Koks būtų Jūsų gyvenimas, jeigu Kalėdos niekada nesibaigtų?

Koks būtų Jūsų gyvenimas, jeigu Kalėdos niekada nesibaigtų? (0)

2019-12-27

Kalėdos – stebuklų metas. O štai CLINIC | DPC be stebuklo nepraeina nei viena diena!

Stebuklas matyti, kaip senjorai pirmą kartą po ilgo laiko nusišypso pilna spindinčia šypsena. Stebuklas grožėtis jaunuoliais, kurie po ortodontinio gydymo žiūri į veidrodį ir negali atsidžiaugti rezultatais. Stebuklas matyti žmonių akyse įsižiebiantį pasitikėjimą savimi, kurį puošia graži, sveika ir nuoširdi šypsena. Stebuklas padėti skausmo kamuojamam žmogui, suteikti sveikatą ir matyti, kaip grįžta jėgos.

Mūsų pacientai – tai stebuklai, kasdien užpildantys širdis džiaugsmu. Kai Jūs laimingi ir sveiki, mes žinome, jog einame teisingu keliu. O šis kelias – ilgas ir prasmingas. Jūsų pasitikėjimo dėka šį rugsėjį atšventėme CLINIC | DPC dešimtmetį. Kartu užaugome iki didžiausio odontologijos klinikų tinklo Lietuvoje. Šypsenomis puošiame pacientus daugelyje šalies miestų – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Anykščiuose, Utenoje, Raseiniuose, Jurbarke, Mažeikiuose. Jau kelerius metus pacientus priimame ir Londone.  

Netrukus sukursime dar vieną šventinį stebuklą – padovanosime sveikas ir gražias šypsenas dešimčiai žmonių su ypatingomis gyvenimo istorijomis. Mielieji, Jūs taip pat prisidedate prie šios kalėdinės dovanos, nes 1 proc. nuo Jums suteiktos paslaugų sumos skiriamas šiam tikslui.

Dėkojame Jums, kad jau 10 metų esate kartu, pasitikite, padedate mums augti ir tobulėti bei kartu dalinatės gerumu. Prasmingų, stebuklingų ir džiugių švenčių!

Užsak. Nr. 1431.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook