Balsavimas

Ar pasitikite savivaldybės konkursais įvairioms pareigybėms užimti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Ar parkeliaus Petro Cvirkos paminklas į Klangius? (3)

Praėjusią savaitę ėmė sklisti žinios, kad sostinėje gaivinami planai iš Vilniaus centro iškelti Petro Cvirkos paminklą. Svarstoma, kad skulptūra galėtų būti pastatyta rašytojo gimtajame krašte, jo memorialinėje sodyboje Klangiuose.

(Plačiau...)

Neapsikentę tamsos šviestuvus įjungė patys (7)

Valdžia neapšviečia miestiečiams reikalingų gatvių ar takų? Atsakymas paprastas – apšvietimą įjungti patiems. Taip pasielgė nežinomi asmenys, kurie Jurbarke, pėsčiųjų take prie Imsrės, rankiniu būdu įjungė daugiau nei dvi dešimtis šviestuvų. Tačiau tuo protestas prieš tamsą nesibaigė. Piliečiai pokštavo ir Kęstučio gatvėje. Čia, išjungę trijų stulpų apšvietimą, įjungė ant jų kabančias kalėdines girliandas.

(Plačiau...)

Kurtiniai grąžinami į Karšuvos girią (0)

Iš kurtinių veisyklos, kuri beveik prieš dešimtmetį įkurta Viešvilės valstybiniame gamtiniame rezervate, į Karšuvos girią jau paleista 40 paukščių. Kažkas jų jau matė, kažkas – matė, bet nepažino. Yra galimybė, kad paleistieji kurtiniai jau veisiasi ir laisvėje, tačiau, pasak rezervato direktoriaus Algio Butlerio, norint atkurti jų populiaciją, veisimo apimtis reikia didinti, ir patirties jau įgyta. 

(Plačiau...)

Kviečia siūlyti kandidatus jaunimo nominacijoms (0)

Jurbarko r. savivaldybės jaunimo reikalų taryba rengiasi tradiciniams apdovanojimams ir kviečia siūlyti kandidatus 2017 metų jaunimo nominacijoms gauti.

(Plačiau...)

Direktorė: ateitis – kokybiškas mokslas, o ne jungtinės klasės (8)

Jungtinės klasės – Smetonos laikų atgyvena, o mokiniams privaloma užtikrinti kuo geresnį išsilavinimą. Tokią žinutę išklausiusi raudoniškių priekaištus esą dėl viliojamų vaikų siunčia Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos direktorė Vida Greičiūtė. Vadovė įsitikinusi, kad prioritetas ir lėšos rajone turi būti skiriamos konkurencingoms ugdymo įstaigoms, o ne merdinčioms mokykloms reanimuoti.

(Plačiau...)

Apvaliosios medienos gabenimas miško keliais (0)

Artėja metas, kai atvėsus orams įsibėgės miško kirtimai. Kirtavietėse paruošta mediena bus vežama į tarpinius miško sandėlius, vėliau gabenama į panaudojimo vietas. Kokie dokumentai reikalingi ir kokių reikalavimų privalu laikytis gabenant apvaliąją medieną? Apvaliosios medienos gabenimas reglamentuojamas aplinkos ministro 2014 m. spalio 9 d. įsakymu Nr. D1-823 patvirtintame Apvaliosios medienos gabenimo tvarkos apraše.

(Plačiau...)

Kiaulių maras - Šimkaičių seniūnijoje (6)

Spalio 24 d. Šimkaičių seniūnijos Birbiliškės miške rasti keturi nugaišę šernai. Nustatyta, kad žvėrys nustipo nuo afrikinio kiaulių maro. Tikėtina, kad gyvūnai toje vietoje pragulėjo ilgai, nes buvo gerokai apirę. Radinys nieko gero nežada kiaulių augintojams ir medžiotojams – kontrolė gerokai stiprės. 

(Plačiau...)

„Balandinės“ medžiotojai mini rimtą sukaktį (0)

„Balandinės“ medžiotojų būreliui sukako pusė šimto metų. Vienas seniausių būrelių yra ir vienas didžiausių – jame susibūrę penkiasdešimt medžiotojų.

(Plačiau...)

„Tėvų linija" – profesionalių psichologų pagalba tėvams (0)

Spalio pradžioje pradėjo veikti „Tėvų linija" - profesionalių psichologų pagalba tėvams telefonu. Šį projektą inicijavo Prezidentės Dalios Grybauskaitės kampanija „Už saugią Lietuvą".

(Plačiau...)

Ūkininkai nenori būti bandomaisiais triušiais (0)

Jurbarko r. savivaldybės mero Skirmanto Mockevičiaus kabinete aistras įplieskė ūkininkai. Rajono Ūkininkų sąjungos atstovai merui rėžė tiesiai – naujoji rinkliava už šiukšles neteisinga, o už papildomai surinktus pinigus nesulaukiama jokių paslaugų.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook