Aktualijos

Aktualijos

Karantininiai užsiėmimai tėvų kišenių netuštins (2)

Balandžio 9 d. nuotoliniu būdu vykusiame Jurbarko r. savivaldybės tarybos posėdyje politikai buvo dosnūs – tėvai atleisti nuo mokesčio už vaikų užsiėmimus meno mokykloje, sporto centre ir darželiuose. Po tokių sprendimų įstaigos negaus nemažos pinigų sumos, tačiau tėvai gali džiaugtis – vengdami prastovų šių įstaigų darbuotojai jų vaikams užsiėmimus rengia nuotoliniu būdu, o mokėti už tai – nereikia.

(Plačiau...)

Tyrimas dėl 18-mečio nužudymo Jurbarke baigtas, 15-metei ir jos bendrui gresia ilgi metai už grotų (0)

Kauno prokurorai baigė tirti platų atgarsį sukėlusios žmogžudystės bylą Jurbarke – dėl 18-mečio Nojaus nužudymo bus teisiami du paaugliai, 15-metų mergina ir dabar jau pilnametis jos bendrininkas. Apie tyrimo pabaigą naujienų portalui lrytas.lt trečiadienį patvirtino nužudyto vaikino šeimos advokatas Donatas Ramanauskas.

(Plačiau...)

Taryboje – aistros dėl šventės (2)

Balandžio 9 d. nuotoliniu būdu posėdžiavusi Jurbarko r. savivaldybės taryba priėmė apie 40 sprendimų, tačiau bene daugiausia diskusijų ir aistrų kilo tvirtinant Kaimo rėmimo fondo 2019 m. ataskaitą ir 2020 m. sąmatą, o tiksliau – savivaldybės kasmet ūkininkų šventei skiriamus pinigus.

(Plačiau...)

Sunkmetis telkia pagalbai ir geriems darbams (0)

Vos paskelbus karantiną Jurbarko r. savivaldybėje imta telkti įstaigas ir gyventojus padėti savimi negalinčiais pasirūpinti žmonėmis. Bene nuo pirmųjų dienų pagalbos reikalingais gyventojais rūpinosi socialines paslaugas teikiančios įstaigos, padėti siūlėsi savanoriai. Karantinui tęsiantis pagalba imta teikti koordinuotai ir kryptingai.

(Plačiau...)

Lietuvos miestus apjuosė 300 policijos postų grandinė. Užsidarė ir Jurbarkas (nuotraukos) (0)

Penktadienio vakarą pradėtas vykdyti Vyriausybės sprendimas Velykų savaitgalį riboti patekimą į Lietuvos miestus ir miestelius. Policija vietomis įrengė patikrinimo postus, kiti keliai išvis uždaryti. Kol kas spūstys dėl policijos patikrų nesusidaro, automobiliai stabdomi pasirinktinai.
Jurbarke taip pat kontroliuojami įvažiavimai į miestą.

(Plačiau...)

Jurbarko autobusų parkas keleivių nebeveš (5)

Jurbarko r. savivaldybės administracijos direktorius Raimundas Bastys ketvirtadienį pasirašė įsakymą, kuriuo Jurbarko autobusų parkui nurodė stabdyti veiklą.

(Plačiau...)

Brandos egzaminų sesija prasidės birželio 22 d. (0)

Brandos egzaminų sesija šiemet prasidės nuo birželio 22 d. Brandos egzaminų vykdymo grafikas, priėmimo į aukštąsias mokyklas datos, reikalingos teisės aktų korekcijos bus derinamos ketvirtadienį vyksiančiame planavimo grupės posėdyje. Apie sprendimus bus informuojama artimiausiomis dienomis.

(Plačiau...)

Šį balandį šilumos kaina Jurbarke – mažiausia per 20 metų! (0)

Didžiausią įtaką centralizuotai tiekiamos šilumos kainos sumažėjimui per pastarąsias savaites Kaune ir Jurbarke turėjo sumažėjusios biokuro ir gamtinių dujų kainos. Taip pat - didelio šilumos ir elektros gamintojo atėjimas į Kauno šilumos gamybos rinką, kuris dar padidino ir šiaip jau buvusią didelę konkurenciją tarp šilumos gamintojų Kaune.

(Plačiau...)

Dezinfekcija – užtvaras nuo viruso, bet skylėtas (nuotraukos) (4)

Daugiabučių namų administratoriai ir patys gyventojai primygtinai raginami valyti ir dezinfekuoti bendro naudojimo patalpas, taip mažinant koronaviruso plitimą. Jurbarko daugiabučių laiptinės dezinfekuojamos antrą kartą – nuo balandžio 1-osios šį darbą atlieka UAB „Jurbarko komunalininkas“.

Įmonė taip pat dezinfekuoja ir dauguma miesto viešųjų erdvių - įskaitant ir gatves bei šaligatvius.

(Plačiau...)

Sulaukęs spaudimo meras švelnina poziciją (5)

Penkios dienos – keturi potvarkiai dėl prastovų. Praėjusią savaitę Jurbarko r. savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, užuot skyręs visą dėmesį ekstremaliai situacijai valdyti, turėjo atsimušinėti nuo prastovomis nepatenkintų darbuotojų skundų, o iš Vyriausybės sulaukęs rekomendacijos vengti biudžetinių įstaigų darbuotojams skirti prastovas, pritrūko ryžto ir žengė atgal.

(Plačiau...)

DĖMESIO! Prašo saugotis gatves dezinfekuojančios technikos (2)

Nuo balandžio 6 d.„Jurbarko komunalininkas“ pradeda dezinfekuoti miesto gatves ir šaligatvius. 

Įmonė gyventojų prašo pasitraukti saugiu atstumu ir palaukti, kol dezinfekcinį skystį purškianti technika pravažiuos pro šalį.

(Plačiau...)

Netikėtas Lietuvos ir Rusijos ekspertų sutarimas: nuo Jurbarko kilęs Petras Cvirka nebuvo tik rašytojas (0)

Okupacinę valdžią Lietuvoje įteisinę dokumentai, kuriuos prieš 80 metų pasirašė Petras Cvirka ir kiti veikėjai yra niekiniai. Tai jau kurį laiką teigė, bet moksliškai negalėjo įrodyti ekspertai, mat tik dabar patvirtinta, jog originalai tebėra Maskvoje. Tai po kelių mėnesių derybų su Rusijos valstybiniu archyvu gali patvirtinti Lietuvos tyrėjai, gavę atsakymą iš Maskvos. Tai taip pat mala į miltus P. Cvirkos gynėjų liaupes, esą jis tebuvo talentingas rašytojas.

(Plačiau...)

Po užraktu dirbantys seniūnai giria žmones (2)

Griežtos karantino taisyklės ir viruso baimė gyventojus įkalino namuose. Dabar kaime ar miestelyje sutikti žmogų dar mažesnė tikimybė nei anksčiau. Rajono seniūnijose, pasak kalbintų seniūnų, ramu, tačiau ramybė sąlyginė, kai visas pasaulis gyvena tarsi ant tiksinčios bombos. Seniūnijų vadovai akcentuoja gyventojų atsakomybę ir pasitiki jų sąmoningumu.

(Plačiau...)

LRT tiesiogiai transliuos popiežiaus Pranciškaus palaiminimą (0)

Šį penktadienį, kovo 27 d. 19.00 val.  LRT TELEVIZIJA, LRT RADIJAS ir LRT.lt portalas tiesiogiai transliuos ypatingąjį popiežiaus Pranciškaus palaiminimą „Urbi et Orbi“ („Miestui ir pasauliui“). Palaiminimą tikintiesiems popiežius teiks atsižvelgdamas į nepaprastąją padėtį, kurioje šiuo metu yra visas pasaulis dėl COVID-19 pandemijos.

(Plačiau...)

Vietoje nemokamų pietų – sausas davinys (0)

Šiandien arba ryt mokyklas pasieks VšĮ „Bruneros“ paruošti sausi daviniai nemokamą maitinimą gaudavusiems moksleiviams. Maisto paketai bus išdalyti šią savaitę. Kovo 16 d. uždarius ugdymo įstaigas Socialinės apsaugos ir darbo ministerija pasirūpinti nemokamu moksleivių maitinimu pavedė savivaldybėms.

(Plačiau...)

Vyriausybei - skundas dėl mero Skirmanto Mockevičiaus potvarkio masiškai mažinti algas (16)

Didžiausia šalyje Lietuvos švietimo ir mokslo profesinė sąjunga (LŠMPS), kovo 24 d. kreipėsi į premjerą Saulių Skvernelį, švietimo, mokslo ir sporto ministrą Algirdą Monkevičių, visų savivaldybių merus, ragindama ne tik užtikrinti galiojančių teisės aktų laikymąsi, bet ir solidarumą Lietuvoje įvesto karantino metu.

(Plačiau...)

Panemunės pilies parką tvarkyti pradėjo nuo medžių (0)

Vasarį ant Panemunės pilies parke augančių medžių atsiradus raudoniems kryžiams sujudo Pilies kaimo gyventojai: pasipylė žinutės ir pranešimai, kad galimai bus nupjauti sveiki, vertingi medžiai, o pačios Panemunės pilies laukia Gedimino kalno likimas – nuslinks medžių netekę šlaitai. Parko tvarkymą stebintys specialistai ramina – kertami tik menkaverčiai, savaime užaugę želdynai, kuriuos pašalinus atsivers pilies grožis.

(Plačiau...)

Spręsti miesto problemų Jurbarkų bendruomenė nenori (nuotraukos) (9)

Savivaldybės numatomas rajono ugdymo ir švietimo įstaigų pertvarkos planas sukėlė aštrias bendruomenių diskusijas. Nors politikai ir valdininkai prašo žvelgti plačiau ir ieškoti visam rajonui reikalingų sprendimų, gyventojai iš paskutiniųjų gina esamas mokyklas ir darželius. Su numatomomis permainomis nesutinka ir Jurbarkų darželio-mokyklos bendruomenė.

(Plačiau...)

Administracijos direktoriaus pavaduotoju patvirtintas Leonas Greičius (16)

Ketvirtadienį Jurbarko r. savivaldybės administracijos taryba administracijos direktoriaus pavaduotoju patvirtino socialdemokratų darbo partijos narį Leoną Greičių. Po aštrių ginčų politikai visiškai jokios patirties valstybiniame sektoriuje neturinčiam kandidatui suteikė pasitikėjimo kreditą.

Balsavime dalyvavo 23 tarybos nariai: už 13, prieš 9. Vienas balsavimo biliutenis pripažintas negaliojančiu.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook