Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Vėtros išverstas medis sumaitojo automobilį (0)

Penktadienį ir šeštadienį Lietuvoje siautusi vėtra nuostolių pridarė ir mūsų rajone. Ugniagesiai į pagalbą nuo vėtros nukentėjusiems žmonėms Jurbarke ir rajone skubėjo keliskart – tvarkė vėjo suniokotą stogą, iš po nuvirtusio medžio ištraukė automobilį.

(Plačiau...)

Senoji Jurbarko spaustuvė toliau gyvens muziejuje (0)

Praėjusiais metais uždaryta nuo 1949-ųjų Jurbarke veikusi ir rajono laikraštį spausdinusi spaustuvė. O 1963 metais skaitytojus pasiekė joje išspausdintas pirmasis „Šviesa“ pavadintas laikraščio numeris. Relikvinę spaustuvės įrangą įsigijęs Senovinės technikos muziejaus įkūrėjas Justinas Stonys planuoja lankytojams demonstruoti senovinę spausdinimo technologiją, o spaustuvininkė Valerija Matakienė patvirtino, kad visos muziejuje atsidūrusios mašinos yra veikiančios.

(Plačiau...)

Jaunimo lyderė į replikas atsako draugiška šypsena (3)

Gruodžio 11-ąją Jurbarko viešojoje bibliotekoje apdovanoti aktyviausi rajono jaunuoliai, su jaunimu dirbančios organizacijos ir partneriai. Šiemet Jaunimo reikalų taryba ir balsavusieji internetu geriausius rinko šešiose kategorijose: Jaunimo lyderis, Jaunimo iniciatyva, Jaunimo renginys, Jaunimo partneris ir Jaunimo savanoris.

(Plačiau...)

Mažoji Lietuva sugrįžta prie savo istorinių šaknų (0)

Prie Nemuno prisiglaudę Smalininkai ir Viešvilė žmonių gyvenimo būdu šiandien niekuo nesiskiria nuo kitų rajono vietovių, ir visgi istoriškai tai visai kitoks kraštas. Mažojoje Lietuvoje šimtmečius gyveno Prūsijos skalviai, vėliau pradėję vadinti save lietuvninkais. Karai, emigracija ir trėmimai išnaikino šio krašto senbuvius, bet likę jų vaikai su pasididžiavimu prisimena savo istorines šaknis. Ir kuo stipriau į jas kimbasi, tuo įdomesnis darosi šis vokišką braižą ne tik architektūroje, bet ir žmonių gyvenime išlaikęs kraštas.

(Plačiau...)

Reitingų sudarytojai savivaldybei įteikė dovaną (6)

Prieš Kalėdas Lietuvos laisvosios rinkos institutas Jurbarko savivaldybei įteikė dovaną – sudarydamas Lietuvos savivaldybių indeksą kilstelėjo rajoną iš 53 į 18 vietą.
Nors savivaldybių indeksai sudaromi jau daug metų, o Laisvosios rinkos institutas savivaldybių padėtį analizuoja ir vertina ketvirtą kartą, Jurbarkas indekso lentelėje dar niekada nebuvo atsidūręs taip aukštai.

(Plačiau...)

Viešviliečių paramos mugė augino gerumo daigus (0)

Vakar vakare Viešvilės žuvitakio slėnyje suspindo kalėdinė eglė, o į šventėje dalyvauti nepajėgusių seniūnijos gyventojų namus pasibeldė netikėti svečiai –  kartu su eglių šakas dalijusiais miškininkais gerumo dovanas nešė ir skautai bei miestelio bendruomenės nariai.

(Plačiau...)

Laukiančius stebuklo apglėbė kalėdiniai angelai (0)

Balti kaip sniegas, lengvi kaip pūkas, visuose gyvenimo keliuose mus saugantys ir globojantys Aukščiausiojo pasiuntiniai prieš šv. Kalėdas susispietė Skirsnemunėje – supasi ant kalėdinės eglės, žvelgia pro namų langus, laimina kuklią prakartėlę nuo Šv. Jurgio bažnyčios kolonų ir kviečia parapijiečius daryti gerus darbus.

(Plačiau...)

Buitinė technika – pagrindiniai žingsniai, kaip išsirinkti (2)

Buitinė technika tai šaldytuvai, mikrobangų krosnelės, viryklės, skalbimo mašinos, indaplovės ir kiti prietaisai, kurie palengvina mums gyvenimą ir namų ruošą. Dėl šių prietaisų mūsų gyvenimas tampa lengvesnis ir galime skirti daugiau laiko kitiems dalykams.

(Plačiau...)

Kalėdiniai linkėjimai iš Norvegijos (3)

Jurbarkiečiai Aušra ir Alfredas Borkertai Kalėdas ir Naujuosius metus šiemet sutiks Norvegijoje. Iš naujųjų savo namų Høydalyje jie siunčia kalėdinių linkėjimų artimiesiems, buvusiems kolegoms, kaimynams ir bičiuliams Jurbarke, o Aušra – dar ir skautams bei jų vadovams. Borkertai pasakoja, kaip didžiausia ir gražiausia metų šventė švenčiama fiordų ir kalnų šalyje ir kodėl apsidžiaugė kaimynai sužinoję, kad šeima šventėms lieka namie.

(Plačiau...)

Šventinis miesto veidas – liūdnas ir skurdus (9)

Vakar savivaldybės aikštėje suspindo kalėdinė eglė, pagrindinėse miesto gatvėse įsižiebė girliandų lempelės. Tačiau ir paskutiniai akcentai šventiniame miesto rūbe nepakeitė prasto estetinio vaizdo. Išsisklaidžius tamsos kerams belieka apgailestauti, kad Jurbarką puošę komunalininkai šiemet tesugalvojo žvilgančiais popierėliais apkaišyti vasarą vazonuose susodintas tujas.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook