Nekrustelėjusi eilė bus sudaroma iš naujo

Nekrustelėjusi eilė bus sudaroma iš naujo (0)

2020-05-16

Kelerius metus daugiabučių kiemų sutvarkymo laukę jurbarkiečiai kol kas lieka tik su viltimi, kad kada nors nereikės duobėse laužyti automobilių ar maknoti per purvynus nešant šiukšles. Savivaldybės politikai patvirtino kriterijus, pagal kuriuos turėtų būti nustatomas ir šių darbų eiliškumas. Tačiau darbai galėtų prasidėti tik tuomet, jei politikai susitartų ir dėl finansavimo.

Planą teko keisti

Kad baisiausi miesto kiemai gali būti sutvarkyti, jurbarkiečiams viltis nušvito 2016-ųjų kovą. Tuomet rajono taryba priėmė sprendimą dėl vietinės reikšmės kelių ir gatvių asfaltavimo bei daugiabučių namų kiemuose esančių automobilių stovėjimo aikštelių tvarkymo. Buvo patvirtintas savivaldybės kelių asfaltavimo ir bendrojo naudojimo automobilių stovėjimo aikštelių tvarkymo trejų metų planas.

Priėmus sprendimą gatvių reikalai pajudėjo: per 2016 m., 2017 m., 2018 m. ir 2019 m. buvo sutvarkyta nemažai objektų iš numatyto 49-ių gatvių sąrašo.

Įgyvendinti šiuos planus savivaldybė naudojo Kelių plėtros ir priežiūros programos bei savo lėšas. Tačiau planai dėl automobilių stovėjimo aikštelių iš esmės taip ir liko tik popieriuje.

Sudaryta eilė iš vietos nepajudėjo, nors rajono politikai buvo nusprendę per trejus metus mieste sutvarkyti keturis kiemus, kuriuose gyventojai stato automobilius.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakę elektroninę versiją.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook