Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Gelbėjo automobilyje paliktą kūdikį (0)

Gegužės 29-osios vidurdienį prie vieno Jurbarko prekybos centrų žmonės gelbėjo mašinoje paliktą kūdikį. Neatsakingi tėvai pusės metų mergytę užrakino automobilyje uždarais langais ir nuėjo apsipirkti. Saulės kepinamame automobilyje kūdikį pamačiusi moteris puolė ieškoti pagalbos, o kiti praeiviai bandė uždengti mergaitę nuo tiesioginių saulės spindulių.

(Plačiau...)

Požemių tyrinėtojai atidarė muziejų (nuotraukos) (0)

Lietuvos muziejų žemėlapyje gegužės 18-ąją atsirado naujas taškas. Tarptautinės muziejų dienos proga netoli Seredžiaus esančiame Išlestakių kaime buvo atidarytas vienintelis Lietuvoje Speleologijos muziejus. Unikalų objektą sugalvojo ir Lietuvos speleologijos keturiasdešimtmečio proga pastatė Erikas Laiconas, kuris yra vienas šio užsiėmimo pradininkų Lietuvoje.

(Plačiau...)

Lietuviai vis dažniau renkasi kalakutieną (0)

Pastaruoju metu vis daugiau lietuvių keičia savo gyvenimo įpročius ir atsigręžia į sveiką mitybą. Ne veltui šalyje didėja ir parduodamos kalakutienos kiekiai.

(Plačiau...)

Gimnazijose – paskutinis skambutis (nuotraukos, video) (1)

Ketvirtadienį visose trijose rajono gimnazijose skambėjo paskutinis skambutis. Šiemet su mokyklomis atsisveikina kiek daugiau nei du šimtai dvyliktokų. Į šventę puošniai ir spalvingai atvykę abiturientai neslėpė džiaugsmo, kad laikas mokyklose baigiasi ir jie paliks gimtąjį kraštą – vyks studijuoti.

(Plačiau...)

Autostopininkai į Raudonę žada grįžti (0)

Septynios dešimtys autostopininkų iš Lietuvos, Ispanijos, Indijos, Korėjos ir Taivano savaitgalį grožėjosi mūsų rajonu ir nakvynei pasirinko Raudonės pilį. Tradicinėse varžybose „Baltija“ Vilniuje startavę autostopininkai per savaitgalį turėjo aplankyti įvairius objektus, kurių dalis buvo Jurbarko rajone.

(Plačiau...)

Įdomesnės pamokos – tik perspektyviose mokyklose (0)

Rajono bendrojo lavinimo mokyklos praturtėjo naujomis mokymo priemonėmis. Pagal projektą „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ gauta priemonių pasaulio pažinimui mokyti pradinėse klasėse. Projektą įgyvendina Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras, o jame dalyvauja beveik 700 šalies mokyklų.

(Plačiau...)

Sulaikė nepilnamečiui narkotikus pardavusius asmenis (1)

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriuje atliekamas ikiteisminis tyrimas baudžiamojoje byloje dėl neteisėto narkotinių ir psichotropinių  medžiagų įgijimo, gabenimo, laikymo,  platinimo bei dėl narkotinių ir psichotropinių  medžiagų platinimo nepilnamečiams asmenims.

Atliekant ikiteisminį tyrimą buvo gauta informacija apie asmenis, gyvenančius Smalininkuose, kurie neteisėtai įgyja, gabena, laiko ir platina narkotines, psichotropines medžiagas.  Tyrimo metu minėta informacija pasitvirtino nustačius, kad gegužės 11 d. Smalininkuose buvo parduotos narkotinės medžiagos nepilnamečiui asmeniui.

(Plačiau...)

Paslaugų teikimas grįžta į vėžes (0)

Du mėnesius VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ dirbo labai įtemptai – sugedus atobusiukui, kuriuo į hemodializės procedūras buvo vežiojami ligoniai, ir užsitęsus naujos transporto priemonės pirkimo procedūroms teko pasukti galvas, kaip įstaigos klientams suteikti visas būtinas paslaugas. Balandžio 27 d. įstaigą pagaliau pasiekė naujas automobilis. 

(Plačiau...)

Apdovanoti Žemaitijos puoselėtojai (0)

Gegužės 10 d. Bebirvos dvare netoli Vadžgirio Žemaitijos regioninės etninės kultūros globos taryba surengė etninės kultūros puoselėtojų apdovanojimo renginį.

(Plačiau...)

Kodėl auksas yra viena geriausių investicijų? (0)

Įvairūs taurieji metalai žmoniją domina jau nuo labai senų laikų, o auksas jau daugiau nei 6000 metų yra vienas svarbiausių galios ir turtų simbolių. Nieko keisto, kad investavimas į auksą šiuo metu yra išplitęs visame pasaulyje, o priežasčių, kodėl verta rinktis būtent tokias investicijas, yra ne taip ir mažai. Taigi, kodėl toks pasirinkimas gali būti vienas geriausių?

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook