Balsavimas

Ar pritartumėte Vidos Rekešienės ir Dariaus Juodaičio grįžimui į rajono politiką?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Tarptautinio pripažinimo žygeiviai siekė ne tik dėl prestižo (0)

Lietuvos žygeivių festivalis, kasmet rugpjūčio pradžioje į Jurbarką sutraukiantis kelis šimtus turistų, sulaukė tarptautinio pripažinimo. Festivalį organizuojanti Pėsčiųjų žygių asociacija (PŽA) tapo Tarptautinės žygių lygos (International Marching League Walking Association) nare. Tai patvirtinta Pietų Korėjoje vykusiame visuotiniame susirinkime. Jame dalyvavo Vytenis Genys, kuris yra Lietuvos PŽA viešųjų ir tarptautinių ryšių atstovas. Sugrįžęs jis pasidalijo mintimis apie tai, ką Jurbarkas gali laimėti iš PŽA narystės pasaulinėje organizacijoje.

(Plačiau...)

Į mokyklos suolą – dėl lengvatų ir pašalpų (0)

Principas „mokytis visą gyvenimą“ vieniems reiškia būtinybę tobulėti, kitiems – galimybę piktnaudžiauti valstybės suteikiamomis lengvatomis. Pastarieji atrado profesines mokyklas, lanksčiai prisitaikančias prie suaugusių moksleivių poreikių ir dėl to nereikalaujančias lankyti net profesinio rengimo pamokų.

(Plačiau...)

Senųjų kapinių skaudulys – sudegusi kaimo šventovė (0)

Tarsi vėjo plaikstoma žvakės liepsna tįsta vėlyvo rudens šešėliai – nuo antkapių, kryžių, žvakių ir šalčio stingdomų gėlių žiedų. Kuo žemiau saulė, tuo giliau į širdį skverbiasi ilgesys, priartinantis prie nebūtin išėjusių artimųjų – ir supratimas, kad anksčiau ar vėliau visi atsidursime ten, kur susitinka gyvųjų ir mirusiųjų pasauliai.

(Plačiau...)

Netekome Angelės Orlovskytės (0)

Ir štai staiga – Žmogaus šalia jau nebėra.
Mirtis neklausia – ar pabaigti darbai, ar atsisveikinta,
ar spėta viską padaryt ir pamatyt.
Tiesiog Žmogus išeina...
Draugus, kolegas, šeimą palieka spengiančioje tyloje.
Tas praradimo jausmas, ilgesys ir tuštuma – tarsi gili, negyjanti žaizda...
Lig pat širdies... Ilgam.

(Plačiau...)

Reido rezultatai pribloškė pareigūnus (0)

Trečiadienį Jurbarko r. policijos komisariato pareigūnai ir ugniagesiai surengė reidą, per kurį tikrino gesintuvus automobiliuose.

(Plačiau...)

Vaikų palatą suremontavo „Maxima“ (0)

Prieš metus startavęs pilietinis labdaros projektas „Mano svajonė“, kurio tikslas – suremontuoti Jurbarko ligoninės Vaikų ligų skyriaus palatas, tęsiasi. Dar vieną mažiesiems ligoniukams skirtą palatą suremontavo „Maxima“ ir penktadienį bendrovės atstovai atvyko į iškilmingą palatos atidarymą.

(Plačiau...)

Prasidės šildymo sezonas (0)

Ketvirtadienį, spalio 23 d., Jurbarke oficialiai prasidės šildymo sezonas. Šią datą įsakymu numatė Jurbarko r. savivaldybės administracijos direktorius Petras Vainauskas.

(Plačiau...)

Europos Sąjungos paramos naudą įvertino visuomenė (0)

Gruodžio 4-ąją Ūkio ministerija geriausių Europos Sąjungos lėšomis finansuotų projektų autorius pakvietė į apdovanojimų vakarą Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro salėje. Į visuomenės pripažinimą pretendavo ir trys 2007–2013 metų Europos Sąjungos struktūrinės paramos lėšomis įgyvendinti projektai.

(Plačiau...)

Konflikte dėl vandens gręžinio – nelygios jėgos (1)

Jurbarkų sen. Dainių kaime gyvenančių Linos ir Sigito Lukoševičių kova dėl vandens gręžinio prie statomo nuosavo namo greitai nesibaigs. Jungti namo prie centralizuoto vandentiekio nenorintys žmonės pirštais bado į, jų manymu, prastą UAB „Jurbarko vandenų“ tiekiamą vandenį, o įmonė mojuodama įstatymais atsisako suteikti leidimą įrengti gręžinį.

(Plačiau...)

Internetinė svetainė bando sklaidyti „šešėlį“ (0)

Kiek daugiau nei metus internete veikianti svetainė www.beseselio.lt davė apčiuopiamų rezultatų kovojant su šešėline ekonomika – Lietuvoje jau uždaryta 300 „taškų“, kuriuose buvo nelegaliai prekiaujama alkoholiu, tabako gaminiais ir degalais. Nors svetainė tapo pagalbininke ir Jurbarko policijai, pareigūnai tikina, kad realios naudos – nedaug, nes pateikta informacija dažnai būna netiksli, o visos piliečių nurodomos vietos žinomos, jose prekiaujantys asmenys – bausti.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook