Balsavimas

Ar turite savo favoritą tarp septynių kandidatų į Jurbarko r. savivaldybės merus kovo 3 d. rinkimuose?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Kviečiame išmokti naudotis kompiuteriu ir e. paslaugomis

Kviečiame išmokti naudotis kompiuteriu ir e. paslaugomis (0)

2018-03-12

Jurbarko r. savivaldybės viešojoje bibliotekoje organizuojami nemokami kompiuterinio raštingumo ir interneto pradžiamokslio kursai vyresnio amžiaus gyventojams.

Kompiuterių kursai senjorams - ne naujiena. Vis daugiau garbaus amžiaus žmonių pageidauja išmokti naudotis kompiuteriu. Todėl registruokitės į mokymus. O gal turite artimą draugą ar šeimos narį, kuriam reikia pagalbos dirbant kompiuteriu ar ieškant informacijos internete? Pasiūlykit jam registruotis į kompiuterinio raštingumo mokymus „KOMPIUTERINIO RAŠTINGUMO PRADŽIAMOKSLIS“.

Kursų lankytojai išmoks rasti valdžios institucijų informaciją ir pateikti joms prašymus, ieškoti komercinės, šviečiamosios ir kultūrinės informacijos, šiuolaikinėmis ryšio priemonėmis bendrauti su šeima ir draugais, neišeinant iš namų užsisakyti norimą knygą bibliotekoje ar nusipirkti bilietus į teatrą, pažiūrėti televizijos laidos pakartojimą, sumokėti mokesčius, apsipirkti ar užsiregistruoti pas gydytoją internetu ir kitų naudingų dalykų.

Būsite supažindinti su Wi-Fi technologijomis, elektroninių knygų skaitymo galimybėmis ir naudojimosi kompiuteriais saugumu, socialinio tinklo „Facebook“ ypatybėmis, asmens tapatybės saugumo, informacijos viešinimo ir dalijimosi pavojais ir privalumais.

Mokymų trukmė – 16 akademinių valandų.
 Mokymai vyks nuo kovo 20 d. Viešosios bibliotekos (Vilniaus g. 4) Interneto skaitykloje (II aukštas)

Dalyvių skaičius ribotas. Registracija būtina.

Registruotis iki kovo 19 d. Viešosios bibliotekos Interneto skaitykloje, tel.:  51 509, 8 676 22 639, el. paštu: bibliografas@jurbarko-rvb.lt

Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos informacija« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook