Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Pristatyti pilių parkų tvarkymo planai (1)

Gruodžio 4 d. Pilies I kaimo bendruomenės namuose ir gruodžio 5 d. Raudonės seniūnijoje visuomenei pristatyti Panemunės ir Raudonės pilių parkų tvarkymo projektai.

(Plačiau...)

Automobilių nuoma: komfortas oro uostuose (0)

Niekada neverta eikvoti savo brangaus laiko nesibaigiančioje eilėje prie maršrutinių automobilių ar taksi! Kelionė į oro uostą gali būti kaip niekad iki šiol patogi ir greitai, nusprendus pasirinkti „Sixt“ įmonės  aukščiausios klasės automobilius – „BMW“, „Volkswagen“ ar „Mercedes-Benz“.

(Plačiau...)

Dainininkas Vudis: „Savo gyvenimą reikia ir galima valdyti“ (0)

Muzikiniame televiziniame realybės šou projekte išgarsėjęs dainininkas, grupės DAR narys Arvydas Martinėnas-Vudis atvirai kalba apie savo nuopuolius: jis turėjęs rimtų problemų dėl alkoholio ir narkotikų.

Jau septynerius metus be svaigalų ir kvaišalų gyvenantis 34-erių metų vyras džiaugiasi, kad jam savo jėgomis pavykę išbristi iš šito liūno. Tačiau žmonėms, už kuriuos priklausomybės stipresnės, jis patarė nepulti į neviltį: išeitis – specialistų pagalba.

(Plačiau...)

Laidojo švietimo reformą (0)

Sekmadienio vakarą šalies pedagogai ir juos palaikantys žmonės būrėsi prie rajono savivaldybių, kur uždegdami žvakes laidojo švietimo reformą. Prie Jurbarko savivaldybės taip pat liepsnojo žvakės.

(Plačiau...)

Vėjo jėgainių kaimynystės gyventojai nenori (1)

Rotulių apylinkių gyventojai sunerimę. Bendžių, Dainių II, Kuturių ir Rotulių II kaimuose gyvenantys žmonės kreipėsi į savivaldybę prašydami užtikrinti, kad jų kaimynystėje planuojamas vėjo jėgainių parkas netaps nuolatiniu triukšmo šaltiniu.

(Plačiau...)

Smalininkai pristatė savo simbolius (nuotraukos) (0)

Lapkričio 29-osios vakaras Smalininkams buvo ypatingas – paskelbtas pilietiškiausias jaunasis smalininkietis ir pristatyti miestelio simboliai: herbas ir vėliava. Nuoširdus ačiū ištartas ir bendruomenei, kuri prisidėjo kuriant heraldiką.

(Plačiau...)

Vadžgirys tapo Lietuvos Mažosios kultūros sostine (0)

Ketvirtadienį Vadžgiriui suteiktas 2019-ųjų Lietuvos Mažosios kultūros sostine. Garbingas titulas suteiktas per sutikimą Vilniuje, Kultūros ministerijoje.

(Plačiau...)

Kontrolierius pavėlavo dvejus metus (0)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija atlieka net kelis tyrimus dėl Jurbarko r. savivaldybės valdininkų ir politikų galimai pažeistų įstatymų. 

(Plačiau...)

Draugei iš vyro smurto ištrūkti padėjusi Renata Šakalytė-Jakovleva: Ji dėl manęs būtų padariusi tą patį (0)

„Man draugės istorija yra savotiškas stebuklas“, – sako žurnalistė Renata Šakalytė-Jakovleva. Šiame interviu ji pirmą kartą pasakoja, kaip padėjo draugei palikti smurtaujantį vyrą ir susikurti gyvenimą iš naujo. Jų istorija parodo, koks svarbus yra moterų savitarpio palaikymas smurtinėse situacijose. „Kalbu, nes noriu, kad tokių istorijų būtų kuo mažiau“, – sako TV3 televizijos laidų vedėja. „Turime auginti vaikus taip, kad smurto nebetoleruotume.“

(Plačiau...)

Ar anglų kalbos pamokos tikrai nuobodžios? (0)

Ar anglų kalbos pamokos iš tiesų tokios nuobodžios? Ar tikrai jose ima miegas? Ar bandymas suvokti gramatikos dalykus priverčia susiimti už galvos? Štai kiek įvairiausių mitų sklando:

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook