Balsavimas

Ar pasitikite savivaldybės konkursais įvairioms pareigybėms užimti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Pratybos – rimtų darbų pradžia (0)

Gruodžio 11 d. savivaldybėje vyko civilinės saugos stalo pratybos su Lietuvos šaulių sąjunga. Kitoms savivaldybėms įprasti mokymai Jurbarke surengti pirmą kartą, aptartos įvairios sritys, kuriose savivalda iš šaulių tikisi pagalbos.

(Plačiau...)

Paroda – proga pažinti kaimynus (0)

Prieššventinis laikas – puikus pamatyti ir pasidžiaugti tuo, ką gražaus moka ir sugeba kaimynai. Jurbarko Miškininkų gatvėje surengta kūrybingųjų bendruomenės narių darbų paroda. Ji surengta pagal projektą „Dirbkime ir džiaukimės kartu“, o gruodžio 29 d. dar vyks bendruomenės vakaronė su Kalėdų seneliu, suneštinėmis vaišėmis ir koncertu.

(Plačiau...)

Visuomenės sveikatai reikia daugiau dėmesio (0)

Ketvirtus metus veikiančio Jurbarko r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro duomenimis, rajono gyventojai dėl savo sveikatos turėtų sunerimti. Tokią išvadą biuro specialistai daro atlikę visuomenės sveikatos stebėseną ir išanalizavę 2016 m. duomenis.

(Plačiau...)

Saugiai naudokimės pirotechnikos gaminiais! (0)

Kasmet artėjant Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų šventėms, rūpestį kelia civilinių pirotechnikos priemonių naudojimas. Kad išvengtume skaudžių nelaimių, specialistai pataria, kaip naudotis fejerverkais ir kitomis pirotechnikos priemonėmis. 

(Plačiau...)

Smalininkų TVM – respublikinis verslumo konkursas (1)

Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje gruodžio 12-14 d. – tradicinė verslumo savaitė. Tradiciniai ir renginiai: susitikimai su finansų ir mokesčių specialistais, diskusijos su verslo atstovais, jaunimo konkursas, mugė. Visa tai – puikios verslumo pamokos ne tik šios mokyklos mokiniams.

(Plačiau...)

Miškininkų organizuojama akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ džiugins žmones (0)

Generalinės miškų urėdijos, Aplinkos ministerijos ir visų 42 miškų urėdijų organizuojama tradicinė akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus" - tai vienas gražiausių ir labiausiai pavykusių miškininkų bendruomenės renginių. Kiekvienais metais į šakų dalinimo vietas suplūsta tūkstančiai žmonių. Akcija ypač džiaugiasi senjorai ir mažiau uždirbantys žmonės. Parnešę namo miškininkų dovanotą žaliaskarės šaką, sutaupytus pinigėlius jie gali išleisti artimųjų dovanėlėms ar šventinėms vaišėms.

(Plačiau...)

Kalėdų puošmeną įsigykime teisėtai (0)

Artėjant Šv. Kalėdoms dauguma mūsų ieško ne tik dovanų, bet ir eglutės. Deja, prieš šventes vis dar pasitaiko miškų bei želdynų niokojimo. Norime priminti, kaip teisėtai įsigyti Kalėdų puošmeną, kad šventės būtų gražios ir nebūtų padaryta žala aplinkai.

(Plačiau...)

Įžiebtos kalėdinės eglės (nuotraukos, papildyta video) (0)

Šeštadienio pavakrę Jurbarke įžiebtos kalėdinės eglės. Šiais metais šventė buvo kitokia, nei visad. Savivaldybė prieš kurį laiką surengė balsavimą, ar puošti vieną, ar dvi egles, kurių viena būtų stilizuota, o ne tikra. Gyventojai balsavo už dvi.

(Plačiau...)

Šilumos tinklų darbuotojų laukia atleidimo lapeliai (13)

AB „Kauno energija“ filialo Jurbarko šilumos tinklai nuo ateinančių metų kovo 1 d. laukia didelės permainos – filialo neliks. Nors pastatai stovės kur stovi, o gyventojų butuose šilumą pulsuos radiatoriai, gyvybės filiale liks nedaug, nes daugumai  darbuotojų greičiausiai ruošiami atleidimo lapeliai.

(Plačiau...)

Auka Bažnyčiai – bendrystė ar bandymas įkainoti tikėjimą? (0)

Ne artėjančios Kalėdos, kai ypač suaktyvėja aukojimo akcijos, paskatino pokalbį su Jurbarko Švč. Trejybės parapijos klebonu ir aktyviomis parapijietėmis. Nes bažnyčia gyva ne akcijomis, o aukoti jos išlaikymui – kiekvieno kataliko pareiga. Tik kad pas mus ne viskas gerai nei su aukojimo kultūra, nei su bendruomeniškumo suvokimu.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook