Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Į laidotuves – stumiant automobilius

Į laidotuves – stumiant automobilius (1)

2019-02-11

Į sniego spąstus pateko Skirsnemunės gyventojai, o Šimkaičiuose laidotuvių dalyviai sunkiai privažiavo iki bažnyčios.

Vasario 3 d. į Šimkaičių bažnyčią ir kapines mirusįjį palydėti susirinkę žmonės klimpo sniege. Redakcijai paskambinusi moteris tikino, kad į mišias atvažiavę žmonės turėjo per sniego kalnus stumdyti automobilius ir sukti galvas, kaip pajudėti, o ne atiduoti pagarbą mirusiajam.

„Ten gal šimtas metrų nuo pagrindinio kelio iki bažnyčios. Seniūnija tikrai žinojo, kad bus laidotuvės, nes artimieji laidojimui leidimą išsiėmė. Į bažnyčią rinkomės antrą valandą popiet, bet ta gatve pravažiuoti nelabai buvo galima. Turėjome stumdyti vieni kitus. Nesuprantu, kaip šitaip galima“, – piktinosi skaitytoja.

Moteris tikino, kad bent jau iki bažnyčios kelią nuvalyti seniūnija tikrai galėjo. Ne tik dėl laidotuvių, bet ir dėl į mišias susirenkančių garbaus amžiaus žmonių.

Pasak Šimkaičių seniūnijos seniūnės Elenos Šileikienės, sekmadienį seniūnija kelius valė. Tačiau darbai buvo pradėti tik tuomet, kai nustojo snigti.

„Buvo valoma, o darbus baigėme tik naktį, gal pusę dviejų. Gatves visada valome pagal galimybes. Tačiau žmonės šiais laikais pasidarę labai jautrūs“, – sakė E. Šileikienė.

Šimkaitiškių skambutis – ne vienintelis. Žmonės skambino ir iš miesto, ir kaimų, ir vienkiemių. Vasario 4-ąją padirbėti kastuvu iš peties teko sutuoktiniams, bandžiusiems nuvykti pas Skirsnemuniškių I k. (Skirsnemunės sen.) gyvenančią senolę, tačiau „Audi“ užstrigo kelio pusnyse.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę leidinio versiją.

„ŠVIESOS“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook