Balsavimas

Ar pajutote, kad labai padidėjo žemės mokestis?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Darbo taryba ir vadovas bendros kalbos neranda

Darbo taryba ir vadovas bendros kalbos neranda (12)

2018-10-27

Autobusų parkui vadovaujantis Arvydas Štulas kol kas neatsako ne tik į darbuotojų, bet ir į žiniasklaidos klausimus. L. Pilecko nuotr.

„Jurbarko autobusų parke“ įsiplieskusi nesantaika tarp darbo tarybos ir bendrovės direktoriaus negęsta. Bendrovės steigėjo – savivaldybės tarybos ir savivaldybės kontrolieriaus kolektyvas prašo įvertinti vadovo Arvydo Štulo sprendimus, o šis ginasi už įmonės lėšas samdytais teisininkais. Tačiau panašu, kad net tarpininkaujant pašaliniams taikos įmonėje dar ilgai nebus.

Sukėlė įtarimų

Spalio 10-ąją autobusų parko darbo taryba kreipėsi į rajono savivaldybės tarybos narius, savivaldybės kontrolierių Saulių Jakštį ir savivaldybės tarybos Kontrolės komitetą. Tokį kelią darbuotojai pasirinko negavę vadovo atsakymų į jiems rūpimus klausimus.

Įmonės darbuotojams atstovaujanti taryba prašo išsiaiškinti tris dalykus.

Pirmasis – dėl sandorio teisėtumo 2017 m. rugpjūčio-gruodžio mėnesiais parduodant didelį kiekį metalo. Į metalo laužą tuomet iškeliavo kurui laikyti skirtos požeminės talpos, autokrautuvas, du lengvieji automobiliai ir keturi autobusai.

„Darbo tarybai žinoma, kad lėšų į įmonės sąskaitą buvo įnešta, tačiau nerimą kelia abejonės, ar už visą parduoto metalo kiekį gautos pajamos yra įneštos į įmonės sąskaitą. Mūsų žiniomis, nebuvo sudaryta komisija, kuri privalo dalyvauti parduodamo turto svėrime, o tai kelia pagrįstų abejonių dėl sandorio teisėtumo. Aukcionas dėl likviduojamo turto, mūsų žiniomis, taip pat organizuotas nebuvo. Metalas buvo parduotas pagal asmeninį vadovo ir metalo supirkėjo susitarimą“, – rašoma Darbo tarybos kreipimęsi.

Darbuotojų įtarimus sustiprino ir tai, kad dar 2017-ųjų gruodį vykusiame susirinkime apie metalo pardavimą paklaustas vadovas neatsakė, ar sandoriui buvo sudaryta komisija.

Maža to, 2018-ųjų birželį darbuotojams inicijavus susirinkimą, kuriame jie ketino išsiaiškinti metalo pardavimo klausimą, direktorius jį sukviesti atsisakė. Atsakymų darbo taryba nesulaukė ir per posėdį rugpjūčio mėnesį.

Po tokio, darbo tarybos manymu, vadovo išsisukinėjimo, neliko nieko kito, kaip tik prašyti, kad įtarimus išsklaidytų jau ne autobusų parko direktorius, o savivaldybė.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę laikraščio versiją.

„ŠVIESOS“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook