Motinystė – tai didelė meilė, kuri niekada nesibaigia

Motinystė – tai didelė meilė, kuri niekada nesibaigia (0)

2020-05-01

Irena Maskolaitienė sakė nežinanti, kas yra didelis vargas – likimas jai skyrė mylintį ir rūpestingą vyrą Albiną, pulkelį vaikų, nepašykštėjo meilės ir laimės. D. Karopčikienės nuotr

Pirmasis gegužės sekmadienis vėl atskuba su švente į kiekvienus namus – minėsime Motinos dieną. Neatsitiktinai pavasarį, kai nauja gyvastimi į pasaulį veržiasi motina Žemė, pagerbiame ir už gyvenimą dėkojame savo mamoms.

Kaip nesuvokiamas gamtos vitališkumas, taip žodžiais neapsakoma ir motinystė.

Raudonėje gyvenanti keturių vaikų mama Irena MASKOLAITIENĖ kalbėjo paprastai, be patoso – džiaugėsi, kad vaikai užaugo dori, gyvena laimingi ir kelio į tėvų namus neužmiršo.

Poetiškai kalbėti – poetų priedermė, o mamų – gimdyti, auginti, mylėti. Nes motinystė ir yra didelė meilė.

Namai – pilni laimės

Žalias, tarsi pavasario nuspalvintas, namas, vėjyje linksmai plazdanti vėliava, po langais besistiebiantis rožynas – šviesi ir jauki raudoniškių Irenos ir Albino Maskolaičių sodyba.

Žydėjimu apsunkusios brandžios obelys. O jauname sodelyje oriai vaikštinėja gandras, ir netikėtai užklydęs kaukėtas svečias jam – nė motais.

„Naminis!“ – tarpduryje šypsosi šių gražių namų šeimininkai ir kviečia į vidų. Irenos ir Albino šeimą gandrai aplankė keturis kartus ir atnešė tris sūnus ir dukrelę.

Visi keturi, pasak Irenos, pabiručiai, pametiniai. Pirmagimio Irena sulaukė prieš 37-erius metus, būdama septyniolikos.

„Buvo jau ruduo, lapkričio 28- oji. Šalta žiema tada buvo…“ – prisimena ji tą ypatingą dieną.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakę elektroninę versiją.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook