Balsavimas

Ar pasitikite savivaldybės konkursais įvairioms pareigybėms užimti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Į šventines „Knygų Kalėdas“ pakvietė biblioteka (0)

Vakar Jurbarko viešojoje bibliotekoje sužibo kalėdinė eglutė, o rogėse įsitaisęs Kalėdų senelis už akcijai „Knygų Kalėdos“  dovanotas knygas dalijo saldumynus ir žadėjo gausių dovanų. 

(Plačiau...)

Penktokams dalins nemokamus mikrokompiuterius (0)

Lietuvos moksleivių jau pamėgti mikrokompiuteriai „BBC micro:bit“ atkeliavo ir į Jurbarką. Miesto penktokai bendrovės „Bitė Lietuva“ salonuose juos jau gali atsiimti nemokamai. Tai dalis iniciatyvos „Kompiuteriukai vaikams“, kurios tikslas nemokamai įteikti po kompiuteriuką Lietuvos penktokams. Atsiimdami šiuos įrenginius „Bitės“ salone moksleiviai kartu ir gaus patarimų, kaip naudojant juos įgyvendinti savo idėjas.

(Plačiau...)

Nuo smurtautojų kenčia kas trečia moteris (0)

Minint Tarptautinę kovos su smurtu prieš moteris dieną ir prisijungiant prie Jungtinių Tautų iniciatyvos „Orange the World“ Jurbarke lapkričio 27 d. surengta akciją prieš smurtą prieš moteris. Mieste pasklidę moksleiviai, pareigūnai ir socialiniai darbuotojai gyventojams dalijo baltus kaspinus ir lankstinukus su informacija, kaip elgtis, jei smurtaujama.

(Plačiau...)

Gyventojai vėl raginami ryžtis namų renovacijai (0)

Prieš mėnesį į susirinkimą dėl daugiabučių namų renovacijos buvo pakviesti trisdešimties, praėjusią savaitę – dar 27-ių namų gyventojai. Prasidėjus naujam kvietimui teikti paraiškas daugiabučiams namams atnaujinti apie pasikeitimus gyventojus informavo už renovaciją atsakingų institucijų atstovai.

(Plačiau...)

„Verslo kliūčių žemėlapis“. Jurbarkas – vėl gale (4)

Antrus metus iš eilės rengtame tyrime „Verslo kliūčių žemėlapis 2017“ dalyvavę verslininkai ir asociacijų vadovai didžiausiomis šiemetinėmis verslo kliūtimis įvardijo mokesčių naštą, kvalifikuotų darbuotojų trūkumą, biurokratinį reguliavimą ir sąnaudų augimą. 

(Plačiau...)

Autobusiukas – prasmingam ir patogesniam gyvenimui (0)

Praėjusią savaitę į susirinkimą suėję Jurbarko r. neįgaliųjų draugijos tarybos nariai buvo džiugios nuotaikos – mėnesio pradžioje gautas neįgaliesiems pritaikytas autobusiukas buvo patikrintas techninės apžiūros specialistų, aprūpintas naujomis padangomis ir akumuliatoriumi. Laukė smagus darbas – planuoti, kaip autobusiukas bus naudojamas.

(Plačiau...)

Fondas vaikus skatina skaityti, rašytojus – kurti (0)

Jurbarko r. savivaldybės bibliotekos pasipildė naujomis vaikiškomis knygomis. Lapkričio 10 d. fondas „Švieskime vaikus“ visoms bibliotekoms įteikė po dovaną – „Vaikų bibliotekėlę“.

(Plačiau...)

Kiek kainuoja šiluma jūsų name? (4)

AB „Kauno energija“, kuriai priklauso „Jurbarko šilumos tinklai“, skelbia, kad spalį jurbarkiečiams šiluma kainavo 4,63 ct/kWh su PVM, lapkritį šilumos kaina – 5,34  ct/kWh.

(Plačiau...)

Pagrindiniai miško kirtimai: ką svarbu žinoti miško savininkui? (0)

Nuo seno žinoma, kad tinkamiausias laikas miškui kirsti – ruduo, žiemos pradžia. Pašalus lengviau įvažiuoti į šlapius miškus, be to, mediena ne taip greitai genda ir neprarasdama kokybės gali išsilaikyti iki pavasario. Šiame straipsnelyje pateiksime svarbiausią informaciją miškų savininkams, planuojantiems pagrindinius miško kirtimus. 

(Plačiau...)

Ko pritrūko konservatoriams – žmonių ar atsakomybės? (14)

Tėvynės Sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų partijos Jurbarko skyrius išplatino pranešimą, kad atsisako teikti savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo kandidatūrą.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook