Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Vadžgirys tapo Lietuvos Mažosios kultūros sostine (0)

Ketvirtadienį Vadžgiriui suteiktas 2019-ųjų Lietuvos Mažosios kultūros sostine. Garbingas titulas suteiktas per sutikimą Vilniuje, Kultūros ministerijoje.

(Plačiau...)

Kontrolierius pavėlavo dvejus metus (0)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija atlieka net kelis tyrimus dėl Jurbarko r. savivaldybės valdininkų ir politikų galimai pažeistų įstatymų. 

(Plačiau...)

Draugei iš vyro smurto ištrūkti padėjusi Renata Šakalytė-Jakovleva: Ji dėl manęs būtų padariusi tą patį (0)

„Man draugės istorija yra savotiškas stebuklas“, – sako žurnalistė Renata Šakalytė-Jakovleva. Šiame interviu ji pirmą kartą pasakoja, kaip padėjo draugei palikti smurtaujantį vyrą ir susikurti gyvenimą iš naujo. Jų istorija parodo, koks svarbus yra moterų savitarpio palaikymas smurtinėse situacijose. „Kalbu, nes noriu, kad tokių istorijų būtų kuo mažiau“, – sako TV3 televizijos laidų vedėja. „Turime auginti vaikus taip, kad smurto nebetoleruotume.“

(Plačiau...)

Ar anglų kalbos pamokos tikrai nuobodžios? (0)

Ar anglų kalbos pamokos iš tiesų tokios nuobodžios? Ar tikrai jose ima miegas? Ar bandymas suvokti gramatikos dalykus priverčia susiimti už galvos? Štai kiek įvairiausių mitų sklando:

(Plačiau...)

Tiekiamas vanduo – švarus (0)

Lapkričio 21-ąją atnaujintas centralizuotas vandens tiekimas Šimkaičiuose. Toks sprendimas priimtas po to, kai paaiškėjo, kad seniau užkonservuoto gręžinio vanduo yra švarus – arseno kiekis nekenksmingas sveikatai.

(Plačiau...)

Išgyti nuo priklausomybių gali padėti ir artimieji (0)

Respublikinio priklausomybių ligų centro specialistai pastebi: daugiausia pagalbos kreipiamasi dėl priklausomybės nuo alkoholio – praėjusiais metais dėl šių problemų užfiksuota apie 11 000 apsilankymų. Specialistų teigimu, didelė atsakomybė įtraukiant priklausomą šeimos narį į kurią nors gydymo ar psichologinės socialinės reabilitacijos programą tenka jo artimiesiems.

(Plačiau...)

Specialistai teigia: sveikata bus gera, jei sveikai gyvensime (0)

Pasaulio sveikatos organizacijoje (PSO), Europoje ir Lietuvoje yra sukaupta nemažai mokslinių tyrimų ir duomenų, įrodančių nenuginčijamą tiesą apie tai, kad, keičiant gyvensenos įpročius, galima pagerinti žmonių sveikatą ir sumažinti pavojų susirgti.

Pastebima, kad jau antikinėje Graikijoje ir Romoje buvo žinomi ir propaguojami sveikos gyvensenos principai. Apie tai byloja ir iš tų laikų mus pasiekę posakiai, tokie kaip „sveikame kūne – sveika siela“ arba „sveikata dar ne viskas, tačiau be sveikatos viskas – niekas“.

Dažnai sveikindami žmogų palinkime geros sveikatos, tačiau ji savaime neateina – sveikata bus gera, jei tinkamai gyvensime.

(Plačiau...)

Penkioms mokykloms žada finansines injekcijas (0)

Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM) paskelbė mokyklų, kurios gaus kokybės krepšelius, sąrašą. Papildomų lėšų sulauks dviejų grupių mokyklos: 30 turinčių stiprią geros mokyklos požymių raišką ir 150 – silpną. Prie pastarųjų priskirtos ir penkios Jurbarko rajono mokyklos.

(Plačiau...)

Sveiki pietūs mokykloje mitybos įpročių dar nepakeis (0)

Mokyklų ir darželių valgyklose jau trečią mėnesį vaikams siūlomi sveikesni patiekalai. Nuo rugsėjo patvirtintas nauja maitinimo organizavimo tvarka. Taip tikimasi užtikrinti sveikatai palankesnę vaikų mitybą, maisto saugą ir geriausią kokybę bei ugdyti sveikos mitybos įpročius. Tačiau šia tema kalbintos pašnekovės mano, kad vien mokyklų valgyklos įpročių nesuformuos – reikia šeimų pritarimo ir palaikymo.

(Plačiau...)

Liberalų kandidatas į merus – Ričardas Juška, konservatorių - Daivaras Rybakovas (11)

Penktadienio vakarą vyko Liberalų sąjūdžio Jurbarko r. skyriaus susirinkimas, kurie skyriaus pirmininko pareigos vėl patikėtos Gvidui Byčiui.

Jurbarko liberalai apsisprendė ir dėl kandidato į merus 2019-ųjų kovo 3 d. vyksiančiuose savivaldos rinkimuose. Juo patvirtintas Seimo narys Ričardas Juška.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook