Balsavimas

Ar maudotės Nemune?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Malkų sukčius sulaukė nuosprendžio

Malkų sukčius sulaukė nuosprendžio (0)

2017-07-25

Trylika kartų teistas už sukčiavimą ir vagystes A. M. Jurbarko r. apylinkės teisme griežto nuosprendžio neišgirdo. Piktybiniam sukčiui teismas už trijų rajone gyvenančių pensininkių apgavimą skyrė trisdešimt parų arešto ir įpareigojo grąžinti pasisavintus pinigus. 

Sukčius nuo 2016-ųjų spalio 10 d. iki 2017-ųjų vasario 8 d. iš trijų garbaus amžiaus moterų iš viso pasisavino 400 Eur. Tiesa, profesionaliam apgavikui pavyko apmulkinti tik dvi moteris. Iš trečiosios pinigus jis akiplėšiškai pavogė.

Sukčiauja daug metų

Peržvelgus A. M. teistumų sąrašą nesunku suprasti, kad tai – užkietėjęs vagis ir sukčius. Maža to, jo nusikaltimų geografija labai plati. Panašu, kad nuolatinės gyvenamosios vietos neturintis ir niekur nedirbantis veikėjas metų metus klajoja ir nešvarius darbus vykdo visoje Lietuvoje.

Nuo 2006 m. A. M. teistas net trylika kartų. Visos bausmės skirtos pagal du Baudžiamojo kodekso straipsnius – 178 str. ir 182 str., tai yra už vagystes ir sukčiavimą. Itin daug nusikaltimų A. M. padarė 2011-aisiais. Tuomet jis net penkis kartus keliavo į teismą ir buvo nuteistas už sukčiavimą ir už pasikėsinimą padaryti nusikaltimą. Nuosprendžiai jam skelbti Vilkaviškio, Kauno, Akmenės, Kėdainių, Šakių, Panevėžio, Biržų , Marijampolės rajonų apylinkių teismuose, kituose – net po keliskart. Teismai jį baudė viešaisiais darbais, skyrė baudas ir laisvės atėmimo bausmes. Šiemet balandžio 3 d. nuosprendį apgavikui skelbė Biržų rajono apylinkės teismas ,o birželio mėnesį, neišnykus ankstesniam teistumui, baudžiamąją bylą jau nagrinėjo Jurbarko r. apylinkės teismas.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakykite elektroninę prenumeratą.

„ŠVIESOS“ inform.« Back

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook