Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komunalininkai įtariami neteisėta veikla

Komunalininkai įtariami neteisėta veikla (6)

2018-06-07

Savivaldybės įmonė – pažeidėja? Su tokiu kaltinimu į UAB „Jurbarko komunalininkas“ duria Tauragės regiono aplinkos tvarkymo centro (TRATC) atstovai ir klausia, ar įmonei už galimus šiukšlių taisyklių pažeidimus bus skirta bauda?

Skandalas dėl dviprasmiškos situacijos kilo praeitą savaitę, kai specialiame TRATC automobilyje įtaisyta vaizdo kamera užfiksavo daugiau klausimų nei atsakymų keliantį vaizdą. Prie šiukšlių konteinerių Nemuno g. esančioje stovėjimo aikštelėje privažiavo „Jurbarko komunalininko“ sunkvežimis. Iš jo du vyrai iškrovė keletą maišų, skudurų ir viską sumetė į šiukšlių konteinerius.

TRATC atliekų tvarkymo skyriaus vadovė Vilmantė Krištopaitienė tikina, kad „Jurbarko komunalininko“ darbuotojai šiukšles išmetė neteisėtai.

„Komunalininkai, kaip miesto tvarkytojai, turi sudaryti sutartį su TRATC, jei nori mesti atliekas į bendrus konteinerius. Tokios sutarties nėra. Tai, ką jie meta – yra jų darbo metu susidariusios atliekos arba bešeimininkės atliekos, už kurias atsako seniūnija“, – tvirtino TRATC darbuotoja.

„Jurbarko komunalininkas“ privalo savo atliekas vežti į stambiagabaričių atliekų arba kitas aikšteles. Tačiau Jurbarko miesto seniūnas Romualdas Kuras mano kitaip. Jis anksčiau nurodydavo komunalininkams, ir toliau planuoja nurodyti, kad aplink konteinerius gyventojų paliktos ar kitur rastos atliekos būtų sumetamos į bendro naudojimo konteinerius.

„Komunaliniui yra duota mano komanda, kad viską, ką randa aplink konteinerius, surinktų ir sumestų į juos. Sutvarkyti ne vežimo dieną. Išskyrus tas atliekas, kurios ten nepriklauso – padangos, baldai, mašinų detalės. O komunalines atliekas – sumesti, kad būtų švaru“, – sakė R. Kuras.

Į pastebėjimą, kad keistokai atrodo, kai maišus nuo konteinerių iki konteinerių reikia vežti sunkvežimiu, seniūnas atsakė abstrakčiai: „O kiek pakelėse būna pridėta maišų? Ant gatvės būna išneša. Jie maišus surinko aplink konteinerius ir kiekvieną dieną tai darys.“

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje.

„Šviesos“ inform.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook