Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Rinkimai baigėsi, valdžios permainos – tik prasideda (0)

Sekmadienį vykęs savivaldybės mero rinkimų antrasis turas baigėsi politikos naujoko Skirmanto Mockevičiaus pergale. Savarankiškai išsikėlęs kandidatas surinko 53,98 proc. rinkėjų balsų ir 870 balsų aplenkė savo konkurentą, dabartinį rajono merą Ričardą Jušką.

(Plačiau...)

Kultūros centre šlaistęsis ginkluotas vyras sulaikytas (0)

Ketvirtadienio popietę į Jurbarko kultūros centrą užsuko budėtojos dėmesį patraukęs įtartinas lankytojas. Moteris neapsiriko – po pastatą vaikštinėjęs vyras buvo ginkluotas.

(Plačiau...)

Bausmė gresia ir vaikų namų direktoriaus pavaduotojai (6)

Šią savaitę šalį supurčiusio pedofilijos skandalo pasekmės liūdnos gali būti ne tik Viešvilės vaikų namų direktoriui Algimantui Liaudaičiui, bet ir jo pavaduotojai Jūratei Bastienei. Moteris apie tai, kad teisėsauga atlieka tyrimą dėl galimo vaikų tvirkino nepranešė Socialinei ir darbo ministerijai, kuriai įstaiga yra atskaitinga.

(Plačiau...)

Jurbarkas turi nutraukti 8 mln. eurų vertės sutartį su „Kretingos maistu“ (14)

Jurbarko valdžia turi nutraukti pernai balandį pasirašytą 7,8 mln. eurų (27 mln. litų) vertės sutartį su viešąja įstaiga „Kretingos maistas“, nusprendė Viešųjų pirkimų tarnybą (VPT).

(Plačiau...)

Teismas spręs dėl Viešvilės vaikų namų direktorius nušalinimo nuo pareigų, pareikšti oficialūs įtarimai (video) (33)

Pastarosiomis dienomis Viešvilės vaikų namų auklėtiniai būriais vežami į Jurbarko policijos komisariatą. Globos namų auklėtiniai apklausinėjami dėl galimos pedofilijos, o tyrėjų akys krypsta į įstaigos vadovą – Algimantą Liaudaitį. Pareigūnai aiškinasi, ar vaikai galėjo patirti paties A.Liaudaičio seksualinį išnaudojimą, taip pat ar įstaigos vadovas siųsdavo vaikus pas kitus pedofilus.

Vaikų globos namų direktorius trečiadienį nušalintas nuo pareigų, o įstaigoje dirba ne tik policijos pareigūnai, bet ir psichologai.

(Plačiau...)

Sėkmingo verslo paslaptis – visuomenės rėmų nepaisymas (0)

Stereotipas, kad mažesniuose Lietuvos miestuose įkurtiems verslams nėra perspektyvų – seniai paneigtas. Štai Jurbarke nuosavo verslo galimybės vilioja ne vieną. Automobilių remonto dirbtuvės, grožio salonai, prekyba rūbais ar avalyne – tokie tradiciniai verslai yra visuomet paklausūs.

(Plačiau...)

Apdegintam vaikui mokės kompensaciją (4)

Praėjusią vasarą tarptautinę vaikų sporto stovyklą Nemane (Rusijos Federacijos Kaliningrado sritis) sukrėtė neregėtas žiaurumas. Naktį iš rugpjūčio 6-osios į 7-ąją du paaugliai odekolonu apipylė ir padegė miegantį draugą.

(Plačiau...)

Partijos skuba dalytis postus (20)

Dar neatvėsus rinkimų nakties įkarščiui, partijos suskubo dalytis svarbiausius valdžios postus. Žinios ilgai laukti nereikėjo – pirmadienį šešios partijos pasirašė susitarimą sudaryti koaliciją. Po dokumentu, kuriuo įsipareigojo dirbti drauge, pasirašė socialdemokratai, Darbo partija, konservatoriai, partija Tvarka ir teisingumas bei visuomeninis rinkimų komitetas „Jaunoji karta“ bei vienas kandidatų į merus.

(Plačiau...)

Pažeidimai – nuo balsų pirkimo iki girtavimo (2 video) (0)

Sekmadienį vykusiuose savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose fiksuota kaip niekad daug pažeidimų. Įtarimų sukėlė galimai papirkinėjami rinkėjai, balsuojant iš anksto zuję tie patys automobiliai, gyventojai skundėsi nesulaukę rinkėjų kortelių, o rinkimų dieną Gricių rinkimų apylinkėje stebėtojai suabejojo kelių įkaušusių narių galimybe dirbti.

(Plačiau...)

Gausėjantys vilkai miškininkams kelia nerimą (0)

Vasario pradžioje visoje Lietuvoje miškininkai ir gamtos mylėtojai savanoriai šukavo miškus: ieškojo vilkų pėdsakų ir bandė suskaičiuoti, kiek šių plėšrūnų yra Lietuvoje.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook