Naujasis ugniagesių viršininkas sieks pasitikėjimo

Naujasis ugniagesių viršininkas sieks pasitikėjimo (0)

2021-03-28

Vaidas Vaičiukynas tikina, kad tarnyba veikia gerai, tačiau būtina skirti daugiau dėmesio darbuotojams, jų problemoms ir norams.

Kovo 4-ąją pareigas pradėjusį eiti rajono priešgaisrinės tarnybos viršininką Vaidą Vaičiukyną sveikino savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, Šimkaičių seniūnas Sigitas Vaitiekūnas ir kolegos ugniagesiai. Dar išvakarėse, prieš oficialiai pradedant vadovauti tarnybai, jis budėjo Šimkaičių ugniagesių komandoje, kur pastaruoju metu ir dirbo. Laimėti konkursą – viena, o pelnyti ugniagesių pasitikėjimą – visai kas kita, tačiau būtent pasitikėjimas ir yra didžiausias naujojo viršininko siekis.

Dirbo miškininku

Priešgaisrinės tarnybos viršininku tapęs V. Vaičiukynas turi miško ūkio inžinieriaus išsilavinimą, nuo 1986 m. iki 2018 m. dirbo VĮ Raseinių miškų urėdijoje, girininku ir girininko pavaduotoju o nuo 2020 m. balandžio perėjo į Jurbarko rajono priešgaisrinę tarnybą – įsidarbino ugniagesiu gelbėtoju.

Per trumpą ceremoniją Šimkaičių ugniagesių komandos kieme meras S. Mockevičius V. Vaičiukynui palinkėjo sėkmingo darbo, iniciatyvos ir stiprios sveikatos.

Naujasis viršininkas, kalbėdamas pabrėžė, kad pradeda eiti labai atsakingas pareigas didelį gyventojų pasitikėjimą turinčioje tarnyboje ir su šia atsakomybe dirbs kiekvieną dieną.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook