Balsavimas

Ar jaučiatės Jurbarke saugiai?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Šunų savininkai pareigas vis dar pamiršta (0)

Trečiadienį Jurbarko aplinkos apsaugos agentūros pareigūnai ir miesto seniūnas Romualdas Kuras tikrino, kaip šunų savininkai laikosi gyvūnų laikymo taisyklių. Reidas – dalis visą balandį vykstančios akcijos, tad pareigūnai nuolat lankosi parkuose ir kitose vietose, kur gyventojai vedžioja šunis, ir tikrina, ar šeimininkai surenka augintinių ekskrementus.

(Plačiau...)

Seime prisiminta viešnagė „Dainiuose“ (1)

Praėjusių metų rugsėjo 25 d. UAB „Dainiai“ įvykęs konfliktas tarp savivaldybės tarybos nario Gintario Stoškaus ir į Kaimo reikalų komiteto išvažiuojamąjį posėdį jo neįleidusio bendrovės direktoriaus Kasparo Jurevičiaus praėjusią savaitę sulaukė atgarsio Seime. Etikos ir procedūrų komisijos nariai svarstė, ar deramai pasielgė Kaimo reikalų komitetas, surengdamas posėdį privačioje teritorijoje ir suteikdamas teisę jos šeimininkui neįleisti nepatinkančių asmenų.

(Plačiau...)

Informacija dėl navigacijos pradžios (0)

VĮ Vidaus vandens kelių direkcija informuoja, kad 2014 m. navigaciją valstybinės reikšmės vidaus vandenų keliais numatoma pradėti balandžio 25 d.

(Plačiau...)

Žolės degintojas įkliuvo dėl tinklo (0)

Reidą rajone surengę ir informaciją apie teršėjus tikrinę aplinkosaugininkai grįžo su nemenku laimikiu. Pareigūnams įkliuvo aplinką teršianti Gailestingumo namų bendruomenė Pauliuose (Šimkaičių sen.) ir žvejybinį tinklą ūkiniame pastate slėpęs žolės degintojas.

(Plačiau...)

Rusiškas gatvės užrašas niekam netrukdė (0)

Praėjus kone ketvirčiui amžiaus nuo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo net ir lietuviškame Jurbarko krašte dar galima rasti gatvių pavadinimų lentelių su rusiškais užrašais. Vieną tokią lentelę šią savaitę komunalininkai nuplėšė nuo Lauko gatvės 2A namo sienos.

(Plačiau...)

Kultūros centre žiūrovai iš kaimo nelaukiami (0)

Kultūros darbuotojai ir į Jurbarką atvažiuojantys atlikėjai kone kiekviena proga skundžiasi nesulaukiantys žiūrovų, dėl to neįvyksta suplanuoti renginiai. Tuo tarpu žiūrovai tvirtina, kad gyvenant kaime labai sunku nusipirkti bilietų į renginius, nes Jurbarko kultūros centro bilietų kasos darbo laikas neparankus atvykstantiems iš toliau.

(Plačiau...)

Miškai jau saugomi nuo ugnies (0)

Nuo keleto iki keliolikos gaisrų – su tokia realybe kasmet susiduria Jurbarko miškų urėdijos miškininkai. Nors specialistai gamtą saugo pasitelkdami modernias technologijas, dėl neatsakingos žmonių veiklos išvengti ugnies vis tik nepavyksta. Gaisrai dažniausiai įsiplieskia Pašvenčio, Jūravos, Kalvelių, Mociškių girininkijose.

(Plačiau...)

Šimtas metų – visai nedaug (0)

Pavasarišką kovo 6-osios dieną Antanina Banienė, gyvenanti Pauliuose, labai laukė svečių. Senolė žinojo, kad 100 metų jubiliejaus proga jos sveikinti atvyks ne tik patys artimiausi šeimos nariai, bet ir svečiai iš rajono centro.

(Plačiau...)

Rajono piniginę plėšo politikų interesai (0)

Padėję ranką ant Konstitucijos pirmajame šios kadencijos tarybos posėdyje tarybos nariai iškilmingai prisiekė gerbti įstatymus, sąžiningai atlikti visas tarybos nario pareigas ir susilaikyti nuo veiksmų, pažeidžiančių gyventojų teises ir viešuosius interesus. Tačiau tereikia bent kiek atidžiau paanalizuoti tarybos narių interesų deklaracijas ir ima aiškėti, kad daugelis politikų ne tik priklauso nuo rajono valdžios, įdarbinusios jų žmonas, vyrus ir vaikus, malonės, bet dar ir tiesia ranką į mokesčių mokėtojų kišenę.

(Plačiau...)

Kultūra gali mėgautis be paltų (0)

Jurbarko kultūros centras lankytojus pasitinka ir šviesesnis, ir šiltesnis. Net ir šaltą dieną į renginius atėję jurbarkiečiai pamažu įpranta stabtelėti prie rūbinės – salėje jau galima sėdėti be paltų. Savivaldybės administracijos įgyvendintas projektas pastatą stipriai pakeitė – apšiltintos išorinės sienos, stogas, pakeista dalis langų ir durys.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook