Nemune nuskendo paauglys

Nemune nuskendo paauglys (0)

2019-08-27

Rugpjūčio 27-osios popietę Nemune ties Šiline nuskendo paauglys. Pirminiais duomenimis, upės srovė jį nunešė bandžius perbristi Nemuną iš Gelgaudiškio į Šilinės pusę.

Į įvykio vietą atskubėjusios specialiosios tarnybos penkiolikmečio gelgaudiškiečio ieškojo valtimi, iš Kauno atvyko narai, tačiau surasti vandenyje dingusio vaiko nepavyko.

Trečiadienį paieškos buvo pratęstos. Atsiliepę į paauglio mamos pagalbos prašymą socialiniuose tinkluose, upėje vaiko ieškojo ne tik ugniagesiai, bet ir savanoriai. Upės vagą žvalgė lėktuvas ir du parasparniai, krantus naršė savanoriai.

Paieškos vyko ir ketvirtadienį. Jaunuolio ieškojo ne tik gelbėtojai, bet ir iki šešiasdešimties išaugęs savanorių būrys. Žmonės šukavo Nemuno krantą Šakių pusėje – nuo Gelgaudiškio, Sudargo link. Nerimo paieškų dalyviams kėlė tai, kad žemiau jaunuolio skendimo vietos dirba žemsiurbė. Savanoriai nuogąstavo, kad jaunuolio kūnas galėjo pakliūti po galinga technika, kuri valo upės dugną.

Pasak Jurbarko priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiojo specialisto Edvino Šulskio, ugniagesiai kol kas paieškos nutraukti neketina. „Negaliu tiksliai pasakyti, kiek laiko ieškosime, šią savaitę – tikrai. Šiandien vėl vyrai plaukia valtimi, ieško. Tęsime darbą, kol tai bus tikslinga“, – sakė E. Šulskis.

Tuo pačiu ugniagesys prašo gyventojų vandens telkiniuose elgtis atsargiai ir nepervertinti savo jėgų. Itin pavojinga neatsargiai maudytis upėse, kur srauni srovė, yra duobių ir sūkurių. Taip pat – besimaudant nevartoti alkoholio ar kvaišalų.

Šiemet Jurbarko r. vanduo pasiglemžė dvi gyvybes – kiek anksčiau miesto karjere nuskendo pagyvenęs vyriškis.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook