Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Keliautojams – istorija ir išmaniosios naujovės

Keliautojams – istorija ir išmaniosios naujovės (0)

2019-06-11

Pasak Joanos Reinolcaitės, lankytini objektai turistams pristatomi šiuolaikiškai ir išmaniai, o bendruomenės kuria vis daugiau paslaugų. J. Stanaitienės nuotr.

Birželio 7-8 d. Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centras (TVIC) žiniasklaidos atstovams surengė infoturą po Jurbarko kraštą: pristatė ne tik malonumus ir pramogas, kurias šį sezoną turistai gali čia rasti, bet ir naujus išmanius turizmo rinkos produktus.

Programa žiniasklaidai

Per dvi dienas svečiams buvo parodyta TVIC siūlomo turizmo paketo „Rojaus keliu“ dalis su gidų pasakojimais ir edukacinėmis programomis. Žurnalistai aplankė Panemunių regioninio parko lankytojų centrą, kuriame parko rekreacijos rinkodaros specialistė Greta Šulcaitė pristatė ekspoziciją „Nemunas ir gyvenimas prie jo“. Ekspozicija įdomi tiek vaikams, tiek suaugusiesiems: joje interaktyviai pasakojama apie patį parką, jo gamtą, pristatoma prie Nemuno vyravusius amatus, verslus, gyvenimo būdą.

„Turime parengę ne vieną edukaciją: mokome senųjų amatų, keliaujame pažintiniu gamtiniu taku, išgirstas žinias galima pasitikrinti išmanioje viktorinoje, pasigaminti paveikslėlį su parko objektais, siūloma ir žiobrių kepimo edukacija“, – paslaugas, kurias galima gauti Panemunių regioninio parko direkcijoje, vardijo G. Šulcaitė.

Kelionė tęsėsi Raudonėje. Buvusi mokytoja, o dabar gido paslaugas teikianti Elena Elzbergienė miestelio ir pilies lankytojams siūlo dalyvauti edukacinėje programoje „Siesta po liepomis“ ir išgirsti gražiausias Raudonės pilyje nutikusias meilės istorijas ir legendas, lankytojai kviečiami išgerti puodelį arbatos po pilies kieme šlamančiomis liepomis.

Veliuonoje žiniasklaidos atstovus pasitiko gidas Ričardas Vainikonis, palydėjęs svečius po Veliuonos miestelį bei Seredžiaus Palemono kalną. Vakare infoturo dalyviams buvo surengtos medaus degustacija ir žiobrių kepimo edukacija kempinge „Medaus slėnis“. Prieš nakvynę Panemunės pilyje įsikūrusiame viešbutyje žurnalistams joje pasiūlyta teatralizuota ekskursija.

surengtas pasiplaukiojimas Kęstučio Kaučiko laivu. Jurbarkietis siūlo kelionių laivu ir švenčių ant vandens paslaugas. Smalininkuose buvo pristatyta miestelio istorija, surengta Mažosios Lietuvos pasienio edukacija, aplankytas Senovinės technikos muziejus, o Viešvilėje apie miestelį ir jo gamtinius turtus pasakojo gidė Irena Petrošienė.

Išmanios kelionės

Šiemet keliautojai jau gali naudotis dviem naujais produktais – programomis „Nemuno kelias“ ir „Karšuvos žiedas“.

Rinkodarinį projektą „Nemuno kelias“ drauge įgyvendina Kauno r., Kauno miesto, Šakių ir Jurbarko savivaldybės.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją.

"ŠVIESOS" inform.« Atgal

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook