Aktualijos

Aktualijos

Kęstučio bataliono kariai pasveiko (0)

Spalio 16 d. į tarnybą grįžo visi Lietuvos kariuomenės Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija" Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotojo pėstininkų bataliono (Kęstučio batalionas) nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos (NPPKT) kariai, pasveikę nuo koronaviruso (COVID-19) infekcijos. 

(Plačiau...)

Pradedamas šildymo sezonas (4)

Antradienį Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorius Raimundas Bastys pasirašė įsakymą, kuriuo nustatyta 2020–2021 metų šildymo sezono pradžia.

(Plačiau...)

Prezidentas: bendra susisiekimo sistema regione – progresyvus pokytis (0)

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Tauragės regiono – Jurbarko, Tauragės, Šilalės rajonų bei Pagėgių savivaldybių merus, kurie iškilmingai pasirašė Regioninį susitarimą dėl bendros viešojo transporto sistemos kūrimo. Pasak šalies vadovo, gyventojų poreikius atitinkančių viešųjų paslaugų – ypač švietimo, sveikatos ir socialinių – prieinamumas yra itin svarbi žmonių gerovės užtikrinimo priemonė, o regiono savivaldybių partnerystė stiprina visą šalį.

(Plačiau...)

Ligoninė užsidarė - lankyti pacientus draudžiama (0)

Nustačius Covid-19 ligos atvejus Jurbarko ligoninėje, nuo spalio 6 d. iki spalio 18 d. pacientų lankymas neleidžiamas.

(Plačiau...)

Penkiems kūrėjams įteikti svarbiausi Lietuvos dailininkų sąjungos apdovanojimai: ženkliukai nedideli, bet nuopelnai – nekuklūs (2)

Rugsėjo 30 dieną Lietuvos dailininkų sąjungoje (LDS) vyko svarbiausi sąjungos apdovanojimai – auksinių ženkliukų įteikimo šventė bei laureatų parodos atidarymas. „Prieš 30 metų dar kilo visuomenėje diskusija, kodėl logotipe pavaizduota moteris, juk dauguma tapytojų – vyrai“, – prisimena LDS pirmininkė E. G. Bogdanienė.

(Plačiau...)

Policija prašo pagalbos - ieško dingusios paauglės (1)

Policija prašo visuomenės pagalbos – dingo nepilnametė Eimantė Glavinskaitė. Keturiolikmetė iš namų išėjo Marijampolėje, Mokolų g., išėjo rugsėjo 30-ąją, apie 15 val., ir iki šiol negrįžo.

(Plačiau...)

Garbės ženklas – poetei iš Jurgeliškių (0)

Rugsėjo 22 d. šešiems Lietuvos kultūros ir meno kūrėjams įteikti Kultūros ministerijos aukščiausi apdovanojimai – garbės ženklai „Nešk savo šviesą ir tikėk“. Tarp apdovanotųjų – ir mūsų kraštietė, Jurgeliškių k., Girdžių sen., gimusi poetė Aldona Elena Puišytė-Grigaliūnienė.

(Plačiau...)

Pristatys baseino projektą (1)

Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos pastato rekonstravimo (baseino įrengimo ir rūsio patalpų pritaikymo vaikų sveikatinimui) projektinių pasiūlymų viešas svarstymas vyks spalio 5 d. 15 val. internetinėje konferencijų platformoje „Zoom“.

(Plačiau...)

Kandidatų į Seimą debatai (video) (5)

Ketvirtadienio vakarą Jurbarke vyko kandidatų į Seimą debatai. Juose dalyvavo penki iš šešių Karšuvos apygardoje kandidatuojančių politikų. Vienintelis atsisakęs atvykti - partijos „Laisvė ir teisingumas" kandidatas KAROLIS BAUŽA 

(Plačiau...)

Paaiškėjo kovotojo išprievartautos 16-metės būklė: dusulys ir naktiniai košmarai – streso pasekmė (1)

Klaipėdos apygardos teismas antradienį per vieną posėdį išnagrinėjo dėl 16-metės išprievartavimo nuteisto dabar jau 18-mečio Jurbarko politikų sūnaus, rytų kovos menų prizininko Manto Icikevičiaus, prokuratūros ir nukentėjusios paauglės skundus. Spalio 29 dieną paaiškės, ar sukrečiančiu poelgiu pagarsėjęs vaikinas išvengs kalėjimo.

(Plačiau...)

Koncertiniai vargonai iš Vokietijos – jau Jurbarke (0)

Pirmadienio rytas Jurbarko evangelikų liuteronų bendruomenę nudžiugino svarbiu įvykiu – į Kristijono Donelaičio bažnyčios kiemą įsuko sunkiasvoris automobilis, iš Vokietijos pargabenęs koncertinius vargonus Steinmeyer. Šių vargonų kelias į Lietuvą prasidėjo dar prieš dvejus metus.

(Plačiau...)

Neįgaliųjų namo statyboms ieškoma nauja vieta (5)

Gegužės 13 ir rugpjūčio 25 d. „Šviesa“ rašė apie Jurbarke planuojamus statyti tris grupinio gyvenimo namus (GGN) žmonėms su proto ir psichikos negalia. Vieno iš šių namų kaimynyste nepatenkinti gyventojai ėmėsi žygių, kad numatytoje vietoje Gedimino g. jis nebūtų statomas. Savivaldybė surengė dar vieną susitikimą su gyventojais, į kurį pakvietė ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SADM) specialistus, socialinės srities darbuotojus.

(Plačiau...)

Teroro aktą sostinėje rengęs jurbarkietis įkalintas dvejiems metams (0)

Penktadienį Vilniaus apygardos teismas skyrė dvejų metų ir ketverių mėnesių laisvės atėmimo bausmę teroro aktą sostinėje pasikėsinusiam surengti jurbarkiečiui Gediminui Beržinskui.

(Plačiau...)

STT nutraukė tyrimą garsiojo milijono istorijoje (11)

Rugsėjo 1 d. Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos Kauno valdyba informavo Jurbarko rajono savivaldybę apie ikiteisminio tyrimo nutraukimą baudžiamojoje byloje dėl projekto „Nemuno upės ekologinės būklės gerinimas, įrengiant nuotekų surinkimo ir valymo infrastruktūrą Skirsnemunės miestelyje Jurbarko rajone bei Nemano mieste (Rusija)“ įgyvendinimo aplinkybių ir reikalavimo grąžinti dalį paramos. Savivaldybei grąžinti visi tyrimui paimti dokumentai.

(Plačiau...)

Lietuvą sukrėtusioje 16-metės prievartavimo byloje – naujos detalės: gautos procesą nulemti galinčios išvados (1)

Didelį atgarsį sukėlusioje 16-metės iš Jurbarko krašto prievartavimo byloje gautas svarbus dokumentas, galintis nulemti, ar smurtautojas atsidurs už grotų. Probacijos tarnyba pateikė socialinio tyrimo išvadas dėl teisiamųjų suole atsidūrusio 18-mečio vietos politikų sūnaus, rytų kovos menų turnyrų prizininko Manto Icikevičiaus.

(Plačiau...)

Dėl stadiono ir pinigų – lenktynės su laiku (3)

Naujamiesčio progimnazijos stadionas jau antri metai iš eilės piktžolių auginimo konkurse – jei toks būtų – galėtų užimti prizinę vietą. Savivaldybės administracijai, net ir gavus „kovidinių“ pinigų, niekaip nesiseka rasti rangovo, galinčio iki metų pabaigos įrengti stadioną. Vis tik tikimasi, kad rugsėjo 17-ąją bus pasirašyta nauja sutartis su įmone, pasiryžusia imtis šio darbo.

(Plačiau...)

Į kampą įsprausta gimnazija ieško išeičių (0)

Rugsėjo 8-ąją prie Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos piketavo maždaug keturios dešimtys gimnazistų, savivaldybės tarybos narė Inga Molevaitė ir keletas tėvų. Nuo aštuntos valandos ryto prie gimnazijos susirinkę protestuotojai taip išreiškė nepasitenkinimą mokslo metus pradėti ne klasėse, o nuotoliniu būdu.

(Plačiau...)

Neeiliniame tarybos posėdyje – savivaldybės vadovų likimas. Naujoji koalicija atleido vicemerą Daivarą Rybakovą ir administracijos direktoriaus pavaduotoją Leoną Greičių, neliks sekretoriato (tiesioginė transliacija) (21)

Ketvirtadienį į neeilinį posėdį susirinko rajono taryba. Naują daugumą suformavę politikai šiandien sprendžia tris itin svarbius klausimus – dėl nepasitikėjimo vicemeru Daivaru Rybakovu, dėl nepasitikėjimo savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju Leonu Greičiumi. Taip pat apsispręsta dėl Tarybos ir mero sekretoriato panaikinimo.

Naujoji tarybos dauguma reiškė nepasitikėjimą sekretoriato vadove Gene Guidaitiene, kuri esą į šias pareigas priimta buvusios valdančiosios daugumos, todėl naujoji valdančioji dauguma G. Gudaitiene nepasitiki.

(Plačiau...)

Vilkai puola ganyklose likusius gyvulius (1)

Iš rugsėjo 3-iosios į 4-ąją Graužėnuose (Raudonės sen.) vilkai puolė avių bandą. Plėšrūnams per vieną naktį papjautų penkių avių nepakako – jie grįžo kitą naktį ir papjovė ožiuką.

(Plačiau...)

Pastato Viešvilėje likimą nulems aukcionas (2)

Po diskusijų savivaldybės tarybos komitetuose ir rugpjūčio posėdyje politikai apsisprendė pripažinti netekusiu galios savo pačių kovo 5 d. priimtą sprendimą, kuriuo buvo nutarta kreiptis į VĮ Turto bankas dėl buvusių vaikų globos namų pastato Viešvilėje perėmimo savivaldybės nuosavybėn socialinėms paslaugoms teikti. Atšaukti savo sprendimą nutarta po to, kai šiuos pastatus panoro nusipirkti verslininkas, įsteigęs Adutiškio senelių namus.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook