Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Naujoji koordinatorė aktyvins ir kaimo jaunimą (0)

Prasidėjus vasarai aktyvusis Jurbarko jaunimas sulaukė pastiprinimo. Prieš kurį laiką į kitą darbovietę išėjus jaunimo reikalų koordinatorei Audronei Balčiūnienei laimėjusi konkursą savivaldybėje pradėjo dirbti Rasida Kalinauskienė.

(Plačiau...)

Garsinome Jurbarką Žemaitijoje (0)

Birželio 5-6 d. Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai dalyvavo 14-ajame Žemaitijos bibliotekininkų sporto sąskrydyje.

(Plačiau...)

Pedofilijos byla perduota teismui (8)

Prokuratūra teismui perdavė Viešvilės vaikų globos namų direktoriaus Algimanto Liaudaičio bylą, kurioje jis kaltinamas globotinių seksualiniu išnaudojimu. Byla Jurbarko rajono apylinkės teismui perduota praėjusią savaitę, įtariamajam gresia laisvės atėmimo bausmė iki penkerių metų.

(Plačiau...)

Sunkią kasdienybę palengvina būsto pritaikymo darbai (0)

Sveikieji nedažnai susimąsto, kaip sunku judėti neįgaliajam. Paprasčiausius kasdienius užsiėmimus, higienos procedūras gali būti sudėtinga atlikti, jei gyvenamoji aplinka nepritaikyta sergančiam, ribotas galimybes turinčiam žmogui. Kad neįgaliųjų aplinka taptų saugesnė ir patogesnė, atsirastų daugiau galimybių jiems integruotis į visuomenę, iš valstybės ir savivaldybių biudžetų yra finansuojami būstų pritaikymo neįgaliesiems darbai.

(Plačiau...)

Atostogas derina su... elniais (0)

Tokia trumpa ta lietuviška vasara, o reikia spėti patirti daugybę malonumų ir realizuoti aibę pomėgių, kurie susiję su šiltuoju metų laiku ir atostogomis.

(Plačiau...)

Vaikų svajonė: užaugti pasaulyje, kur šalia tėtis (1)

Visi esame vaikai savo tėvų, tad birželio pirmasis sekmadienis – Tėvo diena – kiekvienam šventė. 2008 m. Lietuvoje ši diena paskelbta valstybine švente, skirta pagerbti tėvystei.

(Plačiau...)

Darbo partiją paliko skyriaus pradininkai (3)

Gegužės 28-ąją rajono tarybos posėdyje prisiekė Darbo partijos narė Vilma Venslauskienė, pakeitusi tarybos narės mandato atsisakiusią Vidmantą Marcinkevičienę. Nuo pat Darbo partijos Jurbarko skyriaus įkūrimo buvusi viena aktyviausių narių V. Marcinkevičienė ne tik paliko rajono tarybą, bet išėjo ir iš partijos.

(Plačiau...)

Berlynietis Heinzas Putlitzas: džiugu, kad Jurbarke mane pažįsta (0)

Šią savaitę į Jurbarką vėl atvažiavo labdarą mūsų krašto žmonėms ir įstaigoms atvežę vilkikai iš Berlyno. Jau šešiolika metų šį naudingą ir prasmingą darbą dirba Heinzas Putlitzas, organizacijos „Berlyno policija padeda“ įkūrėjas bei Jurbarko Garbės pilietis. Kalbinome garbųjį svečią ir kartu atvykusį jo pagalbininką Michaelį Bernecherį bei visus tuos metus su berlyniečiais bendraujantį samarietį Antaną Kazakevičių.

(Plačiau...)

Kaltų dėl autobuso avarijos ieškos teismuose (1)

Kas kaltas, kad keleivius mikroautobusu vežiojo ir galiausiai nuo kelio nulėkė greičiausiai prie vairo net negalėjęs sėsti žmogus? Vairuotoją įmonei nusiuntusi darbo birža apie jo sveikatos problemas žinojo, bet nutylėjo. Darbdavys kaltina darbo biržą, o šios vadovai atkerta, kad priimant į darbą dokumentus reikia tikrinti.

(Plačiau...)

Poilsiavietės urėdijos miškuose traukia gamtos mylėtojus (0)

Miškai – žaliasis Lietuvos lobis, gamtos mylėtojus traukiantis aktyviai ir sveikai praleisti laisvalaikį, romantikams – neišsenkančio grožio šaltinis, grybautojus ir uogautojus masinantis gamtos turtais. Valstybinių miškų miškininkai pasirūpina įrengti rekreacines zonas, kuriose miškų lankytojai būtų saugūs ir nedarytų žalos gamtai.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook