Balsavimas

Ar patiko miesto šventė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Kaip pasirinkti ir įsirengti dūmų detektorius? (4)

Nuo gegužės visuose Lietuvos gyvenamuosiuose būstuose – butuose, individualiuose namuose, sodo nameliuose – turės būti įrengti autonominiai dūmų detektoriai, to reikalaus įsigaliosiantys teisės aktai. Redakcija ir priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas pataria, kaip teisingai pasirinkti ir įsirengti detektorius.

(Plačiau...)

Auklės vaidmens imasi nevyriausybininkai (0)

Praėjusią savaitę paskelbti ES statistikos tarnybos (Eurostato) duomenys apie formalias vaiko priežiūros paslaugas, pavyzdžiui, dienos centruose, rodo, kad Lietuvoje gauti tokias paslaugas galimybių žymiai mažiau nei kitose Europos Sąjungos šalyse. Jurbarko rajone to imasi nevyriausybinės organizacijos, įsteigusios jau 6 vaikų dienos centrus.

(Plačiau...)

Vagiliaujantis paauglys gyventojus varo į neviltį (7)

Ką daryti su nepilnamečiu nusikaltėliu, kurio polinkio masiškai vogti nepajėgi sutramdyti jokios tarnybos, o izoliuoti nuo visuomenės trukdo ilgos biurokratinės procedūros? Internete plinta masiniai jurbarkiečių nuogąstavimai ir skundai, kad jie nebesijaučia saugūs namuose. Paauglys akiplėšiškai tikrina ar namų ir butų durys užrakintos, o patekęs vidun čiumpa pirmus po ranka pasitaikiusius vertingus daiktus.

(Plačiau...)

„Norfos“ statybos kruta vėžlio žingsniu (0)

Vasario 7 d. miesto seniūnijos salėje įvyko privalomas viešas susirinkimas, kuriame buvo pristatytas prekybos centro „Norfa“ su automobilių stovėjimo aikštele Jurbarke projektas. Architektas Julius Volungevičius pateikė jau trečią projekto variantą, ankstesni buvo pristatyti dar 2016 m. rudenį. 

(Plačiau...)

Laisvės trimitas ataidėjo nuo Valdovų rūmų (0)

Vasario 10-ąją po ryto šventų Mišių Jurbarko Švč. Trejybės bažnyčioje Lietuvą ir kraštiečius su Šimtmečiu pasveikino dainuojantis miesto jaunimas ir trimitininkas Laurynas Lapė, atlikęs „Lietuvą brangią“. Visus metus, laukiant jubiliejinės Vasario 16-osios, šios giesmės melodija skambėjo iš Valdovų rūmų Vilniuje – aukštindama laisvę ir valstybingumą.

(Plačiau...)

Valstybės atkūrimo šimtmečiui skirti renginiai (atnaujinta programa) (0)

Vasario 16 d. 00.00 val. Pažintinis-pramoginis orientavimosi mieste autožaidimas „Šimtmečio kelionė“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui (Jurbarko mieste). Žaidimo taisyklės

(Plačiau...)

Šaulių sąjunga pasirašė sutartį su savivaldybe (nuotraukos) (0)

Trečiadienį rajono meras Skirmantas Mockevičius ir Lietuvos šaulių sąjungos LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės vadas Kęstutis Bauža pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Per iškilmingą ceremoniją Jurbarko viešojoje bibliotekoje įtvirtintas susitarimas bendradarbiauti įvairiose srityse ir skatinti patriotizmą.

(Plačiau...)

„Aukso paukštė“ atskrenda į Jurbarką (0)

Lietuvos nacionalinis kultūros centras „Aukso paukšte“ apdovanojo ir  2017 metų Geriausiu vaikų, jaunimo (moksleivių) teatru ir vadovu pripažino Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatrą „Vaivorykštė“ ir jo vadovę Birutę Šneiderienę.

(Plačiau...)

Sukčiai išviliojo 30600 eurų (4)

Policija sulaikė įtariamuosius, kurie galimai iš jurbarkiečio išviliojo rekordinę sumą – 30600 Eur. Įtariamieji sulaikyti Šiauliuose ir Kaune.

(Plačiau...)

Rajone paskelbta gripo epidemija (0)

Vasario 6 d. Jurbarko r. savivaldybėje paskelbta gripo epidemija.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook