...)

Dainių miškui vėl iškilo grėsmė (1)

Nei Lietuvos geologijos tarnybai, nei pelnu iš durpių gavybos suinteresuotai UAB „Presto durpės“ nepasirodė svarbus gyventojų ir savivaldybės tarybos nusiteikimas prieš durpių karjerą Dainių miškelyje. Prieš mėnesį Lietuvos geologijos tarnyba įvykdė bendrovės prašymą – priėmė sprendimą dėl Žemės gelmių naudojimo plano rengimo ir planavimo tikslų nustatymo, kuriuo iš naujo atvėrė kelius Dainių pelkėje esančio durpyno eksploatavimui.(Plačiau...)

Pokalbis su ministru nuteikė optimistiškai (0)

Seimo nario Broniaus Paužos prašymu ūkio ministras Evaldas Gustas surengė pasitarimą su Jurbarko savivaldybės vadovais, Turizmo ir verslo informacijos centro bei rajono verslininkų atstovais. Pasitarime dalyvavęs savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Donatas Jackis tvirtina, kad išvyka į Ūkio ministeriją buvo naudinga ir savivaldybei, ir verslininkams.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook