Balsavimas

Ar pritartumėte, kad Dainių pelkėje būtų kasamos durpės?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Prasidėjo antrasis rinkimų turas

Prasidėjo antrasis rinkimų turas (3)

2019-03-14

Trečiadienį balsavimu iš anksto prasidėjęs antrasis rinkimų turas  nei didele rinkėjų gausa, nei stebėtojų aktyvumu neišsiskyrė. Pirmąją dieną iš anksto balsavo 317 rinkėjų. Dar 57 savo valią išreiškė balsuodami spec. punktuose – Smalininkų senjorų namuose, Seredžiaus ir Eržvilko senelių globos namuose.

Pasak Jurbarko savivaldybės rinkimų apygardos komisijos pirmininkės Vitalijos Juzėnienės, ir trečiadienis, ir prasidėjusi antroji balsavimo iš anksto rinkimų diena įtampos nekelia, jokių skundų nesulaukta, tad tikėtina, kad balsuojama be pažeidimų.

Šiandien, be išankstinio balsavimo, balsuoti galima ir dviejuose spec. punktuose – Jurbarko ligoninėje ir VšĮ Jurbarko socialinės paslaugos.

Penktadienį prasidės dvi dienas truksiantis balsavimas namuose. Kovo 17 – ąją prie balsadėžių rinksis dviejų kandidatų į savivaldybės tarybos narius-merus rėmėjai. Antrajame rinkimų ture dalyvauja Liberalų sąjūdžio iškeltas  Seimo narys Ričardas Juška ir pats save išsikėlęs dabartinis savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius.

Pirmajame rinkimų ture kovo 3 d. į merus pretendavo net septyni kandidatai: Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų iškeltas Jurbarko r. skyriaus  pirmininkas Daivaras Rybakovas (trečias rezultatas), Socialdemokratų darbo partijos Jurbarko r. skyriaus deleguotas Eržvilko seniūnijos seniūnas Gintaras Kasputis buvo ketvirtas, penktas – visuomeninio rinkimų komiteto „Jurbarko kraštui“ iškeltas Gintaris Stoškus, šeštas – partijos Tvarka ir teisingumas kandidatas į merus Algirdas Gudaitis, į paskutinę vietą rinkėjai nustūmė socialdemokratų kandidatę į savivaldybės tarybos narius-merus Vidą Rekešienę.

Kovo 3 d. daugiausia mandatų pelnė konservatoriai (5), po keturias vietas rajono taryboje turės liberalai ir „valstiečiai“, tris – socialdemokratai, po dvi partija Tvarka ir teisingumas bei visuomeninis rinkimų komitetas „Jurbarko kraštui“, po vieną mandatą iškovojo Darbo partija ir Socialdemokratų darbo partija.

Antrąją išankstinių rinkimų dieną, kovo 14-ąją iki 10 val. Jurbarke buvo balsavę beveik šimtas rinkėjų. Dar beveik pusšimtis buvo užsiregistravę savo balsus atiduoti specialiame balsavimo punkte, kuris veikia miesto ligoninėje.

„ŠVIESOS“ inform.« Back

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook