Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Automobilių veiklos nuomos su pilnu aptarnavimu pasiūlymai įmonėms (0)

Automobilių veiklos nuoma dažnais atvejais gali tapti pačia palankiausia pasirinkimo galimybe. Šiomis paslaugomis gana dažnai nusprendžia pasinaudoti įmonės, kurioms automobiliai yra reikalingi darbo reikmėms arba darbuotojų motyvacijai. 

(Plačiau...)

Dujų balionus teks tikrinti dažniau (1)

Pagal lapkričio 1-ąją įsigaliosiančią naująją tvarką senieji buitiniai dujų balionai galės būti naudojami ne ilgiau nei 40 metų nuo jų pagaminimo datos. Taip pat dažnės privaloma patikra – ją reikės atlikti ne kas dešimt, o kas penkerius metus. Kadangi šalyje vis dar naudojama apie 400 tūkst. senų balionų, taip stengiamasi užtikrinti žmonių ir turto saugumą.

(Plačiau...)

Raginama pirkti Raudonės pilį (3)

Pasaulio ekonomikos forumo Jaunimo globalaus tinklo Vilniuje bendruomenė (World Economic Forum Global Shapers Vilnius) siūlo alternatyvų investuotojų pritraukimo būdą ir kviečia visus prisidėti įsigyjant Raudonės pilį Jurbarko rajone. 

(Plačiau...)

Už sunkių ligonių priežiūrą teks mokėti brangiau (9)

Birželio 28 d. Jurbarko r. savivaldybės taryba Jurbarko ligoninės prašymu priėmė sprendimą pakeisti mokamų paslaugų įkainius. Nuo liepos 1 d. ligoninėje mokamas globos paslaugas gaunantiems ligoniams už kiekvieną Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje praleistą parą teks mokėti 6 Eur daugiau. 

(Plačiau...)

Kiaulių maras plinta dėl neatsakingumo (0)

Plintant afrikiniam kiaulių marui rajone paskelbta ekstremalioji situacija, tačiau didėjanti įtampa kai kuriems kiaulių augintojams – nė motais. Specialistus pribloškė viešumon išlindęs faktas Graužų kaime (Šimkaičių sen.). Ūkininkas paslapčiomis užkasė kritusius paršelius, o augintas kiaules pardavė supirkėjams.

(Plačiau...)

Gyvenimas smėlio audroje (video) (9)

Su smėlio girgždesiu tarp dantų. Taip gyvena keturių daugiabučių gyventojai Jurbarke. Žmonių kasdienybę gerokai apsunkino iš pradžių itin džiuginęs pokytis – sutvarkytas kiemas ir įrengta vaikų žaidimų aikštelė. Deja, netrukus paaiškėjo, kad jos projektuotojai neįvertino vėjo. Dideliame plote vaikams supiltas smėlis pustomas taip, kad jo pilna ne tik pirmuose, bet ir viršutiniuose namų aukštuose.

(Plačiau...)

Idėjos atsakingam vartojimui (0)

Birželio 22 d. Jurbarke ir Klausučiuose viešėjo projekto „Darnūs namai“ komanda. Gyventojai buvo pakviesti apžiūrėti iš įvairių senų, nenaudojamų daiktų sukurtą namą ant ratų bei pasisemti atsakingo vartojimo ir darnaus gyvenimo idėjų.

(Plačiau...)

Sodyba vestuvėms – visada puikus pasirinkimas (0)

Šventės vietos paieška kartais užtrunka ilgiau nei buvo planuota, tačiau dažniausiai nusprendžiama rinktis ne restoraną ar kavinę, bet sodybą, kurioje kiekviena šventė gali tapti ypatinga. Sodyba vestuvėms šiandien yra tikrai dažnas pasirinkimas, kada tikimasi, kad šventė praeis tikrai sklandžiai,  ir visiems svečiams paliks tik pačius maloniausius įspūdžius. Priežasčių, kodėl vestuvėms paprastai nusprendžiama rinktis sodybą, yra ne taip ir mažai, taigi, apžvelkime pagrindines – galbūt tai jums padės paprasčiau priimti sprendimą, kokią šventės vietą vertėtų pasirinkti.

(Plačiau...)

Bendrystės mokėsi Raudonėje (0)

Birželio 6-8 d. į Raudonę sugužėjo gražus būrys mokytojų ir mokinių iš aplinkinių rajonų. Į netradicines pamokas ir naujoviško mokymosi praktikas juos čia sukvietė projekto „Kodas – Nemunas“ rengėjai. Tikslas – padėti mokytojams ir mokiniams lengviau bendrauti ir mokytis vieniems iš kitų.

(Plačiau...)

Laukais ir upeliais – pagerbti partizanų (0)

Birželio 15-oji – Okupacijos ir genocido diena – Vadžgiryje paminėta naktiniu pėsčiųjų žygiu į Paparčių kaimą, kuriame 1947 m. buvo nužudyta vienuolika partizanų. Į prasmingą kelionę susirinko apie tris dešimtis žygeivių. 

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook