Balsavimas

Ar patiko miesto šventė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Probacijos tarnybos pareigūnė: „Aš tylėti negaliu. Tegul kviečiasi mane „ant kilimėlio“ (7)

„Šį straipsnį turėčiau suderinti su vadovybe, bet jų atsakymą žinau. Jis bus neigiamas. Todėl neklausiu. Tegul kviečiasi „ant kilimėlio“, – sako Jurbarko rajone dirbanti Probacijos tarnybos pareigūnė Inga Molevaitė. Kol televizijos ekrane bus rodomas geriantis Kostia ir panašios laidos bei filmai, permainų tikėtis sunku, sako Inga. Atvirame 15min duotame interviu pareigūnė kelia ne tik nepilnamečių nusikalstamumo, tačiau ir vidines sistemos problemas, o kartais tuo, ką ji sako, patikėti sunku – juk gyvename kelis dešimtmečius skaičiuojančioje nepriklausomoje Lietuvoje.

(Plačiau...)

Vakarienę Jurbarko ligoninėje praminė „Šimtmečio rieke“ (30)

Socialiniuose tinkluose sparčiai plinta ir tūkstančių komentarų sulaukia Jurbarko ligoninę išgarsinusi nuotrauka. Pacientų vakarienės vaizdas glumina net pačius pakančiausius – graudų vaizdą kelia lėkštėje įdrėbta bulvių košė ir duonos riekė. 

(Plačiau...)

Jurbarko krašto gyventojus pasitikrinti žinias apie Lietuvą kviečia Nacionalinė viktorina! (0)

Sausio 27 d. (šeštadienį) daugiau negu dvidešimtyje Lietuvos miestų, tarp jų ir Jurbarke, vyks unikalus žinių apie Lietuvą patikrinimo konkursas – Nacionalinė viktorina. Valstybės šimtmečio proga organizuojamame renginyje dalyviai varžysis savo žiniomis apie Lietuvos kultūrą, istoriją, gamtą, visuomenę ir kita. Viktorinoje galės dalyvauti kiekvienas norintis.

(Plačiau...)

Nakvynės namai ir viduržiemį pustuščiai (0)

Spustelėjus šaltukui kai kuriems žmonėms svarbu tampa susirasti šiltą pastogę. Kalba eina apie benamius, o stogą virš galvos ir šilumą jiems gali pasiūlyti savivaldybės nakvynės namai. Tačiau Jurbarko nakvynės namai ir viduržiemį pustuščiai. Gal pas mus nėra benamių? Pasak VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ direktorės Audronės Balčiūnienės, kai kuriuos klientus atbaido nakvynės namų taisyklės.

(Plačiau...)

Gerumo pynė – senjorams (0)

Nors jau įsibėgėjo naujieji, Viešvilės senjorai tebegyvena praėjusių metų pabaigoje patirtais įspūdžiais. Bendruomenė senjorams padovanojo kelionę į Kauną ir į Muzikinio teatro spektaklį. 

(Plačiau...)

Dėl tuberkuliozės tikrins 160 mokinių ir mokytojų (patarimai, kaip atpažinti ir apsisaugoti) (14)

Vienos Jurbarko mokyklos bendruomenei – neramios dienos. Paaiškėjus, kad viena moksleivė susirgo tuberkulioze, dėl šios ligos teks tikrintis daliai moksleivių ir pedagogų.

(Plačiau...)

Geriausiųjų rinkimai: kandidatų rasti vis sunkiau (3)

Sausio 12 d. įvyko geriausių Jurbarko rajono įmonių apdovanojimų vakaras. Šiemet keturioliktą kartą vykęs renginys kasmet keičia formatą, vyksta vis kitoje vietoje, tačiau surasti apdovanojimų vertų įmonių darosi vis sunkiau – geriausieji apdovanoti jau ne kartą, naujų įmonių – viena kita, o renginys sulaukia vis skeptiškesnes pačių verslininkų nuomones.

(Plačiau...)

Skamba „Dainų dainelė“ (0)

Televizijos konkurso „Dainų dainelė“ rajoniniame ture daugiausia dalyvavo ikimokyklinukų ir pradinukų. Iš viso pasirodė 8 solistai, mišrus duetas ir vaikinų ansamblis. 

(Plačiau...)

Jurbarkas - tarp didžiausių atlyginimo nevykėlių (5)

Nors Panevėžys ir Šiauliai gali puikuotis didmiesčių statusais, tačiau dėl atlyginimų dydžio turėtų raudonuoti iš gėdos. Pasirodo, dirbantys kur kas mažesniuose Lietuvos miesteliuose vidutiniškai uždirba daugiau nei šiuose dviejuose miestuose.

Tuo tarpu Jurbarkas ir Tauragė – atlyginimų dugne.

(Plačiau...)

Savivaldybei kliuvo už viešuosius pirkimus (papildyta savivaldybės pozicija) (10)

Viešųjų pirkimų tarnyba, įvertinusi 2017 m. I pusmetį Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje (CVP IS) savivaldybių skelbiamas planuojamų atlikti viešųjų pirkimų suvestines, nustatė, kad 15 proc. numatytų pirkimų paskelbti pavėluotai, iš jų net 37 proc. tarptautinės vertės. Analizė taip pat parodė, kad beveik pusė suplanuotų tarptautinių viešųjų pirkimų nebuvo pradėti vykdyti.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook