Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualiausi klausimai miesto gyventojams – vandens kokybė, kie...

Aktualiausi klausimai miesto gyventojams – vandens kokybė, kiemai ir gatvių apšvietimas (0)

2018-03-29

Į susitikimą su savivaldybės vadovais susirinkę jurbarkiečiai domėjosi daugiabučių kiemų ir automobilių stovėjimo aikštelių sutvarkymu, geriamojo vandens kokybės gerinimu bei kėlė kitus miestiečiams svarbius klausimus. L. Lukošiūtės nuotr

Visą kovo mėnesį trukęs Jurbarko rajono savivaldybės tarybos, mero ir administracijos direktorės 2017 metų veiklos ataskaitų pristatymas bendruomenėms buvo baigtas kovo 26 d. Jurbarko miesto seniūnijos salėje vykusiame susitikime su gyventojais ir bendruomenių atstovais.

imą dėl daugelį metų miestą kamuojančios blogos vandens kokybės. „Praėjusiais metais Jurbarko mieste pradėtas įgyvendinti vandens gerinimo įrenginių projektas, skirtas vandens kokybės gerinimui bei vandens tiekimo sistemos modernizavimui. Bendra projekto, kuriame didžioji dalis pinigų skirta pastatui su technologine įranga mangano šalinimui pastatyti, vertė – apie 1,13 mln. Eur“, – kalbėjo Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė ir atkreipė dėmesį, kad pradėjus eksploatuoti miesto vandens gerinimo įrenginius reikės imtis vandentiekio infrastruktūros plovimo siekiant pašalinti per daugelį metų trasose susikaupusius mangano junginius.

Savivaldybės vadovų teirautasi ir apie daugiabučių kiemų rekonstrukciją. „Gauname labai daug gyventojų prašymų, tačiau visų jų tikrai negalime patenkinti dėl ribotų finansinių galimybių, todėl dar 2016 metų kovo mėnesį komisija sudėliojo eiliškumą trejiems metams, kurio ir laikomės“, – kalbėjo Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius.

Šiuo metu kompleksiškai tvarkomas gyvenamųjų namų kvartalas, apribotas Dariaus ir Girėno, P. Cvirkos, K. Donelaičio ir Vytauto Didžiojo gatvių. Atsakymus į kitus rūpimus klausimus dėl aikštelių sutvarkymo galima rasti 2016 m. kovo 31 d. Jurbarko rajono savivaldybės tarybos patvirtintame sprendime Nr. T2-104 apie bendrojo naudojimo automobilių stovėjimo aikštelių tvarkymo eiliškumą. Su sprendimu gyventojai gali susipažinti savivaldybės interneto svetainėje www.jurbarkas.lt skiltyje „Naujienos“.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook