Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Iš pareigų atleistas notaras Antanas Grumuldis (23)

Notarų profesinę kvalifikaciją prižiūrinti Lietuvos notarų rūmų komisija pripažino netinkamu eiti pareigas Jurbarko rajono 2-ojo notaro biuro notarą Antaną Grumuldį. Remdamasis šia išvada, teisingumo ministras atleido notarą iš užimamų pareigų ir nurodė nustatyta tvarka perduoti jo dokumentus ir bylas kitiems notarams.

(Plačiau...)

Elektroninis receptas varžysis su popieriniu (1)

Pirmadienį Lietuvoje pradėjo veikti elektroninio recepto sistema. Daugiau kaip 170 medicinos įstaigų gydytojai galės ligoniams išrašyti elektroninius receptus. Prie šios sistemos jau prisijungė per 70 proc. vaistinių.

(Plačiau...)

Naujos užimtumo galimybės suteiktos beveik 1,5 tūkstančio bedarbių (0)

Lietuvos darbo biržos įgyvendintas ESF projektas „Išlik darbo rinkoje“ naujas užimtumo galimybes suteikė beveik 1,5 tūkstančio Tauragės regiono gyventojų. Per dvejus projekto įgyvendinimo metus į darbo rinką sugrįžo aštuoni šimtai jaunų iki 29 m. amžiaus bedarbių, daugiau kaip penki šimtai vyresnių kaip 50 metų amžiaus ir daugiau kaip trys šimtai ilgą laiką darbo ieškojusių asmenų.

(Plačiau...)

Šiukšlės gėdina, darbai skatina didžiuotis (0)

Nuo kultūros namų iškabos iki įvairiausių buities rakandų – nemenką krūvą įvairiausių daiktų iš rekonstrukcijai nuleistos Girdžių užtvankos ištraukė seniūnas Darius Juodaitis ir talkininkai. Ne tik ištraukė, bet ir surengė neįprastą parodą. Į seniūniją su reikalais užsukę gyventojai nori nenori yra priversti praeiti pro vandenyje trūnijusias šiukšles ir pagalvoti, ar nori ir toliau laisvalaikį leisti prie užteršto vandens telkinio.

(Plačiau...)

Vyrai iš karo zonos: sunkiausia – laidoti brolius (0)

Trys Ukrainos ginkluotųjų pajėgų kariai, atliekantys reabilitacinį gydymą Karių reabilitacijos centre Druskininkuose, trečiadienį buvo užsukę į Jurbarką. Lydimi atsargos pulkininko Algio Šimoniūčio, kariai važiavo į Tauragę susitikti su jaunaisiais šauliais.

(Plačiau...)

Atitvarai Girdžiuose – greičio mėgėjų gaudyklė (0)

Spalio 16 d. apie 17.20 val. Girdžiuose, Mituvos g., į kelio atitvarus rėžėsi per greitai važiavęs „Volkswagen Passat“. Tai antra avarija šioje vietoje vos per tris savaites. Rugsėjo 30-osios vakare į atitvarus automobilį „Volkswagen Golf“ sudaužė nuo persekiotojų sprukę girti vagys.

(Plačiau...)

Pabėgėliai: valdžiai rūpestis, visiems – išbandymas (2)

Nors jau aišku, kad Lietuva turės priimti 1105 pabėgėlius, kol kas tik žiniasklaidoje ir atsakingų valdininkų kabinetuose netyla kalbos apie šią, visą Europą sujudinusią, problemą. Pačių pabėgėlių nei didžiuosiuose Lietuvos miestuose, nei rajonuose kol kas nėra. Nors nežinia, kada galime sulaukti jų antplūdžio. Todėl ir Jurbarko rajono savivaldybė aiškinasi galimybes priimti pabėgėlius iš Artimųjų Rytų ir Afrikos valstybių.

(Plačiau...)

Išlikti sveikiems padeda Sveikatos biuras (2)

Praėjusiais metais Statistikos departamento atliktas tyrimas parodė, kad kas antras šalies gyventojas savo sveikatą vertina kaip labai gerą arba gerą, 37 proc. mano, kad ji vidutiniška, o savo sveikatą kaip labai blogą ar blogą įvardijo 13 nuošimčių gyventojų. Daugiau nei pusė apklaustųjų nurodė, kad serga kokia nors lėtine liga ar turi ilgalaikių sveikatos sutrikimų. Rūpintis gyventojų sveikata ir vykdyti visuomenės sveikatos priežiūrą – Visuomenės sveikatos biuro prievolė.

(Plačiau...)

25-eri savivaldos metai: skaičiai, faktai, įvykiai (0)

Po 1990-ųjų metų kovo mėn. įvykusių rinkimų į rajono tarybą, Jurbarkas įžengė į naują raidos etapą. Praėjo ketvirtis amžiaus nuo tų istorinio lūžio metų, tiek pat skaičiuoja ir Jurbarko savivalda. Per 25 metus mieste ir rajone įvyko daug pokyčių,  užaugo nauja karta, kuriai paskutinis XX amžiaus dešimtmetis yra jau gili istorija. Šį laikotarpį kiekvienas vertiname savaip, įvykius apipindami išgyvenimais, patirtimi, įspūdžiais. Jurbarko, kaip ir žmogaus, gyvenime per 1990–2015 metus buvo daug svarbių datų, įdomių faktų, įsimintinų renginių.

(Plačiau...)

Mokytojo pašaukimo universitetuose neįgysi (1)

Spalio 5-ąją minėsime Tarptautinę mokytojų dieną – šventę, pažymėtą rudeninių gėlių žiedais ir ypatingu dėmesiu bei meile mokytojams. Laimingiausi tie, kuriems mokytojystė nėra tik profesija – jie visada išlieka Mokytojais, net kai paskutinis skambutis jau seniai nuskambėjęs.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook