Populiariausi stalo žaidimai vaikams ir suaugusiems

Populiariausi stalo žaidimai vaikams ir suaugusiems (0)

2019-11-21

Pixabay.com, Shutterstock.com nuotr.

Stalo žaidimai – nuostabus, nostalgiją sukeliantis ir turiningas laisvalaikio leidimo būdas. Stalo žaidimai vaikams ir suaugusiems suteikia progą atsiminti tradicines pramogas namuose ir bent trumpam atitrūkti nuo šiuolaikinių technologijų. Bet šiandien stalo žaidimų pasirinkimas yra toks didelis, kad atrinkti gerus ir prastus darosi iššūkis. Todėl sudarėme nedidelį populiariausių stalo žaidimų sąrašą, kurie užkariavo daugelio širdis.

Stalo žaidimai suaugusiems

Tai nebūtinai turi būti žaidimai, skirti vien tik suaugusiems. Dažniausiai ši kategorija pritaikoma žaidimams, kurie tinka visai šeimai. Štai keletas populiariausių stalo žaidimų, kurie patiks suaugusiems.

„Monopolis“

Apie šį stalo žaidimą pasakoti daug nereikia – tai be galo populiarus ir visiems gerai žinomas žaidimas, kurio dalyviai pardavinėja įvairias paslaugas ir lavina derybų, resursų valdymo bei strategijos įgūdžius tarpusavyje. Žaidimo tikslas: priversti kitus žaidėjus bankrutuoti.

„Scrabble“

Smagus, daugiau nei prieš 80 metų sukurtas, žodžių žaidimas visai šeimai. Kiekvienas žaidėjas gauna tam tikrą kiekį raidžių, kurias reikia panaudoti kuriant žodžius lentoje. Negana to, kiekviena raidė yra įvertinta tam tikrų taškų kiekiu, nes, pavyzdžiui, „A“ raidę panaudoti gerokai paprasčiau nei „Z“.

Stalo žaidimai vaikams

Tiek anksčiau minėta Monopolį, tiek „Scrabble“ gali žaisti visa šeima. Tačiau jeigu norite užimti tik vaikus ir sukurti jiems linksmą laisvalaikį su draugais – turime jums porą idealių pasiūlymų.

„Twister“

Tai gal ir nėra stalo žaidimas, tačiau šiuo atveju jo nepaminėti būtų nuodėmė. „Twister“ žaidimas sudarytas iš didelio ploto su įvairiomis spalvomis ir lentelės, kurioje kaskart pasukus rodyklę yra nurodoma vis kita spalva tam tikrai kūno daliai. Kai keletas vaikų vienu metu ant skirtingų spalvų bandys padėti kojas ir rankas – juoko dozė garantuota visiems!

„Kas aš?“

Paprastas, greitas ir lengvas žaidimas, kuris neabejotinai pagyvins vaikų šventes. Taisyklės labai paprastos, todėl lengvai suprantamos ir mažiausiems: kiekvienas žaidėjas ant kaktos turi po kortelę, kurioje pavaizduotas koks nors daiktas, gyvūnas ar profesija. Kiekvienas žaidėjas klausinėja apie ant jo kortelės pavaizduotą dalyką tol, kol išsiaiškina, kas jis toks.

Tai dar ne viskas

Šie žaidimai – tik lašas jūroje. Todėl rekomenduojame daugiau pasidomėti šiuo metu siūlomais stalo žaidimais. Kviečiame apsilankyti internetinėje parduotuvėje www.senukai.lt ir pamatyti, kokie stalo žaidimai vaikams ir suaugusiems siūlomi šiandien!

Užsak. Nr. 1322.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook