Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Grąžino pavogtus Jaunimo parko šviestuvus (14)

Jurbarko Naujamiestyje įrengto Jaunimo parko laukia paskutiniai darbai – derinami fontanai, tvarkomi projekto dokumentai, o jurbarkiečiai džiaugiasi gražia nauja erdve. Tačiau ne visi į sutvarkytą teritoriją žvelgia vienodai, atsirado ir tokių, kurie į parką užsuko ieškodami ką pavogti. Ir rado.

(Plačiau...)

Naujoji koordinatorė aktyvins ir kaimo jaunimą (0)

Prasidėjus vasarai aktyvusis Jurbarko jaunimas sulaukė pastiprinimo. Prieš kurį laiką į kitą darbovietę išėjus jaunimo reikalų koordinatorei Audronei Balčiūnienei laimėjusi konkursą savivaldybėje pradėjo dirbti Rasida Kalinauskienė.

(Plačiau...)

Garsinome Jurbarką Žemaitijoje (0)

Birželio 5-6 d. Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai dalyvavo 14-ajame Žemaitijos bibliotekininkų sporto sąskrydyje.

(Plačiau...)

Pedofilijos byla perduota teismui (8)

Prokuratūra teismui perdavė Viešvilės vaikų globos namų direktoriaus Algimanto Liaudaičio bylą, kurioje jis kaltinamas globotinių seksualiniu išnaudojimu. Byla Jurbarko rajono apylinkės teismui perduota praėjusią savaitę, įtariamajam gresia laisvės atėmimo bausmė iki penkerių metų.

(Plačiau...)

Sunkią kasdienybę palengvina būsto pritaikymo darbai (0)

Sveikieji nedažnai susimąsto, kaip sunku judėti neįgaliajam. Paprasčiausius kasdienius užsiėmimus, higienos procedūras gali būti sudėtinga atlikti, jei gyvenamoji aplinka nepritaikyta sergančiam, ribotas galimybes turinčiam žmogui. Kad neįgaliųjų aplinka taptų saugesnė ir patogesnė, atsirastų daugiau galimybių jiems integruotis į visuomenę, iš valstybės ir savivaldybių biudžetų yra finansuojami būstų pritaikymo neįgaliesiems darbai.

(Plačiau...)

Atostogas derina su... elniais (0)

Tokia trumpa ta lietuviška vasara, o reikia spėti patirti daugybę malonumų ir realizuoti aibę pomėgių, kurie susiję su šiltuoju metų laiku ir atostogomis.

(Plačiau...)

Vaikų svajonė: užaugti pasaulyje, kur šalia tėtis (2)

Visi esame vaikai savo tėvų, tad birželio pirmasis sekmadienis – Tėvo diena – kiekvienam šventė. 2008 m. Lietuvoje ši diena paskelbta valstybine švente, skirta pagerbti tėvystei.

(Plačiau...)

Darbo partiją paliko skyriaus pradininkai (3)

Gegužės 28-ąją rajono tarybos posėdyje prisiekė Darbo partijos narė Vilma Venslauskienė, pakeitusi tarybos narės mandato atsisakiusią Vidmantą Marcinkevičienę. Nuo pat Darbo partijos Jurbarko skyriaus įkūrimo buvusi viena aktyviausių narių V. Marcinkevičienė ne tik paliko rajono tarybą, bet išėjo ir iš partijos.

(Plačiau...)

Berlynietis Heinzas Putlitzas: džiugu, kad Jurbarke mane pažįsta (0)

Šią savaitę į Jurbarką vėl atvažiavo labdarą mūsų krašto žmonėms ir įstaigoms atvežę vilkikai iš Berlyno. Jau šešiolika metų šį naudingą ir prasmingą darbą dirba Heinzas Putlitzas, organizacijos „Berlyno policija padeda“ įkūrėjas bei Jurbarko Garbės pilietis. Kalbinome garbųjį svečią ir kartu atvykusį jo pagalbininką Michaelį Bernecherį bei visus tuos metus su berlyniečiais bendraujantį samarietį Antaną Kazakevičių.

(Plačiau...)

Kaltų dėl autobuso avarijos ieškos teismuose (1)

Kas kaltas, kad keleivius mikroautobusu vežiojo ir galiausiai nuo kelio nulėkė greičiausiai prie vairo net negalėjęs sėsti žmogus? Vairuotoją įmonei nusiuntusi darbo birža apie jo sveikatos problemas žinojo, bet nutylėjo. Darbdavys kaltina darbo biržą, o šios vadovai atkerta, kad priimant į darbą dokumentus reikia tikrinti.

(Plačiau...)

Poilsiavietės urėdijos miškuose traukia gamtos mylėtojus (0)

Miškai – žaliasis Lietuvos lobis, gamtos mylėtojus traukiantis aktyviai ir sveikai praleisti laisvalaikį, romantikams – neišsenkančio grožio šaltinis, grybautojus ir uogautojus masinantis gamtos turtais. Valstybinių miškų miškininkai pasirūpina įrengti rekreacines zonas, kuriose miškų lankytojai būtų saugūs ir nedarytų žalos gamtai.

(Plačiau...)

Apleisti butai – spąstai tvarkingiems kaimynams (0)

Dvokas, kandys, tarakonai, kirmėlės tapo kaimynyste, iš kurios negali išsivaduoti Kauno g. 36 daugiabučio gyventojai. Landyne virtęs kaimyno butas – tikras galvos skausmas, nes buto savininkas nesirodo, o valdininkai bejėgiškai skėsčioja rankomis.

(Plačiau...)

Mokyklose darbymetis – prasidėjo egzaminų sesija (0)

Gegužės 2 d. gimnazijose prasidėjo brandos egzaminų sesija. Brandos atestato šiemet siekia per tris šimtus Jurbarko rajono gimnazijų abiturientų. Apie egzaminų sesijos organizavimą ir dvyliktokų pasirinkimus pasakojo savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Genovaitė Pocevičienė.

(Plačiau...)

Atnaujinta mokykla – Skirsnemunės šviesulys (0)

Neatpažįstamai pakitęs Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio mokyklos pastatas, šviesios ir erdvios patalpos, apie 40 proc. pigesnis šildymas. Tai tik keli nauji per metus atsiradę privalumai baigiant įgyvendinti Europos Sąjungos struktūrinių fondų remiamą projektą „Skirsnemunės mokyklos pastato energijos efektyvumo gerinimas“. Nors darbai dar nebaigti, atnaujintas mokyklos pastatas miestelyje šviečia iš tolo.

(Plačiau...)

Miesto ir verslo dienos prasidėjo žiobrine (nuotraukos, šeštadienio programa) (2)

Penktadienio popietę Jurbarke, Mažųjų laivelių prieplaukoje, miestiečiai ir svečiai turėjo progą paskanauti žiobrių ir sužinoti apie šių žuvų gaudymo bei kepimo tradicijas. Kartu su žiobrine prasidėjo ir Miesto bei verslo dienų šventė, kurios dauguma renginių vyks šeštadienį.

(Plačiau...)

Kaimų ugniagesiams padės savanoriai (0)

Lietuvių liaudies sarkazmui, kad degantis svetimas tvartas – džiaugsmas kaimynui – ateina galas. Planuojama, kad iki 2016 m. sausio 1 d. nestatutinių kaimo ugniagesių sumažės, o gaisrus gesins specialiai apmokyti savanoriai. Jei reforma pavyks, gyventojai bent teoriškai turėtų jaustis saugiau – ugniagesių pajėgų pagausės, bus atidaryti du papildomi padaliniai Viešvilėje ir Seredžiuje.

(Plačiau...)

Jurbarko savivaldai – ketvirtis amžiaus (0)

Neseniai iškilmingai paminėjome Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-erių metų sukaktį. Tokį patį jubiliejų šiais metais švenčia ir nepriklausomos Lietuvos savivalda – 1990 m. kovo 24 d. įvyko pirmieji laisvi rinkimai į savivaldybių tarybas.
Ketvirtis amžiaus – ir daug, ir mažai. Tų istorinių procesų dalyviai dar atsimena, kaip viskas vyko. Tačiau patikimiausi liudytojai – archyve saugomi 1990, 1995, 1997 ir vėlesnių metų savivaldybės tarybos, valdybos, administracijos veiklos dokumentai, kuriuose užfiksuota, kaip vyko rajono vadovų rinkimai ir atstatydinimai, kaip buvo formuojamos partijų koalicijos, kokie sprendimai tuomet buvo priimami.

(Plačiau...)

Ugniagesiui – įtarimai išprievartavimu (22)

Ar galėjo aukštas pareigas užimantis Jurbarko priešgaisrinės tarnybos (PGT) pareigūnas  apsvaiginti ir miške išprievartauti moterį? Tokią galimai nukentėjusios jurbarkietės pateiktą versiją tiria Marijampolės pareigūnai, o pats ugniagesys kilus skandalui išėjo iš darbo.

(Plačiau...)

Pavogtą piniginę grąžino per valandą (1)

Pirmadienį apie 10 val. Jurbarko mažojoje „Maximoje“ dvi moterys apvogė jurbarkietę. Nusikaltėlės nutykojo tinkamą akimirką ir iš rankinės ištraukė piniginę su dokumentais ir 70 eurų. Deja, pasidžiaugti grobiu vagilės nespėjo – vos po valandos jas sulaikė policijos pareigūnai.

(Plačiau...)

Prisiekė naujoji taryba ir meras (3)

Šiandien, balandžio 14-ąją, savivaldybės taryba susirinko į pirmąjį posėdį. Jurbarko apygardos rinkimų komisijos pirmininkė Vitalija Juzėnienė priėmė tarybos nario – mero Skirmanto Mockevičiaus ir naujos kadencijos tarybos narių priesaikas.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook