Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Lietuviai vis dažniau renkasi kalakutieną (0)

Pastaruoju metu vis daugiau lietuvių keičia savo gyvenimo įpročius ir atsigręžia į sveiką mitybą. Ne veltui šalyje didėja ir parduodamos kalakutienos kiekiai.

(Plačiau...)

Gimnazijose – paskutinis skambutis (nuotraukos, video) (1)

Ketvirtadienį visose trijose rajono gimnazijose skambėjo paskutinis skambutis. Šiemet su mokyklomis atsisveikina kiek daugiau nei du šimtai dvyliktokų. Į šventę puošniai ir spalvingai atvykę abiturientai neslėpė džiaugsmo, kad laikas mokyklose baigiasi ir jie paliks gimtąjį kraštą – vyks studijuoti.

(Plačiau...)

Autostopininkai į Raudonę žada grįžti (0)

Septynios dešimtys autostopininkų iš Lietuvos, Ispanijos, Indijos, Korėjos ir Taivano savaitgalį grožėjosi mūsų rajonu ir nakvynei pasirinko Raudonės pilį. Tradicinėse varžybose „Baltija“ Vilniuje startavę autostopininkai per savaitgalį turėjo aplankyti įvairius objektus, kurių dalis buvo Jurbarko rajone.

(Plačiau...)

Įdomesnės pamokos – tik perspektyviose mokyklose (0)

Rajono bendrojo lavinimo mokyklos praturtėjo naujomis mokymo priemonėmis. Pagal projektą „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ gauta priemonių pasaulio pažinimui mokyti pradinėse klasėse. Projektą įgyvendina Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras, o jame dalyvauja beveik 700 šalies mokyklų.

(Plačiau...)

Sulaikė nepilnamečiui narkotikus pardavusius asmenis (1)

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriuje atliekamas ikiteisminis tyrimas baudžiamojoje byloje dėl neteisėto narkotinių ir psichotropinių  medžiagų įgijimo, gabenimo, laikymo,  platinimo bei dėl narkotinių ir psichotropinių  medžiagų platinimo nepilnamečiams asmenims.

Atliekant ikiteisminį tyrimą buvo gauta informacija apie asmenis, gyvenančius Smalininkuose, kurie neteisėtai įgyja, gabena, laiko ir platina narkotines, psichotropines medžiagas.  Tyrimo metu minėta informacija pasitvirtino nustačius, kad gegužės 11 d. Smalininkuose buvo parduotos narkotinės medžiagos nepilnamečiui asmeniui.

(Plačiau...)

Paslaugų teikimas grįžta į vėžes (0)

Du mėnesius VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ dirbo labai įtemptai – sugedus atobusiukui, kuriuo į hemodializės procedūras buvo vežiojami ligoniai, ir užsitęsus naujos transporto priemonės pirkimo procedūroms teko pasukti galvas, kaip įstaigos klientams suteikti visas būtinas paslaugas. Balandžio 27 d. įstaigą pagaliau pasiekė naujas automobilis. 

(Plačiau...)

Apdovanoti Žemaitijos puoselėtojai (0)

Gegužės 10 d. Bebirvos dvare netoli Vadžgirio Žemaitijos regioninės etninės kultūros globos taryba surengė etninės kultūros puoselėtojų apdovanojimo renginį.

(Plačiau...)

Kodėl auksas yra viena geriausių investicijų? (0)

Įvairūs taurieji metalai žmoniją domina jau nuo labai senų laikų, o auksas jau daugiau nei 6000 metų yra vienas svarbiausių galios ir turtų simbolių. Nieko keisto, kad investavimas į auksą šiuo metu yra išplitęs visame pasaulyje, o priežasčių, kodėl verta rinktis būtent tokias investicijas, yra ne taip ir mažai. Taigi, kodėl toks pasirinkimas gali būti vienas geriausių?

(Plačiau...)

Dūmų detektorių reikalaus ir baudomis (0)

Nuo gegužės 1-osios, įsigaliojus Bendrųjų gaisrinės saugos taisyklių pakeitimams, visuose būstuose privalomi autonominiai dūmų detektoriai. Tiems, kas šios pareigos neatliko, gali tekti pakratyti pinigines – žadama, kad tikrintojai lankys gyventojų namus ir skirs baudas.

(Plačiau...)

Jurbarko verslo forumas (vaizdo įrašas) (0)

Kaip formuosis regioninė politika ir kokią įtaką tam turės naujasis ES biudžetas? Kokios galimybės ir iššūkiai laukia Jurbarko rajono verslo ir gyventojų? Apie šiuos ir kitus klausimus diskutuoja šiandien vykstančio verslo forumo dalyviai.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook