Balsavimas

Ar pritariate valdininkų išvykai į mokymus Ispanijoje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Konstitucijos egzaminą laikė gausus būrys jurbarkiečių

Konstitucijos egzaminą laikė gausus būrys jurbarkiečių (0)

2017-10-03

Šiandien, minint 25-ąsias Lietuvos Respublikos Konstitucijos metines, Lietuvoje 11 kartą  vyko Konstitucijos egzaminas. Jurbarkiečiai  jo laikyti rinkosi savivaldybės didžiojoje salėje. Norinčiųjų pasitikrinti konstitucines žinias šiemet buvo kaip niekad gausiai – net dvidešimt. 

Konstitucijos egzamine žinias pasitikrinti  panoro įvairių sričių ir profesijų atstovai, tačiau gausiausiai dalyvavo  savivaldybės darbuotojai. Kaip išmano Konstituciją pasitikrino ir keli tarybos nariai: nuolatinė egzamino dalyvė Antanina Tunaitienė, Daivaras Rybakovas ir  Saulius Lapėnas. Egzamino nepabūgo Girdžių seniūnas Darius Juodaitis su žmona Jurgita,  jurbarkietis Ramūnas Alminas, atsargos majoras Algirdas Genys, žiniasklaidos atstovai. Tarp laikiusiųjų egzaminą - 14 be  teisinio išsilavinimo ir 6 jį turintys – abiejų grupių asmenų  laukė skirtingos užduotys.  

Egzamino komisiją sudarė Jurbarko r. savivaldybės meras  Skirmantas Mockevičius, Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Rūta Vančienė ir jos pavaduotoja Laima Keraitė. Egzamine buvo pateikta 30 klausimų su keturiais galimais atsakymais. Į antrąjį etapą patenka bent į 25 klausimus teisingai atsakę egzamino dalyviai. Komisijai patikrinus testus paaiškėjo, kad šiais metais į antrąjį turą pateko du Jurbarko rajono savivaldybės atstovai – Tarybos nariai Antanina Tunaitienė ir Daivaras Rybakovas. « Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook