Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Pavaduojančią paštininkę klampina įtarimai (8)

Kur dingsta siuntiniai ir kodėl Skirsnemunės pašto darbuotoja socialinio tinklo „Facebook“ savo paskyroje pardavinėja tokius pačius daiktus, kokie prapuolė drauge su prarastomis siuntomis? Paslaptingai išnykusių siuntinių nesulaukusiems pašto klientams kilo įtarimų, kad į Skirsnemunę atkeliavusius daiktus galėjo pasisavinti pašto darbuotoja.

(Plačiau...)

Koalicija ruošiasi perimti valdžią (8)

Naujasis rajono meras Skirmantas Mockevičius į Jurbarko viešąją biblioteką pakvietęs žiniasklaidą paskelbė dvi svarbias datas – pirmasis naujosios kadencijos tarybos posėdis kviečiamas balandžio 14 d., o mero inauguracijai pasirinkta balandžio 19-oji.

(Plačiau...)

Medienos atliekų biokurui miškuose užteks (0)

Savivaldybės administracijos paskelbta žinia, kad Jurbarke bus statomi biokuru kūrenami katilai, vieniems gyventojams suteikė vilties sulaukti pigesnės šilumos, kitus privertė nuogąstauti, kad miškai taps dykynėmis. Jurbarko miškų urėdas Faustas Bakys tvirtina, kad kirtimo ir jaunuolynų retinimo atliekų, malkinės medienos mūsų miškuose užteks kelioms kartoms, nes kasmet miško priauga dvigubai daugiau, nei iškertama.

(Plačiau...)

Pedofilijos skandalo krečiamų Viešvilės vaikų namų direktorius Algimantas Liaudaitis nušalintas (4)

Jurbarko rajono apylinkės teismo sprendimu, kol teisėsauga atlieka didelio masto tyrimą dėl galimo nepilnamečių seksualinio išnaudojimo Viešvilės vaikų namuose, įstaigos vadovas Algimantas Liaudaitis pagaliau nušalintas nuo pareigų. Paaiškėjo, kad A.Liaudaitis realiai nedirba jau ilgiau nei du mėnesius. Ant plauko kabo ir jį pavaduojančios Jūratės Bastienės karjera.

(Plačiau...)

Gimnazijoje girtas įkliuvęs pedagogas nebedirbs (8)

Penktadienis Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje sprogo skandalu. Neapsikentę girto kūno kultūros mokytojo Vidmanto Giedraičio moksleiviai iškvietė policiją. Pedagogui Jurbarko ligoninėje alkotesteriu nustatytas 1,58 promilės girtumas, jis gimnazijoje nebedirbs.

(Plačiau...)

Paštininkė pavogė 33 tūkst. eurų (7)

Lapkričio 12 d. Kauno apygardos teisme nagrinėta turto pasisavinimo byla, kurioje buvusi AB „Lietuvos paštas“ Jurbarko skyriaus darbuotoja Irena Bernotavičienė kaltinama iš darbovietės kasos pasisavinusi didelės vertės turtą. Moteris kaltę pripažino, o dėl susidariusios situacijos kaltino nepriteklių.

(Plačiau...)

Galimai buvo papirkta apie 30 rinkėjų (5)

Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) narys Julius Jasaitis posėdyje sekmadienį sakė, kad vykstant savivaldos rinkimams, Jurbarke apie 30 asmenų galimai pardavė savo balsus ir į balsavimo vietas buvo pavežėti.

(Plačiau...)

Rinkimai baigėsi, valdžios permainos – tik prasideda (0)

Sekmadienį vykęs savivaldybės mero rinkimų antrasis turas baigėsi politikos naujoko Skirmanto Mockevičiaus pergale. Savarankiškai išsikėlęs kandidatas surinko 53,98 proc. rinkėjų balsų ir 870 balsų aplenkė savo konkurentą, dabartinį rajono merą Ričardą Jušką.

(Plačiau...)

Kultūros centre šlaistęsis ginkluotas vyras sulaikytas (0)

Ketvirtadienio popietę į Jurbarko kultūros centrą užsuko budėtojos dėmesį patraukęs įtartinas lankytojas. Moteris neapsiriko – po pastatą vaikštinėjęs vyras buvo ginkluotas.

(Plačiau...)

Bausmė gresia ir vaikų namų direktoriaus pavaduotojai (6)

Šią savaitę šalį supurčiusio pedofilijos skandalo pasekmės liūdnos gali būti ne tik Viešvilės vaikų namų direktoriui Algimantui Liaudaičiui, bet ir jo pavaduotojai Jūratei Bastienei. Moteris apie tai, kad teisėsauga atlieka tyrimą dėl galimo vaikų tvirkino nepranešė Socialinei ir darbo ministerijai, kuriai įstaiga yra atskaitinga.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook