Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Lenkija beveik mėnesiui atnaujins savo vidaus sienų kontrolę (0)

Šengeno erdvei priklausanti Lenkija nuo lapkričio 22 dienos laikinai atnaujins pasienio tikrinimus prie savo vidaus sienų, taip pat ir su Lietuva.

(Plačiau...)

Svetainių kūrimas – patirtis ar talentas? (0)

Internetas – toks platus, kad sunku apibūdinti. Kasdien sukuriama pačių įvairiausių tinklalapių. Natūralu, kad užklausų šia tema vien lietuvių kalba – milijonai. O svetainių kūrimas – visapusišką dėmesį pelnanti paslauga. Tad dabar verta pabandyti išsiaiškinti, kas svarbiau – patirtis ar talentas.

(Plačiau...)

Ūkininkai sukilo prieš valdžios sprendimus (3)

Jurbarko ūkininkų sąjungos pakviesti trečiadienį rinkosi ne tik žemdirbiai, bet ir kiti žemės savininkai. Ūkininkai norėjo išgirsti atsakymą, kodėl taip smarkiai padidėjo žemės mokestis, ir tikėjosi savivaldybės vadovų supratingumo ieškant išeities.

(Plačiau...)

Negatyvias pasekmes jaučia ne tik priklausomi žmonės, bet ir jų šeimos nariai (0)

Įvairios priklausomybės sukelia daug negatyvių pasekmių – tiek į jas įklimpusiems žmonėms, tiek šalia esantiems artimiesiems. Ir vis tik net nusprendusiems keisti gyvenimo būdą, atsisakyti žalingų įpročių nėra taip paprasta. Siekiant visiškai išsilaisvinti, gali prireikti specialisto – psichoterapeuto ar net psichiatro – pagalbos.

(Plačiau...)

Naujas įkvėpimas nutolusiai istorijai (0)

Lapkričio 9 d. Girdžių Sąjūdžio aikštėje paminėtas Lietuvos persitvarkymo Sąjūdžio, o tuo pačiu ir Girdžių Sąjūdžio iniciatyvinės grupės įsteigimo 30-metis. Šiai progai atminti šalia prieš tris dešimtmečius pasodinto ąžuoliuko atidengta lentelė, priminsianti šio tvirtybę simbolizuojančio medžio istoriją.

(Plačiau...)

Pakartotiniai tyrimai parodė: šimkaitiškių vanduo – labai nuodingas (1)

Spalio 29-ąją Šimkaičiuose kilo panika – paaiškėjo, kad maždaug metus laiko gyventojai galėjo gerti arsenu užterštą vandenį. Kokie arseno kiekiai buvo žmonėms tiekiamame vandentiekio vandenyje – niekas nežino. Aišku tik tai, kad situacija nuo spalio 29-osios pablogėjo. Antrajame mėginyje buvo rasta jau pusketvirto karto normą viršijanti tarša. Tai – rimtai sveikatai galintis pakenkti kiekis.

(Plačiau...)

Įveikti stresą gali padėti ir sveikas gyvenimo būdas (3)

Alkoholio, narkotikų, rūkalų sukeliama žala – tai žala žmogaus sveikatai, gerovei bei į priklausomybes įklimpusiuosius supantiems žmonėms. Rodos, tokie dalykai suprantami ne tik specialistams. Ir vis tik, kaip byloja statistika, šios blogybės nesitraukia iš mūsų gyvenimo.

Sveiką gyvenimą pasirinkusieji teigia, kad yra daug geresnių būdų atsipalaiduoti, kurie naudingi ne tik pačiam, bet ir šalia esantiems žmonėms.

(Plačiau...)

Teisininkų konsultacijos jurbarkiečių nesugundė (0)

Spalio 25-ąją, Konstitucijos ir Europos teisės dieną, Lietuvos teismuose Nacionalinės teismų administracijos iniciatyva trečią kartą surengtas nemokamų teisinių konsultacijų renginys „Jūs klausiate – mes atsakome“. Jame dalyvavo ir Marijampolės apylinkės teismo Jurbarko rūmai, tačiau šiemet gyventojų susidomėjimo ir klausimų sulaukta nedaug.

(Plačiau...)

Jurbarkiečiai balsavo už Ingridą Šimonytę, kandidatas į merus – Daivaras Rybakovas. (23)

Sekmadienio vakarą paaiškėjo, kad Tėvynės sąjungos Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) rinkimuose į kandidatus nacionaliniuose rinkimuose į Prezidento postą įtikinamai laimėjo Ingrida Šimonytė, kuri ženklia persvara nugalėjo savo oponentą Vygaudą Ušacką. Visoje Lietuvoje rinkėjai už I. Šimonytę atidavė daugiau nei 70 proc. balsų.

(Plačiau...)

Ministerija: savivaldybė privalo išspręsti arseno problemą vandenyje (4)

Aplinkos ministerija šiandien kreipėsi į šalies savivaldybes, kad jos užtikrintų geriamojo vandens kokybę, ir atkreipė jų dėmesį į vis dar nustatomus atvejus, kai viešai tiekiamame geriamajame vandenyje viršijamos leistinos sunkiojo metalo, pavyzdžiui, arseno, koncentracijos. Šią savaitę Jurbarko rajone patikrinus geriamąjį vandenį paaiškėjo, kad Šimkaičių kaime naudojamame gręžinyje rastas didelis arseno kiekis. Šiuo ir panašiais atvejais didžiausia atsakomybė tenka viešajam vandens tiekėjui, kurį prižiūri vietos savivalda.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook