Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Ledai nuniokojo prieplaukas (nuotraukos)

Ledai nuniokojo prieplaukas (nuotraukos) (11)

2018-03-30

Apsileidimas, ar nenugalima gamtos stichija? Tokį klausimą redakcijai uždavė apie ledų ir vandens suniokotas prieplaukas pranešęs skaitytojas. Žmogus stebėjosi, kad už tvarką mieste atsakingas seniūnas Romualdas Kuras ir „Jurbarko komunalininkas“ tinkamai neparuošė prieplaukų žiemojimui, o padarytus nuostolius eilinį kartą reikės atlyginti iš mokesčių mokėtojų kišenės.

„Nemuno prieplaukoje ledai nunešė turėklus. Mažųjų laivelių prieplaukoje nuostoliai – kur kas didesni. Ten vanduo ir ledai suniokojo metalinius suolus, elektros skydinę, sulaužyti tilteliai į prieplauką. Juk kasmet būna potvyniai ir kasmet reikia pasiruošti žiemai. Įranga, kuri gali būti pažeista, tiesiog turi būti išmontuojama. Negi Jurbarko valdininkus, kaip ir kelininkus, gamta kasmet užklumpa netikėtai“, – klausė skaitytojas.

Vyrą taip pat stebina, kad ant kalniuko prie mažųjų laivelių prieplaukos esanti vaikų žaidimo aikštelė buvo išmontuota. Tačiau visai šalia, tik keliais metrais žemiau, esantys suoliukai ir elektros skydinė – palikti. Jurbarkietis tokią situaciją vadina apsileidimu ir neūkiškumu.

barko komunalininkas“ direktorius Darius Dragūnavičius tikina, kad jo pavaldiniai daro tai, ką užsako seniūnija. Pastaroji paruošti mažųjų laivelių prieplaukos žiemai nenurodė. „Specialiai šios prieplaukos prieš žiemą neruošiame. Ji pati kylant vandeniui turi iškilti. Suoliukus pražiopsojome, o skydinę sugadino vandalai“, – sakė D. Dragūnavičius.

Tiesa, chuliganai prie skydinės pasidarbavo jau po to, kai ji vandenyje mirko ne vieną savaitę.

„Ne mes prieplauką projektavome, ji turėjo pakilti virš vandens“, – savo kaltės neįžvelgė D. Dragūnavičius.
Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją.« Atgal

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook