Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Šventinis miesto veidas – liūdnas ir skurdus (9)

Vakar savivaldybės aikštėje suspindo kalėdinė eglė, pagrindinėse miesto gatvėse įsižiebė girliandų lempelės. Tačiau ir paskutiniai akcentai šventiniame miesto rūbe nepakeitė prasto estetinio vaizdo. Išsisklaidžius tamsos kerams belieka apgailestauti, kad Jurbarką puošę komunalininkai šiemet tesugalvojo žvilgančiais popierėliais apkaišyti vasarą vazonuose susodintas tujas.

(Plačiau...)

Turizmas – vienintelė priemonė rajono ekonomikai skatinti (0)

Atrodo, kad Europos Sąjungos paramos lėšos išleidžiamos taip pat lengvai, kaip ir gaunamos. Naudodamasi proga savivaldybė vieną po kitos užsako galimybių studijas ir bent jau kol kas krauna jas stalčiun. Tiek naudos tikriausiai tebus ir iš dar vieno, penktadienį būreliui valdininkų ir verslininkų pristatyto, dokumento.

(Plačiau...)

Hiphoperis kūrybą skiria išsiilgtai gimtinei (video) (0)

Londone gyvenančio jurbarkiečio Vaidoto Benderio-Waidūzo balsas vis garsiau girdimas tiek Lietuvos, tiek Anglijos hiphopo pasaulyje. Likimo atsitiktinai su garsiais reperiais suvesto Vaidoto kūriniai skamba ir draugų rate, ir radio eteryje. Lietuva jurbarkiečio vardą turėtų išgirsti ir skambant raudonplaukės atlikėjos Lauritos kūrybai, kurios dalis bus įrašyta kartu su Vaidotu.

(Plačiau...)

Seniūnas prie vairo sėdo girtas (19)

Trečiadienio kelionė Skirsnemunės seniūnui Vladui Vainauskiui įsimins ilgam. Už tai, kad namo tarnybiniu automobiliu važiavo girtas, jam teks sumokėti tūkstantinę baudą ir atsisveikinti su vairuotojo pažymėjimu.

(Plačiau...)

Senąją Veliuoną pakeitę darbai sulaukė įvertinimo (0)

Lapkričio 14 d. Palangoje apdovanoti geriausi Vakarų Lietuvoje įgyvendinti projektai pagal Vidaus reikalų ministerijos administruojamas Sanglaudos skatinimo veiksmų programos priemones. Net 25 gyvenvietes, kurios Europos Sąjungos paramos fondų lėšomis įgyvendino projektus, nurungė Veliuona. Projektas „Veliuonos miestelio kompleksinis sutvarkymas“ įvertintas antrąją vieta ir nusileido tik tauragiškiams.

(Plačiau...)

Savivaldybės lėktuvas – be sparnų ir sraigto (2)

Daugiau nei prieš penkerius metus į Jurbarką atskraidintas nurašytas Krašto apsaugos pajėgų lėktuvas „Wilga 35A“ jau seniai ir, atrodo, ilgam įkalintas Jurbarko aeroklubo garaže. Kilti padangėn lėktuvui trukdo ne tik gedimas, bet ir aeroklubą užklupusi krizė bei nesantaika su užnemunės skraidymo mėgėjais.

(Plačiau...)

Miesto šiukšlintojai tuština seniūnijos kišenę (0)

Šešiasdešimt tūkstančių litų per metus – tiek Jurbarko miesto seniūnijai kasmet kainuoja stambiagabarites buitines atliekas kur papuola mėtantys gyventojai. Jurbarkiečiams nerūpi nei gresiančios didelės baudos, nei tai, kad seniūnija pinigus galėtų išleisti kur kas naudingiau.

(Plačiau...)

Investicijų kviesliai renka lazdą šlubai ekonomikai (5)

Rajono verslo laivas skęsta – tokia išvada peršasi išklausius Investicijų galimybių studiją savivaldybei rengiančios įmonės „Baltic Business Salutions“ projektų vadovo Donato Bakučio pristatytą rajono ekonomikos apžvalgą. Įdomiausia, kad gelbėtojo vaidmuo ir vėl numatomas turizmui, kuris per pastaruosius metus Jurbarke, tyrėjo duomenimis, jau baigia sunykti.

(Plačiau...)

Didžiausia parama – vaikų ugdymo įstaigoms (0)

Valstybinė mokesčių inspekcija išdalijo biudžetinėms, viešosioms įstaigoms ir visuomeninėms organizacijoms bei partijoms gyventojų skirtą paramą. Jurbarkiečiai 2 proc. 2013 metais sumokėtų mokesčių skyrė 185 organizacijoms, joms bus pervesta 286113 Lt.

(Plačiau...)

Tarptautinio pripažinimo žygeiviai siekė ne tik dėl prestižo (0)

Lietuvos žygeivių festivalis, kasmet rugpjūčio pradžioje į Jurbarką sutraukiantis kelis šimtus turistų, sulaukė tarptautinio pripažinimo. Festivalį organizuojanti Pėsčiųjų žygių asociacija (PŽA) tapo Tarptautinės žygių lygos (International Marching League Walking Association) nare. Tai patvirtinta Pietų Korėjoje vykusiame visuotiniame susirinkime. Jame dalyvavo Vytenis Genys, kuris yra Lietuvos PŽA viešųjų ir tarptautinių ryšių atstovas. Sugrįžęs jis pasidalijo mintimis apie tai, ką Jurbarkas gali laimėti iš PŽA narystės pasaulinėje organizacijoje.

(Plačiau...)

Į mokyklos suolą – dėl lengvatų ir pašalpų (0)

Principas „mokytis visą gyvenimą“ vieniems reiškia būtinybę tobulėti, kitiems – galimybę piktnaudžiauti valstybės suteikiamomis lengvatomis. Pastarieji atrado profesines mokyklas, lanksčiai prisitaikančias prie suaugusių moksleivių poreikių ir dėl to nereikalaujančias lankyti net profesinio rengimo pamokų.

(Plačiau...)

Senųjų kapinių skaudulys – sudegusi kaimo šventovė (0)

Tarsi vėjo plaikstoma žvakės liepsna tįsta vėlyvo rudens šešėliai – nuo antkapių, kryžių, žvakių ir šalčio stingdomų gėlių žiedų. Kuo žemiau saulė, tuo giliau į širdį skverbiasi ilgesys, priartinantis prie nebūtin išėjusių artimųjų – ir supratimas, kad anksčiau ar vėliau visi atsidursime ten, kur susitinka gyvųjų ir mirusiųjų pasauliai.

(Plačiau...)

Netekome Angelės Orlovskytės (0)

Ir štai staiga – Žmogaus šalia jau nebėra.
Mirtis neklausia – ar pabaigti darbai, ar atsisveikinta,
ar spėta viską padaryt ir pamatyt.
Tiesiog Žmogus išeina...
Draugus, kolegas, šeimą palieka spengiančioje tyloje.
Tas praradimo jausmas, ilgesys ir tuštuma – tarsi gili, negyjanti žaizda...
Lig pat širdies... Ilgam.

(Plačiau...)

Reido rezultatai pribloškė pareigūnus (0)

Trečiadienį Jurbarko r. policijos komisariato pareigūnai ir ugniagesiai surengė reidą, per kurį tikrino gesintuvus automobiliuose.

(Plačiau...)

Vaikų palatą suremontavo „Maxima“ (0)

Prieš metus startavęs pilietinis labdaros projektas „Mano svajonė“, kurio tikslas – suremontuoti Jurbarko ligoninės Vaikų ligų skyriaus palatas, tęsiasi. Dar vieną mažiesiems ligoniukams skirtą palatą suremontavo „Maxima“ ir penktadienį bendrovės atstovai atvyko į iškilmingą palatos atidarymą.

(Plačiau...)

Prasidės šildymo sezonas (0)

Ketvirtadienį, spalio 23 d., Jurbarke oficialiai prasidės šildymo sezonas. Šią datą įsakymu numatė Jurbarko r. savivaldybės administracijos direktorius Petras Vainauskas.

(Plačiau...)

Europos Sąjungos paramos naudą įvertino visuomenė (0)

Gruodžio 4-ąją Ūkio ministerija geriausių Europos Sąjungos lėšomis finansuotų projektų autorius pakvietė į apdovanojimų vakarą Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro salėje. Į visuomenės pripažinimą pretendavo ir trys 2007–2013 metų Europos Sąjungos struktūrinės paramos lėšomis įgyvendinti projektai.

(Plačiau...)

Konflikte dėl vandens gręžinio – nelygios jėgos (1)

Jurbarkų sen. Dainių kaime gyvenančių Linos ir Sigito Lukoševičių kova dėl vandens gręžinio prie statomo nuosavo namo greitai nesibaigs. Jungti namo prie centralizuoto vandentiekio nenorintys žmonės pirštais bado į, jų manymu, prastą UAB „Jurbarko vandenų“ tiekiamą vandenį, o įmonė mojuodama įstatymais atsisako suteikti leidimą įrengti gręžinį.

(Plačiau...)

Internetinė svetainė bando sklaidyti „šešėlį“ (0)

Kiek daugiau nei metus internete veikianti svetainė www.beseselio.lt davė apčiuopiamų rezultatų kovojant su šešėline ekonomika – Lietuvoje jau uždaryta 300 „taškų“, kuriuose buvo nelegaliai prekiaujama alkoholiu, tabako gaminiais ir degalais. Nors svetainė tapo pagalbininke ir Jurbarko policijai, pareigūnai tikina, kad realios naudos – nedaug, nes pateikta informacija dažnai būna netiksli, o visos piliečių nurodomos vietos žinomos, jose prekiaujantys asmenys – bausti.

(Plačiau...)

Sveikatos biuro kol kas nebus (0)

Biudžetinių įstaigų darbo savaitę dėl lėšų stygiaus trumpinanti savivaldybės administracija taupymą supranta labai savotiškai: rugsėjį rajono tarybos nariams buvo pasiūlyta steigti naują įstaigą – Visuomenės sveikatos biurą. Jo išlaikymas kasmet kainuotų per 400 tūkst. Lt. Politikai administracijos planų nepalaimino – jų nuomone, mokinių sveikatos priežiūros ir visuomenės sveikatinimo paslaugas ir toliau galima pirkti iš kituose rajonuose veikiančių biurų.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook