Kaip pasirinkti tinkamiausią vaikišką lovą?

Kaip pasirinkti tinkamiausią vaikišką lovą? (0)

2019-10-22

Jei reikėtų išvardinti dalykus, kurie yra labai svarbūs jūsų atžaloms, savaime suprantama, jų būtų labai daug – pradedant kokybišku maistu ir užbaigiant įdomiu laisvalaikiu. Vis tik, negalima pamiršti ir dar vieno dalyko. Tai – visavertis miegas. Tačiau tam, kad jūsų mažieji iš tiesų galėtų mėgautis kokybišku miegu ir puikia jaustųsi, būtina sukurti miegui draugišką aplinką. Kad ji tokia būtų, teks įgyvendinti ne vieną reikalavimą. Vienas jų – parinkti savo vaikui pačią tinkamiausią lovą. Jei vertintume, koks asortimentas yra siūlomas, tai, matytume, kad tėveliai susiduriame su iš tiesų rimtu iššūkiu. Taigi, šį kartą pateiksime keletą patarimų, ką daryti, kad tinkamiausią lovą iš rinkti būtų lengviau? 

Savaime suprantama, svarbiausiu kriterijumi tampa patogumas. Taigi, labai svarbu įvertinti, ar jūsų atžala tikrai galės mėgautis kokybišku miegu.

Jei vaikų kambarys nedidelis, tai dažnai puikia išeitimi tampa dviejų aukštų vaikiška lova. Vis dėlto, yra ir viena kliūtis – atminkite, kad vaikams, jaunesniems nei 6 – erių metų, nerekomenduojama miegoti viršutiniame lovelės aukšte. Taigi, jei abi jūsų atžalos yra jaunesnės nei 6 – erių metų, v geriausiu sprendimu dvi vienaukštės lovytės, tuo tarpu idėją įsigyti dviejų aukštų lovą, palikite ateičiai. Vis dėlto vis tiek yra sprendimų, kurie jums leisi sutaupyti vietos. Pavyzdžiui, savo vaikams galite nupirkti loveles, kurios turi daiktadėžes. 

Dauguma tėvelių yra linkę galvoti, kad mediniai baldai, įskaitant ir šios žaliavos pagamintos lovelės, yra geriausias sprendimas jų atžalas. Ir iš tiesų – medis turi daug pikių privalumų, pavyzdžiui, yra nealergiškas, natūralus bei ekologiškas. Taigi, miegoti ant tokio baldo yra labai komfortiška. Tačiau taip pat riekia nepamiršti, kad medis turi būti apsaugotas, t.y., padengtas apsaugine medžiaga, priešingu atveju, ilgainiui praras puikių savo išvaizdą. Taigi, dažniausiai pasirenkamas sprendimas medinius baldus padengti laku. Vis tik, kuomet kalbame apie lovą, skirtą jūsų atžala, verta pastebėti, kad svarbu baldą apdengti ekologišku laiku. Tokiu atveju bus išvengta neigiamo poveikio sveikatai. 

Ne paslaptis ir tai, kad vaikas šį baldą tiesiog netruks išaugti, tad  po kelerių metų vaikišką lovelę teks pakeisti paaugliui skirta lova. Būtent dėl šios priežasties nemaža dalis tėvų nusprendžia, kad į tokio pobūdžio baldus nereikėtų investuoti ypač daug. o ką apie tai sako sveikatos ekspertai? Pastarieji taip pat patvirtina, kad tai yra geras sprendimas ir priduria, kad vis tik yra vienas dalykas, kuriam tikrai nereikėtų gailėti pinigų. Tai – čiužinys. Taigi, įsigiję vaikišką lovelę, nepamirškite nupirkti ir kokybiško vaikiško čiužinuko.

Na, ir dar viena svarbi detalė. Tai – lovelės dizainas. Jei jūsų vaikas jau keliauja į darželį ar mokyklą, tai jis tikrai pasiruošęs išsakyti savo nuomonę apie tai, kaip turėtų atrodyti jo lova. Kokia turėtų būt jos forma? Kokios spalvos turėtų vyrauti? Taip, jūsų atžala tikrai žino atsakymus į šiuos klausimus, todėl būtinai išklausykite jo nuomonės. Na, o išsirinkti tikrai nebus sunku, nes gamintojai  labai sumanūs – kai kurios vaikiškos lovelės primena tikrų tikriausius meno kūrinius. 

Taigi, tikimės, kad šie patarimai taps priežastimi, dėl kurių jūsų vaikas galės džiaugtis ne tik estetiška, bet ir svarbiausia – maksimaliai patogia lova. Na, o, kol ieškosite tos vienintelės, tai nepamirškite užsukti į internetinė parduotuvę - b-a.eu. Čia daug kokybiškų bei stilingų gaminių, tad tinkamiausią vaikišką lovą suras tikrai visi.

Užsak. Nr. 1207.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook