Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Į pramoninį rajoną – nauju pėsčiųjų ir dviračių taku (1)

Barkūnų gatve namo pėsčiomis bei dviračiais keliaujančių žmonių vargams artėja pabaiga. Planuojama, kad dar šiemet bus pradėti darbai, o kitais metais šioje gatvėje bus nutiestas puskilometrio pėsčiųjų ir dviračių takas. Kol kas miestą su pramoniniu rajonu ir Kalnėnais jungiančia gatve žmonėms tenka eiti nesaugiu kelkraščiu.

(Plačiau...)

Raudonę garsino unikali liepa (0)

Kovo 19 d. Briuselyje vyko Europos metų medžio apdovanojimo ceremonija. Joje apdovanotas ir Lietuvos medis – daugiakamienė liepa, auganti Raudonės pilies kieme.

(Plačiau...)

Meru tapo Skirmantas Mockevičius (fotoreportažas iš rinkimų štabų, rezultatai) (36)

Sekmadienį vykusiuose merų rinkimuose nugalėjo ir ketverius metus rajonui vadovaus dabartinis rajono vadovas Skirmantas Mockevičius. Kova tarp jau minėto S. Mockevičiaus  ir liberalų atstovo, parlamentaro, Ričardo Juškos vyko balsas į balsą. Nugalėtojas paaiškėjo tik suskaičiavus paskutinius gyventojų pasirinkimus.

(Plačiau...)

Kandidatų į merus debatai: Ričardas Juška prieš Skirmantą Mockevičių (vaizdo įrašas) (14)

Šį sekmadienį Jurbarko r. gyventojai antrajame ture rinks merą. Juo pretenduoja tapti dabartinis Seimo narys, liberalas, Ričardas Juška ir save pats išsikėlęs dabartinis rajono meras Skirmantas Mockevičius. 

(Plačiau...)

Prasidėjo antrasis rinkimų turas (3)

Trečiadienį balsavimu iš anksto prasidėjęs antrasis rinkimų turas  nei didele rinkėjų gausa, nei stebėtojų aktyvumu neišsiskyrė. Pirmąją dieną iš anksto balsavo 317 rinkėjų. Dar 57 savo valią išreiškė balsuodami spec. punktuose – Smalininkų senjorų namuose, Seredžiaus ir Eržvilko senelių globos namuose.

(Plačiau...)

Žolės gaisrai – akimirka iki tragedijos (0)

Nuolatinė pavasario bėda – pernykštės žolės gaisrai. Paprastai jie kyla, kai gyventojai imasi ūkinės veiklos ir aplinkos švarinimo darbų savo ūkiuose ar sodybose. Praėjusiais metais šalies ugniagesiai daugiau nei 4400 kartų vyko gesinti degančios žolės ir ražienų.

(Plačiau...)

Direktorė prarado nepriekaištingą reputaciją (18)

Kovo 6-ąją Jurbarko r. savivaldybės administracijos direktorės Vidos Rekešienės elgesį svarsčiusi Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nusprendė – politikė pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymą.

(Plačiau...)

Dėl mero posto kovos Ričardas Juška ir Skirmantas Mockevičius (tarybos narių sąrašas) (39)

Sekmadienį kulminaciją pasiekusi savivaldos rinkimų karštinė rimsta – rajono tarybos narių mandatai išdalyti, tačiau merą teks rinkti antrajame ture. Kas ateinančius ketverius metus vadovaus savivaldybei, kaip pasiskirstys jėgos taryboje ir kam bus patikėti valdžios postai, paaiškės kovo 17-ąją. Antrame rinkimų ture  kova vyks tarp Liberalų sąjūdžio kandidato į merus, Seimo nario Ričardo Juškos ir save išsikėlusio dabartinio mero Skirmanto Mockevičiaus.

(Plačiau...)

Viešvilėje – galimai rinkėjus klaidinanti informacija (rinkimų žemėlapis) (2)

Sekmadienį Jurbarko r., kaip ir visoje Lietuvoje, prasidėjo rinkimai į savivaldybių tarybas ir merus. Nors iki pietų rimtų pažeidimų nefiksuota, gautas pranešimas, kad Viešvilėje buvo pakabinti Anykščių rinkėjams skirti sąrašai. Tokia informacija galėjo klaidinti balsuoti atėjusius gyventojus.

(Plačiau...)

Rinkimus stebi atidžiau (2)

Trečiadienį savivaldos rinkimuose prasidėjo balsavimas iš anksto savivaldybėse ir specialiuose punktuose. Jurbarko rinkėjai savo balsus šiandien ir ryt gali atiduoti savivaldybės pastate įsikūrusioje balsavimo komisijoje. Balsuoti galima nuo 8 val. ryto iki 20 val. vakaro.

(Plačiau...)

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook