Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Futbolo federacijos išvados – stadionas niekam tikęs (11)

Jurbarko miesto stadionas nei aukščiausios, nei žemesnės Lietuvos futbolo lygos (LFL)varžyboms netinka ir artimiausiu metu netiks. Tokią žinią savivaldybei atsiuntė Lietuvos futbolo federacija (LFF), nurodžiusi ne tik įrengiant stadioną paliktą broką, bet ir reikalavimus, kurių nesilaikė darbus atlikę rangovai.

(Plačiau...)

Prie vadavietės – patriotiškumo atlaidai (0)

Sekmadienio vakarą prie prezidento generolo Jono Žemaičio vadavietės bunkerio Šimkaičių miške paminėtos Baltijos kelio 26-osios metinės ir Juodojo kaspino diena. Nuo 2003 m. šioje istoriškai prasmingoje vietoje vykstantis renginys jau tapo tradicija, suburiančia branginančius Lietuvos laisvę, pagerbiančius vieną iškiliausių partizanų – Joną Žemaitį.

(Plačiau...)

100 koalicijos „Už 2 eurus“ dienų: sužlugdyti projektai ir neveiklumas (16)

2014 m. Jurbarko rajonas Lietuvos savivaldybių reitinge po ilgo ir atkaklaus darbo pasiekė niekada anksčiau neregėtą 18 vietą. Tai geriausias iki šiol mūsų savivaldybės įvertinimas. Jurbarkas pagaliau nusikratė probleminės savivaldybės statuso ir tarp 53 kaimiškų savivaldybių, išlipo iš paskutiniųjų pozicijų kur buvo įsitvirtinęs, atrodo, nepajudinamai. Šis įvertinimas įrodė gerėjusį gyvenimą rajone. Galima tik pasidžiaugti, kad naujajam merui ir savivaldybės tarybai pasisekė ateiti vadovauti rajonui jau pakilus iš duobės. Siekiant dar didesnės rajono žmonių ekonominės ir socialinės gerovės šiuo metu itin svarbu nelėtinti tempo ir neprarasti pozicijų.

(Plačiau...)

Po pertraukos – vėl trichineliozės protrūkis (0)

Po septynerių metų pertraukos Jurbarke vėl nustatyta tricheneliozė – liga, kuria žmonės užsikrečia valgydami veterinarų neištirtą mėsą. Tauragės visuomenės sveikatos centro Jurbarko skyrius rugpjūčio 3 d. gavo informaciją iš Jurbarko maisto ir veterinarijos tarnybos, kad Jurbarko gyventojos pristatytame kiaulienos mėginyje rasta trichinelių ir galimai yra susirgusių asmenų.

(Plačiau...)

Dėl pasų klastočių – griežtesni reikalavimai (0)

Į dienos šviesą iškilus ne vienam atvejui, kai privatūs veterinarijos gydytojai talkindami veisėjams klastoja augintinių pasus, įrašus apie jų amžių ar skiepus, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) sugriežtino jaunikliams išduodamų dokumentų kontrolę.

(Plačiau...)

Tvirtos miestų draugystės pagrindas – kaimynystė (0)

Prieš 15 metų pasirašyta Lenkijos Ryno miesto ir gminos bei Jurbarko rajono savivaldybės draugystės ir bendradarbiavimo sutartis. Mero Skirmanto Mockevičiaus pakviesta liepos 28–29 d. Jurbarke svečiavosi Ryno mero Jozefo Karpinskio vadovaujama lenkų delegacija.

(Plačiau...)

Viešvilės šventė „Ei žirgė, žirgeli!“ (2)

Rugpjūčio 1 d. Viešvilėje vykusios šventės renginiai ir atrakcijos visos buvo susijusios su žirgais. Bendruomenės ir kultūros centrų, seniūnijos, parapijos jungtinės pajėgos surengė puikią šventę, o pagrindinis jos akcentas – žirgų konkūras – tai viešviliškių Rasos ir Raimundo Augusčių dovana savo miestelio bendruomenei.

(Plačiau...)

Pilies kaimo bendruomenė paminėjo dešimtmečio sukaktį (0)

Liepos 25 dieną vykusi tradicinė miestelio šventė „Prie Pilies“ šiemet buvo ne eilinė, o skirta Pilies kaimo bendruomenės veiklos dešimtmečio sukakčiai paminėti.

(Plačiau...)

Ar tikrai Jurbarką šildė kauniečių sąskaita? (2)

Įsivaizduokite, kad prekybos centro direktorius staiga jus viešai apkaltina, kad gyvenat kitų pirkėjų sąskaita. Nes perkate pernelyg mažai ir tai tik būtiniausias prekes, todėl kiti pirkėjai turi „kompensuoti“ būtinas pajamas, reikalingas visam prekybos centrui ir visam prekybos tinklui išlaikyti.

(Plačiau...)

Lietuvos paštas kviečia laimėti „Šviesos“ prenumeratą (0)

Visą vasarą Lietuvos pašte vyksta akcija „Vasara pašte – prizų metas“, kurios metu kas savaitę iki vasaros pabaigos galima laimėti pasirinkto leidinio prenumeratą. Lietuvos paštas kviečia laimėti „Šviesos“ laikraščio prenumeratą šiems metams.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook