Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Iš valdančiosios daugumos traukiasi „Jaunoji karta“ (papildyta...

Iš valdančiosios daugumos traukiasi „Jaunoji karta“ (papildyta mero komentaru) (11)

2017-10-06

Nuo spalio 9 d. iš valdančiosios koalicijos Jurbarko r. savivaldybės taryboje traukiasi „Jaunosios kartos“ atstovai Saulius Meškauskas ir Donatas Ramanauskas.

„Beveik treji darbo metai valdančiojoje daugumoje leido išmokti ne vieną pamoką ir davė didžiulę patirtį. Pažinome politinius užkulisius, o taip pat ir vieni kitus.

Metus laiko kaitusi įtampa Jurbarko kūno kultūros ir sporto centre, prieš porą savaičių įžiebė tikrą kibirkštį. „Jaunosios kartos“ atstovas Karolis Bauža turėjo daug idėjų kaip pakeisti šios įstaigos sugadintą įvaizdį ir pakelti Jurbarko sportą į aukštesnį lygmenį, bet vadovai neįvertino jo užsidegimo ir pastangų. Galutinai įsitikinę, kad iniciatyvūs, novatoriški bei norintys dirbti žmonės nėra vertinami, nusprendėme pasitraukti iš valdančiosios daugumos. Dėl didelio požiūrių skirtumo, nebematome prasmės likti su komanda, kur stinga tarpusavio supratimo ir vienos bendros krypties. Turime savo nuomonę ir nebijome ją pareikšti.

Gal todėl ir pritrūko tarpusavio susikalbėjimo. Įvertinome visą laikotarpį ir nusprendėme, kad pasitraukimas taip pat tinkamas būdas parodyti savo poziciją. Žadėjome rinkėjams permainų, bet supratome, kad netgi daugumoje reikia turėti daugumą, norint kažką įrodyti.

Mūsų supratimas apie Jurbarko rajono perspektyvas kitoks, todėl nenorime koalicijai trukdyti dirbti ir linkime sėkmės, bei raginame susitelkti į vieną bendrą tikslą – Jurbarko krašto žmonių interesus‘, - apie apsitraukimo priežastis „Jaunosios kartos“ „Facebook“ paskyroje viešai rašė S. Meškauskas.

Apie apsisprendimą palikti valančiąją daugumą politikai jos atstovus informavo spalio 5 d.

Savo ruožtu meras Skirmantas Mokevičius taip pat išplatino kreipimąsi „Facebook“. Politikas savo sekėjus socialiniame tinkle bando įtikinti, kad „Jaunosios kartos“ atstovai pasitraukė visai ne dėl situacijos su K. Bauža.
„Dėkoju Saulius Meškauskas ir Donatas Ramanauskas už bendrą darbą, neabejoju, jog jie ir toliau konstruktyviai dalyvaus savivaldybės tarybos darbe. Šio kolegų žingsnio niekaip nesieju su Karolio Baužos pasitraukimu, visų įstaigų vadovams darbo sąlygos sudaromos vienodos, o sunkumus tenka įveikti patiems. Deja, ne visiems tai pavyksta. Tačiau garbingi žmonės ir pasitraukia garbingai‘, - rašo meras S. Mockevičius.

„Šviesos“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook