Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Geros kavos kodas – „Happy Cafe“

Geros kavos kodas – „Happy Cafe“ (2)

2018-06-19

Važiuoti geros kavos į didmiesčius – nebereikia. Tokią žinutę jurbarkiečiams pasiuntė gegužę kavinę „Happy Cafe“ atidaręs raseiniškis Lukas Urbaitis. Nuo šiol mieste yra vieta, kur galima pasimėgauti įvairiausiais kavos skoniais, ledų kokteiliais ir puikiai praleisti laiką su draugais.

Dariaus ir Girėno g. 98 duris atvėrusi „Happy Cafe“ iškart tapo traukos centru. Čia būriuojasi ir paaugliai, ir suaugusieji. Vieni užsuka išsinešti pamėgtos kavos puodelio, kiti – prisėda ir tiesiog maloniai leidžia laiką.

„Dirbame dar tik trejetą savaičių, todėl pasakyti, ką labiausiai mėgsta jurbarkiečiai – sunku. Juolab kad klientų tikrai daug ir jie vis dar išbando tai, ką siūlome. Galbūt tik pagal amžiaus grupes galima išskirti. Suaugusieji renkasi įvairias kavas, o paaugliai – ledų kokteilius“, – tvirtino L. Urbaitis.

Tiesa, vadovas juokauja, kad kol klientai mėgaujasi kava, jam pačiam mėgautis ramybe netenka. Panašų verslą Raseiniuose trejus metus vystantis vyras tikina, kad šio tipo kavinėms būtina nuolat keistis ir tobulėti, kitaip jos žmonėms paprasčiausiai nusibosta.

„Turime panašią kavinę Raseiniuose ir pastebėjome, kad arba reikia žengti koja kojon su jaunimo poreikiais ir mada, arba prarasti klientą. Todėl ir kavinė Jurbarke negalės būti nuobodi, ji nuolat keisis. Kaip tai vyks – parodys laikas. Galbūt keisis interjeras, galbūt vėliau pasiūlysime ne tik kavos, bet ir maisto“, – sakė L. Urbaitis.

Vadovo žodžius apie klientus patvirtina ir kavinėje praleistas laikas gurgšnojant gervuoginės kavos puodelį. Nesunku pastebėti, kad pasmaguriauti kava ar ledų kokteiliais užsuka daugiausia jaunatviški klientai, kurie „Happy Cafe“ randa ne tik puikios kavos, bet ir jaukią bei šviesią erdvę pasėdėti, pasišnekučiuoti, pažaisti stalo žaidimus ar tiesiog praleisti laiką.

 „Kai ieškojome patalpų kavinei, pasirinkome būtent šitą vietą. Galbūt strategiškai buvo ir geresnių variantų, tačiau mums labai patiko tai, kad čia – dideli langai, o viduje šviesu ir jauku. Būtent tokias emocijas stengiamės perteikti klientams. Todėl įrenginėdami patalpas pasirinkome šviesias spalvas“, – pasakojo L. Urbaitis.

Tačiau raseiniškis jurbarkiečiams siūlo ne tik jaukią aplinką. Pasak verslininko, svarbiausia buvo tinkamai apmokyti dvi dirbančias merginas – Aušrą ir Živilę, kad jos paruoštų gerą kavą. „Daug kur kavinėse siūloma kava, tačiau ji – ne tokia, kokia turėtų būti. Mes negalėjome pasiūlyti nekokybiško produkto. Jurbarkiečiai važinėja, keliauja, užsuka didmiesčiuose į panašias kavines, ragauja įvairias kavas. Todėl turime padaryti geriau, nei yra kitur, kad pritrauktume ir neprarastume klientų“, – įsitikinęs L. Urbaitis.

Beje, kavos, jei pasiseks, gali nereikėti pirkti. Savo sekėjams feisbuke „Happy Cafe“ personalas dažnai rengia įvairius konkursus, kurių prizai – kava ir kiti gėrimai.

„Happy cafe“ klientų laukia kasdien nuo 10 iki 19 val.

Lukas Pileckas« Back

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook