Balsavimas

Ar miesto gatvės žiemą prižiūrimos tinkamai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Viešvilės rezervate grybautojai nepageidautini (0)

Nors pagal grybų pasiūlą prie kelių matyti, kad šiemet dygsta tik voveraitės, grybautojų miške netrūksta, o kai kurie įsigudrina pintines prisipildyti ten, kur grybauti draudžiama. Tokia vieta – Viešvilės rezervatas, kuriame lankytis žmonėms, ne tik grybautojams, draudžiama. 

(Plačiau...)

Prenumeruokite „ŠVIESĄ“ pigiau! (0)

„ŠVIESĄ“ PRENUMERUOKITE PIGIAU! Rugsėjo akcija: gyventojams – 2018 m. prenumerata 46 Eur, verslui – 52,32 plius NEMOKAMOS REKLAMOS!

Pagerbė geradarius iš Vokietijos (0)

Trečiadienio vidurdienį Jurbarke, aikštelėje prie Nemuno, išsirikiavo vilkikai su vokiškais registracijos numeriais bei „Kinder in Not“ logotipais. Ši nevyriausybinė organizacija jau 25-erius metus teikia humanitarinę pagalbą Lietuvai ir Jurbarko rajonui. 

(Plačiau...)

Jurbarko evangelikai liuteronai pramogauti kvietė šeimas (0)

Praėjusio šeštadienio rytą Jurbarką plovęs lietus nesugadino Šeimų popietės rengėjų nuotaikos, o į evangelikų liuteronų bažnyčios kiemelį rinkosi tėveliai su vaikučiais. Ši popietė – VšĮ „Liuteronų diakonija“ vykdomo projekto SEMPRE dalis. 

(Plačiau...)

Prisimins ir pagerbs (0)

Rugsėjo 3 d., 13 val. jurbarkiečiai kviečiami į Viešąją biblioteką prisiminti ir pagerbti buvusių Jurbarko gyventojų – žydų bendruomenę. 

(Plačiau...)

Šimkaitiškiai pasigedo seniūnijos traktoriaus (1)

Kaimiškai seniūnijai traktorius – tikras lobis, matyt, todėl šimkaitiškiai jo pasigedo ir ėmė domėtis, kur dingo seniūnijos MTZ-82. Ir paaiškėjo, kad nurašytas, esą niekam nebetinkamas traktorius tapo seniūnės pavaduotojos sūnaus nuosavybe. Susirūpinusieji skilo į dvi grupes: vieni stengiasi išsiaiškinti, ar traktorius tebuvo vertas metalo laužo supirktuvės, kitiems galvas skauda dėl to, kad neatseka „skundikų“, pagarsinusių nurašyto MTZ istoriją.

(Plačiau...)

Paramos paminklui statyti ieškos ir Lietuvoje (0)

Rugpjūčio 18 d. su privačiu vizitu Jurbarke viešėjusi Zundelovičių šeima rado laiko susitikti su savivaldybės meru Skirmantu Mockevičiumi. Skulptorius Dovydas Zundelovičius (David Zundelovitch) su dukra Ana (Anna Zundelovitch) ir sūnumi Grigorijumi (Gregory Zundelovitch) – Jurbarke planuojamo statyti paminklo žydams atminti kūrėjai su meru kalbėjo apie projekto įgyvendinimą, iškylančias kliūtis.

(Plačiau...)

Prie bunkerio iškilo Trispalvė (nuotraukos, video) (0)

Šį trečiadienį patriotiškai nusiteikę Jurbarko krašto gyventojai ir svečiai vėl rinkosi Šimkaičių miške, prie generolo Jono Žemaičio-Vytauto bunkerio, – pagerbti kovotojus už laisvę ir priminti nusikalstamą nacių ir sovietų planą pasidalinti Europą. 

(Plačiau...)

Išgąsdino užrašai miške (0)

Į redakciją užsukusi jurbarkiečių pora pasakojo, kad praėjusį savaitgalį vaikščiodami po mišką Pašventyje, netoli Šventosios upės ant medžių pastebėjo baltus lapus su užrašu apie šioje vietoje panaudotus chemikalus. Pora nebesiryžo įsigyti ties kelio posūkiu į Tauragę parduodamų miško gėrybių, nors buvo planavę. „Ką gali žinoti, iš kokio jos miško“, – sakė jie.

(Plačiau...)

Mįslė: iš Panemunės pilies dingo paveikslas (6)

Rugpjūčio 15-osios rytą policijai pranešta, kad iš Panemunės pilies ekspozicijų salės pavogtas paveikslas. Tikėtina, kad dailininko Justino Vaitiekūno tapybos darbas iš jo kūrybos parodos dingo anksčiau, bet tik Žolinės rytą muziejaus darbuotojai pastebėjo tuščią sieną.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook