Balsavimas

Ar pritariate mokytojų reikalavimams ir streikams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Miesto ir verslo dienos prasidėjo žiobrine (nuotraukos, šeštadienio programa) (2)

Penktadienio popietę Jurbarke, Mažųjų laivelių prieplaukoje, miestiečiai ir svečiai turėjo progą paskanauti žiobrių ir sužinoti apie šių žuvų gaudymo bei kepimo tradicijas. Kartu su žiobrine prasidėjo ir Miesto bei verslo dienų šventė, kurios dauguma renginių vyks šeštadienį.

(Plačiau...)

Kaimų ugniagesiams padės savanoriai (0)

Lietuvių liaudies sarkazmui, kad degantis svetimas tvartas – džiaugsmas kaimynui – ateina galas. Planuojama, kad iki 2016 m. sausio 1 d. nestatutinių kaimo ugniagesių sumažės, o gaisrus gesins specialiai apmokyti savanoriai. Jei reforma pavyks, gyventojai bent teoriškai turėtų jaustis saugiau – ugniagesių pajėgų pagausės, bus atidaryti du papildomi padaliniai Viešvilėje ir Seredžiuje.

(Plačiau...)

Jurbarko savivaldai – ketvirtis amžiaus (0)

Neseniai iškilmingai paminėjome Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-erių metų sukaktį. Tokį patį jubiliejų šiais metais švenčia ir nepriklausomos Lietuvos savivalda – 1990 m. kovo 24 d. įvyko pirmieji laisvi rinkimai į savivaldybių tarybas.
Ketvirtis amžiaus – ir daug, ir mažai. Tų istorinių procesų dalyviai dar atsimena, kaip viskas vyko. Tačiau patikimiausi liudytojai – archyve saugomi 1990, 1995, 1997 ir vėlesnių metų savivaldybės tarybos, valdybos, administracijos veiklos dokumentai, kuriuose užfiksuota, kaip vyko rajono vadovų rinkimai ir atstatydinimai, kaip buvo formuojamos partijų koalicijos, kokie sprendimai tuomet buvo priimami.

(Plačiau...)

Ugniagesiui – įtarimai išprievartavimu (22)

Ar galėjo aukštas pareigas užimantis Jurbarko priešgaisrinės tarnybos (PGT) pareigūnas  apsvaiginti ir miške išprievartauti moterį? Tokią galimai nukentėjusios jurbarkietės pateiktą versiją tiria Marijampolės pareigūnai, o pats ugniagesys kilus skandalui išėjo iš darbo.

(Plačiau...)

Pavogtą piniginę grąžino per valandą (1)

Pirmadienį apie 10 val. Jurbarko mažojoje „Maximoje“ dvi moterys apvogė jurbarkietę. Nusikaltėlės nutykojo tinkamą akimirką ir iš rankinės ištraukė piniginę su dokumentais ir 70 eurų. Deja, pasidžiaugti grobiu vagilės nespėjo – vos po valandos jas sulaikė policijos pareigūnai.

(Plačiau...)

Prisiekė naujoji taryba ir meras (3)

Šiandien, balandžio 14-ąją, savivaldybės taryba susirinko į pirmąjį posėdį. Jurbarko apygardos rinkimų komisijos pirmininkė Vitalija Juzėnienė priėmė tarybos nario – mero Skirmanto Mockevičiaus ir naujos kadencijos tarybos narių priesaikas.

(Plačiau...)

Socialdemokratai išsirinko valdžią (5)

Šeštadienį vykusioje socialdemokratų partijos Jurbarko skyriaus ataskaitinės rinkiminės konferencijos darbotvarkės svarbiausi klausimai – skyriaus vadovų rinkimai ir kandidato į 2016 m. vyksiančius Seimo rinkimus siūlymas.

(Plačiau...)

Semiamas rūsys – skęstančios pensininkės reikalas (2)

Gerą pusmetį Gudelių kaime (Girdžių sen.) gyvenančios Genės Lužaitienės namai primena grimztantį laivą – nei nuskęsta, nei išplaukia. 75-erių moteris nuo praėjusio rudens kasdien iš rūsio semia vandenį. Jai tai bene vienintelė likusi išeitis, nes valdininkų dėmesio neprisišaukia net oficialiais raštais.

(Plačiau...)

Naujas kelias į Raudonę: už ir prieš (12)

Antradienį raudoniškius nustebino įvažiavimą į gyvenvietę užbarikadavusi statybinė technika. Žmonės gūžčiojo pečiais ir puolė vieni kitų klausinėti – kas vyksta? Kad akmenimis grįstas kelias į Raudonę bus tvarkomas, miestelėnai žinojo, tačiau tikėjosi projekto aptarimo su bendruomene jį ruošiant, o ne tik tapti įvykio liudininkais.

(Plačiau...)

Darbietė Vilma Venslauskienė neteko mandato, Laura Icikevičienė išbraukta iš sąrašo (papildyta video) (16)

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) trečiadienį panaikino Darbo partijos atstovės Vilmos Venslauskienės tarybos narės mandatą. Tos pačios partijos narė Laura Icikevičienė išbraukta iš kandidatų sąrašų. Tokį sprendimą VRK priėmė įvertinusi teisėsaugos surinktą medžiagą dėl galimų balsų pirkimų per savivaldos rinkimus.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook