Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Jurbarke pradedamas šildymo sezonas

Jurbarke pradedamas šildymo sezonas (1)

2017-10-04

Šiandien Jurbarko r. savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė pasirašė įsakymą, kuriuo skelbiama 2017-2018 m. šildymo sezono pradžia. 

Parengiamieji darbai turi būti baigti per dvi dienas. Jurbarko šilumos tinklų direktorius Darius Virvilas patikino, kad jų įmonė – visiškai pasirengusi šildymo sezonui. Tą patį teigia ir UAB „Jurbarko komunalininkas“, administruojančio daugiabučius namus, direktorius Darius Dragūnavičius. „Šilumos punktai tvarkingi. Šiandien pat pradėsime jungti sistemas, ir šiluma pasieks butus. Nepažadu, kad iš karto visus, tam turime dvi dienas“, - sako D. Dragūnavičius.

Šilumos vartotojai gyvenamuosiuose namuose turi teisę patys nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pradžios. Tai turi būti suderinta  su šilumos tiekėju, o šildymą pradėti vėliau turi leisti techninės galimybės. Taip pat negali būti pažeidžiamos higienos normos.  Tačiau lauke sparčiai krentant temperatūrai ir butams vėstant vargu ar kas norės nukelti šildymo pradžią.

Šią savaitę šildymo sezoną skelbia ir didieji Lietuvos miestai, išskyrus Klaipėdą, kurie oro temperatūra būna keliais laipsniais aukštesnė.

Šviesos inform. « Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook