Karantininiai užsiėmimai tėvų kišenių netuštins

Karantininiai užsiėmimai tėvų kišenių netuštins (2)

2020-04-19

Balandžio 9 d. nuotoliniu būdu vykusiame Jurbarko r. savivaldybės tarybos posėdyje politikai buvo dosnūs – tėvai atleisti nuo mokesčio už vaikų užsiėmimus meno mokykloje, sporto centre ir darželiuose. Po tokių sprendimų įstaigos negaus nemažos pinigų sumos, tačiau tėvai gali džiaugtis – vengdami prastovų šių įstaigų darbuotojai jų vaikams užsiėmimus rengia nuotoliniu būdu, o mokėti už tai – nereikia.

Prasiveržė nesutarimai

Tarybos posėdyje buvo priimti trys sprendimai, kuriais pakeista apmokėjimo už paslaugas tvarka Antano Sodeikos meno mokykloje, Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centre bei atlyginimo tvarka už ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų išlaikymą švietimo įstaigose.

Sprendimų projektai pirmiausia buvo aptarti balandžio 7 d. vykusiame jungtiniame komitetų posėdyje. Čia paaiškėjo, kad, kaip jau tapo įprasta, nesutampa savivaldybės vadovų ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjos Jolitos Jablonskienės nuomonės. Pavaldinės rengtus sprendimus pristačiusi skyriaus vedėja ir Jurbarko r. savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius antipatijos vienas kitam nesugebėjo nuslėpti net ir bendraudami nuotoliniu būdu.

Pristatydama sprendimą, skirtą pakeisti mokėjimo tvarką Antano Sodeikos meno mokykloje, J. Jablonskienė informavo, kad tėvai kreipiasi į mokyklą ir Švietimo, kultūros ir sporto skyrių dėl atleidimo nuo mokesčio už vaikų pamokas šioje įstaigoje, nes paskelbus karantiną, nuo kovo 16 d. užsiėmimai nevyko. Pasiūlyta leisti mokesčio nemokėti esant ekstremaliai situacijai ar nepaprastajai padėčiai ir sprendimą taikyti nuo balandžio 9 d.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakę elektroninę versiją.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook