Aktualijos

Aktualijos

Pirmieji projekto žingsniai – vaikų dienos centre (0)

Paskutinę metų dieną Jurbarko r. savivaldybės administracija pasirašė sutartį su rangovais dėl Jurbarko samariečių vaikų dienos centro (VDC) remonto darbų. Tai – tik viena iš savivaldybės vykdomo projekto „Šeimai palankios aplinkos sukūrimas Jurbarko r. savivaldybėje“ dalių.

(Plačiau...)

Paulių kaimo bendruomenės dešimtmetis (0)

Paulių kaimas praėjusių metų pabaigoje minėjo bendruomenės įkūrimo dešimtmetį. Į smagią šventę, surengtą bendruomenės namuose, suėjo vietiniai, suvažiavo svečiai – linksmintasi, bendrauta, linkėta. Prisimintas ilgas, bet taip greit prabėgęs dešimtmetis, per kurį užgyventa daug, bet didžiausias turtas, pasak bendruomenės pirmininkės Aurelijos Gedminienės, pauliškių bendrystė.

(Plačiau...)

Investicija į dantų šepetuką atsiperka šimteriopai (0)

Didžioji dalis suaugusiųjų neteisingai prižiūri savo dantis ir kovoja su įvairiomis dantų problemomis ar ligomis, todėl nekeista, kad ir vaikams nuo pat mažens nėra skiepijami tinkami kasdienės burnos higienos įpročiai. Apie tai, kaip teisingai prižiūrėti vaikų dantukus, kokios būna dažniausios tėvų klaidos ir ką dantys pasako apie viso organizmo būklę, pasakoja gydytoja vaikų odontologė Erika Mažeikė.

(Plačiau...)

Savivaldybės ugniagesiai nemokėjo už nuotekas (18)

Dveji metai – tiek laiko viena savivaldybės įstaiga apgaudinėjo kitą savivaldybės įstaigą. Tokį elgesį kompensavo mokesčių mokėtojai. Nuo 2017-ųjų iki 2019 m. Jurbarko r. priešgaisrinė tarnyba nemokėjo „Jurbarko vandenims“ už nuotekas. Kilus triukšmui, kurį laiką viską bandyta tyliai užglaistyti. Tačiau galiausiai tarnybos vadovui Stasiui Pociui teko bėdas pripažinti.

(Plačiau...)

Koks būtų Jūsų gyvenimas, jeigu Kalėdos niekada nesibaigtų? (0)

Kalėdos – stebuklų metas. O štai CLINIC | DPC be stebuklo nepraeina nei viena diena!

(Plačiau...)

Nejudinamos temos augina dar didesnes problemas (0)

Jurbarko r. mokyklose spalį buvo surengta apklausa apie saugią aplinką. Iš 1854 5-12 klasėse besimokančių moksleivių anketas užpildė 1014. Rezultatai įspėja: vengiant „nepatogių“ temų kyla dar didesnės problemos.

(Plačiau...)

Švenčių laukimas su gera nuotaika ir prasmingais renginiais (0)

Švenčių laukimu gyvenantys jurbarkiečiai jų laukia smagiai, prasmingai ir išradingai. Tuo rūpinasi kultūros darbuotojai, bendruomenių aktyvistai. Viena po kitos įžiebiamos eglutės, ramiam pasibuvimui kviečia adventiniai vakarai, šurmuliuoja linksmi spektakliai, mugės ir edukacijos. Gruodis tiesia žaismingą taką atskubančioms Kalėdoms.

(Plačiau...)

Gruodis – puošmenų, dovanų ir mugių mėnuo (0)

Kalėdines dovanas patariama pirkti iš anksto, tačiau neprašauna ir tie, kurie pasilieka šį rūpestį kalėdiniam mėnesiui. Į gruodį šurmuliuojančias muges kviečia amatininkai ir smulkieji verslininkai, o ant prekystalių – gausu būtent žiemiškų, kalėdinių gaminių.

(Plačiau...)

Dušo kabina: kada ir koks pasirinkimas yra geriausias? (0)

Šiandien gaminamos įvairių tipų bei modelių dušo kabinos tampa ne pasirinkimo galimybę lengvinančiu, o galvos skausmą neretai sukeliančiu veiksniu, nes kai laukia kelių šimtų pasirinkimas, o pirkėjas žino, kad jam reikalinga tik viena dušo kabina, tai, nori nenori esi įtraukiamas į galvosūkių verpetą. Juo labiau, kad dušo kabina yra tas gaminys, kuris perkamas tikrai ne vieneriems metams, todėl sąmoningai siekiama paties geriausio varianto. Taigi, išsirinkti tikrai bus lengviau, jei susipažinti su informacija apie tai, kada ir kokia dušo kabina gali tapti geriausiu sprendimu.

(Plačiau...)

Buitinės technikos įsigykite dar mažesnėmis kainomis (1)

Tam tikrus pirkinius planuojantys vartotojai neretai kreipia dėmesį į tai, kokia yra siūlomos produkcijos kaina, tad ir tuomet, jei nusprendžiama įsigyti buitinės technikos, dėmesys gana dažnai krypsta būtent į nustatytus įkainius. Kai siekiama, kad buitinė technika kainuotų kiek įmanoma pigiau, pravartu pasidomėti, kas yra siūloma internetinėse parduotuvėse. Apie tai galite skaityti daugiau, ir įsitikinsite, kad ši galimybė neabejotinai yra viena palankiausių. Taigi, kokie yra svarbiausi tokios galimybės privalumai?

(Plačiau...)

5 daiktai, kuriuos būtina įsigyti planuojantiems laikyti katę (0)

Jeigu galvojate apie augintinį, kuris nereikalautų daug dėmesio, tačiau būtų prieraišus ir rodytų savo meilę – tokiu atveju puikus pasirinkimas yra katės, kurios taip pat dar vadinamos vienais protingiausių gyvūnų. Svarbiausia sukurti gyvūnams tokią aplinką, kurioje jie jaustųsi gerai. Tuomet ir Jūs, ir Jūsų augintinis bus laimingas, žvitrus ir gražus.

(Plačiau...)

Žaidimai kortomis - kokius galite išmokti žaisti jūs? (2)

Nėra paslaptis, kad žaidimas kortomis - populiarus laisvalaikio leidimo būdas visame pasaulyje. Japonijoje, Rusijoje, Lietuvoje, JAV, Italijoje… Kad ir į kurią gaublio vietą durtumėte pirštu, didelė tikimybė, kad ten žaidžiama kortomis. Mokėjimas žaisti įvairius kortų žaidimus leis jums jaustis laisviau naujoje žmonių kompanijoje, padės įsilieti į kolektyvą bei gali padėti prie kitų įgūdžių lavinimo. Tad susipažnkite su žaidimais kortomis, kuriuos galite išmokti.

(Plačiau...)

Senas šiukšlynas virto kovos lauku (0)

Girdžių seniūnijos Miliušių kaime esantis senas, greičiausiai buvusio tarybinio ūkio laikais atsiradęs šiukšlynas vilioja metalo ieškotojus. Pastarieji iš proto varo sklypą tvarkančią ir Sosnovskio barščius išnaikinti bandančią moterį. Aiškinantis santykius teko įsikišti ne tik policijai, bet ir ugniagesiams.

(Plačiau...)

Muziejuje – ypatingas meno ir muzikos sąskambis (0)

Gruodžio 12-osios vakare Vinco Grybo memorialinis muziejus sunkiai talpino lankytojus. Čia juos sukvietė ypatingas renginys – buvo atidaryta muziejaus suaugusiųjų dailės studijos lankytojų sukurta prakartėlė ir skambėjo senosios advento ir kalėdų giesmės.

(Plačiau...)

Bibliotekoje pakvipo meduoliais ir naujomis knygomis (0)

Gruodžio 12 d. Jurbarko r. savivaldybės viešojoje bibliotekoje duotas startas Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotai akcijai „Knygų Kalėdos“. Šventinę nuotaiką kūrė meduolinių namelių miestelio atidarymas ir amatininkų mugė.

(Plačiau...)

Buvusią direktorę vejasi nuobaudos (8)

Iš pareigų dėl pareikšto nepasitikėjimo šį spalį atleistos Jurbarko r. savivaldybės  buvusios administracijos direktorės Vidos Rekešienės neapleidžia darbiniai nemalonumai.

Gruodžio 11 d. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija pripažino, kad eidama savivaldybės administracijos direktorės pareigas ji pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymą.

(Plačiau...)

3 geriausi mobilieji telefonai verslui (0)

Foto: Pexels.com

Ne paslaptis, kad mobilieji telefonai šiandien yra svarbi verslininkų kasdienybės dalis – susisiekimas, bendradarbiavimas, failų tikrinimas ir begalės kitų užduočių atlikimas bet kur ir bet kada yra įmanomas būtent dėka išmaniųjų telefonų. Jeigu reikėtų rinktis naują telefoną verslui arba galbūt netgi ieškote jo šiuo metu – kokį telefoną rinktumėtės? Štai 5 mobilieji telefonai, kurie verslui tiks geriausiai.

(Plačiau...)

Prasideda adventas – įstabus Kalėdų laukimo laikas (0)

Rytoj pradėsime adventą – susikaupimo ir apmąstymų metą laukiant Jėzaus – Visatos valdovo – gimimo šventės. Su kunigu teologijos licenciatu Šarūnu Leskausku kalbėjomės apie tai, kaip įprasminti šį laiką, kad patys būtume geresni ir kituose matytume ne tik blogį. Ir Kalėdos kad neprašoktų nepalikusios žymės mūsų kasdienybėje. 

(Plačiau...)

„Vaikas mus išmokė gyventi kitaip“ (0)

Neretai daugelis net nepagalvoja, kodėl jaučiasi nelaimingi, lyg juos kamuotų nuolatinės pagirios, nors alkoholio nevartojo nė lašo. Tokį „malonų“ jausmą taip pat sukelia ir stresas, nuovargis, blogas maistas bei nekokybiškas miegas. Norint švytėti, pasitikėti savimi ir jaustis puikiai, vertėtų sunerimti dėl savo ir savo vaikams diegiamų gyvenimo įpročių, nes be tinkamos mitybos, gero poilsio, fizinės veiklos ir dvasinio tobulėjimo veikiausiai kasdienės šypsenos veide gali taip ir neatsirasti.

Apie tai, kodėl nusprendė pakeisti savo gyvenimo būdą ir kaip visai šeimai sekasi kartu laikytis sveiko ir subalansuoto gyvenimo principų, pasakoja mitybos specialistė ir maisto tinklaraščio autorė Indrė Trusovė.

(Plačiau...)

Verslo finansavimo sprendimai, smulkioms ir vidutinėms Jurbarko rajono įmonėms (0)

Kiekvienas Lietuvos rajonas turi savo nustatytus prioritetus ir finansavimo būdus įvairioms įmonėms. Jurbarko rajonas didelį dėmesį skiria naujų darbo vietų kūrimui, todėl vykdo priemones, padedančias smulkiam ir vidutiniam verslui jas steigti.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook