Balsavimas

Ar turite savo favoritą tarp septynių kandidatų į Jurbarko r. savivaldybės merus kovo 3 d. rinkimuose?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Išlikti sveikiems padeda Sveikatos biuras (2)

Praėjusiais metais Statistikos departamento atliktas tyrimas parodė, kad kas antras šalies gyventojas savo sveikatą vertina kaip labai gerą arba gerą, 37 proc. mano, kad ji vidutiniška, o savo sveikatą kaip labai blogą ar blogą įvardijo 13 nuošimčių gyventojų. Daugiau nei pusė apklaustųjų nurodė, kad serga kokia nors lėtine liga ar turi ilgalaikių sveikatos sutrikimų. Rūpintis gyventojų sveikata ir vykdyti visuomenės sveikatos priežiūrą – Visuomenės sveikatos biuro prievolė.

(Plačiau...)

25-eri savivaldos metai: skaičiai, faktai, įvykiai (0)

Po 1990-ųjų metų kovo mėn. įvykusių rinkimų į rajono tarybą, Jurbarkas įžengė į naują raidos etapą. Praėjo ketvirtis amžiaus nuo tų istorinio lūžio metų, tiek pat skaičiuoja ir Jurbarko savivalda. Per 25 metus mieste ir rajone įvyko daug pokyčių,  užaugo nauja karta, kuriai paskutinis XX amžiaus dešimtmetis yra jau gili istorija. Šį laikotarpį kiekvienas vertiname savaip, įvykius apipindami išgyvenimais, patirtimi, įspūdžiais. Jurbarko, kaip ir žmogaus, gyvenime per 1990–2015 metus buvo daug svarbių datų, įdomių faktų, įsimintinų renginių.

(Plačiau...)

Mokytojo pašaukimo universitetuose neįgysi (1)

Spalio 5-ąją minėsime Tarptautinę mokytojų dieną – šventę, pažymėtą rudeninių gėlių žiedais ir ypatingu dėmesiu bei meile mokytojams. Laimingiausi tie, kuriems mokytojystė nėra tik profesija – jie visada išlieka Mokytojais, net kai paskutinis skambutis jau seniai nuskambėjęs.

(Plačiau...)

Už piknaudžiavimą transportu – švelniausia nuobauda (nuotraukos) (12)

Rugsėjo 24 d. rytas. Savivaldybės įmonės „Jurbarko vandenys“ vandens gerinimo įrenginių meistras Stanislovas Kapturauskas sėda į tarnybinį visureigį „Mitsubishi“, prie kurio prikabinta tarnybinė priekaba su lentomis, ir išvyksta į Skirsnemunę. Atrodytų, viskas gerai – darbuotojas vykdo užduotį. Jei ne viena smulkmena – S. Kapturauskas atostogauja, o lentos keliauja ne į įmonei priklausantį objektą, o į privataus namo kiemą.

(Plačiau...)

Balsų pirkimo skandalu išgarsėjusios politikės sūnūs – teisėsaugos akiratyje (papildyta - balsų pirkimo byla pasiekė teismą) (18)

Jurbarko rajono savivaldybės tarybos narės Vilmos Venslauskienės šeimą krečia skandalai: abu jos sūnūs turi rimtų bėdų su teisėsauga. Vienas jų kaltinamas su sėbrais sumušęs du jaunuolius ir dėl to jau mina teismų slenkstį, kitas įtariamas turto prievartavimu bei laisvės suvaržymu. O ir pati valdininkė pavasarį išgarsėjo tuo, jog buvo pašalinta iš šviežiai suformuotos tarybos dėl kilusio balsų pirkimo skandalo.

Jaunesniojo tarybos narės sūnaus, aštuoniolikmečio Mato Venslausko atžvilgiu, rugsėjo 17 dieną Jurbarko apylinkės teisme pradėta nagrinėti byla dėl dviejų jaunuolių sumušimo. Nusikaltimas įvykdytas praėjusią Naujųjų metų naktį Jurbarko savivaldybės aikštėje. Kartu su juo kaltinami dar trys asmenys, rašo 15min.lt.

(Plačiau...)

Pro dvaro vartus atsiveria parko grožis (nuotraukos) (0)

Penktadienio vakarą oficialiai atidarytas Jurbarko dvaro parkas. Jurbarko savivaldybė kartu su partneriais įgyvendino projektą „Turizmo ir rekreacinės infrastruktūros plėtra atkuriant ir išsaugant miesto parkų istorinį-kultūrinį paveldą“. Sveikinimo kalboje Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro (JTVIC) direktorė Gaiva Mačiulaitienė paskutiniame projekto įgyvendinimo etape iškilusias kolonas pavadino Vilties vartais.

(Plačiau...)

Pirkinys mugėje nuvylė (5)

Šeštadienį miesto parko atidarymo šventėje apsilankęs jurbarkietis liko nemaloniai nustebintas. Iš Juodaičių įmonės „Gaisanta“ vyras pirko rūkytos mėsos. Įmonė šventės dalyviams ir svečiams siūlė įvairių mėsos gaminių, ne pirmąkart dalyvauja šventėse, o prie jų prekystalio nusidriekia nemaža eilė.

(Plačiau...)

Jaunimas pradėjo kario kelią (0)

Pirmadienį į tris Lietuvos kariuomenės dalinius atlikti nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą atvyko nauja grupė Lietuvos kariuomenės savanorių ir šauktinių. Rugsėjo 21 d. maždaug 600 jaunuolių, tarp jų 15 merginų, tarnybą pradėjo LDK Kęstučio mechanizuotajame pėstininkų batalione Tauragėje, LDK Vytenio bendrosios paramos logistikos batalione Marijampolėje ir LDK Gedimino štabo batalione Vilniuje.

(Plačiau...)

Dvikova: ar daugykla virs veisykla? (video) (0)

Rugpjūčio pabaigoje Graužėnų k. (Raudonės sen.) VšĮ „Dogspotas“ nariai pateko ir nufilmavo nelegalia veikla įtariamą šunų daugyklą. Organizacijos atstovai įsitikinę, kad tokiomis sąlygomis šunys neturėtų nei gyventi, nei būti veisiami. Šunų šeimininkas atšauna, kad gyvūnų neatsisakys, o įgyvendinęs reikalavimus, taps oficialiu veisėju ir toliau pardavinės gyvūnus.

(Plačiau...)

Be turizmo strategijos Jurbarkas grimzta į dugną (10)

Antradienio popietę Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras (JTVIC) kvietė visus turizmo paslaugų teikėjus ir valdžios atstovus į susitikimą, kuriame planuota aptarti rugpjūčio pradžioje įvykusį tarptautinį pėsčiųjų žygį, prašyti pagalbos rengiant Jurbarko krašto turizmo strategiją ir padiskutuoti, ko reikia, kad turizmas rajonui neštų realią naudą.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook