Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Suklastotus eurus įbruko kaimo parduotuvėje (0)

Vos įvedus Lietuvoje eurą pasigirdo pranešimų apie turguje, parduotuvėse ir net bankomatuose aptinkamas naujųjų pinigų klastotes. Nors įvairiose informavimo priemonėse gyventojams nuolat aiškinama, kaip atskirti tikrus pinigus nuo padirbtų, atrodo, kad susidūrus su sukčiais nuostolių išvengti beveik neįmanoma.

(Plačiau...)

Ragų ieškotojo aistra – neišgydoma (3)

Dešimtis gražiausių briedžių ir elnių ragų savo kolekcijoje sukaupęs 84-erių girdžiškis Vytautas Mačiulis nesiliauja stebinti aplinkinius. Vyras beveik keturis dešimtmečius klajoja po miškus ieškodamas eiklių žvėrių karūnų, kuriomis puošia namus. Smalsuoliams jis mielai aprodo gamtos dovanas, tačiau jų niekada neparduoda – tik pasiūlo pamokyti ieškoti, nes, pasak Vytauto, ragus kiekvienas turi surasti pats, kitaip jie bus tik kaulas be istorijos.

(Plačiau...)

Nubaudė nelegalius automobilių ardytojus (0)

Gruodžio mėnesį aplinkosaugininkai patikrino gautą informaciją apie nelegaliai Jurbarko rajone ardomus automobilius. Pareigūnai rado keturias nelegalias dirbtuves Jurbarke, Gedžiuose bei Rotuliuose.

(Plačiau...)

Vėtros išverstas medis sumaitojo automobilį (0)

Penktadienį ir šeštadienį Lietuvoje siautusi vėtra nuostolių pridarė ir mūsų rajone. Ugniagesiai į pagalbą nuo vėtros nukentėjusiems žmonėms Jurbarke ir rajone skubėjo keliskart – tvarkė vėjo suniokotą stogą, iš po nuvirtusio medžio ištraukė automobilį.

(Plačiau...)

Senoji Jurbarko spaustuvė toliau gyvens muziejuje (0)

Praėjusiais metais uždaryta nuo 1949-ųjų Jurbarke veikusi ir rajono laikraštį spausdinusi spaustuvė. O 1963 metais skaitytojus pasiekė joje išspausdintas pirmasis „Šviesa“ pavadintas laikraščio numeris. Relikvinę spaustuvės įrangą įsigijęs Senovinės technikos muziejaus įkūrėjas Justinas Stonys planuoja lankytojams demonstruoti senovinę spausdinimo technologiją, o spaustuvininkė Valerija Matakienė patvirtino, kad visos muziejuje atsidūrusios mašinos yra veikiančios.

(Plačiau...)

Jaunimo lyderė į replikas atsako draugiška šypsena (3)

Gruodžio 11-ąją Jurbarko viešojoje bibliotekoje apdovanoti aktyviausi rajono jaunuoliai, su jaunimu dirbančios organizacijos ir partneriai. Šiemet Jaunimo reikalų taryba ir balsavusieji internetu geriausius rinko šešiose kategorijose: Jaunimo lyderis, Jaunimo iniciatyva, Jaunimo renginys, Jaunimo partneris ir Jaunimo savanoris.

(Plačiau...)

Mažoji Lietuva sugrįžta prie savo istorinių šaknų (0)

Prie Nemuno prisiglaudę Smalininkai ir Viešvilė žmonių gyvenimo būdu šiandien niekuo nesiskiria nuo kitų rajono vietovių, ir visgi istoriškai tai visai kitoks kraštas. Mažojoje Lietuvoje šimtmečius gyveno Prūsijos skalviai, vėliau pradėję vadinti save lietuvninkais. Karai, emigracija ir trėmimai išnaikino šio krašto senbuvius, bet likę jų vaikai su pasididžiavimu prisimena savo istorines šaknis. Ir kuo stipriau į jas kimbasi, tuo įdomesnis darosi šis vokišką braižą ne tik architektūroje, bet ir žmonių gyvenime išlaikęs kraštas.

(Plačiau...)

Reitingų sudarytojai savivaldybei įteikė dovaną (6)

Prieš Kalėdas Lietuvos laisvosios rinkos institutas Jurbarko savivaldybei įteikė dovaną – sudarydamas Lietuvos savivaldybių indeksą kilstelėjo rajoną iš 53 į 18 vietą.
Nors savivaldybių indeksai sudaromi jau daug metų, o Laisvosios rinkos institutas savivaldybių padėtį analizuoja ir vertina ketvirtą kartą, Jurbarkas indekso lentelėje dar niekada nebuvo atsidūręs taip aukštai.

(Plačiau...)

Viešviliečių paramos mugė augino gerumo daigus (0)

Vakar vakare Viešvilės žuvitakio slėnyje suspindo kalėdinė eglė, o į šventėje dalyvauti nepajėgusių seniūnijos gyventojų namus pasibeldė netikėti svečiai –  kartu su eglių šakas dalijusiais miškininkais gerumo dovanas nešė ir skautai bei miestelio bendruomenės nariai.

(Plačiau...)

Laukiančius stebuklo apglėbė kalėdiniai angelai (0)

Balti kaip sniegas, lengvi kaip pūkas, visuose gyvenimo keliuose mus saugantys ir globojantys Aukščiausiojo pasiuntiniai prieš šv. Kalėdas susispietė Skirsnemunėje – supasi ant kalėdinės eglės, žvelgia pro namų langus, laimina kuklią prakartėlę nuo Šv. Jurgio bažnyčios kolonų ir kviečia parapijiečius daryti gerus darbus.

(Plačiau...)

Buitinė technika – pagrindiniai žingsniai, kaip išsirinkti (2)

Buitinė technika tai šaldytuvai, mikrobangų krosnelės, viryklės, skalbimo mašinos, indaplovės ir kiti prietaisai, kurie palengvina mums gyvenimą ir namų ruošą. Dėl šių prietaisų mūsų gyvenimas tampa lengvesnis ir galime skirti daugiau laiko kitiems dalykams.

(Plačiau...)

Kalėdiniai linkėjimai iš Norvegijos (3)

Jurbarkiečiai Aušra ir Alfredas Borkertai Kalėdas ir Naujuosius metus šiemet sutiks Norvegijoje. Iš naujųjų savo namų Høydalyje jie siunčia kalėdinių linkėjimų artimiesiems, buvusiems kolegoms, kaimynams ir bičiuliams Jurbarke, o Aušra – dar ir skautams bei jų vadovams. Borkertai pasakoja, kaip didžiausia ir gražiausia metų šventė švenčiama fiordų ir kalnų šalyje ir kodėl apsidžiaugė kaimynai sužinoję, kad šeima šventėms lieka namie.

(Plačiau...)

Šventinis miesto veidas – liūdnas ir skurdus (9)

Vakar savivaldybės aikštėje suspindo kalėdinė eglė, pagrindinėse miesto gatvėse įsižiebė girliandų lempelės. Tačiau ir paskutiniai akcentai šventiniame miesto rūbe nepakeitė prasto estetinio vaizdo. Išsisklaidžius tamsos kerams belieka apgailestauti, kad Jurbarką puošę komunalininkai šiemet tesugalvojo žvilgančiais popierėliais apkaišyti vasarą vazonuose susodintas tujas.

(Plačiau...)

Turizmas – vienintelė priemonė rajono ekonomikai skatinti (0)

Atrodo, kad Europos Sąjungos paramos lėšos išleidžiamos taip pat lengvai, kaip ir gaunamos. Naudodamasi proga savivaldybė vieną po kitos užsako galimybių studijas ir bent jau kol kas krauna jas stalčiun. Tiek naudos tikriausiai tebus ir iš dar vieno, penktadienį būreliui valdininkų ir verslininkų pristatyto, dokumento.

(Plačiau...)

Hiphoperis kūrybą skiria išsiilgtai gimtinei (video) (0)

Londone gyvenančio jurbarkiečio Vaidoto Benderio-Waidūzo balsas vis garsiau girdimas tiek Lietuvos, tiek Anglijos hiphopo pasaulyje. Likimo atsitiktinai su garsiais reperiais suvesto Vaidoto kūriniai skamba ir draugų rate, ir radio eteryje. Lietuva jurbarkiečio vardą turėtų išgirsti ir skambant raudonplaukės atlikėjos Lauritos kūrybai, kurios dalis bus įrašyta kartu su Vaidotu.

(Plačiau...)

Seniūnas prie vairo sėdo girtas (19)

Trečiadienio kelionė Skirsnemunės seniūnui Vladui Vainauskiui įsimins ilgam. Už tai, kad namo tarnybiniu automobiliu važiavo girtas, jam teks sumokėti tūkstantinę baudą ir atsisveikinti su vairuotojo pažymėjimu.

(Plačiau...)

Senąją Veliuoną pakeitę darbai sulaukė įvertinimo (0)

Lapkričio 14 d. Palangoje apdovanoti geriausi Vakarų Lietuvoje įgyvendinti projektai pagal Vidaus reikalų ministerijos administruojamas Sanglaudos skatinimo veiksmų programos priemones. Net 25 gyvenvietes, kurios Europos Sąjungos paramos fondų lėšomis įgyvendino projektus, nurungė Veliuona. Projektas „Veliuonos miestelio kompleksinis sutvarkymas“ įvertintas antrąją vieta ir nusileido tik tauragiškiams.

(Plačiau...)

Savivaldybės lėktuvas – be sparnų ir sraigto (2)

Daugiau nei prieš penkerius metus į Jurbarką atskraidintas nurašytas Krašto apsaugos pajėgų lėktuvas „Wilga 35A“ jau seniai ir, atrodo, ilgam įkalintas Jurbarko aeroklubo garaže. Kilti padangėn lėktuvui trukdo ne tik gedimas, bet ir aeroklubą užklupusi krizė bei nesantaika su užnemunės skraidymo mėgėjais.

(Plačiau...)

Miesto šiukšlintojai tuština seniūnijos kišenę (0)

Šešiasdešimt tūkstančių litų per metus – tiek Jurbarko miesto seniūnijai kasmet kainuoja stambiagabarites buitines atliekas kur papuola mėtantys gyventojai. Jurbarkiečiams nerūpi nei gresiančios didelės baudos, nei tai, kad seniūnija pinigus galėtų išleisti kur kas naudingiau.

(Plačiau...)

Investicijų kviesliai renka lazdą šlubai ekonomikai (5)

Rajono verslo laivas skęsta – tokia išvada peršasi išklausius Investicijų galimybių studiją savivaldybei rengiančios įmonės „Baltic Business Salutions“ projektų vadovo Donato Bakučio pristatytą rajono ekonomikos apžvalgą. Įdomiausia, kad gelbėtojo vaidmuo ir vėl numatomas turizmui, kuris per pastaruosius metus Jurbarke, tyrėjo duomenimis, jau baigia sunykti.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook