Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Įveikti stresą gali padėti ir sveikas gyvenimo būdas (3)

Alkoholio, narkotikų, rūkalų sukeliama žala – tai žala žmogaus sveikatai, gerovei bei į priklausomybes įklimpusiuosius supantiems žmonėms. Rodos, tokie dalykai suprantami ne tik specialistams. Ir vis tik, kaip byloja statistika, šios blogybės nesitraukia iš mūsų gyvenimo.

Sveiką gyvenimą pasirinkusieji teigia, kad yra daug geresnių būdų atsipalaiduoti, kurie naudingi ne tik pačiam, bet ir šalia esantiems žmonėms.

(Plačiau...)

Teisininkų konsultacijos jurbarkiečių nesugundė (0)

Spalio 25-ąją, Konstitucijos ir Europos teisės dieną, Lietuvos teismuose Nacionalinės teismų administracijos iniciatyva trečią kartą surengtas nemokamų teisinių konsultacijų renginys „Jūs klausiate – mes atsakome“. Jame dalyvavo ir Marijampolės apylinkės teismo Jurbarko rūmai, tačiau šiemet gyventojų susidomėjimo ir klausimų sulaukta nedaug.

(Plačiau...)

Jurbarkiečiai balsavo už Ingridą Šimonytę, kandidatas į merus – Daivaras Rybakovas. (23)

Sekmadienio vakarą paaiškėjo, kad Tėvynės sąjungos Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) rinkimuose į kandidatus nacionaliniuose rinkimuose į Prezidento postą įtikinamai laimėjo Ingrida Šimonytė, kuri ženklia persvara nugalėjo savo oponentą Vygaudą Ušacką. Visoje Lietuvoje rinkėjai už I. Šimonytę atidavė daugiau nei 70 proc. balsų.

(Plačiau...)

Ministerija: savivaldybė privalo išspręsti arseno problemą vandenyje (4)

Aplinkos ministerija šiandien kreipėsi į šalies savivaldybes, kad jos užtikrintų geriamojo vandens kokybę, ir atkreipė jų dėmesį į vis dar nustatomus atvejus, kai viešai tiekiamame geriamajame vandenyje viršijamos leistinos sunkiojo metalo, pavyzdžiui, arseno, koncentracijos. Šią savaitę Jurbarko rajone patikrinus geriamąjį vandenį paaiškėjo, kad Šimkaičių kaime naudojamame gręžinyje rastas didelis arseno kiekis. Šiuo ir panašiais atvejais didžiausia atsakomybė tenka viešajam vandens tiekėjui, kurį prižiūri vietos savivalda.

(Plačiau...)

Specialistai ragina puoselėti tinkamus įpročius ir saugoti širdį (0)

Medicinos srityje nuolat tobulėja diagnostikos ir gydymo technologijos, tačiau Lietuvoje sergamumas širdies ir kraujagyslių ligomis yra vienas didžiausių Europoje. Higienos instituto duomenys negailestingi: vien praėjusiais metais šios ligos sudarė 56 proc. mirčių. 

Medikų teigimu, riziką susirgti šiomis ligomis padidina ir netinkamas gyvenimo būdas.

(Plačiau...)

Asociacija „Lašelis meilės“ feisbuke išplatino galimai netikrą žinutę (0)

Asociacija „Lašelis meilės“ feisbuke išplatino žinutę, kurioje prašo pagalbos šešerių metų berniukui gyvenančiam Smalininkų vaikų globos namuose. 

(Plačiau...)

Šimkaitiškiai gėrė arsenu apnuodytą vandenį (papildyta) (14)

Šimkaičių ir Kniečių kaimų gyventojai atsidūrė prieš faktą – jie geria itin nuodingu arsenu užterštą vandenį. Baimės šmėkla didelė, nes žmonės nežino nei kiek laiko gėrė kenksmingą vandenį, nei kokią žalą sveikatai tai galėjo padaryti.

(Plačiau...)

Darbo taryba ir vadovas bendros kalbos neranda (12)

„Jurbarko autobusų parke“ įsiplieskusi nesantaika tarp darbo tarybos ir bendrovės direktoriaus negęsta. Bendrovės steigėjo – savivaldybės tarybos ir savivaldybės kontrolieriaus kolektyvas prašo įvertinti vadovo Arvydo Štulo sprendimus, o šis ginasi už įmonės lėšas samdytais teisininkais. Tačiau panašu, kad net tarpininkaujant pašaliniams taikos įmonėje dar ilgai nebus.

(Plačiau...)

Automobilių nuoma vestuvėms: kodėl verta rinktis šią galimybę? (0)

Ruošiantis vestuvėms gana dažnai tenka apgalvoti daugybę dalykų, kurie užtikrintų, kad viskas vyktų tikrai sklandžiai. Jaunieji gana dažnai kelia klausimą, kokią transporto priemonę vertėtų pasirinkti kelionei į bažnyčią, kaip užtikrinti sklandžią svečių kelionę iki šventės vietos, ir t.t. 

(Plačiau...)

Protestuoti į Briuselį jurbarkiečiai nevyko (0)

Ketvirtadienį Briuselyje vykusio Europos Vadovų tarybos pasitarimo metu Lietuvos žemės ūkio rūmai (ŽŪR) surengė protestą dėl tiesioginių išmokų Lietuvos žemdirbiams. Nors Briuselio policijos prašyta leidimo 200 žmonių, į Belgiją išvyko 56 įvairių ŽŪR organizacijų deleguoti atstovai. Jurbarko ūkininkų tarp jų nebuvo. 

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook