Balsavimas

Ar palaikote sprendimą savavališkai įjungti apšvietimą Imsrės pėsčiųjų take?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Neapsikentę tamsos šviestuvus įjungė patys (balsavimas)

Neapsikentę tamsos šviestuvus įjungė patys (balsavimas) (6)

2017-11-09

Nežinomi asmenys pėsčiųjų take prie Imsrės įjungė daugiau nei dvi dešimtis šviestuvų. L. Pilecko nuotr.

Valdžia neapšviečia miestiečiams reikalingos vietos? Išeitis paprasta – apšvietimą įjungti patiems. Taip pasielgė nežinomi asmenys, kurie pėsčiųjų take prie Imsrės nelegaliai, rankiniu būdu, įjungė daugiau nei dvi dešimtis šviestuvų. Tačiau tuo protestas prieš tamsą, panašu nesibaigė, piliečiai pokštavo ir Kęstučio gatvėje, kur išjungė trijų stulpų apšvietimą, o įjungė ant jų kabojusias kalėdines girliandas.

Nors, kol asmenys nežinomi, jų poelgio motyvus išsiaiškinti sunku, tačiau į „Šviesos“ redakciją anksčiau yra kreipęsis ne vienas skaitytojas, kuris skundėsi tamsa vienoje ar kitoje miesto vietoje. Imsrės takas – ne išimtis. Miesto seniūnija yra nurodžiusi apšvietimą prižiūrinčiai įmonei „Jurbarko komunalininkas“ neapšviesti pėsčiųjų tako nuo Bišpilio iki Susivienijimo.

Miesto apšvietimą prižiūrinčios įmonės „Jurbarko komunalininkas“ direktorius Darius Dragūnavičius tikina, kad toks atvejis – pirmas jo karjeroje. Kartu vadovas pripažįsta, kad jokios didelės žalos apšvietimą įjungę asmenys nepadarė, tačiau dėl saviveiklos galėjo kilti pavojus tiek jų pačių, tiek kitų asmenų gyvybei ir sveikatai.

„Turbūt Lietuvoje nėra kito tokio miesto, kur taip būtų pasielgę. Įjungė daugiau nei dvidešimt stulpų prie Imsrės ir dar tris Kęstučio gatvėje. Tiesa, čia apšvietimą išjungė, o įjungė kalėdines girliandas. Manome, kad tai turėjo padaryti kažkas, kas išmano, kaip veikia sistema. Nes atsukti stulpų dangtelius reikia specialių įrankių. Be to, reikia žinoti, kaip įjungti“, - sakė D. Dragūnavičius.

Ar palaikote sprendimą savavališkai įjungti apšvietimą Imsrės pėsčiųjų take?

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę laikraščio versiją.

„ŠVIESOS“ inform.« Back

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook