Balsavimas

Ar tenkina požeminių šiukšlių aikštelių įrengimo kokybė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Lietuvą sukrėtęs išpuolis prieš 17-metę: per merginos apklausą išaiškėjo nauji kraupūs faktai (3)

Lietuvą sukrėtusio išpuolio prieš 17-metę iš Jurbarko krašto istorijoje aiškėja nauji kraupūs faktai. Teisėsauga įtakingų vietos politikų sūnui artimiausiu metu planuoja pareikšti įtarimus ir dėl paauglės išprievartavimo.

(Plačiau...)

Miškai – nenugalima jėga švelninant klimato kaitos reiškinius (1)

Buvimas gamtoje, miškų, regioninių parkų lankymas vieniems iš mūsų – poilsis, atgaiva, kitiems – būtinas savaitgalio ritualas ir pramoga. Be visų miško teikiamų privalumų, akcentuojamas ir dar vienas klimato kaitos kontekste ypač svarbus miškų darbas – gebėjimas sugerti CO2 šiltnamio dujas.

(Plačiau...)

Klientų laukia naujoje sulčių gamykloje (0)

Pernai ūkininkas Nerijus Blažys šalia savo namų Žiedų g. pasiūlė jurbarkiečiams sulčių spaudimo paslaugą mobilioje sulčių spaudykloje, o šiemet senų ir naujų klientų laukia naujoje sulčių gamykloje Giedrių kaime, Pievų g. 9 – šaudyklos ir vairavimo mokymo aikštelės teritorijoje.

(Plačiau...)

Turizmas: karštos diskusijos be rezultatų (0)

Trečiadienį Jurbarko turizmo ir verslo informacijos (TVIC) centro darbuotojai surengė susitikimą su turizmo paslaugų teikėjais. Tokį renginį išprovokavo prieš porą savaičių rajono valdžiai pateiktas tų pačių turizmo paslaugų teikėjų raštas dėl netenkinančio TVIC veiklos, įžiebęs diskusijas, ką ši įstaiga privalo daryti ir ko nepadaro.

(Plačiau...)

Perpildytos vaikų grupės tampa ugdymo įstaigų problema (0)

Perpildytos vaikų grupės tampa ne tik sostinės, bet ir daugelio Lietuvos savivaldybių rūpesčiu. Beveik ketvirtadalyje (24,4 proc.) tikrintų ugdymo įstaigų, vykdančių ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programas, perpildyta bent viena grupė. Taip pat rasta ir daugiau veiklos pažeidimų – įstaigos neturi leidimų-higienos pasų, nesilaikoma juose nurodytų sąlygų, nesaugios žaidimų aikštelės, neužtikrinimas reikiamas sanitarinių įrengimų skaičius ir kt. Jurbarko r. savivaldybėje įstaigos, kuriose per didelis vaikų skaičius sudaro 20 proc.

(Plačiau...)

Vanduo ir smėlis reikalavimus atitinka (1)

Informuojame, kad 2019 m. liepos 16 d. Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Kauno skyriaus darbuotojai paėmė vandens mėginių pavyzdžius iš Nemuno upės prie Jurbarko, Nemuno upės prie Šilinės, Jurbarko karjero (Muitinės g., Jurbarkas), Mituvos užtvankos (Užtvankos g., Jurbarkų sen.).

(Plačiau...)

Nubangavo Nemuno šventė (0)

Šeštadienį Smalininkuose surengta Nemuno šventė smagaus šurmulio miestelio gatves pripildė nuo pat ryto.

(Plačiau...)

Mituvos užtvankoje vanduo neatitinka higienos normos reikalavimų (3)

Informuojame, kad 2019 m. liepos 16 d. Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Kauno skyriaus darbuotojai paėmė vandens mėginių pavyzdžius iš Nemuno upės prie Jurbarko, Nemuno upės prie Šilinės, Jurbarko karjero (Muitinės g., Jurbarkas), Mituvos užtvankos (Užtvankos g., Jurbarkų sen.). Gauti vandens mikrobiologinių tyrimų rezultatai parodė, kad vandens telkinių Nemuno upės prie Jurbarko, Nemuno upės prie Šilinės, ir Jurbarko karjero vandens kokybė atitiko higienos normos reikalavimus, keliamus maudyklų vandens kokybei, ir nekelia grėsmės žmonių sveikatai (žarninių enterokokų ir žarninių lazdelių (Escherichia coli) skaičius leidžiamų normų neviršijo).

(Plačiau...)

Geriausieji abiturientai – ir gabūs, ir darbštūs (0)

Liepos 15 d. Jurbarko r. savivaldybėje tradiciškai pagerbti geriausiai valstybinius brandos egzaminus išlaikę abiturientai, jų mokytojai ir tėveliai. Aukščiausius balus gavę gimnazistai įvertinti padėkomis ir piniginiu paskatinimu, o į gyvenimą palydėti protingais patarimais, padėkomis už pastangas mokytis ir raginimais neužmiršti gimtojo krašto.

(Plačiau...)

Atidarytas memorialas Jurbarko žydų bendruomenės atminimui (transliacijos įrašas) (2)

Kauno g., Sinagogų aikštėje, atidarytas memorialas Jurbarko žydų bendruomenės atminimui.

(Plačiau...)

Žiauriai sumuštos jurbarkietės istorija: mergina jau gali duoti parodymus (3)

17-etė jurbarkietė, kuri gegužės pabaigoje kaimo turizmo sodyboje buvo žiauriai sumušta, jau gali būti apklausta. Tokią išvadą daro merginos ir jos šeimos advokatas Mindaugas Vasiliauskas. 

(Plačiau...)

Po pusmečio įtampos „Jurbarkas“ turi naują administratorių (2)

Miesto vietos veiklos grupėje (MVVG) „Jurbarkas“ – permainos. Liepos 4 d. visuotiniame susirinkime perrinkta valdyba, pirmininkas ir paskirtas naujas administratorius. Birželio pabaigoje atsistatydinus ketverius metus MGGV „Jurbarkas“ administracijos direktore dirbusiai Gaivai Mačiulaitienei, naujuoju administratoriumi tapo Vietos veiklos grupė (VVG) „Nemunas“, kurios administracijai vadovauja Arūnas Stasiūnas.

(Plačiau...)

Sunaikintas kaimų sodybas liudija kryžius prie kelio (0)

Abipus vieškelio – platūs laukai. Vienoje pusėje geltonuojantys javai atsiremia į tolimą miškelį, kitoje – į Vidaujos upelio pakrantės medžius. Ir nė ženklo, kas čia anksčiau buvo. O buvo laikas, kai dunksojo sodyba prie sodybos, šimtamečių medžių apsuptos, senolių, jaunimo ir mažų vaikelių pilnos. Buvo du sodiečių pilni Kavolių kaimai – pirmasis ir antrasis. Vardai dar liko, žmonių – nebe. Tik graudus abiejų kaimų, kuriuos vadino tiesiog Kavoliais, atminimas po Lietuvą išsibarsčiusių buvusių gyventojų palikuonių širdyse.

(Plačiau...)

Sintetinių trąšų keliamas pavojus – kaip darže ir sode išvengti neigiamo poveikio aplinkai? (0)

Kiekvienas iš mūsų norime gyventi sveikoje, gražioje aplinkoje, ir savo veiksmais galime prisidėti prie šio tikslo įgyvendinimo. Žemės ūkio veikla turi ypatingai didelį poveikį gamtai ir mus supančiai aplinkai. Dėl šios priežasties jau 15 metų Jurbarko rajone juoduosius serbentus auginanti Violeta Baublienė tvirtina niekuomet nesuabejojusi savo pasirinkimu ūkininkauti ekologiškai.

(Plačiau...)

Šauliai iškėlė didžiulę Trispalvę (video) (3)

Liepos 6-osios proga Jurbarko šauliai pratęsė tradiciją ir ant vandens bokšto iškėlė didžiulę Trispalvę. Šį kartą vėliava – gerokai didesnė, nei keltoji prieš tai. Tačiau, kaip ir aną kartą, taip ir šį – gyventojų buvo prašoma to paties. Šauliai žmones kvietė fotografuotis su plazdančia Trispalve fone, dalintis nuotraukomis socialiniuose tinkluose, ir taip parodyti, kad Lietuva jiems brangi.

(Plačiau...)

Kviečia burtis Tautiškai giesmei (programa) (0)

Liepos 6-oji – Valstybės, Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo, diena, kurią kasmet pasitinkame pakilios nuotaikos ir nekantriai laukiame vakaro, kuomet kartu su visu pasauliu giedame Lietuvos himną.  Šiemet Lietuvos Valstybės dienos minėjimo renginys „Lietuvos himnas aplink pasaulį“ Jurbarko krašte vyks:

(Plačiau...)

Planuoja uždaryti šešių kaimų paštus (0)

„Lietuvos paštas“ informuoja, kad keičiantis kaimiškų vietovių demografijai ir gyventojų elgsenai, nuolat peržiūri pašto tinklo išdėstymą, kad paštai atitiktų gyventojų poreikius bei veiktų efektyviai.

(Plačiau...)

Pranešė apie bombą savivaldybėje (video, nuotraukos, papildyta) (0)

Antradienio vakarą pranešta apie bombą savivaldybėje. Čia atskubėjo specialiosios pajėgos, kurios įvedė planą „Skydas“. Vėliau atvyko rinktinės „Aras“ išminuotojai. Specialistai apžiūrėjo pastatą ir jo aplinką, tačiau jokio sprogmens nerado.

(Plačiau...)

Vaikams ir jaunimui – sveikos gyvensenos mokymai (0)

Vasaros atostogas leidžiančius mieste vaikus ir jaunuolius nuo 10 iki 18 metų Jurbarko samariečiai kviečia dalyvauti projekte.

(Plačiau...)

Viešvilės savanoriai ugniagesiai jaučiasi užmiršti (2)

Trečius veiklos metus skaičiuojanti Viešvilės savanorių ugniagesių rinktinė – vienintelė tokia šalyje. Tačiau vietinę bendruomenę ir aplinkinius miestelius bei kaimus nuo nelaimių saugantys vyrai neslepia – jaučiasi užmiršti, neįvertinti ir tinkamai neaprūpinti.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook