Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Gruzino koncertas pilyje – dovana geros muzikos mėgėjams (0)

Perkusininko Irakli Koiava koncertas praėjusį penktadienį į Panemunės pilį sutraukė įvairią publiką: muzikos gurmanus, Gruzijos bičiulius, dovanų mėgėjus, nes koncertas buvo nemokamas, smalsuolius – ir visi, ko gero, liko patenkinti šiltu ir nepaprasto skambesio vakaru.

(Plačiau...)

Parko lankytojai piniginių atverti neskuba (0)

Nuo gegužės 15 d. Aplinkos ministro įsakymu suteikta galimybe paremti Lietuvos saugomas teritorijas įsigyjant savanorišką lankytojo bilietą pasinaudojo apie 5,5 tūkst. regioninių parkų lankytojų. Už parduotus bilietus gautos lėšos bus skirtos gamtos objektams, rekreacinėms teritorijoms prižiūrėti, tvarkyti, informaciniams stendams atnaujinti, šiukšlėms išvežti, lankstinukams, gamtos maršrutų aprašymams paruošti, gamtos pamokoms. Panemunių regioninio parko lankytojai, deja, nebuvo dosnūs.

(Plačiau...)

Miesto veiklos grupė juda pirmyn (1)

Jurbarko bendruomenės, nevyriausybinės organizacijos ir verslininkai susibūrė į miesto  veiklos grupę „Jurbarkas“, kurios steigėjais tapo rajono savivaldybė, Verslininkų organizacija ir Jurbarko jaunimo organizacijų sąjunga.

(Plačiau...)

Senjorų širdys karštesnės už spiginusią liepos saulę (0)

Pirmąjį liepos savaitgalį į Lietuvą plūstelėjusi karščio banga vienus paskatino vykti prie jūros, kiti gi – slėpėsi vėsiuose namuose, o Jurbarko senjorų bendruomenė, pasikvietusi svečių, rinkosi į „Margynės“ sodybą pabendrauti ir pasilinksminti.

(Plačiau...)

Griciai blaškosi tarp dviejų seniūnijų (0)

Karščiau už karštą vasarą Gricių kaimo ir apylinkių gyventojai diskutuoja siūlymą palikti Veliuonos seniūniją ir jungtis prie Juodaičių. Tokį norą į Gricius trečiadienį atvažiavusiai rajono valdžiai išdėstė dalis susirinkusių šio kaimo gyventojų. Perversmininkai tikino, kad jų gyvenimas kur kas tampriau susijęs su už penkių kilometrų esančiais Juodaičiais, nei su triskart toliau esančia Veliuona.

(Plačiau...)

Draugaujant – džiaugsmo daugiau (0)

Praėjusį savaitgalį Smalininkuose vyko respublikinis sergančiųjų Parkinsono liga suvažiavimas. Savo lemties brolius susikvietė smalininkietė, Lietuvos Parkinsono ligos draugijos Jurbarko skyriaus vadovė Nijolė Valančienė.

(Plačiau...)

Internetiniais pardavėjais aklai pasitikėti negalima (0)

Pinigai sumokėti, o prekės nėra. Su tokia nemalonia situacija susidūrė dukrai kombinezoną internetu pirkusi jurbarkietė Ilona Zabliauskienė. Socialiniame tinkle „Facebook“ suradusi drabužiais prekiaujančią moterį, ji suderėjo ir užsakė patikusį rūbą. Deja, pervedus pinigus prekė sutartu laiku neatkeliavo, o pardavėja pradingo.

(Plačiau...)

Grąžino pavogtus Jaunimo parko šviestuvus (14)

Jurbarko Naujamiestyje įrengto Jaunimo parko laukia paskutiniai darbai – derinami fontanai, tvarkomi projekto dokumentai, o jurbarkiečiai džiaugiasi gražia nauja erdve. Tačiau ne visi į sutvarkytą teritoriją žvelgia vienodai, atsirado ir tokių, kurie į parką užsuko ieškodami ką pavogti. Ir rado.

(Plačiau...)

Naujoji koordinatorė aktyvins ir kaimo jaunimą (0)

Prasidėjus vasarai aktyvusis Jurbarko jaunimas sulaukė pastiprinimo. Prieš kurį laiką į kitą darbovietę išėjus jaunimo reikalų koordinatorei Audronei Balčiūnienei laimėjusi konkursą savivaldybėje pradėjo dirbti Rasida Kalinauskienė.

(Plačiau...)

Garsinome Jurbarką Žemaitijoje (0)

Birželio 5-6 d. Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai dalyvavo 14-ajame Žemaitijos bibliotekininkų sporto sąskrydyje.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook