5 daiktai, kuriuos būtina įsigyti planuojantiems laikyti katę

5 daiktai, kuriuos būtina įsigyti planuojantiems laikyti katę (0)

2019-12-19

Jeigu galvojate apie augintinį, kuris nereikalautų daug dėmesio, tačiau būtų prieraišus ir rodytų savo meilę – tokiu atveju puikus pasirinkimas yra katės, kurios taip pat dar vadinamos vienais protingiausių gyvūnų. Svarbiausia sukurti gyvūnams tokią aplinką, kurioje jie jaustųsi gerai. Tuomet ir Jūs, ir Jūsų augintinis bus laimingas, žvitrus ir gražus.

Kačių draskyklės

Suprantama, kad kačių draskyklės yra būtinos. Kitu atveju katės savo nagais puoš Jūsų baldus, sienas bei drabužius. Nors kai kurie asmenys tikina, kad katės vistiek labiau domisi baldai, tačiau iš esmės gera draskyklės tikrai patrauks gyvūno dėmesį.

Pūkų valikliai

Ne katėms, tačiau žmonėms reikalingas daiktas, kuris padės pasirūpinti, kad augintinis nekeltų Jums jokio diskomforto – pūkų rinkikliai. Katės šeriasi ir čia jau nieko nepavyks padaryti. Žinoma, nebent pasirinksite tokį augintinį, kuris yra beveik be kailio ir be pūko, tačiau tam jau reikalingos specifinės, retos veislės. Kitu atveju – vienintelis pasirinkimas yra nuolatos valyti savo drabužius.

Dezinfekcinės priemonės

Gali nuskambėti gana žiauriai, tačiau nepavyks išvengti katės nagučių. Ne tik tada, kai su ja pykstatės, tačiau ir tada, kai žaidžiate. Paprasčiausiai šių gyvūnų nagai labai aštrūs ir jų karpymas tikrai yra ne išeitis. Geriausia įsigyti dezinfekcines priemones ir kiekvieną kartą jomis pavalyti įdrėskimus, kad pavyktų išvengti infekcijų.

Kokybiški indai

Kaip ir visiems kitiems gyvūnams, taip ir katėms reikalingi geri indai valgymui. Juk sakoma, kad iš gero indelio maistas bus kur kas skanesnis. O kadangi katės yra gana lepūs gyvūnai – kokybiškas indas, kuris turi būti kasdien plaunamas, jiems yra būtinas.

Žaislai

Galiausiai, katė yra niekada neužaugantis vaikas, kuris nuolatos nori žaisti. Suteikite jam tokią galimybę. Nupirkite žaisliukų, kurie ne tik padės augintiniui rasti veiklos, tačiau ir Jums padės su juo sukurti artimesnį ryšį.

Jeigu nesate tikras, ar Jūsų vaikas gebės pasirūpinti augintiniu, tačiau pats neturėsite tam jėgų – jokiu būdu jo nepirkite. Čia rasite labai daug gražių žaislų mergaitėms: https://imuperku.lt/vaiku-prekes/zaidimai-zaislai/zaislai-mergaitems/.

Katė – ne žaislas!

Užsak. Nr. 1419.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook