Penktadienį prie Nemuno – vaizdinga pažintis su gaisrų gesinim...

Penktadienį prie Nemuno – vaizdinga pažintis su gaisrų gesinimo istorija (4)

2018-07-26

Liepos 27 d. 12 val. aikštelėje prie Nemuno (feisbuke) Jurbarko priešgaisrinės apsaugos tarnybos pareigūnai pademonstruos gaisrų gesinimo mūsų mieste istoriją, kuriai jau 120 metų. Pirmoji gaisrų gesinimo tarnyba – ugniagesių draugija – Jurbarke įsteigta 1898-ųjų liepą.

Penktadienį 10.30 val. prasidės priešgaisrinės gelbėjimo technikos paradas miesto gatvėmis, 11 val. - šv. Mišios Švč. Trejybės bažnyčioje. O nuo 12 val.  Jurbarko priešgaisrinės apsaugos tarnybos viršininkas Tomas Statkus kviečia nepraleisti unikalios progos - pamatyti gaisrų gesinimo techniką ir įrangą nuo seniausios – arkliais traukiamos vandens statinės iki šių dienų modernių specialiųjų automoblių ir gelbėjimo priemonių.

Kviečiami visi atostogaujantys, o dirbantys – nepagailėti pietų pertraukos ir pamatyti programą, kurią profesionaliai ir nuoširdžiai savo miestui ruošia ugniagesiai gelbėtojai. 

„Tai bus ir istorija, ir įspūdingas reginys, ir pažintis su ugniagesio gelbėtojo profesija. Be to, dar ir vaišės – mūsų vyrai išvirs gaisrininkų košės. Tokios dar neragavote, to Jurbarke dar nėra buvę!“ – sakė T. Statkus.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook