Balsavimas

Ar palaikote sprendimą savavališkai įjungti apšvietimą Imsrės pėsčiųjų take?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Mįslė: iš Panemunės pilies dingo paveikslas (6)

Rugpjūčio 15-osios rytą policijai pranešta, kad iš Panemunės pilies ekspozicijų salės pavogtas paveikslas. Tikėtina, kad dailininko Justino Vaitiekūno tapybos darbas iš jo kūrybos parodos dingo anksčiau, bet tik Žolinės rytą muziejaus darbuotojai pastebėjo tuščią sieną.

(Plačiau...)

Kviečia išreikšti nuomonę apie savivaldybės darbą (0)

Tauragės, Šilalės, Pagėgių ir Jurbarko savivaldybių administracijos numato kartu įgyvendinti 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 10 prioriteto „Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas“ Nr. 10.1.3-ESFA-R-920 priemonės „Paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas savivaldybėse“ finansuojamą projektą.

(Plačiau...)

Jurbarko bagažinių turgelyje laukiami visi (0)

Prieš porą savaičių jaunos mamytės Eglės Kimutienės iniciatyva Jurbarke įvyko pirmasis bagažinių turgelis – Donelaičio gatvėje, nuosavo namo kieme susirinko apie 30 prekiautojų. O nusipirkti buvo galima vaikiškų ir moteriškų rūbų, knygų, papuošalų.

(Plačiau...)

Su paramos pinigais – tik į pigiausią parduotuvę (0)

Mokinių atostogos – į pabaigą, tad įsibėgėja pasiruošimas naujiems mokslo metams. Nemažai šeimų išruošti savo atžalas į mokyklą gali tik su valstybės parama. Todėl savivaldybėse jau nuo liepos 1 d. priimami nepasiturinčių šeimų prašymai skirti paramą mokinio reikmenims įsigyti bei nemokamą vaikų maitinimą mokykloje. 

(Plačiau...)

Rajono neįgalieji vasarą šventė Šimkaičiuose (0)

Jurbarko r. neįgaliųjų draugijos kasmetinis vasarinis suėjimas „Pabūkim kartu“ šiemet vyko Šimkaičiuose. Skambėjo sveikinimų žodžiai ir muzikiniai sveikinimai, jubiliatų rankose pražydo rožės, kartu dainuota, linguota ir plota.

(Plačiau...)

Užpiltos kelio ženklinimo linijos sukėlė klausimų (3)

Kodėl Jurbarke gatvės iš pradžių paženklinamos, o tik paskui šiurkštinamos? Tokį klausimą redakcijai uždavė skaitytojai. Jurbarkiečiai stebėjosi darbų seka Lauko gatvėje, kai šviežiai nudažytas linijas netrukus paslėpė užpilta skalda.

(Plačiau...)

Padegtas butas – gelbėdamos vaikus mamos juos mėtė per langus (14)

Rugpjūčio 4 d. apie 23.50 val. Jurbarke, S. Dariaus ir S. Girėno g., daugiabučiame name, buvo padegtos buto durys bei bendro naudojimo koridorius.

(Plačiau...)

Keičiama vairavimo egzaminų tvarka (0)

Nuo rugsėjo 1 d. naujovės laukia laikysiančiųjų vairavimo egzaminus – atsisakoma pratimų aikštelėje, o įgūdžiai bus tikrinami realiame eisme. Vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas pirmadienį pasirašė įsakymą, kuriuo iš esmės keičiama vairuotojų egzaminavimo tvarka.

(Plačiau...)

Tarp ieškomiausių Europos nusikaltėlių - jurbarkietis (video) (7)

Europolas, Europos aktyvios besislapstančių asmenų paieškos grupių tinklas (ENFAST) ir  Europos valstybių teisėsaugos institucijos tęsia sėkmingą tarptautinę kampaniją „Most Wanted" (liet. „Ieškomiausi"), kuri skirta pavojingų, sunkius ir labai sunkius nusikaltimus padariusių, asmenų paieškai. Tarp šių asmenų - jurbarkietis Paulius Tamoševičius.

(Plačiau...)

Sodybą kaime siūlo dovanų: verta apie 20 tūkst. eurų (1)

Pastatus kaimo vietovėse bandantys parduoti savininkai - neviltyje. Bėga metai, o pirkėjų kaip nėra, taip nėra. Kai kurie griebiasi šiaudo – siūlo pastatus dovanai.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook