Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Prie bažnyčios atnaujinimo prisidės ir veliuoniškiai (0)

Rugsėjį Veliuonos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje prasidėję vidaus tvarkybos darbai įsibėgėjo – didžiąją jų dalį planuojama užbaigti iki Kalėdų. Šalia valstybės finansuojamo projekto savo lėšomis įrengti bažnyčios apsaugos sistemas ryžosi patys veliuoniškiai, nes tam pinigų negauta. 

(Plačiau...)

Pyragus skanavę žmonės aukojo rekordiškai (0)

Su šimtu  įvairiausių konditerijos šedevrų lapkričio 6-ąją lankytojus pasitiko Jurbarko viešoji biblioteka. Čia vyko akcija „Pyragų diena“, per kurią surinktos lėšos bus skirtos TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamam labdaros projektui „Išsipildymo akcija 2018“.

(Plačiau...)

Ar automobilių nuoma Kaune atitinka poreikius? (0)

Automobilių nuoma Kaune – ne naujiena. Kaunas yra antras pagal dydį Lietuvos miestas, tad ir nuvykti iš taško A į tašką B ne visada paprasta. Kad nereikėtų persėsti penkiose viešojo transporto stotelėse, nusprendžiama išsinuomoti automobilį. Ir tai tik vienas iš tuzino pavyzdžių, kuo ši paslauga svarbi.

(Plačiau...)

Vaiko ketinimas nusižudyti – tai paslėptas pagalbos šauksmas (0)

Iš gyvenimo vis dažniau nutaria pasitraukti Lietuvos jauniausieji – vaikai ir paaugliai, dar nesulaukę pilnametystės, tačiau dažnai jau spėję patirti tokių gyvenimo išbandymų, apie kuriuos kiti suaugusieji nesusapnuotų net savo baisiausiuose košmaruose. 

(Plačiau...)

Lenkija beveik mėnesiui atnaujins savo vidaus sienų kontrolę (0)

Šengeno erdvei priklausanti Lenkija nuo lapkričio 22 dienos laikinai atnaujins pasienio tikrinimus prie savo vidaus sienų, taip pat ir su Lietuva.

(Plačiau...)

Svetainių kūrimas – patirtis ar talentas? (0)

Internetas – toks platus, kad sunku apibūdinti. Kasdien sukuriama pačių įvairiausių tinklalapių. Natūralu, kad užklausų šia tema vien lietuvių kalba – milijonai. O svetainių kūrimas – visapusišką dėmesį pelnanti paslauga. Tad dabar verta pabandyti išsiaiškinti, kas svarbiau – patirtis ar talentas.

(Plačiau...)

Ūkininkai sukilo prieš valdžios sprendimus (3)

Jurbarko ūkininkų sąjungos pakviesti trečiadienį rinkosi ne tik žemdirbiai, bet ir kiti žemės savininkai. Ūkininkai norėjo išgirsti atsakymą, kodėl taip smarkiai padidėjo žemės mokestis, ir tikėjosi savivaldybės vadovų supratingumo ieškant išeities.

(Plačiau...)

Negatyvias pasekmes jaučia ne tik priklausomi žmonės, bet ir jų šeimos nariai (0)

Įvairios priklausomybės sukelia daug negatyvių pasekmių – tiek į jas įklimpusiems žmonėms, tiek šalia esantiems artimiesiems. Ir vis tik net nusprendusiems keisti gyvenimo būdą, atsisakyti žalingų įpročių nėra taip paprasta. Siekiant visiškai išsilaisvinti, gali prireikti specialisto – psichoterapeuto ar net psichiatro – pagalbos.

(Plačiau...)

Naujas įkvėpimas nutolusiai istorijai (0)

Lapkričio 9 d. Girdžių Sąjūdžio aikštėje paminėtas Lietuvos persitvarkymo Sąjūdžio, o tuo pačiu ir Girdžių Sąjūdžio iniciatyvinės grupės įsteigimo 30-metis. Šiai progai atminti šalia prieš tris dešimtmečius pasodinto ąžuoliuko atidengta lentelė, priminsianti šio tvirtybę simbolizuojančio medžio istoriją.

(Plačiau...)

Pakartotiniai tyrimai parodė: šimkaitiškių vanduo – labai nuodingas (1)

Spalio 29-ąją Šimkaičiuose kilo panika – paaiškėjo, kad maždaug metus laiko gyventojai galėjo gerti arsenu užterštą vandenį. Kokie arseno kiekiai buvo žmonėms tiekiamame vandentiekio vandenyje – niekas nežino. Aišku tik tai, kad situacija nuo spalio 29-osios pablogėjo. Antrajame mėginyje buvo rasta jau pusketvirto karto normą viršijanti tarša. Tai – rimtai sveikatai galintis pakenkti kiekis.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook