Balsavimas

Ar Jurbarko ligoninė turėtų likti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Sužaliuos šimtmečio ąžuolynas (0)

Balandžio 20 d. prie Vadžgirio girininkijos (Šimkaičių sen.) šurmuliavo minia. Į miškasodį susirinko miškininkai, moksleiviai ir vietiniai gyventojai. Visų jų tikslas buvo vienas – pasodinti Šimtmečio ąžuolyną.

(Plačiau...)

Butelių istorija metė šešėlį gimnazijai (1)

Buvo girtaujama Eržvilko gimnazijoje, ar ne? Šis klausimas greičiausiai liks neatsakytas, tačiau balandžio 11-ąją nutikusi ir vėliau į televizijos ekranus patekusi istorija metė nemenką šešėlį šiai mokymo įstaigai.

(Plačiau...)

Namus apvogė juodbruvės moterys (0)

Posakis „Mano namai – mano tvirtovė“ teisingas tik tuomet, kai savo namus saugai. Tuo įsitikino jurbarkiškis, į kurio neužrakintus namus įsliūkino dvi vagilės.

(Plačiau...)

Įsisenėjusias problemas išjudino tikrintojai (6)

Naujos poilsio zonos visada džiugina, tačiau jų priežiūra kelia ir nemažai problemų. Didėjančių plotų paprastai nepaveja jų priežiūrai skiriamos lėšos. Imsrę apjuosusiems takams, sporto ir vaikų žaidimo aikštelėms taip pat pritrūko šeimininkiško dėmesio. Padėtis kiek pasikeitė sulaukus tikrintojų – kovo 29-ąją Jurbarke lankėsi Lietuvos verslo paramos agentūros atstovai.

(Plačiau...)

Eilėmis ir dainomis sveikino Lietuvą (0)

Į gražų renginį savo organizacijos narius pakvietė Jurbarko r. neįgaliųjų draugija. Kartu paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą ir pabendrauti iš viso rajono suvažiavo per 120 žmonių.

(Plačiau...)

Į ligoninę paguldytos narkotikų vartojusios nepilnametės (10)

Sekmadienį į Jurbarko ligoninę iš Viešvilės buvo pristatytos dvi penkiolikmetės. Manoma, kad jos vartojo narkotines medžiagas. Policijos departamentas pranešė, kad nepilnametės gydymo įstaigoje atsidūrė balandžio 1 d. apie 18.45 val.

(Plačiau...)

Jurbarke – lašelis Kroatijos kultūros (0)

Kovo 23 d. Jurbarke viešėjo Kroatijos Respublikos ambasados Lietuvoje laikinasis reikalų patikėtinis Krešmiras Kedmenecas (Krešimir Kedmenec) su asistente Jurga Jozič. Svečiai susitiko su Jurbarko r. savivaldybės meru Skirmantu Mockevičiumi, lankėsi Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje, Panemunės pilyje ir Jurbarko krašto muziejuje. Jurbarko viešojoje bibliotekoje atidaryta kroatų menininko Davoro Rostuharo fotografijų paroda.

(Plačiau...)

Ledai nuniokojo prieplaukas (nuotraukos) (11)

Apsileidimas, ar nenugalima gamtos stichija? Tokį klausimą redakcijai uždavė apie ledų ir vandens suniokotas prieplaukas pranešęs skaitytojas. Žmogus stebėjosi, kad už tvarką mieste atsakingas seniūnas Romualdas Kuras ir „Jurbarko komunalininkas“ tinkamai neparuošė prieplaukų žiemojimui, o padarytus nuostolius eilinį kartą reikės atlyginti iš mokesčių mokėtojų kišenės.

(Plačiau...)

Aktualiausi klausimai miesto gyventojams – vandens kokybė, kiemai ir gatvių apšvietimas (0)

Visą kovo mėnesį trukęs Jurbarko rajono savivaldybės tarybos, mero ir administracijos direktorės 2017 metų veiklos ataskaitų pristatymas bendruomenėms buvo baigtas kovo 26 d. Jurbarko miesto seniūnijos salėje vykusiame susitikime su gyventojais ir bendruomenių atstovais.

(Plačiau...)

Nepatikrinta informacija virto šmeižto pliūpsniu (0)

Vos viena raidė gali mesti sunkų įtarimų šešėlį. Tokios patirties įgijo Jurbarko r. savivaldybės tarybos narė, Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos pirmininkė Zita Sorokienė.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook